בוא נראה אם יש לכם תשובה

tal902

New member
חשבת אולי שזה שבאת אליו

זה סוג של פלישה לחייו מבלי שביקש ואובססיה? יש לי חדשות בשבילך. אהבה אובססיבית היא האהבה הגרועה מכולן. עדיף להיות בלי אהבה בכלל מאשר להיות עם מישהי שאוהבת באובססיה.
&nbsp
יותר מזה. גם אם היה גבר פנוי (ולא נשוי כפי שאני מבין) , אז כל גבר פנוי שפוי יברח כמו מאש ממישהי אובססיבית. ככה שגם את מה שכביכול את רוצה להשיג לא תצליחי בצורה הזאת. בוודאות.

אני תוהה

למי את כותבת ואם זה למישהו אישי למה זה צריך להיות כאן?
ומנגד אני מקנא.הוא זכה למישהי אוהבת מאוד..הלוואי שיהיו גברים ונשים שיגידו בריש גלי על אהבה...

שמים1

New member
את כותבת כאן כדי שיראה ?

זו באמת הודעה שמתאימה בפרטי ולא בפורום .

Shamy

New member
תשובה והבהרה לגולשים!

מילי, אני מבינה שאת מאוד אוהבת את אותו בחור עליו את מדברת זה זמן רב. ניכר מהודעותייך כי את מנסה לפנות לאותו בחור דרך הפורום (שאני משערת שהוא קורא בו אחרת לא היית מפרסמת הודעות שכאלה פה).
צר לי שכואב לך,שאת חווה דברים קשים ושאת אכן במשבר ואני מקווה שדברים יסתדרו עבורך בעתיד. אולי עדיף גם בלי אותו גבר שגורם לך לכזו עוגמת נפש גדולה.

יחד עם זאת, עליי להבהיר לך ולשאר גולשי תפוז - תפוז פורומים הוא גוף שמשרת את כלל הציבור. הפורומים נועדו מגולשים לגולשים. (למעט פורומים מקצועיים אותם מנהל איש מקצוע).
אין לעשות שימוש לרעה בפלטפורמת הפורום ולפרסם הודעות שאין ספק שנועדו למסרים (מערכת הודעות פרטית של תפוז). במיוחד בפורומים בנושאים רגישים כמו בינו לבינה.
הפורום הוא אמנם מדיה חברתית, אבל אינו פייסבוק ואינו דף פרטי של אף אחד אלא משרת את כלל הציבור. ולכן אין מקום להודעות פרטיות על פני הפורום.
אני מבקשת מכולם -הודעות פרטיות להשאיר למסרים והודעות ציבוריות יש לכתוב כאן. (אני לא מתכוונת להודעות של פריקה או לבקשת תמיכה -בוודאי שמותר).
כמו כן אני מבקשת להבהיר עניין חשוב נוסף - ככלל של מנהלי הפורומים: הודעות בעלות תוכן פלילי או הודעות שמצביעות על עניין שמישהו מסכן אדם אחר או את עצמו כמנהלים חובה עלינו לדווח ממהר ככל הניתן להנהלת הפורומים ובכפוף להודעה ניתן לערב גורמים חיצוניים במידת הצורך.

בבקשה להתחשב בכללים ותקנות אלו לשם פורום,נקי,קריא ובעלת סביבה נעימה לקריאה לנו הגולשים הכותבים ולחברינו הגולשים הסמויים ואלו שמגיבים גם כן.

תודה ויום טוב
שיימי מנהלת פורום בינו לבינה

שמים1

New member
אין סוף לגעגועים

וכדי לא לחשוב ולהתגעגע פשוט תעסיקי עצמך בדברים שעושים לך טוב.
במיוחד אם האהבה הזו חד צדדית כפי שאני מתרשמת מהדברים שאת כותבת כאן בפורום.

מילי1991

New member
לא חייבת

אתה יכול להישאר לי כניצוץ קטן בלב
אבל
אני לא חייבת לרצות אותך
אני לא חייבת לסלוח לך
אני לא חייבת לחזור אליך, אי פעם
אני לא חייבת לך כלום אם אני יוצאת עם גברים אחרים
אני לא חייבת לגרום לך לקנא פחות
פשוט לא.

יש

אבל אולי לא תאהבי אותו ,
כמה אפשר להתגעגע ברגעים מסוימים?
ביחס ישר -
לכמה אפשר לקיים את הפער בין
האדם לגעגוע
הגעגוע שלו אליך
והחיבור בינהם
והמתח בינהם.

מה עושים נגד הגעגוע?
שואלים את עצמנו בכנות מה כל אחד מאלה מייצר בעולמו של האחר?
עומד בעולמו של האחר?
ומשליך על עולמו של האחר ועל עולמך שלך .

נשמע מצוץ מהאצבע ולא קשור?
אולי
ואולי ההפך.

מקווה ששככו לביינתים הגעגועים.

למעלה