לא נראה לי ש זה עיניין של (חוסר) בטחון עצמי

שילת281

New member
אתה ישיר נכון?

אז גם אני. אני חושבת שאתה אדיוט. מטרת הפורום הזה הוא שאנשים ישתפו כל מה שעולה בדעתם. כל סוג של אנשים, כל סוג של דברים. כל כמה שבא להם. כניראה שלא הבנת את הקונספט.

Skar FaSe

New member
Wall ?

היא דפוקה? אני דפוק? איזה בחור מסכן אתה.... אם לא היית בחור מסכן (ל~אלל'ה) לא היית יוצא עליה ככה.... בלי לדעת מי אתה ... זה נוזל ממך ... עם כל האנונימיות של האינטרנט...
~hey אתה יודע מה ההבדל ביני לבינך? בזה שהבחורה הזאת שאני כותב עליהה - אתה לא הייתה מעיז אפילו להתקרב אליה, כי על היית קולט שאתה לא בליגה.... גם היא היתה אומרת לך ״תודה״ או ״סליחה״ בגלל סיטואציה סתמית -מתוך נימוס -היית מחליף צבעים - ותאמין לי שאאני לא אומר את זה כדי לרדת עליך - זה שקוף מאיך שאתה והתסכול שלך יוצא כאן. ואתה יכול לכתוב מה שבא לך אבל האמת (העצובה) שלך נשארת מהתד - השני של המסך - ובגלל מסכנים כמוך השרשור סתם יוצא ארוך....
ובכלל לא הבנת את הפואנטה של השרשור - זה לא סתם שרשור שחזר על עצמו - אז יש לך גם תקלה בהבנת הנקרא
- תגיד? אתה בתול?
~hey~ יש לי סיפור בישבילך

פעם בקיץ הייתי איתה בים - ו אחר-כך הלכנו לבאר- כשהלכתי להזמין לה מרגריטה(זה לגדולים אתה לא יודע... חפש ב google ~ בא איזה jojo~ וניסה להתחיל איתה- אבל כמעט בטוח שהוא יותר
cool ~ממך- גם נראה יותר טוב ממך - הוא לא נשמע בתול כמוך... ונראה מתאמן וזה... אמר לה:״hi" אני מסתכל מרחוק, היא קורצת לי עין ועונה לו:״עזוב , אתה לא תבין אותי, ואני אשתעמם איתך״ והוא: "למה ?״ היא עונה : ״כי אתה כבר עכשיו לא מבין אותי, ואני כבר משתעממת איתך״ אתה בכלל לא הייתה מסוגל

להתחיל איתה שיחה - נסה לשפר

הסיפור שלו חוזר כאן כבר שנים
שוב ושוב, בכינויים שונים, ותמיד אותה בחורה, ואותו סגנון דיבור.

Skar FaSe

New member
לא נראה לי ש זה עיניין של (חוסר) בטחון עצמי

אחרי שיצאת עם בחורה התנשקתם ים נשיקות צרפתיות כל הדייט
בקטע הזה הקטע של החוסר בטחון אמור להעלם - מדברים, קורא לה להפגש- והיא אומרת : "כן" ומחכה - הוא נמנע לא יכול כי הוא מרגיש לא שווה אותה - היא מתחילה להתאכזב - אומרת: "אתה כל הזמן נממע ממני" כשהוא כבר כן מחליט לנסות היא ומתחילה עם תרוצים "צריכה לינסוע " יש לי כאב ראש ,יש לי לחץ -דם ( מצטער עם באמת כאב לה) יש לי יש לי סידורים.....) חוזרת להיות בקשר אחרי שבועיים וחצי - נפגשים יוצאים מבלים מתחרמנים ומתנשקים כל היציאה- חבר אמר שראה אותנו מרחוק מתנשקים באמצע הכביש - היא קובעת לעוד יומיים - נפגשים היא באה אליו הביתה - ועל ההתחלה מצב ל ~sex ~ לא מחכים בכלל ואז לא עומד לו ( היא נורא יפה) ~sex~ ולא עומד לו והוא לא יכול כבר הייתי בפנים בתון - תוכה אבל לא עמד טוב והיא התאכזבה... לקחתי לה - Taxi- הביתתה - בטלה דייט למחרת...חשבתי בהתחלה שלא עמד לי בגלל שלקחתי קוקאין ( גם הייא גם חשבה ) אבל "בדקתי " את זה על מכוערת וקלטתי ש וזאת לא הסיבה..... קטע פסיכולוגי....פסיכולוגי - כשהיא לא לידי עומד עליה טילים... זה באמת ענין של בטחון עצמי? לא נראה ל לי ואאלאw' לפעמים מתוך כעס אני אומר לעצמי " לך על בחורה יותר פשוטה - אם אתה עד כדי - כך מרגיש לא שווה אותה "

