שלום חבר יקר, עצה צנועה מגבר 40

גברת ע

New member
אם ילד זה נזק כלכלי

אז למה שתעשה ילד?
אם אתה רוצה לעשות ילד והחלטת לעשות את זה אז צריך גם להתמודד עם ההשלכות כלכליות ואם אתה מתגרש אז גם צריך לטפל בילד.
הרבה אבות חושבים (לא אומרת ולא חושבת שכולם) חושבים שברגע שהתגרשו אז כל אחריות על טיפול הילד מוסרת מהם, או שאם הם משלמים מזונות (אני לא נכנסת לדיון על מי צריך לשלם מזונות וכמה או אם זה פייר לא פייר) אז הם לא צריכים להיות חלק בחיים של הילד ויכולים לעשות מה שבא להם בלי לקחת בחשבון את הילד.
אם בחרת ורצית להביא ילד אתה צריך לזכור שזה לא רק 'העונש הכלכלי' שהאבא 'המסכן' צריך להתמודד איתו

גברת ע

New member
נראה לי שלא הבנת את כוונתי

אתה מתייחס לילד כאל סוג של נזק כלכלי, אבל אם החלטת להביא ילד (לא אתה ספציפית אלא באופן כללי) אז אתה צריך להתמודד עם זה ואם אתה מתגרש אז מה לעשות צריך לשלם מזונות וגם אם לא היה צריך לשלם אז באיזשהו מקום ההוצאות לילד , לכל הורה לא רק לאב, גדולות כי זה הוא עכשיו לבד צריך להתעסק עם זה .
אגב גירושים זה לא רווח כלכלי לאישה, ברור שאתה מסתכל על הצד שלך בלבד ומרחם רק על עצמך וכמה נוראי זה יהיה אבל זה לא שאם אישה מתגרשת היא נהיית עשירה

גהבדש

New member
שלום חבר יקר, עצה צנועה מגבר 40

באופן כללי אתה מפחד מדחיה ומאיך שהסביבה תקבל אותך, אתה מאמין שאתה צריך להוכיח משהו לבחורה וזה יוצר שיתוק , אתה לא יכול להתנהג בטבעיות וזה הגיוני, דע לך, נשים רוצות אותך יותר משאתה אותן!, השעון שלהן מתקתק ואתה יקירי, גבר טוב , אתה מציאה!! אתה לא מבין כמה סוטים ונוכלים יש בשוק, אתה הדבר האמיתי אתה המציאה , לא היא, במקומך הייתי מתחיל עם שמנות, מכוערות ובעלות דימוי עצמי נמוך, כמו כן מבוגרות, ועושה את זה בלי דעוינים , בלי להרשים, ככה כמו שאתה , תצא תזיין תהנה ותמשיך הלאה, מותר לך!!! אנו בתקופה משוחררת מינית ואתה לא חייב כלום לאף אחת! כך, ללא השיתוק שמגיע מנשים שאתה ממש רוצה , תוכל ללמוד המון על המין הנשי, בגדול, הן כמו גברים רק ללא הגיון וללא אחריות למעשיהן, ואז תצבור ביטחון והן ימשכו אליך בעצמן, נשים מריחות שגבר לא שם עליהן ורק אז הן רוצות אותו, אני במקומך הייתי נשמר ונזהר לא להתדרדר למלכודת החתונה , כמו שאמר קוהלת, טעמן רע מהמוות ידיהן אזיקים וליבן חומות, בגדול אישה זה בית סוהר ,בטח שבעולם הפוסט פמניסטי רצוי לברוח מחתונה כמו מאש, כשתגיע לכיל 35עם מקצוע, מסודר, כל הנשים יפלו לרגליך, מגיל18 עד60, גבר נמשך לאישה , אישה נמשכת למה היא יכולה להשיג מהגבר הזה או ביתר דיוק- כמה כסף ומעמד יש לו וכמה מוכנות יש לו לתת לה את השליטה המלאה על חייו ועל כספו, נשים זה רעל ובית כלא, לך , תהנה עם נשים נחותות ממך, צבור כסף ומעמד , והן כבר ירדפו אחריך, לא צריך כלום מעבר לזה, בהצלחה

גברת ע

New member

גברת ע

New member
כן.

אני מרחמת עליו בסהכ.
מי שיש לו ראייה כזאת רעה על העולם כנראה זקוק לרחמים/חיבוק/ניחום

Som30ne

New member
או חוויה מתקנת אחת.

כזו שתוכיח שבעצם, לא צריך יותר מ-אחת.

גברת ע

New member
נכון.

אבל אם מראש אתה שלילי ולא נותן צאנס לכלום אז איך תהיה חוויה מתקנת?

Som30ne

New member
זו שאלה מאוד שאלתית

והיא גם שאולה משאלות אחרות
התשובה היא כנראה - שצריך להתקיים מצב שבו מישהי/ו ת/ייגרם לסדק בחומת השליליות, באינטראקציה "רגילה"/"יומיומית",
מה שיאפשר פתיחות מחשבתית/תפיסתית/רגשית, ויוכל להוביל לכל מיני דברים.

ואם לא הובן ממה שכתבתי בשורות לעיל -
הסיכוי שזה יקרה במצב שבו ה"מטרה" היא דייט/הכרות הוא נמוך -
כי ההגעה לדייט/מקום אחר שבו המטרה היא היכרות, מתבצעת עם כל חומות ההגנה האלו, שלא יאפשרו את המצב הרגשי/נפשי המתאים ליצירת אותה חוויה מתקנת.

alongrin

New member
הכל טוב ויפה...

אבל מה עם להפוך את הטקסט הזה לקצת יותר קריא?
יש במקלדת מקש ENTER כדי לעבור לשורה חדשה.
יש סימני פיסוק כמו (.) שרצוי לשים אותם בסוף משפט.
&nbsp
ובנוסף לא בריא להיות כל כך ממורמר ומתוסכל.
זה דוחה נשים יותר מאשר גרבים מסריחות או ריח רע מהפה.
&nbsp
ועוד טיפ קטן...
נשים אוהבות סקס לא פחות מגברים. לדעתי אפילו יותר.
לא כולן מחפשות חתונה.
תבוא אליהן בגישה חיובית, תאהב את עצמך, תאהב אותן, והשמיים יהיו הגבול.

Debushka46

New member
קצת חצוף

אני שמנה יפה בעלת ביטחון עצמי, אז אל!!! תגיד למישהו להתחיל עם שמנה כבררת מחדל או כי אף אחת אחרת לא משתינה לכיוון שלו
יש לי ולשמנות אחרות רגשות, אנחנו לא סתומות!!
וכן לא חסר לי מחזרים, חלקם חתיכים חלקם מבוגרים וחלקם צעירים אבל מה שבטוח אף אחד מהם לא התחיל איתי כברירת מחדל
פשוט מגעיל

למעלה