איך להיפטר ממנו..?

crema61

New member
אמרתי לו...

הוא כאילו זלזל אז רק ממש בהתחלה שבאתי ואמרתי לו למה אני מטילה ספק אם לצאת איתו לדייט. הוא כאילו צפצץ על מה שאמרתי אמר שהכל יבוא עם הזמן (סתם תירוץ עלוב בשבילי כדי להתנער ממה שמפריע לי ומאוד) .
זה לא מה שעצר בעדו מלהמשיך לחזר אלי בהתחלה בצורה הכי יפה שיש ובהמשך כמו ילד קטן שחושב שאם יקלל אותי ויראה לי שלא סובל אותי אני פתאום ישנה את דעתי וכן ירצה אותו . ממש לא!
אני ממש אבל ממש לא מחפש גבר עשיר אבל לעבוד כקופאי שזה תפקיד של בחורות זה ממש לא עושה לי את זה. אצלינו בעבודה חלק מהעובדים מתייחסים לבנים שעובדים כקופאי כאנשים בעלי לקות מסויימת ואכן הביאו לנו כאלה בנים לעבוד !!
אני כן מחפשת גבר שיהיה קצת יותר ממני ורצוי שיהיה לו אוטו . לא מצפה שיהיה עשיר או מלומד ממש לא.

ולאלה שחושבים שאני כן רוצה אותו אז לא אני לא רוצה אותו בכלל.
להיפך אני מתה שיעוף כבר מהסופר הזה בעוד רוצים לעלות אותו לקופה הראשית -שאז הוא יקבע עליי במשמרות שנעבוד ביחד.

מה שמפריע והפריע לי לאורך ה-4 החודשים האלה שהוא תמיד סיפר לכולם שהוא דלוק עליי. מההתחלה זה נורא הפריע לי שכן הטלתי בו ספק מלכתחילה.
פעם הוא אשכרה יצאתי עם קניות מהסופר אחרי משמרת בוקר . הוא רץ עליי ובחוץ ישבו העובדת מהקופה הראשית, עוד קופאית ואחראית. כולם צחקו עלינו איך הוא רץ אחריי והסתלבטו ועוד אחרי זה הוא מצפה שאני ילך איתו ביחד אחרי העבודה לכייון התחבורה ציבורית . ממש ממש לא..
גם האחראית וגם הבנות מהקופה הראשית פונות עליי שואלות מה איתנו ולמה אני לא רוצה אותו. זה ממש מציק לי . מרגישה שחודים לי לפרטיות.
אני ראוצה לחזור לימים האלה שהיה שקט..
הוא עכשיו מתנקם בי ומרכל עם העובדים עליי ועם חברה לשעבר שלי
הוא הוכיח לי שגם כידיד הוא לא שווה כלום..

וזה ממש לא נעים לי לקרוא בין השורות שכל מה שמעניין אותי זה החומרנות.
ממש לא עובדה שאהבתי מישהו שלא היה לו רכב. פשוט בגיל שלו ציפיתי שכן יהיה לו..עובדה ניסיתי לארגן מפגשים חברתיים והיה מאוד קשה לקבוע כשזה היה נופל על ימי שישי ושבת לים. כזה הרגשתי רע עם זה..
אולי אני לא מעוניינת בו , אז אולי בתת מודע אני מחפשת תירוץ שאין לו רכב ולכן אני לא מעוניינת בו. יכול להיות. אני מאמינה ששוב יבוא הבחור שאני זאת שמתלהבת ממנו הנושא הזה לא יפריע לי כלל וכלל.

מה שעוד אני לא אוהבת אצלו זה שהוא מאוד ילדותי , מרוכז בעצמו . לא פעם סיפרתי לו מה שמפריע לי אז כשהיינו ידידים ועל מה שהיה לו להגיד לי "אני יגיד לך האמת לא תמיד מעניין אותי במיוחד מה שאת מספרת לי. מספיק לי להסתכל עלייך שעות.. אני ממש עושה מאמת להקשיב. אני לא מקשיה לאנשים בדרך כלל יש לי בעיות קשב וריכוז אבל בגלל שאני מעוניין בך אז אני עושה מאמץ"
מה שאומר שאי אפשר לתקשר איתו ולקבל ממנו תמיכה והבהב כי הוא במילא מרוכז בעצמו..

אולי כדאי פשוט להמציא לו שהכרתי מישהנו כדי שירפא ממני?

jj25

New member
שתצא עם נהג מונית....

זה מה שאני משיב לבחורות חומרניות עם דרישות-

את רוצה בחור עם אוטו?
-אז תצאי עם נהג מונית...

