לא מבינה מה קרה

DoubleInfinity

New member
לא מבינה מה קרה

אז יצאתי עם בחור למשך חודש.
בהתחלה השיחות היו מעטות לי מדי בין הפגישות (כתבתי פה לפני שלושה שבועות בערך), אבל עם הזמן התחלנו לדבר כל יום גם בטלפון וגם בווטסאפ.
הפגישות עצמן היו ממש טובות, כימיה מעולה ושיחות כיפיות, וגם הפגישה האחרונה הייתה ממש טובה ואפילו הגענו אליו הביתה והוא הציע לי לישון אצלו (לא שכבנו... האמת שהוא גם לא ניסה).
קבענו להיפגש ביום שישי אבל הוא היה חולה, אז המשכנו לדבר וקבענו להיפגש היום.
במשך שבוע וחצי בין הפגישה שהייתה לבין היום (שהיינו אמורים לצאת), הוא התקשר אלי יותר, והיו לנו שיחות ארוכות של חצי שעה בטלפון שזרמו מאוד (גם מצידו; צחק הרבה, שיתף אותי במה שעובר עליו).
אתמול הוא התקשר אלי, ופשוט חתך.
האמת שהייתי מופתעת והגבתי לא הכי טוב, כי הרגשתי שהוא משך אותי שבוע וחצי סתם. בדייט האחרון הוא הרגיש שטוב לו ושבא לי לראות אותי שוב, אחרת לו היה קובע איתי בסופש שאחרי (למרות שלא יצא לפועל).
אני פשוט לא מבינה מה נסגר

דיברנו שיחה די ארוכה בטלפון והוא פשוט לא היה מסוגל לתת לי סיבה הגיונית לפרידה.
למה שמישהו פשוט יקום וילך בלי סיבה? אחרי שרצה להמשיך את הקשר, דיבר איתי על המשך, אמר שנלך למקומות... אני כבר לא מבינה כלום. בחיי.

חשוב לי גם להגיד שהוא בחור ממש טוב, קצת חנון, קצת ביישן, שלא היו לו יותר מדי קשרים... כלומר הוא ממש לא מניאק... ולכן זה עוד יותר מבלבל אותי... כי באמת ציפיתי ממנו לא למשוך אותי ככה סתם, ובטח שלא לחתוך איתי פתאום אחרי שהוא מדבר איתי על המשך הקשר.... מרגישה שהוא חטף רגליים קרות לפני שביססנו את הקשר וברח...

יכולות להיות אלף סיבות ואף אחת מהן לא קשורה אלייך

א. יכול להיות שהוא פוחד מאינטימיות וברגע שזה התחיל להרגיש רציני הוא ברוח
ב. ייתכן ויצא עם עוד משיהי במקביל ובחן את שתיכן.
בכל אופן מייעץ לך לא להתעסק בזה יותר מידי. דברים כאלה קורים. מאכז נכון, אבל לא צריך להיות מצניאק על מנת להיות אל החלטי בקשר.
זה קורה גם מנשים וגם מיגברים

Shamy

New member
ונניח והוא קיבל רגליים קרות

בא לך להיות באמת עם מישהו שכל הזמן את צריכה לשכנע אותו ששווה לו להיות איתך? זה סיוט לחיות עם אחד כזה שכל הזמן צריך לשכנע אותו לא לקבל רגליין קרות. זה מתיש בשלב מסוים..אל תתאכזבי מבחור שכזה. לי היה פעם בחור כזה אידיוט שלא רצה להיות איתי כי יש לי קרוהן ואמא שלו דחסה לו למוח שזה גנטי ולילדים שלו יהיה קרוהן אם הוא יישאר איתי אז הוא הלך...עד היום אני צוחקת על אידיוט כזה שהוא ילד של אמא. אין מה להתרגש מבחור אחד שלא רצה אותך...את מחפשת רק אחד שיתאים לא 30. תמשיכי לדייטים אחרים טובים יותר.

superorti

New member
דעתי

שהבחור לא יודע מה הוא רוצה. כבר הבתחלה השיחות לא היו רציפות ולפי שביעות רצונך. אולי הוא החליט לנסות ולבדוק ולאחר שלא התאים התנהג בצורה הזו.
קשה לקרוא מחשבות של גברים וקשה להבין אותם. בעיקר שהם לא ישירים ולא אומרים הכל בצורה ברורה, חד וחלק.

