שאלות ישירות...

סיגלית 2014

New member
מנהל
מה שנראה לי כהכללה מעקם לי ת'פרצוף

מה המטרה? זה לא מקדם אותך לשום מקום. ובהודעות הקודמת שלי התכוונתי לשני המינים.

למרות זאת, ולמרות שבעיני כל אדם הוא אינדיבידואל, יחיד ומיוחד ללא קשר למינו, אני מסכימה שיש בגדול לנשים דרך חשיבה מסוימת (אבל לא כולן!). אני לא חושבת שזה מגיע במאת האחוזים מעצם היותן נשים מהבחינה הביולוגית. לדעתי זה נובע הרבה מאד מהשפעה חברתית חזקה על צורת חשיבה וקבלת ההחלטות של נשים.

אבל... בחייאת נשמה, אישה היא לא יצור בלתי מובן, חייזר מכוכב אחר כמו שאתה מתאר
("בעלות שאיפות לא ריאליות..., פעולותיהן קשות לחיזוי הגיוני..., בעלות פנטזיות שמבחינתן ניתנות למימוש..". אין גברים כאלו?
).
מצחיק שביקשת ממני לא לחשוב "בהגיון ריאלי רגיל". יש דבר אחר? למה הכוונה "כאשר מחסומי נשים רב ומונע הכרויות"? (סליחה על הבורות)

שמע, אנחנו פה לא בוויכוח, איזה מין יעיל /הגיוני/מוצלח יותר. זה מיותר ומוביל לחתיכת ענקית של כלום. בנוסף, כבר כתבתי, איני מייצגת את המין הנשי, אני אדם אחד בפני עצמו עם המגרעות, המעלות והשריטות שלי.

הבעיה היא אחרת, מההודעות שלך, שהתחילו בכלל מתהיות לגבי נשים צעירות ויפות שמסתובבות עם מבוגרים לא משהו והאם למען השם תוספת של קצת שיער מעל השפה אמורה להרתיע כל כך הרבה נשים, יש צליל של תחושה "בעסה" וטיפונת תסכול. אתה מנסה לחפש סיבה הגיונית לכל התנהגות/כיתוב/חשיבה ומבקש לנתח את המין הנשי בכלל. (בשביל מה??)

שמע לי, לא תצא מזה. במיוחד כאשר אתה שואב את כל המידע כדי לנתח ולהסיק מסקנות על כל המין הנשי מאתרי הכרויות. יש לי הרגשה שה"תדמית" שאתה מדבר עליה (" זה פוגע בתדמיתן") היא תדמית שייצרת אצלך בראש שכנראה חוסמת אותך מלראות מעבר. אולי מדובר בכאב מהעבר או ממערכת יחסים שלא צלחה.

אני באותה דעה, פתח את הראש והמשך לחפש את האחת שלך. אני לא ב"שוק" פו"פ המון שנים אבל אני מאמינה לך שהוא עצום ויש קשיים. אולי זה הזמן לנסות (אם לא נסית) דרכים אחרות להכיר נשים איכותיות חוץ מאתרי הכרויות. ואני מתכוונת לדרכים בהם יש אינטראקציה בין אישית, פחות מקלדת ואפליקציות ויותר תקשורת עם בני אדם.

ודי, אל תחשוב ככה. זה באמת לא מוביל לכלום וסתם תוקע.
בהצלחה.

יפה כתבת,ויפה כיוונת להמשך מבחינתי כדי למצוא,אך אוסיף מעט

הפעם : יש לי נכדות חמודות להפליא,ומרגע שהן נולדו לתדהמתי (כי לי יש רק בנים,ולא חוויתי הולדת בנות...) הן מתנהגות כנשים קטנות להפליא !
זה בגנים הנשיים מלידה,ורק מתפתח ומתפתח,אך הבסיס קיים ושריר,וממש מדהים
בנשיותו...! מכאן מתווספות הערותייך להשפעה הסביבתית והנורמטיבית שמלווה אותן בגדילתן ויוצרת להן את האישיות הנשית הכוללת.
כל זאת רק מדגיש ומבסס את טענותיי על כך שנשים שונות מהותית מגברים כבר מלידה,והרבה מהתנהגותן הנשית הוא "בילד אין" ...!

סיגלית 2014

New member
מנהל
וואוו...הפתעת אותי

נכדות??? איזה כיף!!

לגבי התפיסה שלך על התנהגות נשית מלידה, על ה"בילד אין" ושהרבה מגיע מהגנים, יש הרבה שיתווכחו איתך על כך. צא לטייל בציטוט כאן בתפוז ואני מבטיחה לך שתמצא כאלו ששוללים את הגנים בכלל ו"תוקעים" את כל האשמה בכל קו מחשבה, התנהגות, פנטזיה, כמיהה, רצון ותשוקה, ואפילו אופי ואישיות, בהשפעות חברתיות וחיצוניות בלבד (דבר שאני לא מסכימה לו, כן?) ובחוויות שעוברים בחיים.