יש לי רשיון נהיגה
מכונית+אופנוע ומספיק כסף.
ועדין נוסע באוטובוסים.

יכול להיות שזה פוגע בך

אבל מתחת לדברים שאת אומרת - מה שמשתמע וצריך להיות עיוור לא להבחין זה ש-"וזה ממש לא נעים לי לקרוא בין השורות שכל מה שמעניין אותי זה החומרנות.".

זה מה שאת אומרת - אז בעצם לומר דבר אחד ולטעון אחרת זה לא משהו שאת יכולה לבוא לקורא של ההודעה שלך בטענות עליו.

בלי קשר ובלי ניסיון להעליב אותך - כי שוב אני גם לא רואה איך מה שאת מתעקשת עליו לגבי עצמך למעשה אמור להעליב אותך -
פשוט הפסיקי תקשורת אבל בצורה חדה , חדלי לענות להודעות , אמרי לו שאת לא מעוניינת איתו בשום סוג של קשר ואם מישהו בא אליך בטענות על קשר תאמרי שלא היה דבר מעולם ותוסיפי שהוא מספר עליך דברים .

את זכאית לזה - מכיוון שהוא אכן מספר עליך דברים וזו האמת ואם הוא לא מעוניין להפגע שלא יפגע באחר
ואת זכאית להיות לא מנומסת מפני שאדם שמקלל אותך- לא אכפת לו מכך ואם היה אכפת לו היה נוהג בך בכבוד אנושי ראוי.

ואף אחד לא צריך להתייחס אליך כמלכה- אלא כאדם ולהפך .

crema61

New member
איך להיפטר ממנו..?

לפני 4 חודשים התחיל איתי מישהו ממקום עבודה. עוד לפני שהתקרב אליי ראיתי שהוא משדר לי עניין.
בהתחלה ראיתי את זה בעין יפה והרגשתי מחוזרת ללא ספק..
באותו זמן הוא גר עם מישהי ללא אהבה שהכיר כמה שנים.
הוא הזמין אותי וחברה שלי ועוד חבר לעשות ערב גיבוש של קריוקי הסכמתי
כבר באותו שבוע הוא התחיל לחזר אחריי באינטנסיביות . עזב מהר את האישה שהוא גר איתה לצורך מין בלבד.
אני מלכתחילה לא הייתי סגורה עליו..
הפריע לי שהוא בן 38 שעובד כקופאי. הפריע לי שאין לו רכב ..
וגם עוד מה שהפריע לי שהוא נצמד לחברה הכי טובה שלי והיה שולח לה הודעות כדי לדבר עליי ולרכל..
הייתי מעירה לו בלי סוף והוא היה משקר לי שרק אומר לה שלום שלום והוא לא מבין למה אני כועסת ומי שהוא מעוניין בה זאת רק אני..
מאוחר יותר היה פיצוץ ביני לבין החברה רבנו. הוא מיהר לחסום אותה בווטסאטפ והתחנף בפניי
סיפר לי שלא היה בסדר איתי שריכל עליי עם חברה שלי , וסיפר לי מה היא אמרה לו עליי מה שגרם לי לפתח כעס עמוק כלפייה.
היה ממש נחמד איתי והכל..
הסברתי לו שאני לא מעוניינת בו כבן זוג ושניה רק ידידים. הוא הסכים לכך. שהתכוונתי ידידים התכוונתי לידיד נפש.
סיפרתי לו כל מה שיש על הלב ואחרי זה הוא ניצל את המידע לרעתי
יום אחד עבדנו משמרת בוקר הוא רצה ללכת איתי לכייון של תחבורה ציבורית אולם אני התנגדתי. אמרתי לו שזה בסדר ושאני רוצה ללכת לבד שאני לא צריכה שומרי ראש.
הסיבה לכך שבעבודה הזאת כולם רכלנים וכולם מצוחקקים מכל דבר ולי זה נורא מפריע!
הוא גם נהג לפרסם את זה שהיה דלוק עליי ממש בהתחלה ואף סיפר שיצאנו לדייט. היו אנשים ששאלו אם שכבנו-ולא לא שכבנו ואפילו נשיקה לא הייתה!!
אחרי שסירבתי ללכת איתו אחרי העבודה הוא חסם אותי בווטסאפ ופתאום התחיל לקלל בהודעות הרגילות שאני מתביישת בו .
כל מיני קללות יצאו מהפה שלו להיפך מהבחור שיצא לי להכיר זה שנתן לי להרגיש כמו מלכה.
חברה שלי לימדה אותו לצעוק עליי כי אני לא מעריכה את זה שטובים עליי..אז הוא הקשיב לה ואמר לי בהודעות לאכול נחש, ללכת לאשפז את עצמי ועוד שפע הודעות שהשאירו אוי פעורת פה..
הוא גם הראה לי שהוא שקרן
לא פעם ולא פעמיים לחצתי עליו לעזוב את מקום העבודה. עוד שהיחסים ביננו היו טובים כי השמועןת בעבודה והרכילויות רק מרחיקות אותנו. שאם היה עובד במקום אחר אולי היינו מתקרבים..
הוא עבד יומיים בעבודה אחרת , פוטר ואז חזר לעבוד אצלינו כאילו כלום לא קרה.
כיום הוא מאיים עליי שאם אני לא יפסיק ללחוץ עליו לעזוב לעזוב את מקום העבודה הוא ידווח עליי להנהלה.
אמרתי לו לך תדווח עליי אני לא מפחדת. ניסה לאיים עליי בדרכים אחרות כמו שגיליתי לו סוד אז ביחסים הטובים שהחבר הטוב שלו הטריד מישהי בעבודה וגם את זה בשלב מסויים איבד מהכוח של איומים. שיגיד ..
מה שהפריע לי זה שיצר קשר עם חברה לשעבר שלי כדי לרכל עליי ולרדת עליי שוב כמו שעשה אז כשניסה לחזר והתלבטתי לגביו מאוד.
הוא מרכל עליי בלי סוף עם אנשים בעבודה ואני ממש עצבנית עליו.
אם פעם שקלתי לתת לנו צאנס היום זה ממש לא!!!
יוד רוצים לקדם אותו לקופה הראשית והוא טוען שיכול להתנקם בי עם הפסקות ולייבש אותי שעות על גבי שעות..

