עדכון 2

חסוי 29

New member
אתה לא עוקב מספיק טוב אחרי העידכונים שלי

ההורים שלי כבר משלימים עם זה שאני הולך לזונות. אבא שלי אפילו הסיעה אותי לנערת ליווי.

חסוי 29

New member
מתי תבינו שאני לא היחיד ששכב עם זונה ללא קונדום ?

וגם לא היחיד שיעשה כך בעתיד
אפילו ממש עכשיו יש מישהו בעולם ששוכב עם זונה בלי קונדום תאמינו לי

חסוי 29

New member
כבר שכחתי מהבחורה שלא ידעה על כוונתי לדייט איתה

או כפי שאני רואה את הדברים - זאת הבחורה ששיחקה איתי משחקים כאילו היא לא מבינה שזה דייט ועשתה זאת בכוונת תחילה. אני אפילו לא ידיד שלה.
ואגב נערת הליווי המיוחדת הזאת אמרה לי לשמור בסוד את העובדה שרק אותי היא מקבלת ב- 100 ש"ח.

חסוי 29

New member
אני חולק עלייך

קודם כל זה באמת מעודד אותי שאתה אומר שבת זוג לא תדחה אותי בגלל טעויות שאני יעשה במיטה. תודה לך מקרב לב.
ועכשיו מגיעה המחלוקת איתך : איך אתה מסביר את זה שרק אחרי הזיון הראשון שלי, שבמקרה הוא היה עם נערת ליווי ( ואגב עד עכשיו שכבתי רק עם נערות ליווי ), נפתחתי ואני מדבר ברור והרבה עם נשים ובכלל עם אנשים ? ואחרי שזה קרה הפכתי גם להיות הרבה פחות ילדותי ומפונק מקודם לכן.
נכון שלא מתים מחוסר גמירה, אבל באמת הרבה זמן עבר מאז שגמרתי וזה לא כיף ככה, מה אני יעשה...
לדעתי רק נוכחותו של מרכיב הסקס בחיים קובעת אם הבחורה היא בת הזוג שלך או לא.

חסוי 29

New member
ככה נוח לי לחשוב , כמו דון ג'ואן

כמו ... סלחי על הביטוי ג'יגולו בחינם

תגידי לי איך לחשוב ?

חסוי 29

New member
עם כל הכבוד לחיזורים שלי אחרי בנות

גם הן צריכות לחזר אחריי... לפחות קצת את לא מסכימה ?

חסוי 29

New member
התכוונתי שאני מודה שיש לי נסיון מיני דל, אין ספק

אבל חבל שאת לא עוקבת : אני לא אוהב לאונן, אני לא מאונן, גמרתי מאוננות רק פעם אחת כל החיים שלי וגם אז זו הייתה טיפת זרע בודדה מסכנה.
אני בעצם אומר לך שאני חייב " לכבוש " אישה שהיא לא זונה. זו המטרה שלי עכשיו. לשכב עם נערת ליווי זה היה הפתרון הקל ביותר, וזו לא חוכמה גדולה, זו רמה נמוכה מאוד.

חסוי 29

New member
הטבע

אבא שלי פקח לי את העיניים ואמר לי שבטבע כמה זכרים מתקוטטים על השגת אהבה של נקבה אחת !
ככה גם האדם והאישה ! אבל תתפלא, היה לי מזל באירוע שבו פגשתי מישהי והיא דחתה מישהו הרבה יותר טוב ממני כדי לנסות קשר איתי.

חסוי 29

New member
2 הוספות

1. אני מרגיש לא בנוח שאנשים ראו את אבא שלי, איש מכובד, מסתובב ליד דירת הזונה. ממיילא אני לא בסדר, אבל לא יפה ככה להשפיל אותו.
2. נערת הליווי ששכבתי איתה בלי קונדום הסבירה לי שהיא " מארחת " רק לעיתים רחוקות.

