שאלות ישירות...

נטיית נשים טבעית היא למצוא בגבר - מגונן / חזק...

תכונות אלה מוצאות ביטוי גם בתחליפים של עמדות כח,תפקיד,כסף,יהירות - אצל גברים,שנשים נמשכות לכך.
וזו אכן בעיה מנטלית משמעותית ב"מה עובר בראשה של אישה" לגבי קשרים עם גברים, שלשם כך צריך להשתמש ב "מדע בדיוני" לשם פיענוח...

יפה הגדרת זאת אך...

"הבנת" המניעים מהצד הנשי לא פותרת עבורי את התשבץ כיצד לגרום למישהי
או לכמה לרצות בי,כאשר השפם או הזקן אינם נכללים ברשימת "המניעים" שציינת.
יתר מאפייני בהחלט יכולים לענות לצרכיה של אישה ,אך הם נחסמים מעצם אי יצירת הקשר החוזר מצידן בשל תמונתי,ולא בשל תכניי ויכולותיי.

אוהוווו,בשונה מגברים,לנשים כן יש קריטריונים קולקטיביים...

שציינתי כמה מהם קודם בשרשור זה. תשאלי בוודאי מהיכן אני מסיק זאת,אז יש לי תשובה : בדף האישי של כל אישה (באתרי היכרויות) תמצאי קריטריונים זהים
עד מאוד אצל נשים רבות לגבי איזה גברים הן רוצות ואיזה דרישות חיים הן קובעות כבר מראש : ליהנות מהחיים,לא קמצן,ספייס בקשר,למצות את הטוב שבחיים,איכות חיים ובילויים,ליהנות,ליהנות,ליהנות ועוד...
מעט מאוד את מוצאת אצלן / כן התייחסות לחשיבות טיב הקשר האישי,עומק הקשר, מה היא יכולה לתרום לקשר ,כלומר,הגבר צריך לספק את הסחורה
טוטאלית,והיא נמצאת רק כדי ליהנות...(זה משגע אותי כל פעם מחדש,וכמובן שאני עובר לבאה בתור).זה גם מדגיש את גודל החסמים שהן מציבות בפני גברים
מלפנות אליהן בכלל,כי הן פשוט חיות בסרט.ומכיוון שזה שחור על גבי מסך - זה אמיתי ושריר אצל רובן !

הויי / אויי....

כתבתי כבר קודם בשרשור זה מדוע אני מסיק הסקותיי.
אני מודע לכתיבתי בדף שלי,ויודע שיש בה "צוף לדבורה" ,כי אני יודע להתבטא היטב.ברור גם לך שהאינסטינקט הראשון אצל בני אדם הוא להביט במראה של הצד השני - באתר,ברחוב,בקולנוע,במועדון,במפגשים - בכל מקום.קודם כל אנחנו מתרשמים מהמראה (גברים ונשים כאחד) ורק אח"כ אנו חושבים בכלל על רובד אישי/אנושי כל שהוא לגבי התכנים והאישיות.מכאן שהחלטת הצד השני היא קודם ויזואלית,וכך גם באתרים,ושם זה נעצר אצלן.כי לו היתה סיבה אחרת של אשיות,תוכן וכד',הן היו פונות ובודקות בשיחת טלפון או במפגש ראשון.מכיוון שזה נעצר מצידן כבר בשלב התמונה (כי תכניי טובים) ,זאת הסקתי.

"גורמים מרתיעים"...

קודם כל אני עם שפם !

בעוד אנו מתכתבים קיבלתי אתמול פנייה חוזרת ממשהי שפניתי אליה.אוקיי,זה סימן
"שעברתי" את מחסום השפם והתכנים,נכון ?
אוריי,אז כדי ללמדך עד כמה הדברים נזילים ועד כמה הנשים בכללותן מפונקות
עד בלי די ,היא כותבת לי - ומה לגבי המרחק בינוניו (שעת נסיעה...) ?
לא חשוב מה שעניתי,אך היא כבר נעלמה.
אז בטח תעני לי,מה אתה רוצה,זה לגיטימי בגלל מרחק לא להכיר...
אז אני אומר,הרי כדי למצוא בן זוג זה "עסק" לא פשוט ולא קל,ולא מהיר,אז הרי על כל פיפס ניתן לדחות היכרות,אז לאן מגיעים...?

תגובתך לעניין ותשובותיי גם...

קודם כל אני וותיק באתרי ההיכרויות השונים,והתופעות זהות לחלוטין אצל רוב הנשים
מהסוגים השונים,בתקופות שונות,בשנים שונות,ללא כל שינוי.ולען יש לי מדד להסקת מסקנות על בסיס העובדות בשטח (האתרים).
אני פונה לנשים שמראן מוצא חן בעיניי,ובתכונותיהן או בדרישותיהן לא מופיעים האלמנטים המעצבנים,שכבר הסברתי בעבר.
איני פונה למעצבנות !
** קראי את הודעתי " גורמנים מרתיעים" ותביני במה אסקינן לגבי נשים...!

