לא יודעת מה לאחל לו..

crema61

New member
לא יודעת מה לאחל לו..

בוע הבא יש לבחור שאני מאוהבת בו יום הולדת.
היינו בקשר קצר שהופסק מהצד שלו. 9 חודשים אנחנו לא רואים אחד את השנייה כי הוא לא עובד אצלינו.
גם ניסיתי להתקרב אליו לא מזמן . הוא זרם ענה לשאלות אך לא ממש שמר על הקשר מהצד שלו..
ובכל זאת אני רוצה לשלוח לו ברכת יום הולדת ולא יודעת מה לרשום..
אני לא ישקר אני רוצה לקרב אותו אליי ובא לי לרשום לו הודעה כזאת שתגרום לו לחבב אותי וכן לנסות את הקשר איתי
מה כדאי לרשום לו בברכה?
רציתי לרשום לו שימשיך להיות מקסים כמו שהוא אבל זה חוץ מזה לא עולה לי רעיון בראש..

אני בזמן האחרון

תמיד מברך בימי הולדת "אני מקווה שיהיו לך חיים מהנים ושמחים". אפשר גם לברך לפי מה שיודעים על אופי האדם ועל מה שהוא אוהב. כדאי גם להשתדל להראות שאת שמחה לדעת על שיש לו יום הולדת.

TotalCommnader

New member
אין מילות קסם. תברכי וגם תזמיני אותו להפגש. *המעשים* שלו כבר

יראו לך את הכוונה שלו בדיוק כמו שהזמנה שלך תראה את שלך

רוצה לשמוע את האמת? לדעתי לא כדאי לך לשלוח

לפעמים צריך להבין את הרמזים ולשחרר. להתקדם הלאה.
הייתם בקשר שהופסק מהצד שלו.
תשעה חודשים עברו והוא לא עשה שום צעד לחזור או לשאול מה איתך.
ניסית להתקרב אליו והוא "זרם וענה לשאלות" (יעני היה מנומס איתך) אבל לא ממש שמר על קשר.
מה עוד את צריכה בשביל להבין שלא יקרה כלום בינכם?
בשביל מה להוסיף לך עוד אכזבה וכאב לב?
עזבי.
שחררי ותתקדמי הלאה.
תתעלמי מהיומולדת שלו.

crema61

New member
אני מבינה..

אבל עדיין מה יש לי להפסיד אם אני ישלח לו ברכה..? אני ממש לא יודעת מה לרשום והאמת אני מחכה ליום הולדת שלו כי נמאס לי לשאול מה קורה ושהוא יענה לי אותה תשובה "עובד בית עבודה חוסך ללימודים. אין משהו חדש"

האמת שיש משהו במה שרשמת שעדעף לדלג על היום הולדת שלו..
שהיינו בקשר שאלתי אותו אם יש לו פייסבוק. הוא ענה שיש אבל אין שום דבר מעניין.
הייתי בבית שלו ראיתי שיש לו וגם ככה אחרי זה מאוחר יותר גם שלחתי לו בקשת חברות שעד היום לא אושרה..
גם עוד מישהי שהייתה דלוקה עליו שלחה ולא קיבלה אישור. לה הוא בכלל ענה שיש ולא מעבר
יש לו בסך הכל 44 חברים זאת אומרת שהוא לא מאלה שמאשרים כל אחד.
כשסיימתי איתו את הקשר לא עבר אפילו חודש הוא התחיל עם אתיופית . רשם לה את המס שלו עף דף פעמיים והבנתי שהיא שמרה ואפילו פעם רצתה להביא ליי (ולא היה לי נעים להגיד שיש לי אז אמרתי לה לא בכוח )
היא הסבירה לו שיש לה חבר והוא שיחרר ..
עכשיו ראיתי שהיא והוא חברים בפייסבוק מיום שבת. במקרה גיליתי דרכה סתם נכנסתי לה לפרופיל כי היא מפרסמת הרבה ואז ראיתי שהוא בחברים.
חקרתי אותה אתמול מי שלח בקשת חברות והיא אמרה לי שהיא..ושמה אמור לעניין אותי מי שלח למי שאני לא חברה שלו. ככה סתמה לי את הפה.
ואז אמרה שיש לה חבר מה נראה לי ושהוא יודע את זה , שהיא סתם שלחה בקשת חברות ווהוא אישר..אני מאמינה שהוא לא סתם אישר אותה יש לו כוונות אליה בעתיד.
אני ממש נואשת בחיים לא רציתי ככה גבר. תמיד ברגע שהגבר היה נעלם משדה ראייה שלי אז היה יורד לי ממנו מהר. ככה גם היה עם גבר שהיה לפניו. למרות ששכבנו תוך חצי שנה הייתי אדישה אליו. איתו זה לא ככה..
לא יודעת מה יש לו שהוא כישף אותי ככה..