בזמן שפוטר מהלחץ שלי ומצא עבודה אחרת. אחת הבנות שעבדה איתנו ופוטרה עבדה גם באוותו מקום . הוא בעצמו סיפר לי איך שמע אותה אומרת לאחראית ששאלה איך הוא בהתלמדות ואיך היה בעבודה הקודמת שכן הם עבדו ביחד והיא ענתה "שהוא לא משהו".
הוא שפך בפניי את הלב , ואני ניחמתי אותו ואמרתי לו נשאני מכירה את העובדת שאין לו מה לבוא אליה בטענות שהיא תצא נקייה מכל הסיפור ותשקר לו אם צריך. ככה אמרתי וככה צדקתי..ובסוף הוא בא מספר לה שאני אמרתי לו שהיא אשמה ושלא להאמין לה.
אותה הבחורה הייתה אצלינו בעבודה וריכלה עליי עם קופאית אחרת שמיהרה להזהיר אותי ממנו שהוא מלשן
סיפרתי לה שאותה העובדת שמו לו רגליים שהוא סיפר לי ובסוףףףף
ואני רק עודדתי אותו ובסוף הוא מפיל עליי אצ האשמה.
כמובן שבאתי אליו באשמה ולא רציתי לספר לו מי הבחורה שיודעת מהסיפור ושאמרה עליו שהוא יותר גרוע מאישה רכלנית. הוא חקר את אותה העובדת שעבדה איתו במקום אחרת והוא פנה אליה כדי להעמיד אותה במקום.
אני ממש סולדת ממנו, הוא מעלה לי את הלחץ דם ובסוף מתחנף שם לי פתק על הקופה שיעזוב אחרי החגים. למילה שלו איו שום אמינות. הוא שקרן גדול..גם שניסיתי להעמיד אותו במקום למה אני לא רוצה אותו . הוא רשם כל מה שכבתי לו זה שקר וזה לא שקר בכלל.
אני לא יודעת איך להבהיר לו שאני לא מעוניינת בווווווו
הוא לא מביןןן
הוא יכול לקלל אותי שעה ואז לשאול למה אני שומרת לו טינה שהוא לא מבין מה הוא עשה שאני ככה שונאת אותו ומחשיבה כאוייב..
ההוא מבטל את מה שאני אומרת לו פעם אחר פעם..
הוא הסיוט של חיי
עלה לי לחץ דם בגללו...
בסופו של דבר אם לא הוא אז אנשים אחרים מעבודה באים מדליקים אותי לרעה עליו ואז אני שולחת לו הודעות כעוסות שמובילות לקללות מהצד שלו.
הוא טוען שאני לא מעריכה אותו ושאני מתביישת ממנו
ומה אכפת לי מה מקום עבודה מדבר עלינו שאני ישים פס
אבל הפס היחידי שאני רוצה לשים זה עליו!!

