הבהרות לגבי שרשורים

• פותח הנושא Shamy
  • פורסם בתאריך

Shamy

New member
הבהרות לגבי שרשורים

נמחק פה שרשור היום.

כל אחד מהצדדים שפגע אחד בשני והייתה השתלחות מזעזעת והטחות דברים שלא לעניין ולכן כל השרשור נמחק ולא התכוונתי לעבור הודעה הודעה ולסנן ממנה 90%.

אני מבקשת - לשמור על תרבות דיבור ודיון הולמים. לדעתי 100% מהקהל פה עבר את גיל 18 ואין שום סיבה להתחיל לפתוח פה גנון של עבריינות מקלדת זה כלפי זה וטרוליזם. הבאנר בכניסה מתריע גם פה - שמירה על תרבות דיון זה ערך עליון לפורום זה - אנא לכבד את עצמכם ואת האחרים גם.

פעם הבאה שמישהו פה משתלח בכותב אחר יש לכתוב אליי מסר אישי עם דיווח על הודעה פוגענית בצירוף הלינק הישיר להודעה ותו לאו.

בהערת סוגריים כדי להכנס ולמחוק הודעות מהפורום או כדי לחסום או כל פעולה מנהלתית אחרת עליי לבצע זאת אך ורק דרך מחשב נייח ולא דרך שום אופציה אחרת. היות ואני כמוכם אדם עובד ולא מעט שעות אין לי הרבה הזדמנויות כל יום להכנס ולבצע פעולות מנהלתיות אם כי אני כן עוברת על הפורום והודעותיו מדי יום ביומו דרך המכשיר הנייד שלי וקוראת ומשתדלת להגיב (זה הדבר היחידי שכן ניתן לבצע בגלישה סלולרית) כך שעמכם הסליחה אם איני מתפנה מהר להגיב או לבצע דברים מנהלתיים בפורום אבל זה בהחלט נקרא ותמיד יטופל בטווח של מספר ימי עבודה.

המשך שבוע טוב וגלישה מהנה ו"נקייה" מלשון הרע.
תודה, שיימי מנהלת פורום בינו לבינה

למעלה