תקראי את כל מה שכתבת שוב

הפעם מהצד. תחשבי שאת מישהו אחר שרוצה לייעץ לעצמך.
כל הטקסט שכתבת משדר תקיעות / חוסר אנרגיה / חסור רצון להתקדם הלאה.
את מתעסקת בדברים כל כך לא חשובים. את מי הוא אישר ומי לא אישר בפייסבוק.
העבודות הן פשוטות.
יצאתם, סיימתם קשר, נגמר. את ממשיכה להתעסק בזה . הוא ממשיך בשלו.
אני בטוח שאת רק הרווחת מזה שהוא לא הבן זוג שלך. נשמע שהוא בחור שעדיין מחפש לצאת בלי להתחייב.
את שואלת מה יש להפסיד בלשלוח לו ברכה? בגדול אין מה להפסיד. הוא יקבל את הברכה, יגיד תודה ואת תשארי עם הטעם מר בפה בפעם המי ידוע כמה.
הרי בשורה התחתונה את לא רוצה לברך אותו ליומולדת. את רוצה ומצפה ליצור פתח לתקשורת. שאולי אולי הוא יגיד לעצמו, איזו בחורה נחמדה שזכרה את היומולדת שלי. את יודעת מה? בואי נצא לקפה.
אני כבר אומר לך. זה לא יקרה.
לא מבין מדוע את עושה את זה לעצמך?
אם קשה לך לשחרר, הייתי ממליץ לך ללכת לטיפול פרטני להבין עם עצמך מה גורם לך להיתקע ואולי לעשות למענך כמה דברים שיעלו לך אתצ הביטחון העצמי.
לי ניראה שאת מעריכה את עצמך נמוך. אינני מכיר אותך בכלל על מנת להגיד לך שאין לך על מה, אבל אני בכחל זאת אגיד לך.
אין לך על מה להעריך את עצמך נמוך כי את נשמעת בכתוב כאדם אינטליגנטי. שמבין עניין, פשוט את אולי נמצאת בחיים בתקופה של קצת דכדוך, או ירידה בכמות האנרגיה שלך.

אני חושב, שאת צריכה להשקיע במשהו שאת אוהבת. ספורט לדוגמה גורם להמון אדרנלין. לצאת עם חברים וחברות. להשקיע בתחביבים, לימודים, לעשות דברים שעושים לך כיף ולהפסיק לרחם על עצמך.
הוא עבר, בצרפתית אומרים PASSE COMPOSE .
הוא לא מעניין. הוא לא כישף אותך. את פשוט נשארת עם פנטזיה בראש של משהו לא מושג ואת לא מוכנה לשחרר. את עושה לעצמך אידאליזציה על הבחור. אני בטוח שיש לו הרבה חסרונות ואני עוד יותר בטוח שהוא ממש לא מתאים לך.
בקיצור. תתקדמי הלאה. תשכחי ממנו החל מהיום. לא ברכות ולא טלפונית ולא הודעות ולא כלום.
בהצלחה. מקווה שעזרתי.

crema61

New member
מזדהה עם מה שרשמת "מיתר פורט על אהבה"

אכן צדקת אני באמת תקועה עליו . נשארתי עם פנטזיה בראש של משהו לא מושג ואני לא מוכנה לשחרר ואני באמת לגמרי עושה עליו אדיאליזציה בהחלט ללא ספק!!
יש לו באמת חסרונות כמו שהוא מעשן סמים מסוג הרואין . ככה הוא סיפר לי ויש עוד סודות בחייו שהוא אמר שיש ולא רצה לשתף אותי.
אכן אני רוצה לשלוח לו ברכת יום הולדת כדי ליצור פתח לקרבה ביננו . זה גם גורם לי להרגיש לא טוב . אני הרי יודעת שחוץ מלהגיד לי תודה עם סמיילי הוא לא יתקשר מיוזמתו.
אני גם מאמינה שכל התירוצים שהיה רושם לי בהתכתבות שהוא עובד כל היום ואין לו זמן לכלום זה שקר.. פשוט הוא לא רוצה אותי

