חוזרת לשוק הפו"פ וצריכה קצת עזרה

Debushka46

New member
חוזרת לשוק הפו"פ וצריכה קצת עזרה

זה קצת מוזר..ובבקשה בלי תשובות ציניות
אני בת 48 כן, מחפשת פרטנר לחיים, לא לגדל ילדים, להנות לחיות לבלות
השאלה היא איך מתנהלים בדייט?
זורמים? משחקים אותה?
וואו....שנים לא הייתי בדייט

שלום

צריך להיות אמתי, טוב ונחמד עם האדם ולתת לו חיבה, בעיקר ע"י דאגה והתעניינות. אם תהיי נחמדה אל הבחור, יותר סביר שישמח לחזור להיות אתך בקשר וגם יחוש בחיבתך אליו.
&nbsp
&nbsp

זה תלוי באישיותך לדעתי !

עצם זה שאת שואלת ומעלה "אופציות" - לא מבשר טובות לגברים ולך !
אלה שמשחקות אותה בעיניי הן משחקות עם החיים ולא אמיתיות.
אישה אמיתית שרוצה קשר לא משחקת אותה,אלא מתנהגת בטבעיות ובגובה העיניים.
הבעייה היא ,שרבות "משחקות אותה" ולכן אי אפשר לקחת אותן ברצינות.הן צריכות גברים שגם כן ישחקו אותה ואז תהיה "אידילייה" הדדית של כאילו,כך שאף אחד לא לוקח את העניינים ברצינות אלא משחק אותה ! זו זילות החיים וזילות לקשר ממשי.

Debushka46

New member
אני באה כמו שאני באמת בגילי אין חשק

למשחקים.
אני יותר דברתי על הקטע של סקס..אם להיות כנה
לא מבינה למה גברים עושים כזה סיפור מזה אם שוכבים בדייט ראשון?
הרי אני מחפשת פרטנר לחיים זוגיים כיפיים וזה יהיה חלק גדול..
כולם אומרים אל תעשי...
אני הרי לא ילדה

מכיוון שאת כבר לא ילדה ולא בת שש עשרה...

שאלתך הייתה לי מוזרה ביותר.
לא ציינת סקס,אז לא ניתן להבין שהתכוונת לכך...!
אני (בכלל לא ילד ולא בן שש עשרה...) דוגל בלזרום איך שמרגישים.
מבחינתי אישה שמסכימה לסקס בדייט הראשון לא פוסלת את עצמה להמשך הקשר.
שוב,זה גם תלוי מי הגבר שמולך,וכיצד הוא מתייחס לעניין.
לא קורה בגילנו שום אסון אם יש משיכה מיידית שמובילה לסקס,וגם אם אח"כ אין המשך,זה גם לא אסון,כי נהנינו מהפגישה הלוהטת.
הבעיה היא שנשים רבות (מניסיון וידע) "רואות סרטים" בכל מה שקשור לדייטים,קשר אינטימי וקשר (כמו אלה שאמרו לך...) כאילו הן בתולות שיצאו
להיכרות.כל ההתייפיפות הזו ומשחקי המשחקים - מאוסים ודוחים אותי !

Debushka46

New member
מבינה אותך...

אני כנראה עוף מוזר..כי אני לא אוהבת מליון הודעות וטלפונים בהתחלה אבל כן מסרון קטן לדעת שחושבים עליי...
וגם אין לי בעיה להתקשר..רק לא כל יום כל היום..
כנראה שזה הרגל של הלבד

עושה לך לייק! אני עוד לא פנוייה אבל אני מרגישה שהקץ

מתקרב ואני מסכימה איתך. את בכלל לא עוף מוזר, ברור לי ממה שכתבת שאת אישה עצמאית ושלמה עם עצמך ובזה את מיוחדת כי נשים כמונו הן מתנה לגבר שנתאהב בו.
כמו שאני רואה את זה, אני לא הולכת לצאת לעשרות דייטים ולחפש ובדיוק כמוך אני לא סובלת מיליון הודעות וטלפונים ולחץ לדייטים. אני רוצה להתחיל מחברות טובה כך שלא מדובר בדייטים או בסקס בכלל בתור התחלה. ואם יקח לי 10 שנים לפגוש את החמודון המתוק והגיבור שלי אז שיהיה.
אנחנו לא ממהרות לשום מקום נכון? יש זמן לחפש את אלו שמתאימים לנו.