ולעניינו, תלוי מאד למה אתה מתכוון כשאתה כותב שהן מתנהגות כנשים קטנות, במובן החיובי או השלילי. וכשזה מתפתח, זה מתפתח (ומוביל ליצור בפני עצמו) שלילית או חיובית.

אולי זו רק אני והשאלה הזו עלתה רק במוחי כאשר קראתי את מה שכתבת.

תרווה מהן נחת (וכמובן מבניך אבל אני לא הראשונה שאמרתי... "אין כמו בנות").

מובן מאליו שהתכוונתי לחיוב לגביהן,כאשר רואים גם בהתנהגות

של כל אחת את אופיה הבסיסי (עקשנית או לא...) .
זה ברור מעל לכל ספק שה-די.אן.אי של הבנות מובנה כנשים ולא של גברים - לחלוטין !

ובכל זאת,דפדפתי כעת באחד האתרים,אז אני חייב להעלות כאן את

משפט המפתח שכה רבות דוגלות וכותבות בדף שלהן.אז אי אפשר להחליק זאת ...!

"נהנתנית, אוהבת את החיים הטובים. אוהבת עומק ולחשוב מחוץ לקופסא. רחבת אופקים. צעירה ברוח ובנפש".

סיגלית 2014

New member
מנהל
אם כה רבות כותבות בדיוק את אותו משפט

זה אומר דרשני.

או אולי שאתה מאד מיוחד וכל אלו לא מתאימות לך (והתכוונתי למיוחד במובן החיובי).

אכן מיוחד וחיובי,ובאמת רבות כותבות כך,אז תביני לגבי כל מה

שכתבתי בשרשוריי.

"האומר דרשני" - כמובן שאינו חיובי ומבהיר מי עומד מאחורי הססמאות הללו...!

מסתבר ,שלמרות הכל ואף על פי כל קיטוריי עד הלום,הן החלו לשוב

לפניותיי,עם השפם ועם תמונותיי...!
אז כנראה גם המקריות והמזל,והעיתוי,והפרטנריות שפניתי - מצאתי חן בעיניהן

ומכאן,שאני מוצא חן בעיני אלה ששוות לקבל אותי.

תודה לך,אך החיים יותר מורכבים מההערכות שלנו מה קורה או יכל

לקרות.ושוב ,הציפיות משנות כיוון...
אז בטח תשאלי מה קרה ???
אז אספר : הראשונה,סמסה שאתקשר בסוף השבוע.התקשרתי,ולא ענתה.סימסתי שהתקשרתי,סמסה שעסוקה ונדבר בהמשך.לא התקשרה.סימסתי - מה הלאה ?
סמסה,עסוקה בעבודה ,היא תנסה מחר או מחרותיים ,והוסיפה:"גם להישגים הגדולים ביותר באנושות התחילו עם צעד אחד קטן" וסמיילי "חושב".בקיצור אפשר להגדיר זאת כמשחקים...!
סימסתי חזרה - "זה היה בסין...ואנחנו כאן +סמיילי של קריצה, אז הכל תלוי בנו" -
ניסיתי להוציאה מהמשחק.ואז המשיכה בבלב בלה בלה...ומתנצלת על חוסר הזמינות בלב בלה בלה...!
השנייה,השארתי לה את מס' הנייד שלי באתר לאחר שנענתה לפנייתי.
היא התקשרה בזמן שסגרתי את המכשיר כי הייתי תשוש טוטאלית ורציתי לנוח.
השאירה הודעה שהיא התקשרה.
התקשרתי רק למחורת,לא ענתה,סימסתי וזה לא מצא חן בעיניה,וסמסה שלא מתאים לה.אז סימסתי לה "שהפתיל שלה מאוד קצר כבר על ההתחלה" . והוספתי,שגם לי זה לא מתאים.
לסיכום - עם אחת זה נגמר,עם השנייה זה "בתהליכים" שאין לדעת מה יניבו,וההתנהלות שלה מראה עד כמה חשובה לה ההיכרות ומה סדר עדיפויותיה,למרות שהיא עסוקה.
בקיצור,נשים / הנשים,קשות להשגה,רגישות עד אימה על כל פיפס קופצות (לו זה היה ההפך,היא הייתה מצפה ממני לקבל את השתהותה הקלה בלי בעיה בכלל),או משחקות משחקים,או שלא בוער להן כלום.יש מעטות שאיתן זה הולך בתהליך נורמאלי !

סיגלית 2014

New member
מנהל
איזה בעסה!

השארת אצלי רושם שמשהו בכל זאת עובד.

סבלנות גבר, הסבלנות משתלמת.

