בחיי שאני לא מצליחה להבין גברים

tal902

New member
רומי, את שחקנית.....

אני מדבר על לא להיות שחקנית (או שחקן). מה שאת מציעה יעזור ברמת נקודתית. אבל לא ברמה אסטרטגית ובטווח הארוך (אלא אם את בקטע שכל פעם מישהו אחר יעשה משחק כח כלפי הצד השני (ותאמיני לי זה בסוף לא מביא לכלום, א וחושבת שאחרי שפעם אחת תעשי את זה ו"תילדי" אותו ברשתך, אז זה ייפסק. טעות!).
&nbsp
עדיף להיות ישיר ולשים גבול. ואם זה לא מזיז לו ולא יגרום לו לפעולה, אז זה פשוט לא זה. פשוט מאוד.
&nbsp
אחת הטעויות של אנשים כולל בתחילת הקשר זה אמירות סטייל: אני צריך להילחם על הקשר, ול"נצח" במשחק כח, כשהאמת הפשוטה היא שזה פשוט אמור בהתחלה לזרום ולהיות מסונכן והדדי. ביננו על מה יש כבר לא להסכים או לעשות בעיות בתחילת הקשר? על איזה סרט נראה? על באיז ושעה ניפגש? הרי אין ילדים או משכנתא או הרגלי התנהגות כשגרים ביחד וזה משפיע.
&nbsp
אז אם כבר עוד בטרם הדברים הגדולים, הדברים לא הולכים ולא זורמים אז זה פשוט לא זה.
&nbsp
&nbsp
קשה להבין את זה אולי, או לקבל את זה, אבל זה העניין - לעבוד על עצמנו בעניין ולהרפות.
&nbsp
חיים של משחק תמידי ומניפולציות קטנות להשיג משהו, מעבר לעובדה שזה מתיש, לא מביא לכלום והורס את הקשר.
&nbsp
&nbsp
כדאי להפנים את זה. זה החלק הקשה.

Som30ne

New member
יש אנשים שקשה להם לדבר בטלפון

http://healthy.walla.co.il/item/3038224

בנוסף -
טלפון הוא אמצעי "פולשני" במיוחד.
בניגוד להודעת SMS ו/או התכתבות במייל/ספרצוף - שבהם יש לך את האפשרות להגיב עכשיו או אחרכך -
שיחת טלפון היא פלישה מיידית לזמן ולמרחב שלך - ויש אנשים שלא יעשו את זה ללא הזמנה מפורשת.
(אולי תשאלי אותו אם/מתי הוא מתכוון לעשות שימוש במספר שנתת לו)

trick me1

New member
בחיי שאני לא מצליחה להבין גברים

יש מישהו שהכרתי לפני איזה 13 שנה,נפגשנו פעם אחת ומאז רק דיברנו בטלפון מידי פעם ולא יצא לנו להיפגש שוב.זה היה סתם כזה.
פתאום לפני כמה חודשים עשינו לייק אחד לשני בטינדר ואז התחלנו לדבר שוב בטינדר ואז עברנו לפייסבוק.
כבר לא היה לו את המספר שלי כי שנים לא היינו בקשר, אז אחרי כמה פעמים בפייס נתתי לו שוב את המספר שלי.
מה אני מצפה במצב כזה? אחרי שיש לו את המספר? שיישלח הודעה או יתקשר,לא?
מאז הוא שולח לי הודעות רק כשאני אונליין בצ'אט של הפייסבוק(כאילו מה הקטע,יש לך את הטלפון שלי למה להמשיך לדבר בפייס?).
אחרי כמה פעמים שראיתי שזה לא הולך לשום מקום פתאום הוא חוזר לשלוח לי הודעה בטינדר:"מה איתך מאמי"?
מה??? כאילו יש לך את המספר שלי אתה אמור להתקדם הלאה, ואתה חוזר אחורה? מה אתה חוזר לשלוח לי הודעות בטינדר?
מאז,הוא שולח לי כל פעם כשאני מחוברת בפייס:"מה איתך חיים", "מה קורה מאמי"? וכאלה.
עכשיו,לא תגידו שזה מישהו זר,אנחנו מכירים אחד את השני ויצאנו פעם אחת,אז מה הקטע? זה כאילו שהוא מחכה שאני אתחבר לפייסבוק כדי לשלוח לי הודעה.