DoubleInfinity

New member
מה שמוזר

זה שדווקא שהוא עבר מהווטסאפ לטלפון, ודווקא כשהתחלנו לדבר חצי שעה ביום שיחות טלפון שזרמו בלי בעיה, הוא פשוט קם והלך
אז נכון שבשבוע וחצי הראשונים לא אהבתי את אופן ההתקשרות, דווקא כשזה השתפר והיה לשביעות רצוני זה נגמר.

את יודעת שרוב המטפלים והפונים לטיפול

לא משנה באיזו שיטה בסך הכל מביאים את המטופל לומר את הפתרון לבעיותיו בעצמו.
כי זה תמיד היה אצלו. אז בואי תעני על מה שרמזת אבל לא גילית...נשארת לישון אצלו כשהציע או לא נשארת? לא שכבתם זה כבר אמרת. בימינו (2017) אם אתם אחרי התיכון, גם לבחור ביישן חנון וטוב חודש זה המון, זה רומנטי כבר רק לדבר ולא להחזיק ידיים, איברים אחרים ונשיקות שלא לדבר על קצת עור חשוף או יחסי מין מלאים רחמנא לצלן.

הבהרה נוספת. אני לא מדבר על יומיים או 4 דייטים. אבל אם דיברתם חודש כל הזמן, ונפגשתם יותר מ6 פעמים, ואתם אנשים בוגרים אחרי תיכון או לחילופין חרמנים צעירים בגילאי צבא סדיר ואת אמרת כן לכניסה אליו לבית ואו לשינה משותפת אך לא שכבתם...זה כמו מרתון 40 ואתה רואה את קו הסיום ואתה מתחיל להשקיע יותר ולהאיץ יותר ולשים לב לנשימה יותר ואז דופקים לך ברקס ואומרים לך, עזוב. תחזור שבוע הבא תסיים את שאר המרתון. את רוצה הגיון? בשביל מה? את בחורה.
אין הגיון גם אצלו. השקיע, חשב שזה הדדי, דיבר איתך על המשך? זה כולל לשכב בעיניו (חרוז שובב), לא הראת שאת מצליחה לזחול מהקונכיה של מחשבות ראשך והמילים אל שלב המעשים. וזה לא עושה אף אחד ממכם למניאק, לדעתו את משכת אותו. ולא רצינית, מה חשבת שאת מלכת אנגליה שהוא יחזר אחריך שנה בהתכתבות ואז יבקש את ידיך מאביך? כאן לא אירופה. ולדעתך הוא לא רציני כי משך סתם. שניכם מרגישים לפחות כאן הדדית שמשכו אתכם סתם. I DARE YOU....לבדוק אותי ולכתוב לו בפשטות ועזות מצח כנה האם זה נגמר מבחינתו כי לא שכבתם (עם סימן שאלה בסוף כדי שיפתה אותו לענות במחשבה שמצא קיצור דרך כל הבולשיט).

DoubleInfinity

New member
כמו שכבר אמרתי

הוא לא ניסה שנשכב, כך שלא סירבתי לו.
חוץ מזה, אם מישהי מרגישה שחודש זה לא מספיק זמן בשבילה לסקס, זה לגיטימי לגמרי. ואם מישהו יעזוב אותה בגלל זה אז שיעזוב.
לא אהבתי את התגובה שלך....

אני לא פה לבקר אותך ובטח לא בשביל שתאהבי או תתני ציונים.

הצגת בעיה, אנשים מנסים להראות לך פתרון. את יכולה לשנוא את האמת, או לקבל את המציאות ולהתאים עצמך כדי להשיג התוצאות הרצויות לך.