crema61

New member
אני מנסה להפסיק את התקשורת ללא הצלחה

הוא יצר קשר עם חברתי לשעבר שהיינו חברות מאוד קרובות .
אחת הסיבות שצור ביננו פיצוץ היה גם בזכותו.
אני שבהתחלה כן גיליתי בו עניין כידיד בהתחלה פתחתי בפניו את הלב .
אמרתי לו כל מה שמפריע בהתנהגות של חברה שלי כלפיי.
ציפיתי ממנו כמישהו שמחזר אחריי שיהיה בצד שלי ויתמוך בי..
זה למה גם אז שהם היו בקשר לפני שרבתי איתה נורא הפריע לי שהם בקשר.
לא כי אני מקנאה שהוא בקשר איתה. אלא כי ידעתי שהוא תמיד פונה אליה כדי שהיא תעודד אותו איך להתנהג איתי .
הייתה אומרת לו לא להחניף לי יותר מדי כמו להגיד "נסיכה שלי" אלא לצעוק עליי . הייתה אוצרת לו שאני לא מעריכה אותו ותמיד הזכירה לו שללא היא אנחנו לא היינו יוצאים לשום דייט ושהוא צריך להעריך את זה.
אני מאמינה שאם הוא היה מתחיל לחזר אחריי בתקופה שהיא כבר לא עובדת בסופר , גם הייתי נותנת לו צאנס לצאת לדייט. מה שהפריע לי נוראא והרחיק ביננו זה היה הקשר האינטנסיבי שלו עם חברה לשעבר שלי -הוא לא היה מדלג על כלוםץ כל מה שהייתי מספרת לו עליה הוא שיתף אותה . היא הייתה מתרגזת מכך שאני מרכלת עליה. בעוד אני לא ראיתי בזה אז משהו נוראי.
ראיתי בו מישהו שאני מרגישה שאני סומכת עליו לפתוח בפניו את הלב..לא ידעתי שיבוא יום הוא יבגוד באמון שליי
חוץ ממנה הוא היה נקשר לעוד מישהי וגם לה שלח הודעות אובססיביות לגביי.
הוא גם ערב עוד אנשים בכך שדלוק עליי..
הפריע לי שכל אחד ואחת היו פונים אלי בעבודה כולל הסגנית ושואלת מה איתו ולמה אני לא רוצה אותו וממש יושבים לי על הווריד . בשלב זה ירד לי ממנו ..
הוא הרגיש שהוא מאבד אותי וחסם את החברה לשעבר שליי
התחיל לרדת עליה שהיא כלבה ומכשפה ושהוא מצטער שלא הקשיב לי והיה בצד שלה. היה מספר לי מה היא הייתה אומרת לו עליי ואז ממש התחממתי בשלב הזה גם נוצר הקצר ביני לבין חברה שליי גם בזכותו ורבנו כסאח..
אני לא אומרת שהוא האשם הבלעדי לכך שאנחנו לא חברות היום, אבל הייתה לו השפעה על כך.. כי בגללו היא שמה לב שאני רכלנית שאי אפשר לסמוך עליה ופשוט התקררה אלי. ואני התרחקתי ממנה כי הייתה צועקת ומשפילה אותי ושנתנה לבחור הזה עצות לצעוק עליי.

במשך חודשיים מאז הריב היינו ידידים.
הוא התרחק ממנה ונתן לי הרגשה לתת בו אמון מחדש.
אלא שלא רציתי ללכת איתו אחרי העבודה לכייון האוטובוס , הבחור התהפך. התחיל להתרגז שאני מתביישת ממנו. ומשם התחילו הקללות. אני מאמינה שהוא ציפה ליותר מידידות ביננו והתאכזב..
כל מה ששתיפתי אותו בשמועה ששמעתי כמו הטרדה מינית של חבר טוב שלו מעבודה עם מישהי אחרת בעבודה הוא איים שיספר ומחר הוא מתכוון לספר לו שאני לכלכתי על החבר שלו.
הוא ממש הרגיז אותי בהודעות. לא ידעתי איך להוריד אותו ממני. אז באחת ההודעות רשמתי לו שאני ירצח אותו בדם קר..ולקחתח דוגמא מחברה לשעבר שלי שככה הייתה אומרת על חבר שלה שהם היו רבים.
לא הרגשתי שאני מאיימת עליו או משהו. עד היום הוא מאיים עליי כל יום שיכול לפנות למשטרה או למוסד פסיכיאטרי שיאשפזו אותיי..וגם הראה הודעה זאת לאחד העובדים..אני פשוט בהלם ממנו.
ככה שאני לא יכולה לבוא ולאיים עליו שאני יפנה למשטרה כי מי שמאיים עליו עד עכשיו זה רק הוא!!!
אני כל פעם בהלם ממנו..
לפני כמה ימים יצר קשר מחדש עם חברה לשעבר שלי לאחר שקילל אותה וירד עליי כדי שנתקרב.. הוא טוען שהוא לא מתכוון לרכל עליי ורק רוצה לשאול על שלומה ואני לא יכתיב לו אם מי להיות בקשר..
זה ממש מרגיז אותיי ברמות שאי אפשר לתאר. אני לא יכולה להיות אדישה לכך..
בדיוק גם היום היא הופיעה בסופר לסדר עניין לגבי הפיטורים שלה . הוא בקשר איתה ומסתיר ממני אינפורמציה.
אני מאמינה ששניהם שותפים לכך שהם בטח מגובשים לצורך לרדת עליי ולהתסק בי. מההתחלה הוא היה פונה אליה לא כי היה אכפת לו ממנה . אף פים לא היה שולח סתם הודעה אלא כדי לדבר עליי..ואנחנו עכשיו מרוחקות. רבנו כסאח..
אותו חבר ששאל אותי עליו אם אנחנו זוג. סיפרתי לו שממש לא ועל הדרך סיפרתי לו שהוא בקשר איתה. אותו הבחור זה אותו החבר ששמעתי שהוא מטריד מישהי בעבודה. החבר שלו בטח סיפר למחזר שאני סיפרתי לו שהם בקשר עם חברה לשעבר כי הופיעה היום..והוא איים עליי שיספר לו שלכלכתי עליו שהטריד עובדת.