אפשר הסבר לדבר ההזוי הזה? כי כבר מזמן הפסקתי לענות לו בפייס,זה מפגר.

ילדותיות.

שלחי לו מסר ברור שאם הוא מעוניין לדבר איתך שזה יעשה רק דרך הטלפון.

tal902

New member
הוא הגבר היחיד בעולם שאת חייבת להתקרצץ מולו?

נראה שהוא לא מחפש משהו רציני איתך. וזה עוד לפני שאני מדבר על כך שזה דרך הטינדר.
&nbsp
או שאת מאלו שלא מבינות איך גבר שהכירו בטינדר במקסימום רוצה רק סקס איתן ולא קשר מעבר.
&nbsp
נ.ב.
אם את רוצה גם רק סקס אז זה בסדר לגמרי שאת שם...

trick me1

New member
מילא היה יוזם פגישה עבור סקס אבל גם זה לא!

ולא הכרנו בטינדר,רשמתי שאנחנו כבר מכירים מהעבר ויצאנו פעם אחת לפני שנים.

tal902

New member
בקיצור, פגע לך באגו....

אפילו לסקס לא מעוניין.... :)
&nbsp
תיראי, מעבר לעובדה שאולי הוא לא באמת רוצה לחדש את הקשר איתך (גם לא לסקס) כמה נקודות: ברור שהוא מתכתב עם כמה במקביל, אז הוא משמר לעצמו אופציות. בין אם לנטו סקס או ליותר מזה.
&nbsp
עוד לא הבנתי ממך אבל, מה את רוצה? את רוצה להכיר אותו יותר? סתם סקס? לנסות איתו שוב? או סתם להצליח "לכבוש" אותו מחדש שוב בקטע של אגו. שייבחר בך מכל הבחורות
&nbsp
שבי עם עצמך ותחליטי את זה קודם.
&nbsp
אם תחליטי שאת רוצה להכיר אותו שוב, אגיד לך מה אני ממליץ לך: (גם מניסיון אישי עם נשים שמרחו את הזמן איתי. זה עובד ומחדד את הצדדים גם לכאן וגם לכאן). תגידי לו/תכתבי לו ככה: תקשיב, מבחינתי מיציתי את שלב הסימוס/ההתכתבויות הסתמיות ומריחת הסתם. הפעם הבאה שזאתה יוצר איתי קשר זה כשתחליט שבא לך להיפגש איתי (בהנחה שזה מה שאת רוצה). אז תתקשר אלי. עד אז אני מבקשת ממך דממה. לא "היי בוקר טוב מאמי" או שמאמי. תרצה להיפגש טוב . לא תירצה גם טוב ושיהיה לך בהצלחה.
&nbsp
ואם עדיין ממשיך להציק בסימוסים, הודעות, לחסום. גם תימחקי אותו מהפייס אם מציק. למה בכלל את צריכה אותו כ"חבר" בפייס ?
&nbsp
&nbsp

שלום

אפשר לדבר בהרבה דרכים, וליהנות מאד מצורות תקשורת שונות כל זמן שהשיחה מעניינת. את יכולה להגיד לו שתעדיפי לדבר בטלפון ושתשמחי אם יתקשר אליך.
&nbsp

את עצמך את מבינה? את מתארת את האדם וההכרות כזניחה כ"כ...

אז למה את ענית והגבת לו בכלל בכל צעד של חידוש הקשר? את מחכה ומפגרת בדיוק כמוהו או משועממת בדיוק כמוהו. ויותר מזה יהיה משעמם לכתוב על כך.

Annabella1

New member
נשמע שדי ענית לעצמך

אם לפני 13 שנה החלטתם שמתאים לכם להיפגש רק פעם 1, אז אולי הפעם ה 1 הזו הספיקה לכל החיים. אולי הוא רואה אותך יותר בקטע חברי\ידידי ולא בקטע רומנטי.

תביני תביני,יש גם הרבה נשים שדומות לו בהתנהגותן !

זה אומר רע על שני המינים ,אך זה קיים אצל אלה שאינם רציניים בכוונותיהם לקשר או לזוגיות.

למעלה