אשמח לעצתכם, בעיקר גברים

שילת281

New member
אשמח לעצתכם, בעיקר גברים

היי, יצאתי עם בחור לשני דייטים שלאחריהם היה שבוע עמוס לשנינו. במהלך השבוע הזה הוא לא שאל מתי נוכל להיפגש, רק ביום שישי כשדיברנו בטלפון סיכמנו שניפגש למחרת, בשבת, לאחר שבוע מהדייט השני. סיכמנו שנדבר בצהריים ונחליט מה עושים. הבחור אכן שלח לי הודעה בצהריים ושאל אם ניפגש עוד שעתיים. אני ביקשתי שניפגש אחרהצ כי אני עייפה אחרי אימון כושר ורוצה קצת לנוח (סה"כ שעה לאחר הזמן שהוא רצה להיפגש). והוא בתגובה ענה שזה מאוחר בשבילו כי קבע עם המשפחה בערב ושניפגש כבר ביום אחר.
אני התבאסתי מהתשובה שלו ומכך שלא ניפגשנו.. במיוחד לאחר שעבר שבוע מהדייט האחרון. הוא שם לב שנעלבתי אך פשוט נשאר בעמדה שלו, אמר שבשבילו הבדל של שעה זה כן קריטי. מה דעתכם? האם לגיטימי? האם התגובה שלי מוגזמת? הייתי צריכה "לזרום" איתו ?
אני בנאדם אמיתי ושקוף ונורא קשה לי להסתיר כשאני נעלבת ולשחק אותה שהכל בסדר. אשמח לשמוע את דעתכם

Som30ne

New member
יכול להבין אותו.

אז אסביר מנקודת מבטי -
יכול להיות שיש לו "מחוייבויות" קודמות, או "הרגלים"/"סדרי יום"."סדרי שבוע" קבועים/סטנדרטיים.

למשל - שישי בערב עם המשפחה.

אם הוא לא יגיע, או אם יאחר - יכול להיות שיתחיל תשאול, וחקירה צולבת, למה, עם מי, כמה, ואיך.
(השחר קושר רק בגלל ההקשר המילולי של המילים המקושרות, וללא קשר או ניסיון לבצע ניתוח אופי מכל סוג)
יש סיכוי שלא מתאים לו, ואין לו חשק לחקירות צולבות שכאלו.

שילת281

New member
אתה מתכוון לחקירות מצד המשפחה?

לא כל כך הבנתי.
וחוץ מזה.. הבדל של שעה זה כזה קריטי?!

Shamy

New member
אני אישה אמנם

אבל גבר שהיה אומר לי הלכתי לאימון כושר וכבר התקלחתי אבל אני צריך שעה נוספת להרגע אני הייתי גם אומרת יום אחר. כי זה לא מכבד וכבר קבעתם שעה...אני באופן אישי מתכננת סדר יום מאוד קפדני עם תכניות...וכשמישהו מתחיל להגיד לי לא ואני רוצה להזיז ונדבר עוד שעה זה לא מכבד אותי ואת הזמן שלי בדיוק כמו שמישהו מאחר לי זה מאוד מרתיח אותי. כי לא זכור לי שאני באופן אישי ביקשתי להחליף יום כי הלכתי להתאמן...לא הלכתי לרוץ מרתון...אימון בחדר כושר זה הכל. אני בגלל קפדנות ולא סובלת שמאחרים אני לא הייתי מסכימה לצאת עם גבר שכל הזמן מזיז את הזמן של הפגישות ומאחר והייתי לא יוצאת איתו על זה. אבל אני זה אני..

שילת281

New member
לא קבענו שעה

קבענו שנדבר בצהריים ביום שבת ואז נקבע הכל. לא נפגשנו בסוף כי הוא רצה להיפגש בשעה מסויימת ואני רציתי להיפגש שעה אחת לאחר מכן.
מה שביאס אותי שהוא ישר אמר "אז יום אחר" למרות ששבוע לא התראינו.

Som30ne

New member
כן.

אם הוא בד"כ מגיע למשפחה בשעה X,
והפעם הוא יגיע בשעה X+1,
יכולים להתחיל לשאול שאלות,
ויכול להיות שלא מתאים לא להתחיל להמציא תירוצים/להתחמק/לספר את האמת (כולה כמה דייטים בודדים),
שיכולה להביא חקירות נוספות ו/או ציפיות מציפיות שונות.

שילת281

New member
לא מבינה את הרעיון הזה בכלל.

הוא בנאדם בוגר שגר מחוץ לבית הוריו. הוא לא חייב להם דין וחשבון. ומקסימום יכל להמציא משהו אם לא בא לו לספר יותר מידיי.

dory141

New member
לא אתפלא אם הוא יוצא עם עוד נשים חוץ ממך

אני לא הייתי עושה את זה (מעולם אפילו לא חשבתי כך), אבל אני מתחיל לחשוב שיכול להיות שהוא "ממקבל", כפי שאומרים רבים מאיתנו. אם לדעתך הקשר דפוק, תקטעי אותו. למה שתרגישי מרומה? לא מגיע לך.

שילת281

New member
תודה על התשובה

גם לי יש הרגשה כזאת. היום יצאנו פעם שלישית. אני בשבוע הקרוב כבר אברר לאן זה הולך, כי אני חושבת שהוא כן יגיד את האמת מה כוונותיו כלפי בשלב זה.

שילת281

New member
בעניין הזה אני מסכימה איתך

לא הייתי צריכה להתלונן אם הוא בחר לבטל את הדייט לאותו יום.
ראשית כי הוא לא חייב לי כלום ואנחנו רק בתחילת הקשר. ושנית כי אולי באמת הוא לא יכל..... ללא ספק זה גם הציג אותי בצורה לא טובה של מישהי לחוצה.
אלמד מזה לפעם הבאה. זה סתם השאיר טעם לא טוב.

למעלה