לדעתי זה לא שגברים עושים סיפור,

אלא שיש משהו במתח שנבנה שתורם להנאה ולהמשך הקשר. כלומר, זה לא משחק - זו פשוט הדרך שבה המוח והגוף שלנו עובדים - כשמצפים למשהו ולא יודעים מתי זה יקרה ויש יותר התרגשות, זה שונה מאשר כשמקבלים אותו מייד. במקומך הייתי מחכה קצת, ומסתפקת במגעים קלים וכו' בפגישות הראשונות.

NSW2

New member
אם תשחקי אותה

זה בדיוק מה שתמשכי שחקנים ומשחקים.
אולי יהיו לך יותר אופציות השאלה אם האופציות יהיו מתאימות.
אם את רוצה התאמה פשוט תהיי את.
תביעי את עצמך, ומי שלא מתאים לו אז לא,
ומי שמתאים לו יש סיכוי טוב שיהיה יותר רלוונטי.
בקשר לסקס לא כל הגברים חושבים שזה מעיד משהו.
אני חושב שפשוט לא צריך לחשוב על זה יותר מדי או בכלל לשים את זה מקדימה.
שיקרה מתי שזה קורה בקצב של הדינמיקה.
פשוט יש אנשים שמגיעים לחוצים מדי על סקס כאילו זה הדבר העיקרי שיש,
ואז כל מה שרואים זה רק סקס בלי משהו שמעבר.
וזה לא קל להסתכל מעבר כשכל הדינמיקה מבוססת על הורמונים ותשוקה כדבר העיקרי והכי חשוב.

METAPEL2018

New member
בתור אחד שהגיע בדיוק לגיל הזה, הינה כמה מילים ממני:

הערות וטיפ קטן:

1. את לא הגעת לשוק. אני לא אוהב את המונח הזה. אנחנו לא לקנייה ולא למכירה
את פשוט הגעת לגיל המתוק, הנפלא, הבשל, החכם, והמדויק שבו אפשר לברור לנו אהבה יפה, אמיתית, שנקייה מכל מיני שיקולים "זרים" או "חיצוניים" כמו משפחה ילדים וכו' וכו' וכו' סוף סוף רק מה שמיועד לנו ורק לנו באמת. נקי. מדוייק.

2. הגעת לגיל שאפשר להרגע (אני אומר את זה לך שאני בכלל לא יודע מי את, אבל בעצם קודם כל לעצמי..) , לא אוהב גם את המונח דייט במובן המסורתי המלחיץ של המילה. בטח לא בליידנייט. המקום שממנו יוצאים לזה כעת, הוא מקום נינוח, לא לחוץ, לא מלחיץ, וגם לא עושה חשבון לאף אחד. לא לשחק שום משחק, לא לעשות שום מניפולציה, וגם לא לשתף פעולה עם אף אחת כזאת.
זה נשמע פלצני אבל המשפט הנכון הוא: פשוט להיות את. ומי שירצה ישמח עם זה כמוצא שלל רב, ומי שיעשה פרצוף , לא יהיה שם שניה אחת אחרי. פשוט.

והינה הטיפ שלי, שלפחות פעם אחת הוכיח את עצמו להפליא:

אנשים יוצאים לדייט בשביל למצוא את הזוגיות הבאה שלהם, וזאת טעות !
כשזה מכוון כול כולו לגמרי למען הבייחד, זה הדבר המלחיץ ביותר בעולם, ומצאתי שיטה מקסימה, פשוטה, שהצליחה לעקוף את זה. לפחות פעם אחת:
הכרנו מישהו או משהיא בצורה כזאת או אחרת, באופן וירטואלי או אחר ? חייבים שזה יהיה על בסיס התעניינות בדברים דומים. תחום עניין דומה כלשהוא.
לי למשל יצא לפתח שיחה שלא תוכננה לשום דבר מיוחד, עם משהיא שהתעניינה בדיוק בתחום שבו אני מצאתי עניין, לא היה בכלל שום עניין להכיר למטרות רומנטיות. פשוט חשבנו ללכת בייחד להרצאה בתחום שעניין את שנינו. בפעם הבאה זה היה הופעה של אותו מרצה במקום אחר. ועל הדרך התחלנו לדבר... וגילינו שכייף לנו ..והתחום עניין הפך למשני....ואנחנו הפכנו לעיקר...

קיצורו של עניין: לחפש אנשים לא על בסיס הכרות לדייטים ! אלא על בסיס תחומי עניין משותפים... ולא להתרכז בכלל בקטע של לחפש בן זוג.. אלא באמת למצוא אנשים עם תחומי עניין משותפים....
ועל הדרך ..
זה פשוט קורה...

