חולה אספרגר שמרגיש שבוי בידי ההורים שלו

חסוי 29

New member
ההורים שלי כבר השלימו עם זה שאני נפגש עם נערות ליווי

אבא שלי אפילו הסיע אותי לנערת הליווי האחרונה שלי

חסוי 29

New member
ראי תגובתי למטה

ההורים שלי כבר השלימו עם זה שאני הולך לנערת ליווי ואבא שלי אפילו הסיעה אותי לנערת ליווי אחת...

כלל ראשון באוטיזם / PDD - בלי ציניות או סארקזם

זה המכשול הכי גדול.

בניגוד לאנשים נוירוטיפיקלים שברך כלל לא אוהבים שאומרים להם דברים ישירים בפרצוף, בלי עידון, בלי איזה קיסם עם מטרייה בצד
לאנשים עם לקויות תקשורת דווקא עדיף שיאמרו את הדברים הכי כמו שהם. ישיר ובלי קישוטים מיותרים.

זה שהוא עשה את זה באילוץ לא אומר שהוא השלים

מן הסתם גם אתה מרגיש מאד רע כשאתה עושה משהו בניגוד לאיך שאתה מרגיש וחושב שנכון לך אבל מכריחים אותך ונכנעת.

אתה מתייחס להורים שלך כאל אויב. יש גורם, משמע אדם, בחיים שלך שאתה חושב שהוא בעדך? לא רק ברגע מסוים אלא באופן כללי: שהוא כל הזמן לטובתך.

חסוי 29

New member
חולה אספרגר שמרגיש שבוי בידי ההורים שלו

רציתי לעדכן שהתחלתי טיפול מיני אצל סקסולוגית. היינו בפגישה אצלה אני וההורים שלי. הסקסולוגית אמרה לאבא שלי שגבר צריך מגע של אישה וראיתי את אבא שלי ממש מתווכח איתה על זה. היא אמרה לו שכרגע אני צריך להפגש עם נערת ליווי, כחלק מהטיפול, לפחות פעם בשבועיים. היא אף הסבירה לו שהוא זה שצריך להפגש עם נערת הליווי ולהביא אותי אליה, לבדוק אם היא נקייה יחסית, להסביר לה על לקות תסמונת האספרגר ושאני לא אהייה מסוכן אליה.
כלומר יש עוד אישה שאמרה להורים שלי בפנים שזה טוב ללכת לנערת ליווי, חוץ מהעו"ס ממשרד הרווחה שדיברתי עליה בפוסטים קודמים.
גם הסקסולוגית אמרה להורים שלי שאין שום סכנה לבריאות אם שוכבים עם נערת ליווי עם קונדום, היא אף אמרה שיש כדור שאפשר לקחת לפני פעילות מינית כזו שמחסנת את הגוף מקבלת מחלות. היא אמרה שצהבת אפשר למנוע על ידי קבלת חיסון. ההורים שלי ממש פוחדים שהקונדום ייקרע אצל נערת הליווי.
כרגע כולנו במשפחה שלי חולים אבל אני מרגיש שההורים שלי מחזיקים בי כבני ערובה, מנצלים את הרצון שלי להמשיך בקשר איתם והרצון שלי להמשיך לגור אצלם כדי שאני לא אלך לנערת ליווי. אני מרגיש שהם רק מנסים למשוך את הזמן ולשחק איתי משחקים בכל מיני תירוצים. הם גם בורחים יותר מדי לתהליך של השדכניות וגם זה לא נראה לי יפה.
אני יודע שהסיבה לכך הם שכך הם למדו בבית הוריהם ומסביהם : שלא הולכים בשום פנים ואופן לנערת ליווי. אמא שלי אמרה לי אפילו לאחר הביקור אצל הסקסולוגית שללכת לנערת ליווי זה צעד שפל ושהיא לא מוכנה לחיות עם בן אדם שהולך לדבר כזה. נראה לי שהם לא יהיו מוכנים לחרוג ממערכת הערכים שלהם.
אולי ההורים שלי כן יקחו אותי אבל הם עדיין מנסים לשכנע אותי שאוותר על חדירה מוגנת איתה אלא רק שנערת הליווי תקיים בי מין אוראלי. משום מה ההורים שלי אפילו מאפשרים לקיים בנערת הליווי מין אוראלי.
מה לעשות ? האם לעבור לדירה אחרת כדי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד ?
גם אמרתי להורים שלי שאני לא אמור לחוש בושה, פחד ואשמה בגללם אם אלך לנערת ליווי ושהם צריכים כבר להשלים עם זה.
אז אולי תפסיקו גם אתם, חברי הפורום, להגיד שנערת ליווי זה אסון ?
בנוסף, אמרתי להם שבשלב מתקדם אני ארצה גם לקיים את היחסים עם נערת הליווי בחדר שלי בבית שלנו. האם אני אני מגזים ?