את יכולה להרגיש ולחכות כמה שבא לך. לגיטימית כל תקופהשתבחרי. וזה יהיה נדיר בימינו ששניים באותו הזמן יכירו משני המינים ויהיו מוכנים לחכות תקופה כזאת.

שוב את כותבת את התשובה בעצמך, לא היה כזה מדהים עבורו לחכות עבור מישהי כמו שהצגת את עצמך בזמן שהיה לכם. ואני אומר את זה מנק' מבט של מי שחיכה בעבר. אל תחכי לדוור...

DoubleInfinity

New member
אתה לא קורא את מה שאני כותבת

כתבתי שהוא לא ניסה לשכב איתי! אז הוא לא חיכה לשום דבר.
אם היה מנסה, זה היה סיפור אחר.

Som30ne

New member
מאוד ברור. בגללך הוא חלה

אז את רוצה שהוא יהיה מעוניין במישהי שגורמת לו לחלות ?

(ואם לא היה מובן - הדברים לעיל נכתבו בבדיחות)

אז - כמו שאמרו לפני -
כנראה שהוא החליט שלא מתאים לו.
יכול להיות שגם לו עצמו לא ברור למה.
פשוט משהו מרגיש לא נכון.

ויכול להיות שדוקא בדיוק להיפך.
שהכל מרגיש לו טוב מידי, וזו תחושה שהוא לא מכיר, ולא יודע מה לעשות איתה.

לפעמים - כשיש עניין במישהו/י - הדבר "הכי גרוע" שיכול לקרות, הוא דוקא לא לקבל תשובה שלילית.
כי עם התשובה השלילית כבר יש ניסיון, ויודעים מה לעשות.
דוקא עם התשובה החיובית, לא יודעים מה לעשות, ואיך להתקדם.
במיוחד לכאלו שהם קצת (או הרבה) ביישנים, ו/או שיש להם חרדה חברתית מסויימת,
ו/או שעיקר הפידבק שקיבלו היה של דחייה ברמות כאלו ואחרות.

אם יש לך עניין אמיתי בו, אפשרי לו עוד "זמן חסד", כך שאם יחליט שהוא בכלזאת מעוניין - תאפשרי לו (ולך) לחדש את הקשר.
(שנאמר - אם את/ה אוהב/ת מישהו/י שחררי אותו לחופשי. אם יחזור - הוא שלך לעד)

DoubleInfinity

New member
אם הוא יחזור בו אתן לו עוד צאנס

כי העניין שלי בו אמיתי ואני חושבת שהוא בחור טוב.
מצד שני, אני לא אצור איתו קשר כך שזה יהיה צריך לבוא ממנו....
והאמת, הוא היה נשמע מאוד בטוח בעצמו שהוא לא מעוניין, כך שאני לא חושבת שיחזור

נהורית1

New member
לא אמרת בני כמה אתם.

אם אתם בוגרים, נראה לי שמשהו לא תקין אצלו. הוא לא בנוי לקשר ארוך.
אולי מחוסר ביטחון, או מפחד להתקשרות.
אם אתם צעירים, הרי זה מצב נורמלי, שרוצים לנסות עוד אפשרויות ולא
להתחייב כבר עכשיו.
תשמעי סיפור אמיתי, נער ונערה יוצאים קרוב לחצי שנה. שניהם אוהבים, אבל הבחורה רוצה להיפרד. היא לא מסבירה למה, למרות שהבחור שואל אותה המון
פעמים. אחר כך נודע לו מחברה שלה, או שהיא בעצמה סיפרה לו, לא זוכרת, שהיא עזבה קודם כי פחדה שהוא יעזוב אותה.
הזוי, אבל סיפור נכון. אולי גם אצלך זה ככה?

