דייטים!��

קמוש1

New member
דייטים!��

כבר תקופה ארוכה שיוצאת לדייטים, יצאתי עם מלא סוגים של אנשים
אני כן בחורה שיודעת מה מחפשת ואיך אני רוצה שתיראה הזוגיות שלי לפחות בהתחלה
בחודשים האחרונים לא הולך לי ככ, חברות שלי אומרות שכל פעם אני מוצאת משהו שהוא לא טוב
אבל באמת באמת שאני מנסה ורוצה כבר מישהו שיהיה לי כיףף שיהיה לנו חיבור מעולה
על זה לא מתפשרים! אני כן מנסה אבל לתת הזדמנויות לאנשים שונים אבל גם בזה אני נתקלת בבעיות
אני בחורה אומנם שקטה ילדה מבית טוב שכן אוהבת לבלות ולצחוק ובאמת לא בגלל משהו כל האנשים שיצא לי לדבר איתם בטלפון אמרו לי כמה שכיף לדבר איתי ואני זורמת בשיחה ואפשר לדבר איתי על הכל...
לפני שבוע הכרתי מישהו באפליקצייה הציע להיפגש באותו היום אמרתי לו שאני לא יכולה כי כבר קבעתי עם חברה והמשכנו להתכתב בוואצאפ דרך אגב לא התקשר אפילו פעם אחת! במשך שבוע רק מתכתבים רק אחרי כמעט שבוע שאל אותי בהפוכה אם סבבה לי להתכתב עניתי לו שכן לא הבנתי את מהות השאלה ושאלתי אותן מספר פעמים למה הכוונה לא ענה בישירות, יום למחרת התברר לי שהוא התאכזב מהתשובה שלי וציפה שאני אציע לו להיפגש היות ואני זאת שסירבתי בפעם האחרונה.
אז הסברתי לו מה אני חושבת ויומיים לאחר מכן נפגשנו הפגישה הייתה בסדר סבירה לא יותר מידי
כמו שאנרתי לחברה שלי היה דיי פרווה לא לפה ולא לפה . יש אנשים שיצא לי לדבר איתם לפני הפגישה וגרמו לי להרגיש משהו, להתרגש לצפות לפגישה פה זה לא היה כי לא דיברנו לפני אבל גם אחרי הפגישה לא הרגשתי את זה
אמרתי לעצמי שאם הוא ידבר איתי אני כן אתן הזדמנות. אני כן רגילה לאנשים אסרטיביים יותר ולא אדישים שלא מתאמצים יותר מידי . גם ההתכתבות איתו הייתה דיי רגילה בלי צחוקים ושטויות שאני רגילה
לפני כמה זמן יצאתי עם בחור ארבעה דייטים שהיה מאוד שונה ממנו זה נגמר כי היינו מאוד מאוד מאוד שונים אחד מהשני הוא בן אדם של בחוץ חברים מאוד אנרגטי בהתחלה היה לי קשה עם השוני הזה אבל עכשיו אני מתגעגעת לזה
הוא כן הכניס לחיים שלי צבע אחר.
וולגבי הבחור שעכשיו יצאתי איתו אכן שלח הודעה שהגיע הביתה לא אמר אם היה לו כיףף לא כלום
ואז דיבר על זה שהשבוע יש את כיפור ואם יצא לנו להיפגש (במקור אני לא מהאיזור שלו גרה כ40 דקות נסיעה אבל כן גרה באיזור שלו בגלל עבודה) אז אמרתי לו שזה קצת בעייתי שהכרנו בתקופה חגים א ל הראה איך יסתדר לי להגיע שוב ואז הוא שאל אם מתאים לי להתחיל קשר עם ממשהו מהאיזור שלו לא הבנתי את השאלה כי כבר שנתיים וחצי שאני גרה באיזור שלו אז נכון שסופשים וחגים אנינאעשה עם המשפחה שלי הגיוני לא?
אמר שהוא לא משחק משחקים שהוא כן מצפה ממני שעוד מעט שהקשר יתפתח נרצה לבלות גם סופשים ביחד
ושאני צריכה לקחת בחשבון שאם אני מתחילה קשר מהאיזור אני לא אהייה בבית שלי מספר שבועות!
מה הוא אמיתי? למה אני צריכה להקריב ולא לראות את המשפחה שלי והוא יחייה אצל ההורים ויראה אותם כל יום ואני לא אהייה שם מסםר שבועות?! כולה 40 דקות נסיעה אני ניידת וגם הוא מה הבעייה שלו ? למה אחרי פגישה ראשונה אנחנו צריכים לדבר על הדברים הכבדים האלה?
אחכ אמר שלא לזה הוא התכון ובלה בלה
היה לי בעבר מישהו שלא היה מוכן להתאמץ ולעשות את הנסיעות האלה
חשב שאם עברתי לגור באיזור שלו אז אין לי חיים יותר וכל חיי סובבים סביב זה
והאמת, לא בא לי לחזור לשם שוב בא לי בן אדם שכן ידע להכיל את זה
למה הבחור הקודם שהיה מאוד שונה ממני הציע לבוא אליי שנעשה משהו באיזור שליי בלי לחשוב פעמיים!
הייתה לו נתינה ענקית ומתבאסת שזה לא הלך
בעעע אוף
תודה לכל מי שהגיע עד לכאן.
אשמח לשמוע דעות! ;)

שמים1

New member
קצת הלכתי לאיבוד מפני שדיברת על שלושה בחורים

בהודעה אחת ואינני יודעת את מי באמת את רוצה .
תני לדברים יותר זמן , לא לפסול מיד , לפעמים שופכים הכל בפגישה הראשונה אבל דברים יכולים להסתדר כשמכירים יותר , כשאוהבים ומתפשרים .

למעלה