שרשור כתיבה יוצרת - אוגוסט 2016

Shamy

New member
שרשור כתיבה יוצרת - אוגוסט 2016

זה הפינה עבורכם -כתיבה למגירה , כתיבה יוצרת,פרוזות,שירים, קטעי כתיבה יצרתיים שיש לכם ואתם התביישתם להקריא או לקרוא בפני אחרים. פה זה הפינה שלכם...הפינה מתחדשת כל חודש לכן כל חודש אני מעלה מחדש את הפינה אז לכל אורך החודש לשרשר את הקטעים בהתאמה

שיהיה לנו פינה נעימה וכתיבה מהנה לכל היוצרים !
פורום בינו לבינה - שיימי

מילי1991

New member
כנווה מדבר

כנווה מדבר
אתה בא אליי
כשכבר הפכתי מפרח לבר
וזה קורה
וזה עכשיו
כי כנראה השם רוצה שבאמת נאהב
שכל אחד יפרח בתחומו
שנהיה אחד בשביל השני
שנבנה משהו אמיתי וטהור
שנייצר אולי ביחד מן הימים
עוד דור
הראוי וזכאי
&nbsp

שלום

קודם כל, לוותר על החלק השני בשיר. הוא לא אומר שום דבר אמנותי. החלק הראשון מכיל רעיון מעניין של אהבה כצירוף פרחים וצמחים וגורמים מהטבע, אבל יש לי תחושה שהוא מעט רגשני מדי כי הוא מדגיש עד כמה נוגה ועצובה האהבה שזה לא חשוב ולא משכנע.
&nbsp

שיר אהבה

למה בכל פעם שהיד שלך רועדת
העולם מתהפך?
&nbsp
למה בכל פעם שהעולם מתהפך
היד שלך רועדת?
&nbsp

עלילה חדשה לסיפור אהבה:

אנטון רואה את מרי מרחוק על הדשא בשמש קוראת ספר, מתקרב אליה ומקיף אותה כדי לסקור אותה. מרי מתרגשת ומרוב התרגשות רועדת ולא יכולה לפנות אליו, והספר נופל לה מהידיים. כשאנטון קולט את זה, הוא מנגן לה בכינור עד שהיא מביאה לו פרח. אחרי כמה פגישות כשהוא בא היא פתאום נסגרת ומתביישת להמשיך. היא מסמיקה וסוגרת את גופה, אנטון שואל אותה למה והיא עונה שהיא לא יודעת לאן יתקדם הקשר. אנטון אומר לה שמוכרחים לדון ברצינות בשאלה. הם דנים בשאלה עד שהם מתעייפים, ובסוף היא אומרת שהיא פשוט מאד אוהבת אותו ומרגישה שהוא אוהב אותה ולכן אולי לא ממש חשוב לאן הקשר יתקדם. אנטון קוטף לה פרי להרגיע אותה והיא אוכלת. מתברר שהפרי לקראת ריקבון והיא נהיית חולה, ואנטון מבקר אותה ודואג לה. הם תוהים ביחד עם יש עדיין אהבה ביניהם ולא מצליחים לגלות. מרי אומרת שאם אין אהבה צריך ליצור אותה מחדש, ואנטון מתנגד ואומר שאם אין רגש לא צריך להתחיל ליצור אותו. אנטון מחליט לכתוב את סיפור אהבתם, ופתאום מבין וגם כותב בסיפור: "הבנתי שאהבה נמצאת בכל מקום וממלאת את כל העולם. הכול עשוי מאהבה. לכן אהבה המלה הכי יפה בעולם. חוסר באהבה הוא אשליה".

שיר על סקס

ברגע שתסכימי לכייף אתי ביחד
אתנפל עלייך ואנצלך ברשעות
כדי ליהנות עד טירוף ושיכרון
ניבלע חופשיים לתוך התאווה
ואחר כך כשאגמור אנשק אותך חזק
והכוכבים למעלה יעידו
באיזו רכות נהדרת אנחנו אוהבים
&nbsp

ki92

New member
אמון.

כשאת מוצאת גבר שרואה בך את כל הפגמים שלך ובמקום ללעוג להם ולהעצים אותם הוא מחבק ומלטף ומקבל אותם בחום ובאהבה ושומר עלייך מכל מי שינסה לפגוע בך....
כשאת מפחדת לסמוך והוא מראה לך שוב ושוב שאין צורך לפחד..הכל בסדר. הרגשה של בית, הרגשת ביטחון.

אהוב שלי, אני אוהבת אותך.

שמים1

New member
כְּשֶׁהַלֵּב נִפְרַד מֵאוֹגוּסְט

כְּשֶׁהַלֵּב נִפְרַד מֵאוֹגוּסְט , שֶׁמֶשׁ וְחוֹפִים
סֶפְּטֶמְבֶּר מֵצִיף אֶת הָרַעַד שֶׁבִּפְנִים.
שָׁנָה נוֹשֶׁקֶת לַתַּפּוּחַ ,לַקְּלִפּוֹת שֶׁבַּבָּצָל.
נוֹגַעַת הִיא בַּשֶּׁמֶשׁ בַּמָּחָר שֶׁמִּתַּחְתַּי.
בַּמִּלִּים שֶׁטֶּרֶם רָשַׁמְתִּי , בִּנְשִׁימוֹת עֲתִידִיּוֹת
בַּמַּחְשָׁבוֹת שֶׁלֹּא חָשַׁבְתִּי ,טָסוֹת כָּרַכָּבוֹת
בַּצְּעָדִים שֶׁתִּצְעַד אַט אַט וְתָעִיר אֶת יוֹמִי
בַּשֶּׁמֶשׁ הַלּוֹהֶבֶת מְתַעְתַּעַת בְּרוּחִי .

דנדין40

New member
עוד שנה חלפה

עוד שנה חלפה ואני מביט לארכה
חברים חלפו
זכרונות נשכחו
עוד שנה חלפה
ולאן אני בא
ומה צופן העתיד
זאת לעולם לא אדע
עוד שנה חלפה
והמילה נכתבה