עכשיו לחלק השני של להתעסק במה שאני אוהבת. אין לי ממש תחביבים. אפילו טלויזיה אני לא רואה. פעם הייתי רואה טלנובלות והפסקתי..
ספורט זה רעיון טוב לעשות אבל אולי בהמשך. קודם אני צריכה לחזור לדיאטה , שזה גם מה שמשפיע על הביטחון העצמי..
לימודים אין לי מושג מה מעניין אותי ללמוד ואין לי כסף . כל השנים האלה הייתי בזבזנית ולא חסכתי כלום.
ולצאת עם חברים וחברות זה היה נחמד אילו היו לי..
הייתי לי חברה אחת מאוד קרבה שפגעה בי באמון. רבנו בצורה מכוערת.
למעשה אני חושבת שעדיף להיות לבד מאשר חברה כזאת.
וחברים חברות אחרים. אין דבר כזה חברות במקום עבודה , שזה מקום לריכילויות.
אני לא חושבת שיש מישהי בעבודה שמתחשק לי להתחבר אליה
לגבי הטיפול יש מחשבות על כך ושוב חוסר אמון שהייתי אצל 3 פסיכולוגית ולא היה לי סבלנות לשלם להם לאורך זמן מבלי להרגיש כימיה ושיפור כלשהו. הרגשתי משועממת אצליהם והחלטתי להפסיק. לא הרגשתי שהם עוזרים או מבינים אותי
כמו שאני מצפה מהם.
לכן זה גם מה שמעקה אותי בלחפש שוב טיפול פרטני שעלול להיכשל שוב ועם כסף שכמעט ואין ליי

אני התחברתי לטינדר סתם בשבילי לנסות לשכוח אותו קצת.
פנה אלי בחור ששנינו אהבנו את המראה.
עברנו לווטסאפ והבחור ישר שאל מתי נפגשים כדי לעשות את זה..שאלתי מה לעשות והוא ענה לי בצורה מינית שברור שנפגשים בשביל זיון.
תקפתי אותו שאני לא אחת הזונות שלו . הוא האשים אותי שאני זאת שלא בסדר שלא מנסה לפתח איתו שיחה ולהתעניין בו.
לפני שהוא שאל מתי נפגשים לעשות את זה הוא רשם לי שהוא בעבודה ואני התעלמתי מההודעה כי לא ידעתי איך להגיב וגם הלכתי לישון.
מפה לשם הוא פתאום התחיל לחרטט שהוא ניסה בסך הכל לגרום לי להגיב..
התכתבנו יום אחד ולמחרת הוא נעלם.
אני מאוד מפחדת מבחורים . בוא נאמר שאני רחוקה מלהיות כוסית ועדיין 99 אחוז מהבחורים פשוט לא עושים לי את זה. אני פשוט לא נמשכת..
ועד שמגיע הבחור שעושה לי פרפרים בבטן יש חשש גדול לפגיעה ממנו.
ברוב המקרים אפילו לא הייתי מגיעה למצב של דייט עם בחור שמצא חן בעייני.
זה היה מסתכם בזה שהבחור לא רצה לתת לי צאנס לדייט אפילו.
באמת שהייתי רוצה להכיר מישהו שמוצא חן בעייני ושאני בעיניו ושתהיה לנו זוגיות טובה עם פוטנציאל לחתונה , אבל אני מטילה ספק בכל הסטוציונרים בשוק.
צריך לעבור הרבה חרא בחוץ. ככה אמרה לי מישהי שהיום בזוגיות..ועדיין לי אין את הכוח להיפגש כל שבוע עם דייט חדש ולחוות פעם אחר פעם חוסר שביעות רצון ועוגמת נפש.

קראתי את כל מה שכתבת פעמיים

ואני חושב שאת חייבת לעשות RESET לחיים שלך.
לשבת עם עצמך, לקחת נייר ולרשום לעצמך :
1. מה את היית רוצה לעשות בחיים שלא עשית, בתחם קריירה, אפילו חלום. אין מצב ששום דבר לא מענין אותך.
2. רשימת תכונות חיוביות שלך. מהן החוזקות שלך
3. רשימת חסרונות, מה את לא אוהבת בעצמך.
4. רשימה של דברים שחלמת לעשות בזמנך הפנוי ואל עשית.
לא מקבל את הנחרצות שלך לגבי החיים. אין שום דבר שמעניין אותך? שום דבר?
אולי תתחברי לקבוצה שיוצאת לטיולים? או תקני זוג אופנים, יש אתר בשם "גרופי" ואפשר להתחבר לרוכיבם מתחילים ולצאת לרכיבות באיזור מגורייך.
דיאטה זה משהו שלא בא במקום לעושת ספורט אלא במקביל.
נשמע שאיבדת אמון בבני אדם , בעצמך בכל התחומים.
זה לא צריך להיות כך.
את נחרצת מידי כלפי גברים. באמת כולם רוצים רק זיון? תתפלאי, יש המון שמתים לאהבה. זה עניין של סבלנות והשקעה ביציאות. אבל לפני שתתחילי לצאת עם גברים, חשוב שתתחילי להשקיע בעצמך, לחשוב על עבודה שתספק אותך, תחביב שיעשה לך טוב בשעות הפנאי. הבנה ומודעות עצמית מה גורם לך להיות כל כך סלקטיבית לגבי בחירות של בני זוג. מה גורם לך לא לאמין באף אחד, לא בחברות, לא בבני זוג.
אני חושב שבמסגרות שונות תמצאי חברים וידידים.
אפשר ללכת לחוגים, להצטרך לקבוצות ספורט. יש המון מה לעשות.
אין כסף זה לא תירוץ. יש דברים שלא עולים כמעט.
טיפול פסיכולוגי אכן עולה כסף, אבל יש מסגרות שאפשר לקבל טיפול מקופת החולים. זו המתנה הכי טובה שתתני לעצמך. את חייבת לצאת מהלופ שתקעת את עצמך. להתחיל לתת אמון בבני אדם.
משהו לגבי שומן והערכה עצמית. אני מכיר נשים מלאות ושמנות שמרגישות סקסיות ויש להן ביטחון עצמי בשביל עשרים דוגמניות. הכל עניין של הערכה עצמית ומה שאת משדרת לסביבה.
תתחילי להאמין בעצמך.
בהצלחה