Skar FaSe

New member
פעם דיברת אחרת -

הייתה מעודד - והיית אומר : " לך על זה " הכנסת מוטיבציה

Som30ne

New member
ככה, ב"שלוף", ובהסקה זריזה

כנראה - חרדת ביצוע.
לחץ שלך, שלא תצליח להרשים אותה, או לספק אותה, או להשתוות לאחרים שהיתה איתם לפניך
(ואם היא נראית טוב, כנראה שהיו לה כבר כמה וכמה) -
גם אם זה רק בתת המודע.

Skar FaSe

New member
מבעס כי לא היתה לזה סיבה בכלל - פספוס אידיוטי

היא זאת שהתחילה איתי בקטע הכי קלאסי.פעם ששאלתי אותה כשהיא עם הציצי בחוץ, ואני מעליה כזה "מתי חשבת שיקרה בנינו משהו?" - היא: "איך שראיתי אותך בפעם הראשונה..." - זאת לא הפעם הראשונה שאני מפספס איתה, הזדמנות ,אבל אז זה היה בקטע אחר - כשהיינו נפגשים,היאהתנהגה כמו אחת שטוטאלי מאוהבת עם חולשה אלי, אמרה לי שהכל אפשרי, אבל פספסתי את ההזדמנויות האלה - וגם אחרי הקטע הזה היא אמרה לי:" אם היתה יודע איך שרציתי אותך..." כך שלא היתה לזה סיבה בכלל - לא בא לי להיות דאווין, או בכיין אבל כן - היא נורא יפה! נורא רגישה! וטובת לב - מאד חכמה! - קבלתי ממנה את כל המחמאות בעולם - לא היה מה לפפספס שם - והרגשתי שאני לא שווה אותה - לא על ההתחלה - ( בהתחלה הייתי ב ~ wow ~ ובדאווין עם ים בטחון עצמי איתה - זה קרה אחר- כך - התחלתי לחשוב שאין לי מה להציע לה....
עשיתי שטויות, איבדתי כיוון בחיים - הפסקתי ללימוד באוניברסיטה, עבדתי מוסיקאי בלהקות ארואים יוקרתיות ( אני בוגר קונסירבטוריון) הפסקתי גם עם זה - איבדתי חברים ונשארתי לבד ( לא בוכה - פשוט שהרקע יהיה ברור) ולא עשיתי עם עצמי כלום - והיא בחורה אקטיבית, ומעניינת אז הרשמתי אותה עם אימייג' ודאווין ו cool ~ מהעבר, מצד שני חשבתי שאין לי מה להציע לה ... בגלל זה התחמקתי מלהפגש איתה ... והיא לא ידעה את זה.... - אחרי הקטע עם הללא זקפה - בטלה דייט שקבענו למחר (אני מרגישה רע אחרי אתמול - לוקחת הכל ללב...) ניסיתי להיות בקשר ( קצת ככה...) ניסיתי לקבוע, או להזמין אותה... התחמקה .. ענתה משהו אחר - ואחר - כך כתבה לי " סליחה שלא עניתי לך על ההזמנה להפגש" גם אמרה לי " כל פעם כשאני רוצה של לפגוש אותך אתה רץ לאן- שהוא" - התבעסתי עליה... הפסקתי להיות בקשר איתה - יום אחד שמתי תמונה
ב-face-book - - עשתה לי לייק, וכתבה לי מסר בצחוק " חשבתי שטסת
:) LOS ANGELES- הייתי ציני אליה, כי הייתי מבועס שהיא לא רוצה להפגש ועניתי סרקזם " ואלל'א חשבתי שטסת למונאקו" היא עונה לי עם חיוך " בכיף - ים - שמש - ועוד כמה מילים - עניתי " טוסי שתי מרטיני ותסתכלי על הזריחה - או על השקיעה- - פתאום היא עונה לי" למה אתה כזה גס רוח??" "זה מרגיש שנעלבת עלי..." ומאז העיפה אותי עניתי שאני לא גס רוח - התנצלתי - ענתה " הכל טוב לא נעלבתי" הזמנתי לקפה - לא ענתה בכלל...~כמו שחשבתי...~
כאילו ? מה כבר אמרתי לה שהיא מגיבה ככה? או אולי זאת תגובה של לא רק בגלל זה... ראיתי אותה במקרה ברחוב עם אמא שלה - התעלמה מימני טוטאלית - למחרת כתבה ב- facebook: Silence is better then bullshit" אבל לא נראה לי שזה היה אלי... ומאז לא בקשר בכלל - בעסה לא יודע מה לעשות

Som30ne

New member
המממ . . .