מה שיפה בדרך הזאת, זה שלא יוצאים מופסדים לעולם, או שהאדם שמולך ממש לא מעניין אבל הלכת לאחלה הרצאה/סרט/הופעה שהיה שווה בשבילה לצאת מהבית ולהעשיר את עצמך.. ואם על הדרך גם התעורר עניין אישי.. זה לגמרי בונוס...

דווקא בדרך הזאת.. זה הכי מצליח !!!

בהצלחה

אייבורי

New member
חזרה נעימה

&nbsp
תשמעי, תחשבי על דייט כמו הכרות עם אדם חדש
רצוי לקבוע דייט עם אדם שנשמע לך אדם מעניין
אם לזרום או לא, תלוי בבחור
בעיני אין שום בעיה לזרום גם בדייט הראשון, זה מעולם לא הפריע ליצירת קשר ארוך טווח.
משחקים, מעייף אבל אם זה מה שעושה לך כיף, תשחקי
אני מניח שזה גם יביא בחורים שמשחקים.
&nbsp
בהצלחה

נהורית1

New member
היי דבושקה

האמת, גם לי מוזר שבחורה בת 48 צריכה הדרכה בשוק הפנויים/ות. אגב, אני מבינה שאת גרושה. אני רק יכולה לייעץ לך לשמור מכמה דברים. א. יש גברים שמנצלים מצב של אשה גרושה לניצול לא כשר (?) וציני. כבר שמעתי על מקרים שגברים ניצלו נשים בכסף ובכל מיני דרכים. אגב כנ"ל גם לגברי גברים גרושים שנמצאים במצב רגיש ונשים מסוימות מנצלות את המצב.
ב. אל תמהרי לקשור קשרים אינטימיים עם גברים. לא בגלל 'המשחק' אלא כי כך את קושרת את עצמך לגבר בלי שתכירי אותו ממש. קודם תכירי היכרות מעמיקה אחר כך, אם הגבר נראה בסדר, תקשרי איתו קשר אינטימי.
מקווה שתצליחי בדרכך החדשה ותשיגי את מה שאת רוצה.

Debushka46

New member
נשמה את!!

אני גרושה 18 שנה...מבחירה לא הייתי בזוגיות המון שנים.
עכשיו אני רוצה לחזור ולא יודעת איך..
משוגע מה שקורה....

alongrin

New member
תעשי מה שמרגיש לך נכון

הגעת לגיל שבו את יכולה להרשות לעצמן שלא לחשבן.
מניח שכבר הקמת משפחה ובנית לך בית..
עכשיו את צריכה לדאוג להנאה שלך.
&nbsp

העצה שלי היא

שאם את רוצה להיות זורמת (וזה לגיטימי לגמרי), תחשבי קודם אם את יכולה לעמוד בתוצאות.

הכל טוב ויפה כשיש הדדיות בין הצדדים – את רוצה אותו, הוא רוצה אותך, זורמים, נהנים, מחליטים ביחד אם ממשיכים או חותכים.

אבל מה קורה אם הרצון בשלב מסויים הוא חד צדדי?
למשל - שכבת איתו, את רוצה להמשיך אבל הוא חותך (לפעמים גם בלי להגיד. פשוט נעלם).
האם את יכולה להתייחס לזה בקלילות, לומר: סבבה, נהניתי, ממשיכים הלאה?
או שתרגישי ש"נתת לו", אבוי! הוא לקח את תומתך, ביצע בך את זממו ונעלם ו"איזה חרא כל הגברים"?

איך מתנהגים בדייט? באים בסבבה (ובגילך זה באמת לבוא בסבבה – בלי לחץ למצוא את "האחד", בלי שעון ביולוגי או כימי או ביוכימי), אם רוצים – זורמים, ואם לא אז לא. אם תתייחסי לגברים בדייט כמו בני אדם, ולא כמו זן עלום שדורש הערכות והתנהגות מסויימת מצידך, הכל יהיה הרבה יותר טבעי וקל עבור שניכם.

Debushka46

New member
סביר להניח שאם באמת יש כימיה

אתבאס אבל ממשיכים הלאה..עברתי דברים יותר קשים
ואם זה סתם משיכה מינית אז שילך ...

ayb1

Well-known member
פעלי לפי מה שתחשבי שנכון לסיטואציה,אין כללי אצבע.חשוב שתהי

שלמה עם עצמך.

מה שנכון לאינטרקציה זוגית אחת יכול לא להתאים לאחרת.
כולנו מגששים את דרכינו בזהירות תוך ניסוי ותהיה, עם רצון לא לפגוע ולא להיפגע עד כמה שאפשר.

בהצלחה

למעלה