אחרי שנים מחוץ לעולם הדייטים אני מגלה שהגעתי לעולם הפוך ..

METAPEL2018

New member
אחרי שנים מחוץ לעולם הדייטים אני מגלה שהגעתי לעולם הפוך ..

מימה שהכרתי כשעוד הייתי בו לפני כמה וכמה שנים טובות....

אני מתכוון הייתי רווק עד תחילת גיל 30 וקצת
הייתי נשוי 10 שנים..
אני גרוש 5 שנים לערך....שבהם היו לי סך הכול 2 מערכות יחסים ארוכות של שנים

והינה כשאני קופץ לרגע אחד ועוד קצת למה שקרוי עולם הפנויים פנויות
אני מגלה משהו שנראה כמו עולם הפוך ? מתקדם (??) מימה שהכרתי כשנטשתי אותו בשמחה לפני כמה וכמה שנים טובות:

נשים שמאבדות את הסבלנות מגברים שמסרבים לזיון על הדייט הראשון...
ולא מבינות כל כך מה הם מקשקשים שם כל הזמן על רגשות, תקשורת, אינטימיות....

וגברים שמבקשים להכיר קודם, להתקרב לאט לאט, ללמוד אחד על השני, לפתח קודם מערכת יחסים רגשית ואינטימית, בהדרגה, וסקס זה משהו שאפשר לחכות איתו.. ולא בוער בכלל....

עזבתי את העולם הזה כשנשים פחות או יותר היו רוב הזמן נשים...
וגברים היו גברים...

העולם התהפך לגמרי, או שזה רק נדמה לי ?

Shamy

New member
מבינה למה אתה מתכוון

תראה היום העולם הופך במגמה הדרגתית לחסר תקשורתי..אנחנו מפשיטים ממנו כישורי רטוריקה חשובים ורגשות ויוצרים ניכור. למה? כי כולם עובדים קשה מאוד עבור המשכורת שלהם, חיים בצורה די מחפירה (או לפחות כל מי שמקבל מתחת לשכר הממוצע במשק) אז די יוצא החשק ונשבר. וגם הייאוש מתנאי החיים ושימוש לא פוסק במדיה חברתית ודור תרבות האינסטנט כמו שאני קוראת לו יוצר חוסר סבלנות אטומי הן לגברים והן לנשים. אני מוצאת אנשים לדוגמה שמתפלאים איך ויתרתי על פייסבוק אינסטגרם וכל היוצא בזה. אני אומרת אל תתייאש ותמשיך לחפש.הרי אתה מחפש רק אחת שתתאים לא עשרות... בהצלחה.

שלום

נכון שגברים באופן כללי נוטים יותר לרצונות גופניים ונשים לרצונות רגשיים בקשר, אבל שניהם בני אדם באותה מידה וכל בני האדם בשלב מסוים בחיים זקוקים לרגש ולאהבה. הרגש חשוב מהגוף, צריך ליצור קשרים לאט ובמקומות מכובדים כמו מסגרות שאז מכירים את האדם הרבה זמן ויכולים לפתח אתו קשר אהבה יפה.
&nbsp

superorti

New member
אולי זו אני ואולי רק נדמה לך

אבל אני מרגישה שלפחות אצלי הכל בדיוק ההפך.
הגברים מחפשים משהו, וכשלא מתקבל ברצון הם מפנים עורף ועוברים לבאה בתור. היר מישהי בסוף תענה להם לא..?
אין את התשוקה הזו להכיר לעומק, לדבר ולשמוע את הצד השני. אין את תחושת החיזור והרומנטיקה של פעם. ישר רוצים לקפוץ למיטה, זה מאוד חבל בעיניי.

אתה מנסה להכיר גם גברים וגם נשים? איך אתה יודע מה קורה אצל

גברים אחרים? שכב איתן ושכח מהן אחרי הדייט הראשון אם זה הקטע שלך או שסנן מראש את הלא רציניות.