חסמתי אותו בפלאפון שלו והוא מתקשר אלי מחסוי או מטלפון אחר שולח הודעות שאני מלכלכת עליו ושאני לא יגיד לו עם מי להיות בקשר..
אבל אני לא יכולה להיות אדישה לכך שהם בקשר..זה מחרפן אותיי
אני מרגישה שהוא מתנקם בי, ופונה אליה כי הוא רוצה לקבל ממנה תמיכה נפשית איך להתמודד עם חוסר הערכה שלי כלפיו. גם שתרד עליי וושניהם יעשו את זה עליי יעשה לו טוב על הנשמה.

כל פעם הוא מנסה להצטדק שהוא לא בקשר איתה כדי לדבר עליי ושאל מה מפריע לי, אבל זה שקר כי פעם שעברה הוא גם הודה בזה שכל מה שהם עשו היה לרכל עליי ולרדת עליי בלי סוף.

הוא הסיוט של חייי
דיי כמה אפשר להמשיך ככה.
אני מאמינה שאם הוא ימשיך ככה בסוף אני עוד עלולה לקבל איומים או צעקות ממנה..

הפרדת כוחות

שימי כל מה שרשמת בצד ונעבור רק על הדברים הבאים -

- הוא מקלל אותך

- הוא הפר את אמונך

- הוא מאיים עליך.

וגם החברה טמנה ידה בצלחת .

אף אחד לא יכול לכפות עליך קשר גם לא באיומים - ראשית הוא לא אביך ולא האפוטרופוס שלך והוא לא יוכל להגיש נגדך או לדאוג שיאשפזו אותך בשום דרך .

הקליטי את שיחותיו, שמרי את הודעותיו המאיימות בקור רוח והבהירי לו בשיחה קרה אחת ויחידה שאת שומרת את הרקורד הזה ולהבא כשינסה לנהוג כך כלפיך את זו שתחשוב פעמים אם לפנות למשטרה.

אם חשובה לך הגינות- אמרי שהדברים הרחיקו מעבר לשליטתך וצר לך אך אין לו כבוד מינימלי בחייך . מעבר לזה אם את בקשר טוב עם משפחתך ערבי אותם במידת הצורך - האדם הזה תוקפני כלפיך ומאיים על עבודתך וחייך .

אם זה לא עוזר ערבי גם את הבוס- והסבירי לו בנחת ובאובייקטיביות את המצב.

אף אחד לא יכול לנהוג כלפיך ככה וזה השיקול היחיד-
אם אדם מאיים עליך בני מערך נגד. זה מסובך וקר אבל כרגע נראה לי שכל מה שכתבת אינו מן העניין - אני מבינה שאת נסערת אבל האדם הזה הוא אדם ששפיותו מעורערת והוא מאיים עליך ועל חייך ועובר גבול של כל טעם טוב בין שני אנשים.

זה מה שצריך להדהד לך - זו התפיסה.
ולטעמי זה לא מוקצן ולא מוזר שאני אומרת לך לשקול לערב משטרה בסיפור -
אדם שמתקשר ומאיים עליך הוא אדם מסוכן ואדם שפוגע בחייך באופן פעיל .

את לא צריכה לחשוב אלא על טובתך והתסבוכת הרגשית לא משנה.
להתרחק ומהר וכן לפעול בכלים מתגוננים מהאדם הזה כמה שניתן .
את רחוקה מלתאר פה סיטואציה זוגית בעייתית.

