נושא לדיון - מוטיב הבושה של בני משפחתו של חולה אספרגר

חסוי 29

New member
תקשיב חמוד

גם לך הייתה אובססיה למין אם לא היית עושה XXX חודש + 9 ימים. חותם לך ב- 100 אחוז.

חסוי 29

New member
תאמין לי שאני לא יגיד את זה לאף בחורה

לאף בחורה שאני ינסה איתה קשר נורמטיבי

גם אם לא תגיד את זה

אתה "משדר" את זה... ובחורה מזהה כאשר מי שנמצא מולה לא קשוב אליה אלא רואה בה אובייקט מיני.

חסוי 29

New member
נושא לדיון - מוטיב הבושה של בני משפחתו של חולה אספרגר

אני רוצה להעלות דיון על הבושה. ההורים שלי ואח שלי שאנחנו גרים כולם באותו הבית לפעמים מתביישים בי בפני חברים שלהם ושאר האנשים, וגם בגלל זה אולי אח שלי לא הכיר לי מישהו מהעבודה שלו וכו' להיות לי לבת זוג וכו'... מה עושים ?

חסוי 29

New member
שאלה - האם בעיניכם זו בגידה ?

לקיים יחסי מין בתשלום ואחרי חצי שעה לצאת לדייט, אפילו ראשון או לא יודע איזה מספר, עם בחורה נורמטיבית ( בשלבים שלפני שאנחנו נכנסים למיטה ) ?

לצאת לכמה דייטים עם בחורות שונות במקביל באותה תקופה ?

האם הדברים האלה נחשבים בעיניכם לבגידה ?

לדעתי

עליך להפסיק להציג את עצמך כאדם שדחוף לו מין. זה לא מכובד, ברור שילעגו לך. הסתר את חולשותיך והצג את המעלות ואת ההצלחות. בכל-זאת, להתבייש בבן משפחה זה ממש לא יפה. משפחה צריכה לאהוב ולא להתבייש באדם.
&nbsp
&nbsp

חסוי 29

New member
הם לא מתביישים בי בגלל האובססיה למין

הם מתביישים בי בגלל כל ההתנהגות שלי

חסוי 29

New member
כל בעיית התקשורת ( שוב, לא הכל סובב סביב המין )

אי שמירה על קשר עין עם מי שאני מדבר...
עוויות הפנים וכל זה... שפעם זה היה יותר בולט..

דומה לבעיית התקשורת שלי

השתדל להתרכז בשיחה ובנושא, תכנן את דבריך באופן מסודר וברור במחשבה. בקשר לעוויות אם זה רפואי גש לפסיכיאטר או רופא, ואם זה נפשי כדאי שתחשוב אולי משהו מציק לך בשיחה עם אנשים ועליך למצוא את הדברים המעניינים והתורמים שבשיחה.
&nbsp

יכול להיות שהם מתביישים

האם יש אפשרות שתחיה עם הידיעה הזו בשלום?
זה לא נעים אבל אולי דווקא אם תשלים עם זה יהיו חייך טובים יותר.

אז תדע שהם מתביישים ותמשיך בחייך, עם הידיעה הזו. וכולם בחייהם. יש דברים גרועים בהרבה שיכולים להיות בתוך משפחה.

כמובן שכולנו היינו רוצים קבלה מוחלטת בעיקר מבני משפחה אבל במציאות זה לא כך.
יש אנשים שחיים בידיעה שחלק מבני המשפחה שלהם מרגישים כלפיהם או חושבים עליהם דברים לא חיוביים. זה נתון שאפשר לקבל אותו. אם זה קשה רגשית לקבל את זה כמציאות מוחלטת אפשר לקבל את זה שזה כך עכשיו. ואולי זה ישתנה בהמשך.

---
וכן, אולי אחת הסיבות לכך שאח שלך לא רצה להכיר לך מישהי למטרת שידוך כי אולי הוא מתבייש בהתנהגות שלך. האם אתה חושב שהוא מחוייב להכיר לך בחורות?

גם שדכנים שזה מקצועם לא מחויבים להכיר לך את מי שאתה רוצה וגם לא חייבים להגיד מה השיקול שהוביל אותם לא להכיר פלוני לאלמונית. יש מגוון של שיקולים. אבל מן הסתם לבקש מאדם שזה מקצועו להתאים לך נשים למטרת היכרות יהיה עם הרבה פחות מטען רגשי ופוטנציאל פחות לפגיעה ביחסים עם אנשים קרובים אלייך מאשר לצפות מקרובייך לעשות שידוכים. - זה רגיש לכולם. וגם אנשים נורמטיביים לעתים מקבלים דחייה כשרוצים להכיר חבר של חבר וכיוצ'. מסיבות שונות.

למעלה