Generic name

New member
אצלי זה ממש ההיפך

אני כבר שנתיים בערך יוצא עם מלא מלא בחורות, והן כולן רוצות רק משהו רציני.
רובן אומרות את זה על ההתחלה, ואלה שלא מבהירות את זה בדייט.
&nbsp
אני לא חותר לסקס בדייט ראשון, כי אני מחפש משהו רציני בעצמי ולא רק זיון, ועוד לא קרה לי שמישהי איבדה את הסבלנות. אולי אנחנו צריכים להתחלף? :)

Annabella1

New member
אני מכירה גברים שחושבים כמוך

לכל אחד מהם הייתה בעיה שונה, אז קשה לשים את האצבע.
אבל יש הרבה גברים שעסוקים כל הזמן בלחפור על רגשות,על תקשורת, על אינטימיות, במקום פשוט ליצור תקשורת רגשות ואינטימיות ביומיום, בלי לחפור על זה ברמת ההצהרות.
יש לא מעט גברים שבעבורם לחפור על תקשורת, רגשות ואינטימיות זה בעצם שם נרדף ללדבר על עצמם ועל איך הם מרגישים ועל מה הם חושבים, והם שוכחים שבעצם יש גם אדם שני עם רגשות שהם מנסים ליצור איתו משהו.
יש לא מעט גברים שקשה להם לקבל את זה שמי שנמצאת מולם אולי לא נפתחת ומתחילה להשתפך על הרגשות שלה באותו הקצב כמותם ושאם היא תרצה לחלוק איתם משהו, היא כבר תודיע להם, הם לא צריכים לסחוט את זה ממנה.
אני קוראת להם גברים שהם ג'אנקים של רגשות (אני לא משתמשת באמת במילה ג'אנקים אלא במילה אחרת שמתחילה בז.... אבל אני אצנזר את עצמו כאן). יש גבול מאד דק בין לתת כבוד לרגשות ולאינטימיות לבין הזילות של זה.
אולי אתה כל הדברים האלה, אולי זה בכלל לא מתאר אותך. בכל מקרה, זה קיים בעולם.

העולם לא התהפך.גם לפני חמש שנים הן היו אותו דבר,וגם הגברים

היו אותם גברים.זה עניין של אישיות של הגבר ושל האישה שמכירים.
יש הרבה נשים כמוך,שחושבות שצריך לחכות עם הסקס,כאילו שיש משהו לא טוב בלשכב כשרוצים ומרגישים משיכה הדדית בכל שלב ובכל זמן.
זה אתה עם "הגינונים" הישנים והמיושנים,ואצל הנשים שנוהגות כך זה נובע מהפנטזיה הנשית של רבות,שלשכב כשבא הדדית מוריד מחשיבותן,או מאישיותן הרצינית,כאילו הן זולות או נותנות - ששתיהם הן דעות מיושנות ולא לעניין.
הגעת "לעולם" שיש בו הפתעות בלי סוף.כל אחת עם הפוזה שלה,כל אחת עם הפנטזיות הבלתי רציונאליות שלה,ורבות עדיין בגילן המופלג משחקות משחקים כאילו הן בביה"ס התיכון.
תתבגר,תפתח את עיניך.אם אישה נמשכת אליך ורוצה לשכב איתך בפגישה הראשונה או השלישית ואתה גם נמשך אליה - תעשה זאת בלי גינונים מיושנים
של,"בואי נכיר קודם,בואי ניתן לזה זמן... " .זה בנאלי,מיושן ולא לעניין.
גבר,אי התאמה בין בני זוג יכולה לצוץ אחרי יום,שבוע,שנה,עשר שנים,ולחילופין
התאמה מוצלחת,כך שעיתוי הסקס אינו משחק כלל תפקיד.נהפוך הוא,כששוכבים
מתקרבים יותר,יכולים להכיר טוב יותר ולעומק אחד את השנייה,ואם שכבתם ונפרדתם,גם לא קרה אסון !סקס הוא דבר מהנה ונהדר,אחד הטובים שיש ושהכי גורמים לאושר,אז למה להימנע מכך בכלל בגלל שטויות שיש לך בראש מימי קדם ?

למעלה