לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום בינו לבינה

בינו לבינה סובב הרבה מאוד תחומי חיים - פה מדיינים עליהם- הוא והיא מה שביניהם.
כי נשים מונוס וגברים ממאדים 
הכללים בפורום :  לא רוצים טרולים,טרוליזם ותת תרבות דיון - הפורום איכותי 
 שמרו על תרבות דיון ונא לשרשר בהתאם -תודה רבה !! הנהלת הפורום בינו לבינה 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בינו לבינה

בינו לבינה סובב הרבה מאוד תחומי חיים - פה מדיינים עליהם- הוא והיא מה שביניהם.
כי נשים מונוס וגברים ממאדים 
הכללים בפורום :  לא רוצים טרולים,טרוליזם ותת תרבות דיון - הפורום איכותי 
 שמרו על תרבות דיון ונא לשרשר בהתאם -תודה רבה !! הנהלת הפורום בינו לבינה 

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'סרט של דיסני או אטימות כללית?'
סרט של דיסני או אטימות כללית?
09/03/2017 | 16:08
17
1005
יחסים שבינו לבינה אף פעם לא היו לי קלים. תמיד הייתי טיפוס ביישן כזה.....שלוקח לו המון זמן להיפתח ולהתחבר. כשאני מתאהבת או מפתחת רגש....זה בגדול וקשה לי לשחרר.אז אני שומרת על הלב שלי - טוב טוב.
לאחרונה, אני מנתחת את עצמי ואת דרכי המחשבה שלי - אני לומדת שבמרבית הפעמים שבהם אני מנהלת שיחה עם בן המין השני, אני לוקחת את זה לצד הרומנטי וחושבת שמנסים להתחיל איתי. 
אתן דוגמא - נניח שמגיע מנהל מכירות של ספק גדול שלנו למשרד - יש שלום שלום כזה ואז פתאום הוא מציע לי שנצא לסיגריה ואנחנו מנהלים שיחה על הזוגיות שלנו ואז אחרי כמעט שלוש שעות שהוא היה במשרד - הוא שואל אותי מתי אני מסיימת ומחכה לי לסיגריה נוספת..... להבהרה - זה לא מישהו שאני עובדת איתו כל הזמן או שיש בינינו קשרי ידידות. 
העניין הוא שזה קורה לי כ-ל הזמן......עם גברים במשרד, בסופר, אפילו עם הספר שלי!
ואני שואלת את עצמי - האם הם סתם נחמדים ואני בכלל חיה באיזו אשליה? האם אני חיה בסרט ורוד של דיסני או שיש מצב שב-א-מ-ת "מתחילים" איתי ואני אטומה?
איך יודעים?????
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'שאלה מעניינת'
שאלה מעניינת
10/03/2017 | 02:45
5
308
לדעתי - יש סיכוי לא רע שהם מנסים "לגשש".
נראה לי שיש משהו בתחושה שלך, שהם מנסים להתחיל איתך, או לפחות מפלרטטים איתך.
לבדוק אם/עד כמה יש לך עניין בהם.

איך יודעים ?
שואלים אם הוא / היא רוצים להצטרף אליך לשבת בבית קפה/סושי/המבורגר אחרי העבודה.
אבל - קודם - מחליטים עם עצמך אם יש לך עניין במישהו מהם, ובודקים אם הם אכן "פנויים" לקשר איתך (אלא אם לא איכפת לך להיות "האשה האחרת").

ו - איינשטיין כבר אמר . . . .
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'הנקודה'
הנקודה
11/03/2017 | 10:41
4
263
היא לא בשאלה האם הם מעניינים אותי כי בסופו של יום, אם יש גבר שאני אתעניין בו, אני אנסה לנתב את זה להמשכיות, כמו שהצעת, בית קפה וכו'.
השאלה שלי הגיעה אחרי ניתוח עצמי.... הגעתי למסקנה שאני חשה ככה עם כל הגברים בחיים שלי שבאים איתי במגע, אפילו היום-יומי בסופר למשל.... והיה נראה לי קצת הזוי או לא הגיוני שכולם באמת מפלרטטים או מנסים להתחיל איתי. אני לא מרגישה יפה במיוחד או מעניינת במיוחד. סתם חיה בסרט כנראה.

תודה על התגובה ��
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
13/03/2017 | 02:45
2
201
מה הסיטואציה בסופר שבה את מרגישה שמתחילים איתך ?
הקופאי ?
זה שמסדר את הסחורה ?
מישהו מהלקוחות ? (כאן, אני אגיד לך אוטומטית - שסביר להניח שאכן, אם מדובר בלקוח, כנראה שהוא מנסה להתחיל איתך)
מה הם אומרים / עושים  ?
איך הם מסתכלים ?
מבט שסורק את כל הגוף, מלמעלה למטה, ונעצר במקומות אסטרטגיים ?
(עיניים, שפיים, חזה, אגן, רגליים)
או שמבט כללי לכוונך ?

