סיפור שקרה באמת

כולם חכמים בדיעבד
ורק הוא היה בטוח שיצא ממערכת נישואין אומללה וכושלת ומצא את אהבת חייו.
&nbsp
אנחנו רגילים לחשוב שגברים הם מנייאקים בוגדניים שחושבים מהזין, ונשים הן אלו שרוצות משפחה וילדים... פה יש גבר משפחתי, מסור, אב נהדר לילדיו, ובחורה צעירה שצריכה סקס וריגושים. כשהיה נשוי (לאחרת), הוא היה בעיניה אטרקטיבי ומסעיר. כשהתמסדה, הוא הפסיק לעניין אותה והיא עברה לחפש את הריגושים שלה בחוץ. והוא מרגיש שחייו נהרסו.

יש הרבה מן האמת בדבריך
עם האישה הראשונה הוא התחתן כשהיה בתקופה קשה בחייו ושהדימוי העצמי שלו היה נמוך, והוא ראה בה אישה חזקה שתרים אותו ותדחוף אותו קדימה. היא התייחסה אליו כפרוייקט לטיפוח: גרמה לו להירשם ללימודים, להשיג עבודה קבועה, לקנות בית (עם משכנתא מפה ועד הירח). אבל היחסים ביניהם היו רעועים, היא רדתה בו ושלטה עליו עד שברח.
&nbsp
עם האישה השניה זה נכון שכל מה שהיא היתה צריכה לעשות זה להיות שם, פלוס קצת טובות הנאה מיניות. הוא נסחף מהר מאוד, לא היתה שאלה בכלל. לא היתה מבחינתו מחשבה מסודרת על מה מתאים לו או מה נכון עבורו, הוא חי את הרגע וניצל את ההזדמנות שנקרתה לפניו.
&nbsp
לא כל יום בחורה יפה בת 24 לוקחת גבר כמעט בן 40 גרוש עם ילד, והוא נכנס לזה בכל העוצמה. הוא אפילו לא חיפש תקופת "רווקות" או הוללות, ויצא ישר ממערכת נישואין אחת למערכת הנישואין הבאה. והוא עדיין מאוהב בה, אבל היא השתעממה מה"צעצוע החדש" וגילתה שחיי הנישואים איתו לא מספיק מלהיבים אותה. היא שמה "וי" על חתונה ועל ילדה, ועכשיו מוכנה להמשיך הלאה ולטרוף את העולם.
&nbsp

גברת ע

New member
והחיים של אישתו לשעבר לא נהרסו מהבוגדנות שלו?
לעשות משהו רע בגלל שמישהו אחר רע, זה לא תירוץ מספיק טוב...

סיפור שקרה באמת
גבר במערכת נישואין אומללה (+ ילד בן 3), נשוי לאישה רעה ונקמנית שממררת את חייו.
מתחיל לנהל רומן במקום העבודה עם ג'ינג'ית לוהטת וכחולת עיניים שצעירה ממנו ביותר מעשור.
יום אחד עוזב במפתיע את הבית ומתגרש, מתחתן עם המאהבת, ומקים איתה בית.
חולפות כמה שנים, נולדת להם ילדה בלונדינית מתוקה, יפה כמו בובת ברבי. כיום בת 3.
יום בהיר אחד מגלה שאשתו החדשה בוגדת בו, עם גבר נשוי.

צחוק הגורל?

סיפור אמיתי. לא אני, אבל מישהו שקרוב אלי.

מילי1991

New member
הכי קל
לכל הצדקנים לשפוט
אני ממש נגד בגידות אבל...........
אם מע' היחסים הראשונה היתה נוראית, והוא גבר (לא האישה בסיטואיציה), תגידו שאני פרימיטיבית אבל.... וואלה הוא יצא ממש רכיכה אם הוא לא* היה בוגד
פעם אגב לא חשבתי ככה
היום כן

נראה לי דווקא הפוך
דווקא להתחבא מאישתו ולנהל רומן בסתר מתוך פחד נראה לי יותר "רכיכה" מאשר אם הוא היה עומד מולה, חותך והולך. לא טוב לך, שבור את הכלים, אל תשחק אותה בבית כאילו הכל בסדר ובחוץ כשאשתך לא רואה תהיה "גבר".
&nbsp
אבל כמובן שמבחוץ הכל נראה פשוט, מי שנמצא בסיטואציה רואה אותה כנראה אחרת לגמרי.

