אלוהים תעזור לי..

אם הוא נשוי

אסור לך בשום אופן מבחינה מוסרית וחברתית ליצור אתו קשר זוגי. מותר לך להתיידד אתו ככל שתרצו. אם את אוהבת אותו, תוכלי לנסות להתיידד אתו. אם פעם יתגרש מאשתו באמת תוכלו להפוך לחברים, אבל אל תתכנני על זה כי זה לא סביר וכי לא יפה לקוות לרעתו. כפייתיות אינה תכונה טובה, אם את רק כפייתית ולא אוהבת או מחבבת אין סיבה שתשקיעי מחשבה עליו ועדיף שתעסקי בדברים חשובים יותר שישכיחו ממך את זה, כמו דברים שאת אוהבת לעשות ושמעניינים אותך.
&nbsp

מילי1991

New member
אלוהים תעזור לי..

אחרי שנפטרתי (מקוה שלנצח..) מהמחשבות הטורדניות (רובן)
מהחרדות
מהפחדים
ואולי רק לרגע, אפילו
מהמחשבות על הסופיות והאינסופיות שלנו בעולם
אני זקוקה לו
פיזית..
מרגישה שצריכה אותו לידי
זה הורג אותי
אני יודעת שלא אוכל "להכין את השטח" לחלוטין ואולי יהיו כמה אתגרים בדרך (בטוח)
עלי לעשות מעשה אמיץ
אני כבר פחות מפחדת
יותר שומרת על סודות
יותר שומרת על עצמי לעצמי
אני רוצה אותו
אלוהים תן לי עצה בבקשה

שלום

כדי להגיע לקשר חומרי, צריך להתחיל בקשר נפשי. ככל שתתני אהבה לאדם ותהיי טובה ונחמדה אליו, יותר סביר שתתפתח ביניכם חברות טובה. חשוב שתשקיעי באופן אמתי ותהיי טבעית ואמתית. אני מניח שהדרך להתגבר על מחשבות טורדניות היא לחשוב על דברים חשובים יותר, כמו דברים שאת רוצה להשיג בחיים. כדי להתגבר על פחדים צריך לדעת להיזהר מסכנות, ואחד השלבים לזה הוא לתכנן היטב את העתיד כדי שנהיה מוכנים לו. המוות גורם טבעי בעולם, אבל צריך להתרכז בהנאה מהחיים ובניצול מעלותיהם ולא לחשוב על המוות. יש להשקיע בשיפור איכות חיינו ואחר-כך גם בעזרה לאחרים.
&nbsp

זה "לחיות עם הכאב" ואין מה לעשות

רק לתעל את האנרגיות למקום חיובי. (אני אתכונן למבחן בשבילו ואצליח.. אני אלך לחדר כושר בשבילו ואתעמל עוד חצי שעה - בשבילו)
אם את מצליחה לתעל את זה למקום טוב אז תלמדי לחיות עם הכאב הזה בתקווה שיום אחד תמצאי מישהו אחר שימלא את החוסר.
&nbsp

שמים1

New member
אולי תכעסי גם עלי

אבל אני חושבת שאת ראויה לאהבת אמת , אהבה קיימת
וגם אם את כועסת על מה שכותבים לך כאן חשוב שתביני שמנסים לפקוח עינייך
כדי שתעזרי לעצמך .
אלוהים נהדר אבל גם בתורה כתוב " עזור לעצמך וה' יעזרך "
עזרי לעצמך להכיר אהבה חדשה ואמיתית , קבלי עזרה מגורמים מקצועיים
ותפרחי , אלו השנים הכי יפות וחשובות .

למעלה