לאט לאט

מה שעשית פה לחלוטין לא לגיטימי.

התפקיד שלך הוא לא לבלוש אחריה ברחבי תפוז, ולהביא "ראיות נגדה". אתה פוגע בחופש שלה להשתמש בתפוז, לחשוף את רגשותיה, וכו'. לדעתי צריך למחוק את ההודעה שלך.

שילת281

New member
אתה פסיכולוג שלה?

יועץ שלה? בעל מקצוע? חבר קרוב? קיבינימט לא מכיר אותה..
כולה אחד חסר חיים שכנראה משעמם לו. מי שם אותך לאבחן מה יעזור לה ומה היא צריכה? הבחורה משתפת כי בא לה. מה אתה אובססיבי אליה? בולש אחריה ברחבי הפורומים... חי בסרט

מילי1991

New member
לאט לאט

לאט לאט אני מאבדת את זה
מתכסה בשכבות של ייאוש ואכזבה
עושה רציונליזציה לעצמי למה עדיף בלי זוגיות, בלי משפחה, בלי וללא בכלל
לא מוצאת מישהו שמוצא חן בעיני ומתאים לי מבחינת הנתונים וכבר מתייאשת מלחפש/לחכות לאחד.....
אין לי כבר רצון או חשק להכיר או להיות עם מישהו באינטימיות
זהו לאט לאט זה נאבד

אה, את זאת עם הגבר הנשוי. קודם צריך

לשחרר אותו, ואז אשכרה לתת הזדמנות לאחרים, לפני שמתייאשים. יכול להיות שאת מיואשת ממנו, לא מהחיפושים.

מילי1991

New member
שחררתי אותו כבר

רישמית
מה אתם עוד רוצים שאעשה?? אני מנסה להכיר ואפילו מנסה ליצור קשר עם ידיד מהעבר (בהחלט רק ידיד אבל חשבתי שנהפוך למשהו אחר)

מילי1991

New member
ותפסיקו להגיד את זה כבר

חתיכת חוצפנים
אתם בכלל לא מודעים לכל מה שקורה בחיי ולכל המאמצים שאני עושה כדי להיות בזוגיות טובה
אז חאלסס....................

את העלית את זה כשאמרת שהוא לא חייב להיות רווק.

לפני שכתבת את זה, לא ידעתי שזאת את.
לי זה נקרא כאילו את מכוונת לגבר נשוי, אבל כזה שפנוי לקשר, ואז הבנתי...

מילי1991

New member
לא מחליפה

שום כינוי.
הפורום כאן נועד כדי להביע
ומי שנישאר מקובע על העבר, זו בעיה שלו

שילת281

New member
צודקת

אנשים משועממים כנראה.. תחליפי כינוי פשוט.
ולגבי הדייטים, ככה זה.. לא תמיד זה קורה מהר. פשוט תנסי ליהנות מהחיים, לחייך, וזה יבוא

אסור להתייאש

יש לך כוחות לשפר, העריכי את עצמך ואת יכולותייך. פעלי במרץ ואל תתייאשי. חבל להרוס את החיים.
&nbsp

אולי את מחפשת כי אומרים לך שככה צריך

ובשביל אחרים יותר מבשבילך. אולי אין גיל למתי צריך אלא רק מתי מוכנים, ולא צברת מספיק מוכנות ובטחון בשביל זה. רק תזכרי מה נדרת שתוך שבוע או משהו כבר תהיי בקשר...אנשים הפכפכים לא שורדים 6 חודש בקשר. תתחילי מלהתמיד במשהו בחיים שלך.
ברצף. טיפול, חוג, התנדבות, עבודה.

למעלה