כשהזוגיות כבר קיימת,ברור שאשלח אותה ממני במידה והתנהגותה לא

תתאים לי ! אני רחוק מנבכיות לגמרי ! התנהלותי היא מעמדה של שווה מאוד מולן מהרגע הראשון להיכרות !
כל מה שהעליתי כאן מלכתחילה היה אודות הקושי ביצירת הקשר הראשוני,וחשבתי
ועדיין חושב שלשפם או זקן (אצל אחרים) יש השפעה על רצונן ליצור קשר בכלל.
הרגשה זו מתחזקת כאשר רבות לא חוזרות או יוצרות קשר ראשוני,ונחלשת,כאשר יש תגובות או פניות מכאלה שמראן מוצא חן בעיניי.
הכל סובב סביב היכרויות באתרי היכרויות,כך שהנעלמים גדולים מהדברים הברורים,כי זה לא פנים מול פנים...!
אני מסכים לדעתך על התנהלות שלנון ממקום של "אני שווה מאוד" ,וכך גם אני חש.בכל מקרה,הצלחה באתרי היכרויות תלויה בהרבה גורמים והתשואה - דלילה.

הניסוח שלך בכרטיסך בהחלט עונה על רבים מהציונים שנשים כותבות

בכרטיסן שהן רוצות מהגבר - נדיב,לא קמצן,נסיעות לחו"ל ,ואוהבות את החיים הטובים...!
אותי הדגרות אלה מצידן מעצבנות עד בלי די. מדוע,כי הן חושבות רק על עצמן ורק כל לכייף.הזוגיות ותכניה האישיים - לא מעניינות אותן - בהצהרותיהן !
בכל מקרה,קיבלתי שתי פניות ביומיים האחרונים ללא פנייה מצידי,כך שבכל זאת קורה משהו מצד אלה שאני מוצא חן בעיניהן ע"פ מראי ונתוניי בכרטיס...!

אוקיי,הארת את עיניי למניעים שלהן,למרות שההיגיון אומר הפוך...

כלומר,יתר דרישותיהן - דוחות / מרתיעות פניות מצד גברים לדעתי.

אוקיי,אז עלי להבהיר כמה נקודות :

ראשית,אני עם שפם ולא זקן.הוא אסטתי ,לא ענק ותואם את תווי פניי.(נסיתי כמה פעמים להורידו ונוכחתי שהוא מתאים ומשלים את מראה פניי לטובה ).
אני ממש לא חסר ביטחון,לא הייתי ואינני,אך בשל חוסר תגובות היסקתי מסקנות.
אין לדעת באמת מהן הסיבות לחוסר התגובות,ויתכן מאוד שכמה מהסיבות שהעלת
גם נכונות,אך מכיוון שאלה שלא מגיבות אינן מציינות את הסיבה,אז הכל אפשרי...!
יש עוד בעיהוהיא,שאלה שנראות טוב - קשות להשגה,והן בעיקר אלה שמציגות רשימת מכולת מוגזמת,אך מבחינתן היא כנראה קובעת רבות,בנוסף למראה.
זו קושייה קשה לפיצוח ,וכל מה שקורה באתרי ההיכרויות הוא קשה לפיצוח.
רבות לדעתי גם בכלל אינן מעוניינות ביצירת קשר ואצלן זה משחק כל שהוא,מה גם שבאתרים רבים הן אינן משלמות למוני אלא רק הגברים...!

Som30ne

New member
מצבך טוב

מתוך כמה עשרות נשים שפניתי אליהן (במרחב אתרי ההכרויות) - בערך שלוש הגיבו.
מתוך כ 5 נשים שפניתי אליהן במרחב הפיסי - 80 אחוז הגיבו בשלילה, תוך מבט וטון של סלידה וזעזוע.
אחת נוספת השתמשה בתירוץ האולטימטיבי של "יש לי חבר".

סיגלית 2014

New member
מנהל
לדעתי לא כל אישה שכותבת

"אני אוהבת את החיים הטובים.." כתבה את זה באמת מתוך כוונה וציפייה ל"חיים הטובים" (מהבחינה החומרית של המילה) לא נראה לי שהיא באמת מתכוונת לכך, כי אם כן, המצב באמת עגום.
לא יתכן ש כ-ו-ל-ן מחפשות את ה"החיים הטובים", כי אם כן, הן חיות בסרט של החיים.
גבר נדיב ולא קמצן לא בהכרח אומר "עשיר כקורח", כי אם כן אולי מדובר במפונקת שמחפשת רק ליהנות על חשבון אחרים ונראה שזו לא האישה שאתה מחפש.
אני חושבת שחלק מכלל האנשים כותבים כל מיני דברים כי אולי אין להם הרבה מה לכתוב. לא כולם שנונים ויצרתיים אבל יש להם, אני מאמינה, הרבה דברים (אחרים) להציע.

