האם לגיטמי שארוסי מדבר איתי על לנסות שלישיה במיטה?

cool210

New member
האם לגיטמי שארוסי מדבר איתי על לנסות שלישיה במיטה?

היי, כפי שרשום בכותרת
לגיטמי או נורה אדומה?
הוא כמובן מנסה לשכנע שגם אני אהנה וכ' וכ'
אני יודעת שלגברים יש פנטזיות ושהוא אוהב אותי אבל אני פשוט מתחרפנת אני שונאת להיות האישה הטיפוסית וכן רוצה להיות פתוחה ולהבין את זה, אבל איכשהו אני עדיין נעלבת מעצם הרצון/בקשה

Shamy

New member
לגיטימי או לא - תלוי בעיניי המתבונן

אין פה שאלה אובייקטיבית של לגיטימי או לא. כל אחד יעשה כראות עיניו ואהבת נפשו. יחד עם זאת, נשמע שאת רחוקה מלהיות שלמה אם הרעיון - ועל כן התשובה נעוצה בגוף השאלה...

אל לך להסכים למשהו רק כדי להיות "לא טיפוסית" או כדי לנסות לרצות. אם זה לא משהו שנראה שיהיה עבורך חוויה חיובית, אז אל.

מעבר לכך, גם אם שניכם הייתם בעניין (ואתם לא, מדברייך), עדיין חוויה כזו עשויה לטלטל קשות ואף להחריב קשר, שכן תמיד יהיה צד שרוצה יותר או פחות וצד שמקנא יותר או פחות וכיו"ב.

לסיכום, אם אתם אוהבים וטוב לכם - חבל.

cool210

New member
כן התכוונתי האם לגיטמי שהוא בכלל מציע כזה דבר

בא לי לתת לו בוקס רק על זה שהוא חושב על זה, מה אני לא מספיקה?
אני יודעת שהוא אוהב אותי אבל זה מעצבן אותי גורם לי להחזיר לו באותו מטבע של דיבורים כמו להוסיף גבר וכאלו
אבל אולי כי אני לפני מחזור
:)

Shamy

New member
אין טעם להיכנס למלחמת התשה או לרדת לרמה כזו לדעתי

זכותך המלאה לא לרצות, בדיוק כפי שזכותו כן.

באופן אישי, אם בן זוגי היה מציע לי שלישייה סביר להניח שהייתי אכן מחטיפה לו בוקס או שניים - מחזור או לא ;)

כך או כך, תסבירי לו באופן חד משמעי שלא מתאים ושעצם המחשבה פוגעת בך ואם הוא לא מפסיק ויהפוך להיות אובססיבי... תאלצי לשקול מחדש את הזוגיות...

cool210

New member
תודה , אל תחממי אותי עליו יותר ממה שאני מחוממת חחחח ;)

שלום

יש אנשים שמגשימים פנטזיות מיניות בכל מיני דרכים. אם את חשה שלצרף מישהי שלישית יכול לקלקל את הקשר ביניכם, התנגדי לרעיון. אם יתעקש, הסבירי לו שאת חושבת שזה יקלקל את הקשר ואת הנאמנות ואת רוצה שהוא יהיה רק שלך.
&nbsp

תחשבי טוב טוב על עצם המשך הקשר איתו...!

בקשתו היא הסנונית שתלווה את הקשר ביניכם גם לאחר שתתחתנו.
כלומר,תדעי שהפנטזייה שלו תרצה להתממש איתך או בלעדייך...!

למעלה