בקיצור - צריך עוד נתונים.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'הסופר'
הסופר
14/03/2017 | 11:46
1
156
למשל - בסופר:
יש שם עובד שמסדר את הסחורה.
בכל פעם שאני מגיעה הוא מחייך אליי. אומר שלום.
אני מבחינה במבטים שלו......הוא מחפש אותי במעברים......
מצד שני, הוא צעיר ממני בכמה שנים וזה מעולם לא התפתח לשיחה ממש.

למשל - במספרה:
זה ספר שאני מסתפרת אצלו שנים - לא באופן קבוע. מגיעה אליו כל כמה חודשים. תמיד יש שיחה נחמדה, זורמת. לא מעבר.
תמיד ידעתי שהוא מתעסק ברישום וציור. ופעם זרקתי לו שגם אני וזה נשכח.
פתאום, בפעם האחרונה הוא הציע לי להגיע אליו הביתה, לצייר ביחד. לעשות עבודה משותפת.....והוא ככה, הרשה לעצמו להתעכב על הצוואר שלי וכאלה.

אני לא באמת מאמינה שכל שיחה שמתפתחת עם בני המין השני - יש בה מטרה להתחיל איתי. אבל איכשהו זה מרגיש לי ככה. או אני מפרשת את זה ככה. ואני מנסה להבין למה....
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'המממ . . .'
המממ . . .
<< ההודעה הנוכחית
18/03/2017 | 00:03
46
לגבי הבחור מהסופר - יש סיכוי שהוא אכן מנסה לעשות צעד כלשהו, אבל לא יודע איך,
או לא בטוח מה תהייה התגובה שלך, וחושש מתגובה שלילית ו/או גועלית.

לגבי הספר - לפי מה שתיארת - כנראה שיש לו עניין, אבל במשהו מאוד ספציפי ומוגדר.
"לצייר" - זה כנראה שם קוד למשהו אחר שהוא רותה לעשות אצלו בדירה/בית.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'תתפלאי כמה בחורות לא מרגישות יפות ומעניינות במיוחד'
תתפלאי כמה בחורות לא מרגישות יפות ומעניינות במיוחד
14/03/2017 | 08:45
219
גם כשהן ממש ממש כן.

אם מישהו יוזם פגישות ושיחות על ענייני זוגיות ורומנטיקה - יש לכך סיבה.
יכול להיות שהסיבה היא שהעבודה ממש משעממת ואת האדם המעניין היחיד באזור (כנראה זה מה שקורה עם הספר למשל),
אבל - זה לא ריאלי שבכל מקום את פתאום האדם הכי מעניין.
ואם זה קורה כל הזמן - אבל נבלם, כנראה שאת מושדרת משהו שמושך אותם, אבל בגישוש תוך כדי שיחה הם מבינים שזה לא יתקדם.
מה שעושים במקרים כאלו זה "אש קטנה": שומרים על קשר קבוע, במטרה לקפוץ על הזדמנות אם וכאשר היא תצוץ.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'שלום'
שלום
10/03/2017 | 13:49
2
181
כשאדם נחמד אליך בהתנהגותו, ואת מרגישה שזה אמתי ומחבבת גם אותו, תוכלי להיות יותר נחמדה אליו ולתת לו חיבה כנה וכך לאט יתחזק הקשר ויהפוך למה שמתאים.

בינו לבינה >>
לצפיה ב-'נחמדות'
נחמדות
14/03/2017 | 11:49
1
124
אני באופן כללי לא הכי נפתחת לאנשים ומתקרבת מיד.
קשה לי ליצור קשרים או חברויות עם כולם (יש אנשים שעושים זאת ממש בקלות. אני לא). 
לכן, כשאני כבר כן מתקרבת למישהו ומפתחת איזו שיחה - משום מה זה תמיד נראה לי שכבר יש התעניינות רומנטית או מינית מהצד השני ושזה לא באמת תמים אלא יש מעבר....
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
14/03/2017 | 13:02
90
התעניינות רומנטית כוללת יותר אהבה, ולכן יותר עשיית טוב. אם מיטיבים לך ונחמדים אליך, זה יכול לפתח קשר חזק וטוב. חשוב להשקיע בחברות ולתת אהבה כנה כדי שתתפתח. לא צריך חוכמה רבה כדי ליצור קשר, צריך לתת אהבה כנה ולהיות נחמד ואמתי וגם רציני עם האדם.