ולגבי מה שסיפרת: אם הראשונה עדיין עסוקה ב"בלה.. בלה.. בלה.."
הייתי במקומך כותבת לה: "יקירתי, אני רציני ומאד מעוניין בקשר. אם תרצי, תתקשרי, אשמח מאד להיפגש" ולא הייתי מסמסת יותר. זהו. אם אתה לא אוהב את המשחקים האלו, אל תשתף איתם פעולה.
בעניין של עסוקה, אתה באמת לא יכול להיות מה קורה בחיים שלה, אם יש לה ילדים שהיא עסוקה איתם, אולי הורים מבוגרים, אולי גם עבודה וגם לימודים, לך תדע....
לשנייה, לדעתי היה קצת מיותר למתוח ביקורת על ההתחלה, אבל אם זה לא זה.. אז זה לא זה.

אני לא רוצה חלילה לתת לך רושם שאני נותנת לך הוראות הפעלה (אתה מכניס כמה כמוני בכיס הקטן שלך עם הניסיון שיש לך בחיים
) אבל לדעתי פחות ביקורתיות, להיות יותר פתוח וקליל.

קח את זה בקול. בסוף היא תגיע. בהצלחה

סיגלית 2014

New member
מנהל
קיימת תופעה כזו?

נתחיל מהסוף- אני חושבת שזה עניין של טעם.
גם נשים יפות ו/או סקסיות ה עניין של טעם. לא? אני אישית לא נמשכת לשפם (רק שפם). אבל יש גברים, לדעתי, שזקן מאד מחמיא להם. יש נשים שלהן זה מפריע, כל אחת וסיבותיה.

לגבי עניין הנשים היפות שהולכות עם מבוגרים ולא נאים... יכולות להיות כל מיני סיבות כמו שכבר ציינה קודמתי. אבל לדעתי משיכה (אם קיימת שם משיכה כלשהי) לא מתבססת רק על מראה חיצוני.

אוקיי,אז...

תנסי להסביר מה מחשבותייך לגבי גברים עם שפם שגורמות לך לא להימשך / לדחות
קשר עם גבר כזה. זה ירחיב אתת היריעה. תרגישי נוח לתאר זאת.

סיגלית 2014

New member
מנהל
זה כמו שאשאל אותך

מדוע אתה מעדיף שחרחורת על פני בלונדינית או להיפך (תלוי למי אתה נמשך יותר).

אם אני חושבת על זה לרגע, יש מראה יותר נקי ומושך ללא שפם (במיוחד אם מדובר בשפם לא מטופח) ובנוסף, מראה יותר צעיר. יש גברים ששפם דווקא יעניק להם מראה מבוגר יותר.

אגב, אם הייתי רווקה, לא הייתי שוללת על הסף קשר עם גבר שיש לו שפם, למרות שבעיני זה פחות מושך. הכרתי בעברי גבר עם זקן צרפתי (ואותו זקן+שפם, עברו שינויים ותהפוכות, נעלמו וחזרו...) והתחתנתי איתו.
כלומר, גם אם רוצים לשנות, זהו שינוי הפיך.

לדעתי, אם מישהי שוללת על סף גבר בגלל זקן או שפם (זה נשמע קצת ילדותי אם זו הסיבה היחידה ), כי אולי גם בלעדיהם, בעיניה, הוא אינו גבר מושך.
אולי הם ממש ממש ממש עוקצים ומפריעים לה.

ואולי יש סיבה אחרת. מי יודע.

המסקנה הסטטיסטית מדברייך...

ש - 90% מהנשים לא מעוניינות בגבר עם שפם (ואולי גם לגבי זקן),וזאת אני מסיק ע"פ תוצאות הפניות ממני לנשים עם תמונתי.
החזות שלי חתיכית,והשפם מטופח ומתאים לפניי.כך שהבעיה ממוקדת בשפם ולא בדברים אחרים כי נתוניי על הכייפק !

סיגלית 2014

New member
מנהל
לא הבנתי כיצד הסקת מדברי

ש-90% מהנשים לא מעוניינות בגבר עם שפם. שאלת את דעתי לגבי שפם וניסיתי לענות לך.
המסקנה שלך, אני משערת, הוסקה על פי תגובות של נשים בהן נתקלת.

סליחה על השאלה, אם יש לך חזות חתיכית ונתונים על הכייפק ועדיין נשים נרתעות מהשפם (שיש לך אם הבנתי נכון), אז מדוע לדבוק בו ולא לנסות לשנות?

לא שאני מייעצת לך לשנות, זו החלטה שלך.
בהצלחה

המסקנות הסטטיסטיות אכן הן מניסיונותיי הוירטואליים,על בסיס ..

"הנחת העבודה" שלך.
ניסיתי להורידו אך איני יכל להתרגל לשינוי ולטעמי יותר מתאים לי כשהוא נמצא !
ההיא,תגיע לבסוף,כמו אלה שהיו בעבר.העניין הוא שזה לוקח זמן לא קצר.

למעלה