גבר יפה אבל קירח

דני12127

New member
גבר יפה אבל קירח

אני מאוד רוצה לשתף אתכן (מיועד בעיקר לנשים) בתחושה חזקה שכבר הרבה זמן מלווה אותי.
אני בחור בן 26, גוף רזה ואתלטי. תמיד אמרו לי שאני יפה תואר אבל מה לעשות כמו כל גבר ישראלי ממוצע תהליך ההתקרחות החל מהר ובשלב מוקדם בחיים.

היום אני הרבה יותר חושש מזוגיות ומדייטים שהבחורה רואה לפתע קירח מולה.
אני מודע לזה שהרבה נשים אומרות שחשוב לשדר ביטחון ולפי זה הבחורה תגיב אבל עם כל הכבוד חשוב לי באמת לדעת על "יבש" עד כמה זה "בעיה" מבחינתכן.

בשורה התחתונה,
האם גבר קירח מפריע לכן כפי שאנחנו הגברים חוששים שזה מפריע?

אשמח מאוד להיענות ותגובות! (בטוח שכמוני עוד הרבה גברים ירצו לשמוע
)

ואם יש נשים שזה מפריע להן, מה תעשה?

השתלת שיער?
לדעתי במקום לנסות לגלות "מה נשים חושבות על קרחים", תתמקד בלהפגש עם נשים שזה לא מפריע להן.
ולשאלתך - אני אישית חושבת שקרחת זה פחות יפה משיער אבל זה לא שזה דוחה אותי אומשהו כזה ואם גבר קרח יפנה אלי, יתחיל איתי ויהיה לי כייפי ומעניין, אני לא אפסול אותו על סעיף השיער.

אגב, מה זה "שהבחורה רואה לפתע קירח מולה"?

מתי לאחרונה יצא לך לצאת לדייט עם מישהי שלא ראית קודם אותה/את תמונתה/את הפייסבוק שלה/את תמונת הפרופיל שלה בוואטסאפ?
אנחנו לא בשנות ה-80 ואין סיבה שמישהי תהיה מופתעת פתאום בדייט לגלות שאתה קירח... בטח לא אם שלחת לה לפני תמונה שלך (אלא אם כן שלחת תמונה מלפני 5 שנים...) או לפחות סיפקת לה את המידע הזה.

דני12127

New member
תודה רבה!

קודם כל תודה רבה על הכנות והתשובה העניינית!

את צודקת...אבל...
ראשית כל יש מושג שנקרא "בליינדייטים" ודבר נוסף, לא חסר סיפורים שבתמונה עדכנית אתה נראה משהו אחד (כי יצא לך תמונה פוטוגנית) אבל מה לעשות שלפעמים במציאות אתה נראה לבת זוג מעט שונה (אם לא הרבה) ואפשר לומר שהיא אפילו מתאכזבת...

אז תדאג תמיד שהתמונה תהיה ברורה ואותנטית

ומשקפת את המציאות. ואם אתה לא בטוח, תגיד את זה בטלפון לפני הפגישה.
ככה לא יהיו הפתעות.

NSW2

New member
העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך

זה פשוט להתחיל לחשוב מה כן יש לך ברמת האישיות ומה כן טוב בך.
במקום לחשוב מה אין לך ואיך אתה ביחס לאחרים.
אל תנסה לרצות בכלל אין לזה סוף.
מה לעשות יש אחוז מסויים של נשים שחיות בסרט וחושבות שפרטים טכניים זה מה שחשוב. ולא מבינות שהמשיכה שלהן היא יותר להתנהגות ולא פרטים ויזואליים.
וואלה אני למשל יחסית נמוך ואני רואה בחורות של 165 שמעידות על עצמך כגבוהות למרות שאני יותר גבוה מהן.
מי שלא מתאים לה פשוט תעבור הלאה למישהי שיודעת להעריך איכות ולא את האשלייה של פרטים שטחיים.
וכן חוץ מזה יש כאלה שקרחת נראה להן יפה.

דני12127

New member
תודה לך!

זה מילים חשובות וחמות אם כי אני חייב לציין...קל לומר, קשה מאוד ליישם (על עצמנו). איך אומרים? יש דברים שאי אפשר לקנות במכולת...

פלונית30

New member
היי

אם בר רפאלי התחתנה עם קירח אז מה נשאר עוד לומר...
האמת שפגשתי הרבה גברים קרחים בחיי שהם קרחים וכובשים בנות על ימין ועל שמאל. זה הכל תלוי במה אתה משדר, יש המון נשים שלא אכפת להן ודווקא אוהבות קרחים.

דני12127

New member
תודה פלונית

את צודקת פשוט יש לפעמים את התחושה שלמעשה הביקוש מצטמצם ברגע שאתה קירח בעל כרחך. אוטומטית יורד אחוז גדול (אם לא הרוב, תקנו אותי אם אני טועה) שלמעשה לא נמשך לקירחים...אבל שוב, ייתכן באמת שזו רק אשליה.

זה הכי רחוק מלהפריע

כשזה בדייטים או בקשר,
אבל אם הייתי רוצה ילדים -וזה רק פאק שלי (וממילא אינני מתכוונת להביא)
הייתי רוצה אדם שהתקרחות במשפחה היא לא משהו שעובר אצלו,
כמו גם כמה דברים אחרים.

במשפחה שלי אף אחד מצד אבי או אמי לא החל להקריח טרם מלאו לו שבעים.
אבל הדרישות ההזויות שלי לא קשורות כלל למראה :)

אני חושבת שזה סקסי אפילו!

דני12127

New member
כיף לשמוע

תודה רבה ששיתפת!!! אבל את נשמעת כמו אחת שיהיה לה הרבה כיף מילדים ולהם ממך :) אל תוותרי...

שילת281

New member
אתה יכול לגלח את כל הראש

זה ייראה יותר טוב. יש מלא גברים קרחים שניראים טוב. ואתה יכול גם להשקיע בפיתוח גוף. לי אישית זה לא היה מפריע

אייבורי

New member
אני הולך עם פאה

&nbsp
אמנם זה קצת חם בקיץ
&nbsp
אבל אני מרגיש ככה "לא ערום"

שמים1

New member
אני חושבת שקרחת זה סקסי

וכמו כל דבר זה עניין של טעם .
מעולם לא פסלתי גברים קרחים בגלל קרחת