מבואסת ממש

crema10

New member
מבואסת ממש

לפני כשבוע פרסמתי כאן על הדרך להתחיל עם בחור שעובד במזנון בקניון והחשש להתחיל איתו וחוסר הידעה באיך..
אז דחיתי את הרעיון ואני כן מתכוונת לנסות אולי

לפני כמה ימים חברה טובה שלי התכתבה ודיברה בטלפון עם בחור רוסי שלדעתה הוא לא הטעם שלה (היא לא אוהבת רוסיים).
אמרה איך הוא שיגע אותה אינספור פעמים כדי שתבוא לישיבה ואף פעם לא הכיר בחור קשה כמוהה.

מפה לשם אמרתי לה כזה אולי תכירי לי אותו ..היא אמרה מה הוא מכוער וזה..ראיתי תמונה שלו והוא נראה בסדר.
היא אמרה לו בטלפון תכירוץ הוא ראה תמונות שלי בפייסבוק לפני כשלוש שנים ואמר שאני נראית סבבה וחבל שהתמונות לא עדכניות (עליתי כ30 קילו ומאז אני לא מפרסמת תמונות שלי).
היא סיפרה לי שהייתה לו חברה רצינית ואיך דאג לה והכל..שלדעתה הוא בחור רציני וגם לה אמר שמחפש קשר רציני.
הוא היה ממש דלוק על חברה שלי ועד היום היה בקשר איתה.
כשהיא נסתה לסדר ביננו הוא פתאום אומר שהוא לא מחפש כלום כי הא במעצר בית חצי שנה (רב עם איזה מישהו ריב כסאח כי קילל את האקסית שלו שהיא שרמוטה ).
הוא אומר שבמצב שהוא נמצא היום עם אזיק ברגל וצריך להיות לו משפט בקרוב הוא לא יכול להבטיח הבטחות שווא.

החלטנו להיפגש אצלו בדירה אני וחברה שלי לזמן קצר..
לה הוא אומר שהיא בלונדינית אורגינל למרות שהיא עושה גוונים ואני באתי שוב לא מאופרת .
הבחור דווקה מצא חן בעייני
בשיחה איתה בטלפון הוא אמר אחרי שישבנוט שלדעתו אני נראית טוב ולא מכוערת ורואים שאני בחורה טובה אבל רכה מדי לדעתו.
שהוא מחפש מישהי פלפלית שתדע להעמיד אותו במקום.
הוא שלח לי הודעה שלשום והציע לנו לבוא לשבת איתו אך לא היינו בבית .
מאז אני ניסיתי לשלוח לו הודעה מה קורה וזה ולא הייתה זרימה.
חברה שלי אומרת לי לא לרדוף אחריו ולספר איפה היינו וזה , שאם באמת היה מעניין אותו הוא היה מתעניין לבד..
אני קצת נעלבתי ממנו..
כי לי קשה להידלק בקלות ועד שאני מוצאת מישהו שהוא לטעמי חייב משהו להתפקשש..
הייתי רוצה שהוא יחזר אחרי כמו שהוא מחזר אחריה.
היא שמנמנה כמוני בדיוק אז המחשבות שרצות לי בראש שאני לא מספיק יפה , לא מספיק מעניינת..
וזה נכון אני טיפוס סגור באישיות.

שלום

אדם שפשע, צריך להיזהר ממנו עד שייענש וישוקם. הוא עלול להזיק לך, והוא גם צריך לקבל את עונשו. העובדה שהיה בקשר עם חברתך לא בהכרח מונעת שיהיה בקשר אתך, כי אפשר להיות בקשר עם הרבה אנשים וחשוב ליצור את הקשרים לאט ובעדינות, בנתינת אהבה ודאגה כדי שאף אחד לא יינזק. המראה החיצוני פחות חשוב, אם הוא נחמד להרגשתך נסי לדבר אתו לפעמים ואולי יתפתח משהו יפה.
&nbsp

Som30ne

New member
נו, בחייייך

לא ברורה לך המשיכה ל"גבר-גבר", ה"פראי", המאיים,
זה ש . . .
וברור שרק צריך קצת "לאפס" אותו, והוא יהיה הכי בעולם.

לא חסרות כאלו שזה מה שמניע אותן, ויוצר אצלהן עניין.

למעלה