מה יהיה?

חחחחח

מגיע לי, בהחלט

מילי1991

New member
מה יהיה?

למישהו יש תשובה או כיוון?
מה זה אומר כשמחפשים למה לא, בכל מיני אופציות לקשרים מסוימים? זה אומר שאין מספיק התלהבות/שהלב "תפוס"? מה זה אומר?

שלום

חיפוש קשרים אינו הכרחי. אני מאמין ביצירת קשרים טבעית במסגרות חברתיות שמעניינות אותנו, ע"י שיחות על דברים מעניינים ועשיית דברים מעניינים ביחד אבל הכי חשוב לתת הרבה אהבה ודאגה כנה. כשמוצאים את האדם הנכון, זה קורה.
&nbsp

אני מניחה שאין מספיק התלהבות,

כי אם הייתה היית הולכת על זה. אבל אם את מציעה את האפשרות שהלב תפוס, כנראה את מציעה אותה כי הלב שלך תפוס, וזה בהחלט יכול להיות פקטור מבחינת למה אין התלהבות.
אבל בהחלט יכול להיות שהגברים הספציפיים האלה לא היו מלהיבים אותך גם אם הלב שלך לא היה תפוס - ואת פשוט רואה אותם כמו שהם, לא מלהיבים במיוחד.

הרבה אנשים כותבים את התשובה בשאלה

בעיקר נשים שיותר מחוברות לעצמן ולעולם. אבל תיארת מה שקורה להרבה אנשים.
לפתוח מחדש את הלב זה משהו פעיל שצריך ליזום לקראתו ולהיות מודע לתהליך.
הרבה אנשים לא מתאהבים כלל עם פרפרים בחייהם, או בגיל 16 פעם ראשונה ואחריה לא ממש 100% מאוהבים.

כולם מחפשים בברירת מחדל מה דפוק באחרים ולמה לפסול, אז למה שזה לא יהיה כך גם בקשרים? אל תחפשי תשובות. תהני מתהליך ההכרות, אם את לא נהנת זה הזמן להפסקה.

זה מצביע על שעמום וחיפוש רגושים

התלבטויות כמו-המלטיות שממצות את טיפות הריגוש האחרונות, עד הריגוש הבא.

Som30ne

New member
מה זאת אומרת ? שאלת "מה יהיה ?"

ובסופו של דבר -
זה מה שיהיה.

Som30ne

New member
אפשר גם לעמוד

או להחליט לקחת את הבאסה בסבבה,
או כל מיני קלישאות מקלישאות שונות.

ובמילים אחרות - מותר מידי פעם להרגיש רע, אין בזה כל פסול.
משום מה מתישהו בסביבות שנות ה 50 של המאה הקודמת, מישהו החליט שחייבים להיות שמח.
שעצב, כעס, ותסכול - אינם לגיטימיים, וחייבים למגר אותם - כאילו היו מחלה, על ידי כל חומרים כימיים שמשפיעים על המח.

ואני אומר -
כל עוד אין פגיעה ביכולת התפקוד הבסיסית, כל עוד מצליחים לבצע את משימות החיים הדרושות
(לאכול, לעבוד, לטפל עניינים הדורשים טיפול, וכדומה),
וכל עוד אין סכנה לעצמך או לסביבה -
מצבך תקין.

בנוסף לכל האמור לעיל -
לתלות את האושר שלך בקיומו של קשר זוגי עם מישהו/י/הם - זו שגיאה בסיסית.
מצאי משהו שעושה לך נחמד, והיי מאושרת.

http://www.psagot.org.il/index.asp?id=2184

למעלה