מה עושים?

אסתר 18

New member
מה עושים?

אחרי יציאה מהדייט שבכלל לא רציתי ללכת בהתחלה כי הרגיש לי מיותר עקב פער גילאים אבל לא נתתי לזה השפעה ויצאתי וניסיתי ..
היה ממש נחמד יצאנו ישבנו בבית קפה אחרי שעה ורבע בערך סיימנו לקח אותי הביתה ושאל אם זה בסדר מבחינתי להמשיך הלאה עניתי לו שכן
כי שוב מבחינתי היא לנסות ולא לשפוט לפי פגישה ראשונה גם היה זורם כזה וממש סבבה.. ככה גם הבנתי ממנו
גם לאחר מכן בלילה שאלתי אם הגיע הביתה ואז הוא שאל איך עבר לי הדייט ואמר לי שהוא נהנה
ואז יום אחרי זה נעלם.. אז לקראת הערב שלחתי הודעה לדעת מה קורה כי אני לא אוהבת את המשחקים האלה של החוסר וודאות ועוד שהוא הראה שהוא כן מעוניין..
אמר לי שהוא חשב על זה והוא לא חושב שזה ילך בינינו , לי זה היה ממש מוזר כי שוב הראה שהוא בעניין
זאת זכותו המלאה ואני מבינה ושאלתי אותו גם אפשר לדעת למה? כי זה סיקרן אותי לא בגלל שהתאכזבתי מזה שלא ממשיך והוא ענה שאני בחורה איכותית אבל הוא מרגיש שזה לא ילך בינינו וזהו אמרתי לו שיהיה בהצלחה ואז אמר לי שהוא ישמח שנאשר ידידים ואמרתי לו שאני לא מעוניינת וזה לא רעיון טוב וזהו.. מן הסתם ממשיכים הלאה גם אני לא הייתי שלמה לגביו אבל לא היה אכפת לי לנסות
פשוט אני לא מבינה, הם אומרים שרוצים ואח"כ נעלמים
אבל שוב זה יכול לקרות לכל אחד
סתם הרגשתי צורך לשתף..

שלום

חברות עם אנשים צריך לפתח לאט, בהדרגה ובעדינות. אולי מיהרתם מדי וזה הרתיע אותו. הרבה אנשים אוהבים ליצור חברויות רומנטיות בדייטים, אני ממליץ דווקא על מסגרות כמו חוגים וכאלה ששם מכירים את האדם הרבה זמן ומתפתחת חברות לאט ובניחותא. אפשר להיות סוג של ידידים לפי מה שמתאים לרגשות של שניכם, לתת אהבה ודאגה זה לזה ולתת לקשר להתפתח למה שצריך. חשוב לזכור שהרגש הוא החשוב ולא המגע, אף שמובן שבחברות זוגית חיוני שיהיה גם מגע קרוב אבל מוטב שיהיה בעיקר כמחוות רגש ופחות מתשוקה לפחות בהתחלה.

Som30ne

New member
קורה, בהחלט

לפעמים מרגיש נעים, ונחמד, וזה יכול לנבוע מהרבה סיבות -
אם מהאווירה במקום שבו נפגשתם, ואם מהתרגשות, ואם מכל מיני חומרים מפחיתי עכבות (מי אמר אלכוהול?).

אחרי ש"ישנים על זה" - והמידע מעובד בתת המודע, לפעמים ההיגיון אומר שמשהו לא מתאים,
ולפעמים האינטואיציה, החלק ה"רגשי", שלא יודע לבטא את עצמו במילים, מכבה את ההתלהבות, מבלי שאפשר יהיה להסביר.

אסתר 18

New member
כן יש בזה משהו.. בגלל זה אל כועסת או משהו ומבינה לגמרי

גם לי זה קרה כמה פעמים

סיגלית 2014

New member
מנהל
מה עושים? פשוט מאד

אם הצד השני לא מעוניין, אומרים "אוקי, תודה רבה, היה נעים, כל טוב" ומסיימים את זה יפה ובצורה מכובדת.
אני לא בדעה להתחיל לתחקר למה הוא לא מעוניין ובמיוחד כאשר מדובר בפגישה אחת.
הבן אדם התחרט ומותר לו מבלי לתת דין וחשבון.
בנוסף, יש כאלו שיחשבו אחרת אבל לדעתי עשית טוב שלא הסכמת להישאר ידידים.
יצאת, ניסית כמו שציינת. גם הוא ניסה. לא הלך, לא נורא. מאחלים כל טוב, וממשיכים הלאה.

בהצלחה

נהורית1

New member
היי אסתר

ציינת שמלכתחילה לא רצית ללכת לדייט הזה בגלל פער הגילים. יכול להיות שבשעת הפגישה שידרת משהו מהאי הרצון הזה, והוא קלט שאת לא כל כך מעוניינת. למרות שהפגישה הייתה נחמדה, הרי סיימתם את המפגש אחרי שעה ורבע. לפי דעתי, משך הזמן היה קצר מאד, וזאת כנראה מחוסר הרצון שלך ששידרת במהלך המפגש. את לא היית מודעת לכך, אבל אני בטוחה שהוא קלט את זה וקצת נפגע מזה, לכן המפגש הקצר. הוא בכל זאת רצה להישאר ידיד, כי בטח חשב שבמהלך הזמן תשני את דעתך. את היא למעשה שקטעת את ההתקשרות, בחוסר הרצון שלך לידידות, כך שאין לך מה להאשים אותו.

tal902

New member
אולי זה גם טריק סטייל אומנות הפיתוי

להראות עניין ואח"כ לא .ותיראי זה קצת עובד עלייך. :)
&nbsp
מזה שבכלל לא רצית לצאת, פתאום מתחשק לך קצת עליו.
&nbsp
&nbsp
אבל אולי גם לא וחשב על זה שוב ולא מתאים לו.

באמת מבאס. טוב עשית איך שנהגת

זה באמת הכי מבאס כשבכלל לא רצינו להגיע לדייט הזה מלכתחילה.
שיטת ההעלמות היא של אפסים. וגם להגיד שלא מתאים מבלי לתת איזושהי סיבה זה לא משאיר את הצד השני הכי טוב.
טוב עשית שאמרת לו שלא מתאים לך להיות ידידה שלו.

מה לעשות הלאה? אולי לנסות לסכם עם כל דייט שיום או יומיים (כמה שנראה) אחרי כל אחד יודיע לצד השני מה נראה לו. כדי למנוע את שיטת הנעלמים.

ולהאמין שהחיים הם גלגל, שכמו שאדם התנהג למישהו, ככה יתנהגו אליו.

אז תמשיכי להיות ישרה והגונה. ומי שמתנהג בצורה לא מכבדת זה יחזור אליו איכשהו.
ובעיקר אל תתני לזה להוריד אותך. כמו שאת אומרת את מלכתחילה לא רצית וכנראה שהתחושה הזו היתה נכונה.

אסתר 18

New member
תודה על התגובה ומעריכה מאוד

ובאמת אמז המשכתי הלאה ולא נתתי לזה בכלל להשפיע עליי...
אבל אי אפשר להגיד את אותו הדבר עליו כי הוא כן שלח הודעות וניסה להיפגש ואני עניתי לו בהתחלה אבל ראיתי שהוא לא מבין ופשוט הפסקתי להגיב לו
למסקנה חבל שיש אנשים בני 30+ שמתנהגים כמו ילדים.. ממש הופתעתי מההתנהגות שלו אבל שמחתי שזה קרה ככה לומדים להבא..

למעלה