בינו לבינה >>
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
14/03/2017 | 15:00
119
אני חושב שאת ביסודך בחורה חיובית, שמנסה לראות את הטוב באנשים אחרים. מצד שני, לא כל מי שמחייך אלייך רוצה להיות איתך עד לשארית ימייך, ואפילו לא בהכרח לצאת איתך. העיקר שתהיי מציאותית ותסמני מטרות הגיוניות. בהצלחה. 
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'יש דרך נורא פשוטה לבדוק את זה...'
יש דרך נורא פשוטה לבדוק את זה...
16/03/2017 | 03:41
120
ראיתי פה המון תשובות לא ענייניות לבעיה שלך...
נתחיל מזה שקרוב לוודאי שאם כל כך הרבה אנשים יוצרים איתך שיחות, שאת בחורה יפה זה קודם כל... לגבי הספר, אני לא שולל שהוא מתחיל איתך, אבל צריך לזכור שהמקצוע שלו זה לדבר עם הלקוחות ולבנות קשר שהוא עסקי מבחינתו ואישי מבחינת הלקוחות שלו.
לפי מה שאת מספרת... נשמע שמתחילים איתך לא מעט, אבל הדרך הפשוטה ביותר לבדוק את זה, היא לספר בדיחה שאת יודעת שהיא לא הכי מצחיקה... הרוב יצחקו בשביל לא לפגוע בך, אבל מי שיצא מגדרו... כנראה מנסה להתחיל איתך.
זה מה שאני הייתי עושה ולא בהכרח בגלל שהבדיחה מצחיקה אותי... אלא בגלל שאני מרגיש אי נוחות מסויימת לא לצחוק אם אני מתחיל איתך(כמו כל בן אדם). 
הקטע שמוזר לי בכל הסיפור הזה... שאף אחד מהאנשים לא עשה צעד קדימה, אני יכול להבין שכנראה את לא הבעת עניין(כי לא ידעת מה קורה) וזה גרם לחוסר ביטחון אצל הצד השני, אבל יש לא מעט אנשים שאין להם את הבעיה הזו והיו מציגים לך בצורה ברורה מאוד שהם מעוניינים בך...
בכל מקרה שיהיה בהצלחה!
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'לא בהכרח מנסים להתחיל'
לא בהכרח מנסים להתחיל
20/03/2017 | 11:52
4
59
גברים וגם נשים אוהבים לפלרטט. האדם הוא יצור חברתי. לא כל פניה חברותית היא ניסיון להתחיל איתך. גברים אוהבים לפלרטט עם מי שנראית טוב, לא בטוח שהם מנסים להתחיל. הספר שלי אמר לי שאני נראית "פצצה", אבל הוא נשוי. בעבודה אחד המנהלים זרק לי פעם שאני מבלבלת אותו. בכל פעם שאני טיפה מתאפרת (אני מגיעה לעבודה מוזנחת בכוונה כי אין לי סבלנות להערות) אני מקבלת הערות ומחמאות. בואי נרגע, כמוך יש עוד הרבה בנות שמקבלות הערות כאלה ואחרות וטוב שכך, אנחנו הרי לא רוצות להבריח את הגברים נכון?
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'עד שאתן(לא את ספציפית בהכרח) מאשימות בהטרדה מינית'
עד שאתן(לא את ספציפית בהכרח) מאשימות בהטרדה מינית
20/03/2017 | 18:01
3
39
כמו שאמרתי בהודעה הקודמת... הספר אומר את זה לכולן!!! זו העבודה שלו, אחרי הכל את לא יכולה לצאת מהמספרה בלי שהוא ייתן לך בוסט לביטחון נכון?? אחרת איך תחזרי אליו? כל מה שהוא עושה... זה להוריד לך את הדיסוננס אחרי ששילמת 150-1000 שקל לפן.
לא כל בחורה מקבלת מחמאות(מלבד הספר/או פעם ב...) ואת האמת... על פי התגובה שלך, נשמע יותר שאת מצטדקת ומנסה להוכיח שגם את מקבלת מחמאות... לא בדיוק הבנתי למה... אבל שיהיה!
גברים אכן אוהבים לפלרטט ובמיוחד עם נשים שנראות טוב ותמיד תחשדי שהם רוצים יותר מרק לפלרטט, כי בדרך כלל זה ככה, במיוחד אם הם רווקים.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'המממ. . .'
המממ. . .
23/03/2017 | 01:39
2
28
SNL הציגו את זה בצורה דיי מדוייקת **

**אם כי לא מאוד מעודנת.

בינו לבינה >>
לצפיה ב-'לא'
לא
26/03/2017 | 16:32
4
לצפיה ב-'איזו הפתעה '
איזו הפתעה
01/04/2017 | 19:10
9
שמישהו שאמר
(שנאמר - Good guys finish last)
מביא סרטון כזה ומציין שזה "צורה מאוד מדוייקת"
ממש נפלתי מהכסא
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'נשמע שזה עניין אמיתי של גבר באישה אבל מאוד קל לדעת את'
נשמע שזה עניין אמיתי של גבר באישה אבל מאוד קל לדעת את
27/03/2017 | 15:40
15
ההבדל בין מעוניינים בקשר ובין סתם נחמדים. גבר שמעוניין בקשר ממשיך ומנסה ולא מוותר. לפחות כמה פעמים. כמו מה שסיפרת על מנהל המכירות. אם הוא מעוניין אז למחרת הוא יחזור באיזה תרוץ ויציע לך לצאת לסגרייה.
אם זה "סתם" אז לא תראי השתדלות מצדו. אני חושבת שזו הדרך היחידה להבחין בין השניים.
טוב שאת שומרת על הלב שלך!!!! לא צריך להמרח על כל צפרדע ואז להפגע.
בינו לבינה >>

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