גברת ע

New member
בדיוק מה שאני חושבת...
שכל אחד יעשה מה שנכון וטוב לו, אני לא שופטת אף אחד.
אבל לבגוד ולהשתמש בתירוץ של 'אישתי נקמנית ורעה' זה לא תירוץ.
זה רק מוציא אותו חלש יותר וקטן יותר.
ועם כל הכבוד, אם בגדת, אז רק אתה אשם בזה, אף אחד לא הצמיד לך אקדח לראש ....

sharpcookie

New member
חלק מהתגובות פה כ"כ נוטפות בשנאת נשים שזה מפחיד
אישה עוצמתית = אישה רעה? סליחה? מה אנחנו בשנות ה50, "מקום האישה במטבח" וכולי?
&nbsp
"הוא יצא ממש רכיכה אם הוא לא* היה בוגד"?
מה? הוא לא יכול להיפרד קודם?
זאת צדקנות להתנגד לבגידות בכל מצב?
&nbsp
מצטערת אבל אדם בוגדני ימצא סיבה לבגוד בכל אחת/ד, בין אם זה בגלל שאת עצמאית יותר או פחות מידי, רעה / טובה / משעממת. הוא בוגד לא בגלל גורמים חיצוניים, אלא בגלל מי שהוא בפנים. חלש ופחדן מכדי מכדי לעזוב ישר ובודק קודם את האופציות האחרות.
&nbsp
באותו ההקשר, אדם שכבר "ניהל רומן" פעם אחת, סביר שיעשה את זה שוב.
אופי, מה לעשות.

גברת ע

New member
אני חושבת שהוא יצא חלש ורכיכה בגלל שהוא בגד
הוא היה גבר אמיתי, היה עושה את הדבר הנכון וקם ועוזב ונותן גם לעצמו וגם לאשתו הראשונה, והכי חשוב לילד שלהם, חיים טובים כמו שמגיע לכל אחד מהם.
במקום זה הוא עשה משהו כביכול 'רע' (אני אומרת כביכול כי כל אחד רואה כל דבר בצורה אחרת).
&nbsp
הוא על דעת עצמו קם והלך ובגד ועשה משהו, שלדעתי הוא בל ייעשה.
לא טוב לך בסיטואציה? תשנה אותה ואך תתרץ מעשה רע שלך בגלל שמישהו אחר היה רע

אין כאן אף צדקן, לא יותר ממך. הרוב לא בוגדים מטעמי מוסר
ולכן מותר להם להגיד למי שכן בגד שמגיע לו וקקה בידיו. מאשר לרחם עליו.
זה כמו לרחם על גנב שברח ורץ לתוך עמוד ושבר שן ועין. נכון זה מגעיל להסתכל
וקרה לבן אדם משהו רע, גירושין זה לא יפה גם כשזה בהדדיות ידידות ויפה.
אבל וואללה, אם לא בגדת בחייך אז מותר לך לומר...
זה הסתיים בבגידה והתחיל בבגידה וקקה בידיו. זה לא צדקנות אבל סוג של צדק.

איך אפשר שלא... אם תוחלף בת זוג באחת שבגדת איתה
ולסמוך בעיניים עצומות שזה לא יקרה גם לך? הדרך שבה הותחלה מערכת היחסים רימזה על סופה. ועוד צעירה ממנו ביותר מעשור...

שילת281

New member
ממ... בחורה שהעיזה לנהל רומן עם גבר נשוי...
תעיז גם לבגוד בבעלה

תשובה
צריך לפתח קשרים באופן אמתי ומכובד ולא לבגוד. לפני שמתחתנים צריך לבדוק היטב אם כדאי, ואם הנישואין לא טובים ואי אפשר לתקן אותם צריך להחליט אם לעבור באופן מכובד ויפה לאחרים. אם בגד באשתו, מגיע לו שיבגדו בו.
&nbsp
&nbsp

למעלה