יש גם מישהו שמזריק לעצמו מנת יתר של הראוין

ומישהו שמצלם את עצמו סלפי מול רכבת דוהרת...
האם זה אומר שמומלץ לעשות את הדברים הללו? אם אתה רוצה לחיות, אז כנראה שלא... אז מה אתה רוצה, שיגידו לך שזה בסדר ללכת לזונה ולשכב איתה בלי קונדום? אם אתה רוצה לחטוף מחלת מין (ואחר כך גם להדביק בה את בת הזוג שלך - אם וכאשר תהיה אחת כזאת) - אז כן, זה בסדר...
אבל עזוב אותך, אתה נטפל לפרטים הכי שוליים בכל הסיפור (הזונה, הקונדום) כשהבעיה שלך היא התמונה הגדולה ולא הפרטים הקטנים.

סיגלית 2014

New member
מנהל
הדעות שלך שוות ל..

אין לך מושג מה זו זוגיות. אתה מזכיר את זה בכל הזדמנות שלא הייתה לך זוגיות.
כדי ללמוד מהי זוגיות אתה צריך להכיר מישהי שתרצה להיות איתך, לכבד אותה, להתקרב אליה, להכיר אותה, להבין אותה...
סקס הוא לא הדבר הכי חשוב ביחסים עם אישה!! וככל שתגיר סקס כמרכיב הכי חשוב במערכת יחסים, כך תמשיך להיות לבד ומתוסכל.
שמת לב שאתה לא משתמש בהודעות שלך במושגים כמו אינטימיות, רומנטיקה, אהבה, חיבה? אתה רוצ חברה/בת זוג אבל אתה מדבר רק על רצון למציאת פרטנרית למין.
נערות לווי לא ילמדו אותך מהי מערכת יחסים, מהו מין שנובע מאהבה, הערכה, קרבה וכדומה. גם לא תוכל לצבור ניסיון עם נערת לווי או לצפות שהיא תלמד אותך מהו סקס כי הנאה ממין היא דבר מאד אינדיבידואלי ונושא מאד רגיש.

מה שאתה כותב לגבי הפתיחות לאחר שאתה מגיע לפורקן, מעלה תהיות. שווה לחקור את העניין ולנסות להשתמש ביד 700 פעם ביום. כך פתרת את בעיותיך.

ההתעסקות כל הזמן במין ובפורקן מיני מסמלות אובססיה ואפילו התמכרות.
תתבגר ותטפל בעצמך.
בהצלחה

חסוי 29

New member
עדכון 2

1. מה לעשות שאני פוחד שבת זוג עתידית שלי תגלה שהייתי אצל נערות ליווי ואז כנראה תעזוב אותי ?
2. ההורים שלי לוחצים עליי שאעבור לדיור מוגן ואני לא רוצה גם כי אני רוצה להיות יותר קרוב למי שכנראה תהייה חברה שלי. מה לעשות ?

חסוי 29

New member
תאמיני לי שאני לא ירצה רק לשכב עם מי שתזכה להיות בת הזוג שלי

אני יילך איתה גם לבריכה, בקיץ גם הרבה לים ביחד, נאכל ביחד, נשמע מוזיקה - לא חסר דברים לעשות...
אני אפילו מפנטז שנילך בעתיד למלון בארץ וביחד עם אבא שלי גם לטיול בחו"ל....