DogsPCI

New member
מסכים איתך מיתר. אבל מה לגבי ה- הרואין ????

&nbsp
זה רק אני ראיתי או שאולי הזיתי?!
&nbsp
קרמה יקרה, כל מה שנכתב לך פה הם לדעתי - דברים טובים ומועילים.
&nbsp
אבל מעל לכל - אם הוא עצמו מודה שהוא משתמש בהרואין, אז על מה יש לך לחשוב או לפנטז? ברחי משם כמו מאש!!! זה לא משהו - בקטנה...
&nbsp
בהצלחה.

שמתי בהחלט לב והזדעזעתי

הרי פותחת השרשור כותבת שהיא מאוד סלקטיבית בבחירות שלה. לדבריה, לוקח המון זמן עד שמישהו עושה לה את זה, אז בסופו של דבר מישהו שהוא מיני נרקומן, זה מי שנמשכה אליו?
בכל מקרה, לא התייחסתי כי אנחנו שלב אחד אחרי.
היא צריכה לטפל בעצמה. הוא כבר לא מעניין.

DogsPCI

New member
לגמרי! וחלק מלטפל בעצמה ומהעתיד שלה, רצוי שיהיה -

&nbsp
ההבנה שלא נכנסים מרצון לקשר עם מישהו שמשתמש בהרואין!!
&nbsp
הרואין - זה אולי המקסימום הרס עצמי שקיים בעולם.
ואדם כזה יקח איתו למטה את כל מי שיש בסביבה. הוא לא בשליטה בכלל.
&nbsp
&nbsp
רק בריאות לכולם.
ערב טוב.
&nbsp
&nbsp

DogsPCI

New member
ונ.ב. אין לי מושג אם אפשר לעשן הרואין או שהיא התבלבלה עם

&nbsp
משהו אחר... מקווה שטעתה. עבור כל הנפשות המעורבות.

A לוןA

New member
שאלת שאלה בהתחלה

וענית לעצמך בסוף.
"מה יש לי להפסיד אם אני ישלח לו ברכה..?"
וענית לעצמך-
את נתפסת במשהו שלא קיים, מבזבזת עליו זמן, מחשבות, אנרגיה והכי חשוב- חוסמת את עצמך לאפשרויות אמיתיות.
אם אלו לא נחשבים בעינייך "הפסד"- אז באמת אין לך מה להפסיד.
&nbsp
ואם את חושבת שהוא יראה את הסמס שלך ופתאום תצנח עליו ההארה- וואי!! סמס!! ליומולדת!! אהבת חיי! איך פיספסתי אותה!!
אז את באמת לא איתנו, אחותי.

שלחי לו את רשימת הפוסטים שרשמת פה. בטח יתאהב

אני חייבת להגיד שלפחות את מלי אני מחבבת.

איד'זבדו עיניק
יא וואעליה מדרובה
עם חיבה לא מוסברת לסובסה

ח'לני

שמים1

New member
מסכימה עם כל מילה שכתבת

שתשחרר ותמשיך הלאה לדעתי הוא לא ישים לב שלא בירכה אותו .

Let it go

הבחור לא בעניין שלך יותר.
תראי כמה מאמץ את משקיעה במשהו כל כך פשוט ושולי כמו מה לכתוב בברכת יום הולדת.
הייתם ביחד, זה נגמר. אל תכנסי את עצמך למקום לא טוב. בעיני עדיף לוותר על ברכת יום ההולדת. הכי הרבה אם חברים בפייסבוק- תכתבי לו "מזל טוב" פשוט וענייני וזהו...

למעלה