DoubleInfinity

New member
אני בת 22, הוא בן 28

אני לא יודעת אם זה נכון או זו הסיבה, אבל העובדה היא שרצה להמשיך אחרי הדייט האחרון , ומסיבות טכניות זה לא יצא לפועל. ואז פתאום התחרט.... מוזר ואף פעם לא קרה לי, במיוחד כשהייתה כימיה ככ טובה

נהורית1

New member
למה שלא תדברי איתו?

תשאלי אותו מה קרה, למה פתאום הפסיק את הקשר? זה לא פחיתות כבוד, את פשוט רוצה לדעת אם עשית משהו שפגע בו, או כל סיבה אחרת.

או שהבחור פשוט אהבל.
אבל את עדיין צעירה, תמשיכי הלאה.

DoubleInfinity

New member
דיברנו חצי שעה כשהתקשר לחתוך

ניסית לדובב אותו ולהבין אותו, והוא פשוט אמר שאין לו על מה להצביע ושבאמת אין לו סיבה לזה....
אם היה לי עוד מה לומר הייתי מנסה לדבר איתו אבל זה נראה לי מיותר כבר

נהורית1

New member
נו, אז תסיקי מסקנות.

חבל לך על הזמן והאנרגיות לבזבז על אחד כזה. תמשיכי הלאה.

Shamy

New member
אז למה את ככ מתרגשת?

שאלת למה אתם מסיימים הוא לא מרגיש שזה זה וסיבותיו יהיו שלו. תמשיכי הלאה.. לפעמים הדבר הכי קשה בחיים זה ללמוד לחיות עם תשובות לא מנומקות ומלאות מאותו אדם. אבל זה שיעור חשוב לחיים. לדעת להרפות ממישהו...נשמע שאת בלאו הכי בן אדם שתמיד צריך תשובות פתוחות ואת אדם פתוח ונשמע שהוא בן אדם מסוגר בתוך עצמו ואולי קרירי באופיו. בעיניי זה נשמע clash טוטאלי ומעין missmatch אז למה להלחם בזה כל כך? זה בדרך חוסך הרבה כאבי לב...המשיכי הלאה בראש מורם לפעמים זוגיות לא נועדה להיות. זה לא אומר שמשהו בך לא בסדר...תחשבי על זה כמו ראיון עבודה אם לא התקבלת סימן שהמקום הזה באמת לא מתאים לאופי שלך וטוב שלא היית שם כי כנראה שהיית סופג הרבה תהפוכות נפש. וכמו שבראיון עבודה רק לומדים ממנו הלאה ולא שואלים יותר מדי כי גם כששואלים מקבלים תשובה לקונית ולא מספקת כך גם במערכות שנגמרו..חושבים על מה היית יכולה לשפר בקווי האופי של עצמך שגרמו לך לצאת נסערת כל כך לפתור את האישיו שגרם לך להיות סוערת בעצמך ומבינים מה התסמינים של קו האופי שהווה לך מכשול לעצמך בזוגיות ופותרים אותו בעתיד ומנסים...ומנסים...עד ששלמים עם עצמנו. דוגמה..בחורה מאחרת כרונית והבחור כל כך התעצבן שהיא כל הזמן מאחרת ונפרד ממנה. כנראה שהיא תלמד שיש אנשים שחשוב להם שיגיעו בזמן כי זה מה שהם תופסים כמכבד. אם הפרידה הפריעה לה כנראה שהאופי או התסמין של איחור כרוני מפריעים לה או שאולי העובדה שלא מקבלים אותה כמאחרת כרונית והדחייה הייתה קשה לה..אז היא תעשה 1 משניים. או שתטפל באיחורים כי זה משהו שהיא רוצה לשפר לעתיד כי זה מפריע לה. או שהיא תגיד אני אלמד למה הדחייה מבחור כל כך מערערת אותי ותפתח בטחון לומר שאם מישהו לא יקבל אותה כמאחרת כרונית אז זה לא קשר שיתאים לה כי זה קו אופי והרגל שהיא לא מוכנה לשנות (לפחות לא כרגע). מקווה שהבהרתי את עמדתי. בהצלחה!!

למעלה