חסוי 29

New member
הבהרה לחברי הפורום

נראה לי, אבל אני מקווה שאני טועה, שאתם מנסים לשכנע אותי, למרות שרוב הסיכויים עכשיו שאבא שלי דווקא כן ייקח אותי לנערת ליווי קבועה, שלא אלך לנערת ליווי כי אתם רוצים שאני לא יהנה בחיים.
אל תשכחו שגם אני תופס XXX בתשלום בכלל לא כ XXX אמיתי כי זה עם קונדום, מה שאני לא אוהב ושהסיכוי שאני יגמור ב XXX כזה נמוך מאוד. אני יעשה את זה כדי ללמוד ובלית ברירה, כי אין לי עכשיו חברה.
אתם רוצים לשכנע אותי שגם זה לא בריא ומסוכן אבל להזכירכם לקחתי על עצמי סיכון ברמת עצימות גבוהה שרק מעטים לקחו וגם ייקחו בעתיד על עצמם - כששכבתי עם נערת ליווי , אומנם פעם אחת, בלי קונדום.
אני מאמין שהסקסולוגית שייעצה לי ללכת לנערת ליווי מבינה משהו בחיים שלה עצמה.

חסוי 29

New member
ודבר שלישי ואחרון

אני גם לוקח בשמחה את הסיכון שאחר כך אף בחורה נורמטיבית לא תרצה אותי
גם הסקסולוגית עודדה אותי שכן ירצו אותי אחר כך

Som30ne

New member
חבר, אתה חופר

לא צריך להפציץ את כל הפורומים בשאלות זהות.

ראשית - אתה לא חולה אספרגר, כי זאת לא מחלה...

לכל היותר הייתי מגדירה זאת כ"לוקה" באספרגר או "מתמודד" עם אספרגר, כי זאת למעשה לקות (או קושי, או מגבלה). לפעמים שינוי בהגדרה המילולית יכול לגרום לשינוי בהתייחסות.
שנית - אני חושבת שהקשר שלך עם הוריך הוא בעייתי ומאלץ אותם להתמודד עם מצבים לא טבעיים להורים לבוגרים - חיי המין של הבן שלהם.
אני מציעה לך לפנות להוריך ולבקש מהם לעזור לך למצוא מסגרת מגורים חלופית לבית, אולי סוג של הוסטל או דירה מוגנת של אנשים במצבך, שם תוכל לנהל חיים יחסית עצמאיים ואת כל מה שקשור לייעוץ והכוונה (כולל בתחום הזוגי והמיני) תקבל מהמדריכים ומהצוות הטיפולי. זה הרבה יותר טבעי מאשר שההורים יתערבו בזה. סידור כזה יוכל להחזיר את הנורמאליות ליחסים שלך עם הוריך.
אגב, האם אתה עובד? לומד? נמצא באיזו מסגרת? מקיים חיי חברה?
אני חושבת שההתייחסות אל ה"בעיה" שלך בתחום המיני והזוגי צריכה להיות כוללנית ולהתייחס לכ ההיבטים בחייך. אולי שלב ראשון יכול להיות לנסות תהליך של ייעוץ, טיפול או אימון משפחתי שלך עם הוריך. בכל קופות החולים ומחלקות הרווחה בעיריות יש אפשרות לייעוץ כזה בתשלום סמלי. אפשר גם לפנות למכללות ובתי ספר לייעוץ ואימון ולבקש להיות "פרוייקט" של אחד התלמידים.
בהצלחה ואל תתייאש

