סקר גברים: איך בחורות שלא מעוניינות להמשיך מגיבות?

S h a r k 1 8

New member
לא ביקשתי יחס מיוחד

ביקשתי יחס מינימלי למרות שלה אני נותן יחס מיוחד ועוד איך.

אני חושב שאתה מתקטנן יותר מדי על מילה ספציפית

לא אדבר בשמו, אבל מה שאני הבנתי מהדיון זה שיש יחס מינימלי שאפשר לצפות לקבל לאחר מפגש חברתי עם אדם. הכסף פה הוא לא מה שחשוב אלא ההשקעה והרצון הטוב שמקבלים בתמורה התעלמות מוחלטת.

אף אחד ואף אחת לא חייבים לדייט שלהם כלום, אפשר לצאת לדייט ולהחליט שזה לא מתאים (גם אם הבחור שילם אלף ש"ח על הארוחה), אבל אחרי שמבלים זמן מסויים יחד, אפשר להיות הגונים ולומר יפה שזה לא מתאים. סתם להיעלם אחרי שהצד השני השקיע/ה מזמנו מעיד על זלזול מוחלט וחוסר כבוד בסיסי.
זה מאוד מאכזב להשקיע ובתמורה לקבל סינון. קצת הבנה שיש אדם בצד השני לא תזיק לאף אחד.

S h a r k 1 8

New member
פספסת את הפואנטה.

אני לא מבקש החזר כספי. בהודעה הקודמת אני גם לא דיברתי על עלויות.
&nbsp
דיברתי על יחס. אני נתתי לגברת יחס מקסימלי, ואני קיבלתי ממנה בחזרה יחס שהוא מתחת למינימום. זה הכל.
האם זה הוגן? כמובן שלא.
האם זה חלק ממודל הג'נטלמן והליידי. כמובן שלא.
אני את חלקי במודל קיימתי. אבל היא לעומת זאת, ממש לא.
&nbsp
זה נותן לך הסבר לצביעות של הנשים בימינו. רוצות לעבוד ולהצליח כמו גברים, אבל כשזה נוח להן, ורק כשזה נוח להן, הן מצפות שיתייחסו אליהן כאל חלשות ופגיעות, וכמובן מינימום של כבוד הן עדיין לא יתנו לך.
מה שנקרא לאכול את העוגה ולהישאר רזה.
&nbsp
&nbsp

shay4442

New member
אם אתה נותן יחס ג'נטלמני/יפה בשביל לקבל יחס יפה אז תרד מזה

אני מתנהג לאנשים ולבנות זוג יפה כי זה אני, אין לי ציפיות שאחרים יחיזירו לי באותה המטבע.

alongrin

New member
זו המציאות - תתמודד

1. צמצם את ההשקעה שלך בתחילת הקשר למינימום ההכרחי.
ככה תסנן מהתחלה את אלה שמעוניינות בך באמת, מתוך אלה שבאו לעשות עליך סיבוב בחינם.
&nbsp
2. תנמיך ציפיות. ככגודל הציפיות כך גודל האכזבה. תתיחס לכל דייט כאילו זו הפעם הראשונה והאחרונה שאתה רואה את אותה בחורה וכל הפתעה תהייה הפתעה לטובה.
תתפלא איך זה עובד. ברגע שאתה לא משדר נואשות/לחץ הן יתחילו לרדוף אחריך.
&nbsp
&nbsp

S h a r k 1 8

New member
סקר גברים: איך בחורות שלא מעוניינות להמשיך מגיבות?

נניח שיצאתם לדייט. היה סבבה ויום למחרת התקשרתם לגברת במטרה להמשיך את הקשר. לעומת זאת, הגברת לא מעוניינת להמשיך (אתה חיובי, היא שלילית).
להערכתכם, איזה אחוז מהבנות מגיבות ע"י לסנן אתכם בטלפון או שהן מבטיחות שיחזרו אליכם ולא מקיימות או מתחמקות בכל מיני תירוצים שונים ומשונים רק בלי להגיד בצורה ברורה שהן לא היו מעוניינות להמשיך?

הבהרה: אם הן מתחמקות ורק אחרי שאתם מצמידים אותן לקיר (באופן מטאפורי, כמובן), הן אומרות שהן לא מעוניינות להמשיך זה נחשב להתחמקות. אם הן קובעות דייט נוסף וממציאות תירוץ עלוב למה לא לקיים אותו זאת גם התחמקות.

הערכה שלי - 60% מתמחקות/מסננות. מה אתם חושבים?

S h a r k 1 8

New member
אז זהו.

יחס מינימלי צריך לתת לכל אדם באשר הוא אדם.
אני לא מצפה שיתנו לי יחס מינימלי כי אני נתתי יחס מקסימלי.
&nbsp
אבל זה צורם במיוחד אם אחרי שנתתי יחס מקסימלי אפילו יחס בסיסי שהייתי מצפה שכל בן אדם יקבל גם אם הוא לא עשה שום דבר מיוחד - אפילו את זה לא מקבלים.

שלום

יש יותר אנשים טובים ואמתיים מרעים ושקרנים.הדרך הנכונה היא לדעתי לנסות עוד קצת, ואם לא יצליח ויראו שלא מתאים אז לתת לקשר להיעלם בהדרגה.
&nbsp

S h a r k 1 8

New member
עזוב אותך. זה לא באמת קורה.

אישה לעולם לא תתקשר אחרי דייט. תמיד זה יהיה הגבר (בהנחה שהוא מעוניין להמשיך).
&nbsp
לכן, לגבר אין אפשרות בכלל לסנן כי האישה לא יוזמת שיחה.
&nbsp

shay4442

New member
זה קרה וזה קורה

אם הסינון של הגבר לא היה מספיק טוב, והוא היה פחדן מדי בשביל לסיים את זה יפה בדייט, יש לא מעט גברים שיתחמקו ולא יענו בשביל לסיים.

S h a r k 1 8

New member
סבבה.

אבל כשבחורה מסננת אותך אחרי ש אתה הסעת אותה הלוך חזור ושילמת עליה, כלומר עשית מעל ומעבר כדי שיהיה לה טוב, אתה מצפה למינימום של יחס בתמורה כדי שלא תרגיש שאתה זבל.

גברת ע

New member
אם אני לא מעוניינת לא אקבע דייט נוסף

אולי אם אני לא מעוניינת אבל חושבת שאולי שווה לתת צאנס נוסף אקבע דייט נוסף שלאחריו אחליט, אבל לא אמשוך את זה מעבר לזה.
&nbsp
אם יתקשר/ישלח הודעה אגיד את האמת שהיה נחמד אבל לא נראה לי מתאים ובהצלחה.
&nbsp
&nbsp

למעלה