בהצלחה

שאלות ישירות...

* כיצד אתם/ן מסבירים את התופעה שנשים/בחורות יפות או

סקסיות הולכות עם גברים מבוגרים ולא נאים/חתיכים ?

(ולא לגבי אומנים או ידוענים...!).

** מדוע נשים / בחורות דוחות היכרויות עם גברים העלי שפם או זקן, או שניהם גם יחד ,מה הסיבות להרגשתכן ש מדוע זה דוחה או מושך אתכן ?

אני מציע שתנסי לחשוב כאישה מהם המניעים והכוונות,ולא בהיגיון

ריאלי רגיל...!
נשים - בד"כ חיות בסרט עם עצמן לגבי חייהן בכלל וגם מול גברים.
יש להן שאיפות שלא תמיד ריאליות,ופעולותיהן קשות לחיזוי הגיוני מהצד.
נשים עם מודעות עצמית גבוהה ויושר פנימי מסוגלות להגיד דוגרי לגבי רצונותיהן,אך גם להן יש פנטזיות שמבחינתן הן ניתנות למימוש.
לכן,יותר קשה לגברים להסתכרן מול נשים,כי דרך החשיבה שונה מהותית בין גבר לאישה.
לכן,חשבי כאישה ונסי לנתח כאישה את התנהגותן/ כן...

סיגלית 2014

New member
מנהל
אני מציעה שדבר ראשון נוותר על הכללות

כך יהיה יותר נחמד

דבר שני, קצת קשה לי לחשוב מה המניעים של אישה רווקה (או כל אישה שמחפשת זוגיות) לכתוב בצורה כזו.
ומה הכוונה "לא בהגיון"? על סמך רגש?
אני אישה אחת, בעלת נטיות והעדפות משלי (אני אישית לא חיפשתי כסף ו/או את ה"חיים הטובים". חיפשתי אהבה). בנוסף, מזמן לא נמצאת בעולם של הדייטים (נשואה כבר 15 שנה והכרתי את בעלי לפני 17 שנה), אז לא יודעת אם דעתי קולעת. כתבתי מה שאני חושבת, ועל פי הגיון.

ההגיון שלי אומר: יש בכללי אנשים (גברים ונשים) שיודעים מה הם רוצים ומה הם מחפשים ויש כאלו שלא. יש בעלי ניסיון ויש חסרי ניסיון (כמו בכל תחום).
יש אנשים עם "ראש על כתפיים" שמגיעים לחיפוש הזה עם בגרות נפשית ועם סדר עדיפויות. ומה לעשות.. יש כאלו שלא.
יש אנשים שנונים, ורבליים, ויש כאלו גם עם לשון ממולחת. ויש כאלו פחות ורבליים ויותר שקטים.
יש גם כאלו שמושפעים מסרטים או ממסרים (סמויים וגלויים) מעולם התקשורת.

בגדול, מה שאני חושבת שצריך לעשות, אם אתה באמת רוצה להכיר מישהי שתרצה להיות איתה והיא תקבל אותך כמו שאתה, הוא לצאת ולנסות!
מיותר לנתח כיתובים למיניהם. יש נשים שפונות אליך? פגוש איתן, דבר איתן בטלפון או פנים מול פנים. נסה להכיר ולמשש את הדופק האם יש פוטנציאל להמשך. אני אישית חושבת שבפגישות (לא חייב בראשונה) כדאי להבהיר שמועניינים בקשר כזה או אחר. זה מראה על כנות ועל רצינות.

עולם הרווקות שונה במהותו מעולם הגרושות / פרודות - זה קודם כל

העולמות שונים אך דומים לגבי המהויות ליצור קשר.
אני בקטגוריה השנייה,כך שרווקות אינן קהל היעד עבורי.
מה שנראה לך כהכללות לגבי נשים,מאוד תואם את התנהגותן וחשיבתן.יש סיבה פסיכולוגית בקרב "הקואליציה הנשית" לשמור על "הקבוצה" בכך שאינן רוצות הכללה
כי זה פוגע בתדמיתן.אך החיים בשטח חזקים מרצונות ההסוואה והכיסוי כי הם קיימים יום יום בהיכרויות חדשות,בחיפושים באתרים,בשיחות היכרות ועוד.
אני יוצר קשרים,נפגש ומדבר,אך יש כמה בעיות : מצד אחד "שוק הפו"פ עצום - גברים ונשים,אך אפשרויות ההיכרות מצומצמות ותלויות באישיות המחפש.
באתרים נמצא רק קומץ והוא מוגבל,שנית,מגרש המשחקים דומה בכל האתרים
כאשר מחסומי הנשים רב ומונע היכרות.

למעלה