חשוב שתביני מה שאת רושמת פה - לי מהצד כך זה נקרא.

*אם לטעמך את יכולה לפתור את זה בזה שתאמרי שאת יוצאת עם מישהו אחר - שיהי כך אבל הביני את המצב והמטרה לאישורה- האדם הזה מסוכן!.

לילה טוב

tal902

New member
זה התירוץ הכי דבילי כי אי ןלו רכב.

ולמה איכשהו נראה לי שאת דווקא כן בקטע שלו? לא הפסקת לדבר עליו כל הזמן.
&nbsp
מי שלא רוצה שום דבר מאדם והוא לא מפסיק אומר לו פשוט: אם אתה מתקשר אלי/יוצר קשר שוב זאת מבהחינתי הטרדה ולא רק שאחסום אותך אתלונן במשטרה.
&nbsp
זהאמור לעבוד לאדם שבסה"כ הוא לא עבריין.
&nbsp
אבל נראה לי שאת נהנית מהצומי שלו, אז בטח לא תעשי את זה.
&nbsp
כי משום מה בכל זאת נחמד לך שיש מישהו שמעוניין בך ומחזר אחרייך גם אם הוא מתנהג אלייך לא בכבוד.

rimat11

New member
למה להיפטר .. אתם נראים לי דווקא דיי מתאימים

crema61

New member
עדכון בקשר למחזר

כמעט שבוע שלם היינו בנתק גם בעבודה וגם בהודעות. חסמתי אותו בהודעות , בשיחות טלפון .
יומיים השבוע הוא לא הגיע וגם שבוע שעבר נעדר איזה יום.
פתאום אתמול בערב אני קולטת אותו מתקשר אלי מ-2 טלפונים שחסמתי 3 פעמים רצוף.
שלחתי לו הודעה שיפסיק להטריד אותו.
פתאום הוא נהיה רך אמר שהוא רצה לספר לי שקיבל זימון לשימוע לפני פיטורים. שאל אם אני קשורה.
סיפר לי שהסגנית פנתה אליו . אמרה לו לסגור קופה וביום רביעי הבא יהיה לו השימוע. סיפר שהיא כבר פנתה עליו בעבר לגבי חוסרים ועודפים ושהוא חוש שזה בגלל שלא מגיע לעבודה.
שאלתי למה לא מגיע והוא ענה שזה בגללי כי הוא לוקח את זה מאוד קשה היחסים המתוחים ביננו.
מפה לשם הרגשתי שהוא ממש חופר לי והצטערתי שחזרתי להתכתב איתו. הרי אני מתה שהוא יעזוב את הסופר הזה. איך הוא מצפה ממני לתמוך בו . רק אמרתי לו את דעתי - זה שהוא קיבל שימוע לא אומר שיפטרו אותו. הוא לא מקשיב ובלחץ.
ניצלת את ההזדמנות שפנה אלי נואשות כדי לשפוך את הלב וחקרתי בהמשך על חברה לשעבר שאני לא בקשר איתה , שלו הייתה השפעה לא קטנה על הריב הגדול שהיה לנו.
מישהי ממשרדים אמרה לי שהיא חוזרת לעבודה אחרי החגים.
לא ידעתי אם להאמין לה. ישר הרגשתי מועקה כזאת, חוסר שביעות רצון מכך שאני והיא נעבוד יחדיו.
הרבה אנשים בסופר יודעים שאני והיא לא חברות כבר , ויהיה אי נעימות ביננו. אני גם רציתי להמשיך הלאה בחיי בלי להשלים איתה. אני ריכלתי עליה והיא יכולה לגמול לי באותו מטבע ואפילו לפגוע יותר. במיוחד שאנחנו עובדים באותו מקום עבודה שזה מקום לרכילויות.
על מנת למזער נזקים, אולי מהפחד אני יצטרך להתחבר אליה מחדש תלוי איך היא תתנהג איתי שאני יעבור בסביבה שלה. אם תהייה גסת רוח כמובן שלא.
כמו שהוא לא שקט לגבי השימוע, ככה גם אני לא שקטה לגביה החזרה שלה. היא נעדרה חודשיים מעבודה על מנת שיפטרו אותה. בסוף לא הצליחה וכנראה רוצה לחזור על מנת להשלים את הפעולה-לצאת עם מכתב פיטורים.

הפחד שלי ששני אוייבים שלי היא והוא יהיו מגובשים בינהם ויהיה לי סיוט לעבוד שם.
יש לציין שמאז שהיא נעלמה מהעבודה, אין יום שהיא לא עוברת לי במחשבות. אני לא אדישה אליה.
כל הזמן הזה העסיק אותי אם קיבלה או לא מכתב פיטורים.

