הודעה שלא קשורה לכלום...אולי פריקה

Shamy

New member
הודעה שלא קשורה לכלום...אולי פריקה

היום זה היום הולדת הביולוגי שלי לפי הלוח שנה הגריגוריאני. אבל אני כנראה הבן אדם היחידי שלא שמח בתאריך הזה. עוד יום שמדגיש במיוחד עד כמה אני רוח רפאים בחיי שלי. הלוואי ויהיה לי יום הולדת אחד שאני לא ארגיש בו כל כך מיותרת ומבוישת שאני ארצה להעלם לחור שאף אחד לא יראה או ישמע אותי. מצטערת שזה אכלו לי שתו לי, הייתי צריכה לכתוב משהו. חג שמח שני לכולם.

נעם 53

New member
חמודה, תזכרי, הכל בראש !!

קודם כל המון מזל טוב. מאחל לך כל טוב.
חוזר שוב, הכל בראש. האופן שבו את רואה את עצמך זה בדיוק האופן שבו הסביבה רואה אותך.
אם את לא מאמינה/מעריכה את עצמך למה שהסביבה תעשה זאת ?
זוכרת את סיסמת הבחירות של טארמפ "AMERIKA FIRST" ? תאמצי את הסיסמה הזו ושימי את עצמך במקום הראשון, תראי שגם הסביבה תתייחס אלייך באופן דומה.
שוב מזל טוב ובהצלחה.

שילת281

New member
גם אני שונאת ימי הולדת

אולי זה בגלל שאת מצפה ליותר מידי מעצמך ואף פעם לא מרוצה מהמקום שאת נמצאת...
תנסי לשנות את המחשבה לכך שתאהבי את עצמך בלי קשר לכלום... גם אני אנסה, יש לי עוד 3 חדשים

Som30ne

New member
אז בניגוד לאחרים

לא בטוח ש"מזל" ו"טוב" אלו המילים הנכונות.
לא ברור מה בדיוק "מזל" בכך שהגעת ליום הולדת נוסף
(בעולם הקדום, לשרוד שנה נוספת, בהתחשב בתנאי המחייה, ורמת הרפואה,
באמת היה "מזל", והוא כנראה גם היה "טוב").

ובכל מקרה - (** הניתוח שלהלן הוא על( דעת) הכותב בלבד, ואינו מעיד על הכלל)
התחושה ש"עוד שנה עברה",
במיוחד אם השנה הזו נמצאת בקרבה למספר שנים עגול,
או שזו השנה שבה מספר השנים הוא עגול,
מביאה אותנו לעשות "ספירת מלאי",
ולפעמים אנחנו מוצאים ש"נשארנו באותו המקום"
(וכמאמר המשפט הידוע - עמידה במקום כמוה כצעידה לאחור),
יכולה להביא לתחושות שתוארו בפוסטך.

חור שאף אחד לא יראה או ישמע אותך בו - לרוב אפשר למצוא בכל מיני מקומות,
יש כאלו שילכו להתבודד בטבע (עם או בלי חסידות כלשהי),
יש כאלו שדוקא יחפשו מקום רועש, הומה, דחוס, ומעושן, שבו הם יהיו אחד/ת ממאות,
ולכן בעצם יעלמו בהמון.
ויש כאלו שיתמקמו מול איזו סדרה קומית/אימה/מתח/שיעמום (כל אחד/ת וסטיתו/ה הוא/י),
לבד, בסלון ו/או במיטה, וינתקו כל אמצעי הקשר.

ועם זאת - אאחל שנה מוצלחת,
שתחושותייך בסופה יהיו הפוכות ב 180 מעלות.

superorti

New member
מזל טוב+

אתחיל ואומר שגם אני מעולם לא הייתי טיפוס של ימי הולדת, לא הבנתי מעולם את המסיבות הגדולות והחגיגות שנמשכות כמה ימים בגלל יום אחד בשנה. אפשר לחשוב מה הביג דיל?!!!??

תמיד ימי הולדת מלווים בסוג של מחשבה של הנה עוד שנה עברה ומה בעצם השתנה מקודמתה?

אני מאחלת לך שתמצאי את יעודך בחיים. שתמצאי משהו משמעותי בחייך שיתך לך את הפוש להמשיך הלאה והצליח בכל אשר את חפצה.
זכרי כל אחד הוא מיוחד בדרכו, ואם תתבןנני פנימה אני בטוחה שתמצאי את היחודיות שלך.

אל תחשבי שאלו קלישאות,אלו הדברים שעוברים בראשי בכל יומולדת.

eitantoon

New member
חיים מחפשים משמעות

אז יש לך תמונת מטרה. זה מה שאת שואפת לו וכל עוד לא הגעת לשם, לא תהיי שווה משהו. בינתיים, החיים חולפים והמטרה מתרחקת ככל שאת מתקרבת. אבל את בשלך. את לא תתחילי לחיות עד שלא תגיעי. אפילו לא רגע אחד לפני.
כשתביטי לאחור, תראי את הדקות שעברו עליך בציפיה. אלפים מהן. דקות אבודות. דקות שבהן ההחלטה שלא לחיות את היום, ולהמתין למחר טוב יותר, קבעה את המערכת. מה את עושה ומה את מרגישה. הנימול שאת חשה בנפש. הדממה בנשמה. ההמתנה.
לפני שאת שוקעת לתהומות היאוש, אומר לך שיש קלישאה מתאימה גם להלך הנפש הזה. עשי את חייך. חייכי מול המראה ונסי לשנות את הדרך אל המטרה שניסית להשיג כל כך הרבה זמן. נסי לחיות בינתיים, עד שתגיעי אליה, אולי. אל תוותרי עליה, אבל, נסי לחשוב על לחיות את הרגע. בינתיים. לא לחכות להגשמה ואז להתחיל. להתחיל עכשיו, על חשבון העתיד, לא להמתין לרגע שבו תהיי כליל השלמות. להתחיל לחיות כשאת שבורה, סדוקה ומרוסקת. היום.

עצוב לשמוע
אני לא מכיר אותך במציאות אבל בעבר בפורום דיברת בצורה חיובית, סיפרת שהתחתנת, שסיימת לימודים, שהתחלת עבודה. מיותרת? מבוישת? רוצה להיעלם? אף אחד או אחת לא צריכים להרגיש ככה. אז קבלי מאיתנו ברכת יום הולדת שמח
ואיחולים שהשנה הבאה תהיה טובה יותר. ואם את רוצה קצת יותר לשתף, את נמצאת כבר במקום הנכון :)

dory141

New member
מזל טוב שיהיה

אני מודה שבעבר שמחתי יותר בימי הולדת, כי חברים שלי יכלו לבוא ולחגוג איתי. היום, מרביתם נשואים עם ילדים ובקושי יוצא לנו להתראות פנים אל פנים- והקשר מתמוסס. את צריכה לחשוב מה עושה לך רע בימי ההולדת שלך, ואיך לשמוח בהם בכל זאת. האם הבעיה היא הגיל; שאת לבד; או כל דבר אחר? להכל יש פיתרון.
בהצלחה.

שלום

החיים יפים, תשמחי ותקבל אותם היטב. אולי דווקא יום הולדת זמן להירגע מקשיי החיים ולחגוג את הטוב שבהם.
&nbsp

למעלה