ההורים שלך צודקים ב-100% אתה צריך לעבור לדיור מוגן

בחור בן 29 לא צריך לגור עם הוריו, זה מתכון ליחסים לא טובים, לחיכוכים ומריבות.
זה גם לא נכון להפיל עליהם את האחריות עליך לנצח וכאשר אתה אצלם בבית, אם תרצה או לא תרצה, הם מרגישים שהם צריכים להתמודד עם הבעיות שלך - הגם שאין להם באמת דרך לפתור אותן.
אם הם כבר העזו ואמרו לך שקשה להם עם זה שאתה בבית זה בגלל שהם כנראה הגיעו לקצה היכולת שלהם להכיל אותך ואת הקשיים שלך. הם אנשים מבוגרים עם בעיות משלהם ותהיה בטוח שזה דרש מהם הרבה כוחות נפש, לא קל להגיד כזה דבר לילד שלך, במיוחד כשהוא עם צרכים מיוחדים. נראה שהכוחות שלהם נגמרו והגיע הזמן לשחרר אותם. קבל זאת בבגרות ואהבה ותתחילו לחפש עבורך דירת צעירים שתתאים לצרכים שלך.
ולגבי מי שאולי תהיה חברה שלך... תאמין לי שאם היא האחת בשבילך, תצליחו לקיים קשר גם כאשר אתה בדיור מוגן. אנשים יוצרים זוגיות גם כאשר אחד במטולה והשני באילת... ואפילו ביבשות נפרדות... אם זה נועד להיות מוצאים איך להיפגש באמצע הדרך.

חסוי 29

New member
חד צדדיות בפן מסויים של הקשר שנבנה

למרות שאני רק בתחילתו של הקשר עם בת זוג כעת, אבל יש לי תחושה שרק אני יצטרך ליסוע אליה והיא לא תיסע אליי כי היא אומרת שאין מי שיקח אותה אליי למרות שפעם בשבוע היא נוסעת למקום יותר רחוק מהבית שלי.
ולמה את לא מגיבה לעדכון הראשון שלי - אפילו שהוא מורכב מקובץ מצורף בלבד ?

רבים הגברים שהלכו לנערות ליווי\ראו פורנו

שלמו על בחורות לדייטים רק בשביל להשיג סקס וכדומה.

חסוי 29

New member
עליתי על טריק איך לכפות את עצמי לגור בבית של ההורים שלי

אני אומר להם שאם אעבור לדיור מוגן בניגוד לרצוני, אז הדבר הראשון שאעשה יהיה ללכת לנערת ליווי ולשכב איתה בלי קונדום. כבר שכבתי עם נערת ליווי בלי קונדום והיא ממשיכה לפתות אותי לבוא אליה. מה אני יכול לעשות שהסיכויים שלי למצוא יחסי מין גם עם קונדום וגם בלי קונדום אחת כמה וכמה בלי קונדום נמוכים.

חסוי 29

New member
הוספה על נערת הליווי ה " מיוחדת " הזו

היא מקבלת רק אותי במחיר הנמוך ביותר - 100 ש"ח ואומרת שרק איתי היא שוכבת בלי קונדום !

אפילו בתור אספרגר אתה כבר די עובר את הגבול

כאילו אנחנו מבינים שיש לך בעיה עם הבנת סיטואציות חברתיות, אבל הסיטואציה פה מאוד ברורה:
ההורים שלך לא מעוניינים יותר שתגור בבית. אין להם את היכולת להתמודד עם הבעיות שלך. אתה צריך לעבור לדיור מוגן, שם תקבל הדרכה ותמיכה של אנשים מקצועיים שיש להם את היכולת לסייע לך בהתמודדות עם הבעיות שלך.
ההורים שלך לא אמורים להיות מעורבים בחיי המין שלך: מצאת לך נערת ליווי - זה עניין שלך, לך אליה (במונית, באוטובוס, על גמל...) ותשתמש בקונדום - לא בשביל ההורים שלך אלא בגלל שזה מה שעושה אדם בוגר ואחראי. אה - ואתה לא חייב לספר את זה לאף אחד, לא להורים, לא לחברים ולא לבת זוג עתידית.

חסוי 29

New member
ואם בא לי בלי קונדום ? אפילו שזה ממש פגיעה בעצמי

חיים רק פעם אחת , לא ?
מה אני יחכה לכל הבחורות שנמצאות איתי בבדיקת קשר רציני לנצח עד שהם יחליטו אם הן רוצות לשכב איתי או לא ? גם אני בן אדם עם צרכים

למעלה