מפה לשם הוא סיפר לי שמישהי אחרת שעבדה אצלינו , התפטרה ועבדה איתו יומיים במקום אחר. היא זאת ששמה לו רגליים שיפטרו אותו -לכן הוא חזר לעבוד אלינו כאילו כלום.
שהוא שיתף אותה בהודעה שרשמתי לו "אני ירצח אותך בדם קר"
יש לציין שהייתי נורא עצבנית עליו ולא שלטתי בהודעות.
אני לא עבריינית, מעולם לא פתחו לי תיק. גם שאני רואה סרטים אלימים אני לוקחת את זה נורא קשה כאילו זה אמיתי.
פתאום הוא בא ומאיים עליי שהיא לוחצת עליו לפנות למשטרה ואיזה כייף יהיה לה לשמוע שעושים לי תביעת אצבע, מצלמים ועושים חקירות. נורא התרגזתי עליו שהיא זאת שגרמה לו לפיטורים כי הלכה ודווחה למנהלת שהוא לא עובד טוב , ובסוף הוא הולך ומלשין לה מה שהולך ביננו.
כדי שיפסיק עם האיומים האלה, רשמתי לו שיפסיק לאיים ופשוט ילך לדווח עליי במשטרה. אני יודעת שהוא בכוונה רושם לי את זה כדי להפחיד אותי .
הוא הראה הודעה זאת לעוד עובדים , ואני יוצאת הרוצחת בסיפור ושהוא יוצא המסכן.
אני לא מראה הודעות שלנו לאנשים בעבודה.

השיחה ביננו הסתיימה שוב בקללות מצד שלו .
הוא מאשים אותי שלא בצדק שאני זאת שאחראית לשימוע .בטח הלכתי למנהל ודווחתי לו שאני לא רוצה לעבוד איתו . אין לי דיבור בכלל עם מנהל.

אני לא יודעת איך להתנער ממנו. הוא כאילו מחזיק נשק נגדי שאני מאיימת עליו שאני ירצח אותו.
אם הייתי יודעת שהוא היה עושה לי על זה סרט אימה מי בכלל היה שולח לו הודעה שכזאת.
לא ידעתי איך ומה לרשום לו כדי שפשוט יתפוס ממני מרחק..
חברה לשעבר שלי עזרה לו למכור את הפלאפון לשעבר והוא מתכוון לתגמל אותה ב200 שח.
אני מאמינה שכשהיא תחזור לעבוד בסופר החיים שלי יהיו נורא עלובים.
עד עכשיו היה לי סבבה שהיא לא עובדת.
פתאום לגלות ש-2 אוייבים שלי יהיו באותו מקום זה נורא מעיק ומציק.
אני והיא הגענו לעבוד יחד לסופר לפני כמעט שנתיים . כמו שהיא לא תוותר על הפיצויים שלה כך אני.
אני גם לא מעוניינת לעזוב.
כל מה שאני רוצה זה שקט נפשי
אני יודעת שהוא עוד יציק לי והיא אם תעבוד גם עלולה להתערב.

תמיד רציתי שיהיה לי מחזר וקינאתי שבחורים לא רציניים פונים אלי.
היום אני מבינה שגם לא כל מחזר צריך לתת הזדמנות.
פה אני רואה בעייה חמורה של תקשורת ביננו.
אני מרגישה מאויימת ממנו

אני בטוחה ש

TotalCommnader

New member
את חייבת לנתק מגע *מייד*. את תחת איומים ואלימות מילולית ונסח

טת לקשר שאת לא רוצה אותו.

תודיעי לו שינתק כל מגע או שאת פונה למשטרה.
כדאי שתרגישי שאת לא לבד את חייבת לעדכן את המנהלים בהקדם האפשרי שהוא איים לנצל את מעמדו כדי לפגוע בך, וגם לקרוב משפחה שיתמוך בך ויראה לך את המציאות האובייקטיבית.

אם היו עוצרים כל מי שהיה אומר בעצבים את מה שאמרת בתי הכלא היו מלאים עד אפס מקום. קשה לי להאמין שיקרה לך משהו אבל יש פה פורומים משפטיים, ויש קווי סיוע לנשים שאת חייבת להתקשר אליהם מייד.

לא יתכן שיקללו אותך, יאיימו עלייך ואת תהיי בטרור בשעות העבודה ואחריה. המנהלים והמשפחה שלך חייבים לדעת מה קורה איתך כדי לחזק וליעץ לך.

