איך להתחיל עם בחור?

crema10

New member
איך להתחיל עם בחור?

הייתי בשבוע שעבר בקניון כלשהו והזמנתי לאכול ביחד עם חברה באיזה מזנון. הבחור שהיה שם היה ממש חמוד ומצא חן בעייני. נתן גם שירות ממש נחמד..
שמתי עליו עין וזה נדיר שמישהו מרגש אותי ככה ממבט ראשון..
מרוב שהוא מצא חן בעייני, התנהגתי לא בצורה טבעית והיה לי טיפה קשה להתרכז במה אני רוצה שיוסיף ללחמנייה.
כשהכיתי לשולחן דיברתלי עם חברה עליו שלחצה לי להתחיל איתו.
אף ביקשה שאחזור לשם שנית על מנת לבקש ממנו מזלג וקטשופ..
ניגשתי לשם קראתי לו אך הוא נעלם מהוטרינה . אחרי דקה הופיע..ביקשתי נתן ולא היה לי שום אומץ להגיד לו כלום..הרגשתי כאילו אני מפריעה לו..וגם אם אנסה להתחיל איתו. אני לא יודע איך..מפחדת מדחייה, מפחדת להיות מגושמת עוד יותר..
אמרתי לחברה שעוד נחזור לשם ואני יתפוס אומץ לעשות את הצעד..אבל לא אופייני לי להתחיל עם גברים..
עצות יתקבלו בשמחה

שלום

קשרים מקובל יותר ועדיף בדרך כלל ליצור במסגרות ולא עם זרים, אבל אם הבחור נחמד להרגשתך אולי תנסי לפנות אליו כשאינו עסוק, למשל בזמן שהוא משרת אותך, ולשאול אותו קצת בזהירות על עבודתו במקום כמו כמה זמן הוא עובד במקום ושאלות התעניינות כאלה. אם תתפתח שיחה עם עניין, תוכלי להציע לו לשמור קשר.
&nbsp

crema10

New member
אשמח להדרכה

אני גרועה בתקשורת בינאישית..אני לא ממש יודעת לפתח שיחה במיוחד עם גברים..
כאילו נגיד לשאול אותו כמה זמן הוא עובד וזה בעוד מתביישת ונבוכה ומפחדת להיראות שקופה יקשה עליי עוד יותר..
אולי מספיק רק לשאול מה שמו ואם יש לו חברה..? ואז למסור פתק עם מס טלפון? ואם אני יעשה את זה זאת תהייה הפעם הראשונה שלי

תשובה לדעתי

אם הקשר אתו חשוב לך, אני מאמין שהשיחה תיווצר בטבעיות. אם את רק רוצה להתחיל אתו כדי לנסות לצאת, אני משער שפנייה ישירה כזאת יכולה להתאים.
&nbsp

וגם

אפשר לשאול שאלות כמו: כמה זמן אתה עובד פה? איך הגעת למקום? ואחר כך שאלות כמו: מה עוד עשית בחיים? ובערך בשלב הזה להציג את עצמך ולשאול לזהותו.
&nbsp

Som30ne

New member
לא בטוח שזו הדרך, בסיטואציה הספציפית שתוארה

מדובר באדם שהעבודה שלו היא שירות פרונטאלי ללקוחות.
יש סיכוי שהוא יהיה לחוץ, מהצורך לעמוד בהספקים שמצופים ממנו, ולא יהיה פנוי פיסית ונפשית לשיחה.
לא בטוח שיהיה לו זמן, ולא בטוח שתהייה לו הסבלנות לפתח שיחה כלשהי,
במיוחד אם בדיוק בזמן שהיא תדבר איתו, יהיו אנשים אחרים שממתינים בתור.

אבל - כמו שהצעתי בפורום השכן -
פתק עם מספר טלפון ושם (ואולי כם איזו תוספת כמו Call Me ) -
לא נראה לי שיש זכר בעולמינו, בתקופה הנוכחית, שלא יבין את הכוונה.

למעלה