חסוי 29

New member
אני עובד 4 שעות בשבוע בבית ספר יוקרתי בחיפה

( אבל לא כמורה כמובן )
עוד מעט מסיים תואר שני
נמצא במין קבוצת תמיכה/ שעות פנאי כזו פעם בשבוע לבני 20-30

אם אתה נמצא בקבוצת תמיכה

אולי תנסו לארגן משם קבוצה להשכרת דירה משותפת (3-4) חבר'ה ביחד.
ייתכן שתהיו זכאים לסיוע כלשהו בשכר הדירה או בתחזוקה שלה (מדריך, אם בית...). זה יהיה מצב הרבה יותר נורמאלי מאשר לגור עם ההורים בגיל 29 ולצפות מהם שידאגו לך לשירותי ליווי.

יכול להיות שזה חלק מהתסמונת, אבל...

בכל הפוסטים והתגובות שלך אתה מתמקד באיזו נקודה קטנה ולא רואה את התמונה הכוללת, והתמונה הכוללת היא שאתה מאוד תלוי בהורים והתפתחו ביניכם יחסית לא נורמאליים. ברור לי שכרגע לא תוכל לחיות לבד ואתה צריך ליווי והכוונה, אבל בדיוק בגלל זה הצעתי את עניין הדיור המוגן.
בהצלחה

מה ההכשרה של הסקסולוגית הזו?

כדאי לך לפגוש מישהו מקצועי, עדיף ד"ר.

האם לא הוזכרה המילה סרוגייט? אני מאמינה שאם תלך לאיש מקצוע רציני והוא יחשוב שזה הטיפול הרצוי הוא יציע סרוגייט ואף יפנה.

נערת ליווי היא מילה מכובסת למילה שפעם אמרו אותה זונה והיום קוראים לה בשמה האמיתי אישה בתעשיית המין. אך אדם, גבר או אישה לא בוחר למכור את גופו. אנשים עושים את זה מאין ברירה, כלכלי או נפשי בעיקר שניהם יחד. הרב המוחלט של העובדים בתעשיית המין עברו התעללות מינית בילדות.

תנסה לחשוב על אדם שאתה רוצה לקנות את גופו, כילדה קטנה, בת 7 או כל גיל אחר שאתה יכול להתחבר אליו אמפטית, שאתה זוכר את הרגשות שלך בתור ילד. ותחשוב שבוצעו בה פשעים, התייחסו אליה כמו אל רהיט, שאפשר לבעוט בו אם רוצים, ולא התייחסו אליה כאל בנאדם שיש לו רגשות, כמו רגשות שיש לך.
פגעו באמון שלה באנשים. וגדעו את התמימות הילדותית שזה משהו שאין להשיב אותו.

--
סרוגייט בניגוד לכך (ואני מזמינה אותך ללמוד על זה ברשת) היא אישה (או גבר) מתחום המקצועות הטיפוליים שעובר הכשרה איך לעזור לבנאדם לעבור תהליך טיפולי שקשור לבעיות בתחום המין, ובניגוד לסוגי טיפול אחרים טיפול זה כן כולל מגע גופני ואף מגע מיני.
אבל זה נעשה בליווי של אנשי מקצוע, יש תוכנית עבודה שעובדים על פיה כדי לשקם את המטופל בבעיה שהוא סובל ממנה.

אני לא יודעת בדיוק פרטים אבל שמעתי על זה שנכים פרפלגים (משותקים בכל הגפיים) או רמה אחרת של נכות קשה זכאים למפגשים עם סרוגייט וזה גם מסובסד.

אז הדרך שאתה מציג היא לגרום נזק לאדם אחר בשביל לפתור בעיה או קושי שלך. וזה כמו לגנוב במקום לבקש. או לרצוח בנאדם כי הוא יושב בכסא שאתה רוצה לשבת בו.

זה שיש לך בעיה שווה התיחסות ראויה ומציאת הפתרון שגם יועיל לך בצורה הכי טובה וגם לא יפגע במישהו אחר.

האם יש תחומים אחרים שבהם אתה חושב על הרגשות של האדם האחר שנמצא איתך באינטראקציה?

למעלה