מעבר לזה נראה שיש לך בעיה בשמירה על גבולות אישיים. את מאפשרת לכל אחד שמרכל לערער אותך. לכל אחד להתערב במקום להעמיד אותו במקומו. בצורה לא גסה אבל אסרטיבית. נשמע שיעוץ יכול לעזור לך (אני לא יוע.)

crema61

New member
מגיבה

כבר חסמתי אותו מ-2 טלפונים ועדיין למרות החסימה אני ראיתי איך שלשום שיחות שלא נענו ממנו. זה מטריד אותיי . בהודעות בווטסאפ גם אנחנו חסמנו אחד את השנייה. בהודעות רגילות הוא חסום, אבל כשהוא מתקשר כמה פעמים, אני נוטה לבטל חסימה מהודעה הרגילה כדי לברר מה הוא רוצה ממני.
מאותו הרגע שאני פונה אליו ורושמת לו שלא יטריד אותי, הוא חופר ובסוף השיחה מגיעה לקללות ושוב אני חוסמת הודעות רגילות ממנו.

קשה לי לאיים עליו שאני יפנה למשטרה , כי מי שמאיים עליי כרגע זה הוא. יש לו את התמיכה של זאת שעבדה איתנו בסופר ואיתו בסופר אחר (זאת ששמה לו רגליים שיפטרו אותו והוא טיפש שלמרות ששמע את זה במו אוזניו תמים מאמין לשקרים שלה של הצבועה הזאת).
חוץ מזה , יש לו את התמיכה של חברה לשעבר שלי .
גם איתה שרבתי אומנם לא רשמתי לה שאני ירצח אותה, אבל רשמתי לה קללות כל מיני כמו שיאשפזו אותה וקראתי לה כלבה כל רגע בהודעות.
היא יכולה לעשות לו שטיפת מוח עליי
אני מרגישה שאני לא טיפוס שילך למשטרה באמת.
ובגלל שרשמתי לו שאני ירצח אותו ממקום של עצבים , עכשיו אני מרגישה חסרת אונים ואשמה.

וכרגע אין לו שום מעמד . הוא עובד רגיל כמוני
נכון הציעו לו לעלות דרגה , אבל הוא סירב באופן אוטומטי בגללי , אמר לי שאם נעבוד יחד במשמרת הוא עלול להתנקם בי ולייבש אותי שעות עד שאני יצא להפסקה. אחרי זה הוא שינה את דעתו , אבל אז הוא קיבל זימון לשימוע שיהיה ביום רביעי. הסיבה זה שהוא מרשה לעצמו לא להגיע לעבודה פעם או פעמיים בשבוע , וגם היו לו עודפים וחוסרים בקופה (לא יודעת אם זה תקף עדיין ).

לגבי ללכת למנהלים לא הלכתי. בדיוק אתמול הוא האשים אותי בהודעות שאני פניתי למנהל שהוא בטוח ולכן יזמנו אותו לשימוע.
ועכשיו שהוא מאשים אותי אז עוד יותר קשה לי באמת לעשות זאת..ובמיוחד אחרי ההודעה הקשה שרשמתי לו..אם הם יראו הודעה זאת הם עלולים להאשים אותי עוד בהכל

לא הבנתי את המשפט "מעבר לזה נראה שיש לך בעיה בשמירה על גבולות אישיים. את מאפשרת לכל אחד שמרכל לערער אותך. לכל אחד להתערב במקום להעמיד אותו במקומו. בצורה לא גסה אבל אסרטיבית"
אשמח לקבל הסבר

TotalCommnader

New member
זה לא משנה אם באמת תפני למשטרה או לא. את חייבת לנתק קשר. בזה

שאת ממשיכה ליצור קשר את מעודדת אותו.

את צריכה לפנות למנהלים שהוא מטריד מאיים ומקלל *ללא קשר* מה הוא או כל עובד אחר אומר או יחשוב.

ניתוק זה ניתוק מוחלט. לא מסירה חסימה לא פונה בשום צורה. לא חושבת מה הוא יחשוב.

בעיית גבולות היא שאדם מטריד מאיים ומקלל ואת לא מנתקת קשר באופן מוחלט. שאחרי כל זה את עוד חושבת מה הוא חושב ומה הוא יעשה.

את חייבת לפנות למנהלים ולהיעזר במשפחה כי את לא מסתדרת לבד וכי את תחת איום הטרדה ואלימות ולבד את לא מצליחה להדוף אותו.

או שאת לא באמת רוצה לנתק קשר או שאת לא מצליחה לעשות את זה לבד.

אני חוזר: איום במשטרה. ניתוק מוחלט ומיידי. פנייה מיידית למנהלים ולעזרת המשפחה. כל דבר אחר יתן לו עידוד להמשיך

למעלה