אמנם יש במה שכתבת סימני פיסוק,
אבל זה בלוק אותיות רציף ומאוד בעייתי לקריאה.
מידי פעם, צריך להוסיף איזה <ENTER> או שניים.

אז התחלת בהצגה, רוח וצילצולים, ובסוף נפל לך הזלזל.
מתי כל זה היה ?
נשמע שהיא קצת, איך לאמר, "התבגרה" מאז ?
בכל מקרה - כמו שאמרו -
תהייה גבר, תשפיל את עצמך, תהייה גבר, תהייה סמרטוט.
לדעתי, עדיף בשיחת טלפון, אבל - אם לא -
עדיף במייל (לא פייסבוק), הודעה שתסביר את כל מה שכתבת כאן.
ואם היא תסכים להפגש אתך, תצטרך גם לעמוד בדברים, ולהתייחס אליה בצורה שתוכיח שאתה באמת מעוניין בה.

Skar FaSe

New member
תודה על התגובה

זה קרה בקיץ, העיפה אותי לפני כמעט שלשה חדשים.. לא רציתי להיות נחמד מידי, אבל לא ידעתי שיצאתי גס רו מידי... - ואולי היא הגיבה כך בגלל הכל,ולא רק בגלל זה...( כמו הקטע עם ה~sex~ כמה שבועות לפני כןשהתקלקל בגלל הקוקאין)
אין מה להתקשר אליה... אני מכיר אותה... כשהיא כן רוצה ומרגישה כמיהה, היא יודעת להראות את זה... אבל היא בקטע של "מה לי ולך" אפס יחס...
אני זוכר שפעם (לפני שנתיים) גם רבנו, ולא דיברנו חדשים ויום אחד פגשתי אותה במקרה ברחוב ( ממש לא רציתי לפגוש אותה אותו יום, כי הייתי על הפנים) ודוקא אז, היא יצאה לי out of the blue מעבר לפינה, היתה חייכה אמרה "היי" והמשיכה ללכת בלי לעצור בכלל... ~ אבל ~ פחות מחצי דקה אחרי זה קיבלתי ~ sms ~ ממנה - סימסה לי" היה כייף לראות אותך - סיפרה לאן היא הולכת - החלפנו כמה מילים.. הפעם כשראיתי אותה ברחוב, הלכה עם אמא שלה הייתי עם חבר- התעלמה לגמרי והחבר עוד קרא לה כמה פעמים התעלמה לגמרי... לא חושב שזה בגלל אמא שלה ~ אמא שלה יודעת שהיא יצאה איתי, אבל לא מכירה אותי אישית ~ וגם נראה לי שהיא יודעת שאני חושב שאני לא שווה אותה ~פעם כש היא אמרה לי -כשציפתה להזמנה להפגש אחרי ששלחתי לה פרחים ונעלמתי " אתה לא בטוח בכלום, ואתה לא יודע מה אתה רוצה" - ונראה לי שאני מתחילה לשעמם אותך" וניתקה לי את הצ'אט בפנים - אבל עכשיו נראה לי שהיא יודעת שאני חושב שאני לא שווה אותה - כשאנחנו מסתובבים ביחד הכל זורם ~cool~ אנשים ברחוב מחייכים אלינו, מציעים לעשות לנו תמונה, אומרים אתם נראים great או שואלים "whereare you from? כשאני עונה( ישראלי היא אוקראינית) אומריםgood v combination ברמניות מחייכות אלי כשאני מנשק אותה - גם חברים שמכירים אותנו בהתחלה אמרו לי? מה הקטע? יללא' - פרח ולכיוון - גם אחותה - אבל עכשיו אומרים לי - קיבלת את הצ'אנס - אבל אתה לא יכול... " עם כל ההזדמנויות היא באמת גדולה עלי??
לא יודע מה לעשות...- לא בא לי להתפשר על בחורה יותר פשוטה, כשזאת אמרה שהכל אפשרי וחיכתה - אבל זה היה מזמן - לא אומרת את זה עכשיו...

למעלה