פער דורות

שמים1

New member
פער דורות

התאלמנתי לפני כחמש שנים , היתה לי זוגיות טובה ומיוחדת המבוססת על הערכה ואמון ואהבה עמוקה .
למרות שיכולתי לנסות ולהכיר ולצאת לדייטים לא בשלתי מבחינה רגשית לעשות זאת .
לאחרונה עלה בי רצון שעולה מדי פעם לנסות להכיר חבר טוב
לצאת לקפה ביחד , לטייל , לשתף , ואם הקרקע תהיה נעימה שהקשר יבשיל לזוגיות נעימה .
אינני מחפשת משהו כובל , זקוקה מאוד למרחב ולקחת את הקשר לאט לאט .
מה שגיליתי במהלך נסיונותיי הותיר אותי פעורת פה .
הקלות הזו שניתן ליצור קשר באתרים עם נשים גורמת לגברים להיות זחוחי דעת , לחשוב שהשמש זורחת להם מכל מיני כיוונים
והכי חשוב , שכחו כבוד לאישה מהו .
למרות שאני מציינת תמיד שאני מעוניינת בגבר פנוי פונים אלי כל הנשואים שחושבים שאם אני אלמנה אז אני מחלקת מספרים ואפשר לעמוד אצלי בתור לחסדים .
והפנויים רובם גרושים ומתוסכלים שממש לא פנויים להכיל אף אחד חוץ מעצמם .
תוך כדי שאני עדיין בתוך הגעגוע הקשה לבעלי אני מהרהרת
שאולי לעולם לא תהיה לי זוגיות מפני שאני שייכת לדור ההוא
שבאים לאסוף בחורה מהבית , שלא ממהרים לגעת , שבאמת מעניין לשוחח ולהכיר לפני ששואלים על חשבון הבנק או שחושבים שמיד נכנסים למיטה ואם לא אז מרימים גבה .
אז לכל הצעירות והצעירים כאן שמחפשים קשר באתרים וכל כך מתוסכלים , זה לא ממש בגללכם שאינכם מוצאים.
משהו השתנה בכבוד לקשר , בכבוד לזולת , הזמינות הזו לפנות לאנשים זרים באופן כה אינטימי גורמת לא להעריך את היכולת הזו להכיר ולהוקיר .

TotalCommnader

New member
בת כמה את שאת מדברת על פער דורות?

חסרי כבוד יש בכל גיל. ומהירות, למרות שהיא נפוצה יותר בגילאים הצעירים היא גם עניין של העדפות

שמים1

New member
אני בת 56 ואחרי 25 שנים של זוגיות

העולם הזה הנוכחי לגבי הכרויות הוא ג'ונגל גדול מבחינתי .

TotalCommnader

New member
נניח בצד את המניאקים. מבחינת גינונים כנראה יהיו יותר כאלה בג

ילך כי שם זה נפוץ יותר. אבל זאת לא הבעיה לדעתי.

תחשבי על גבר שמחפש זוגיות. תחשבי על הצד שלו. את אומרת (וכנראה גם משדרת) שאת לא מחפשת ולא מוכנה. את מחפשת ידיד. אולי מתישהו בעתיד הרחוק יתפתח ואולי לא.

אולי את מחפשת את הדבר הלא נכון. אולי תחפשי ידיד. כשתהיי מוכנה תחפשי בן זוג, בתנאים שלך כמובן

אם מה שאת מחפשת זאת ידידות, אז למה זה צריך להיות גבר?

את מראש אומרת שאת לא כל כך פתוחה לאינטימיות ומיניות אז למה שגבר שכן מחפש זוגיות ומין ירצה קשר שכזה?
את אומרת שאולי מתי שהוא יבשילו אצלך התנאים לזה, אבל את לא מצפה שמישהו ישב ויחכה שאולי יבשילו אצלך התנאים (ואולי לא...), נכון?
אני מציעה שתגדירי מראש בפרופיל שלך שאת מחפשת ידיד לבילויים משותפים, גבר מהאסכולה הישנה, כרגע ללא אינטימיות וסקס (אולי בעתיד כן) ואז לא יהיו הפתעות ויגיעו רק גברים שאת מחפשת. כנראה שיגיעו מעט מאוד אבל מי שיגיע הוא אחד שמתאים לפרופיל שלך.

Shamy

New member
תשובה

תשמעי , בדור של היום ובעולם של היום יש מגוון של אנשים ברשת כי העולם הוירטואלי מכיל הכל מהכל עם הכל. תמיד יהיו כאלה שייראו לך מוזר בבקשות ואולי תחשבי שהם זחוחי דעת.

היום כבר פחות יש חוקים של מה מקובל מה לא, מה כן רצוי מה לא, אלא כל אחד עושה מה שמתאים לו והוא ימצא מישהי או מישהו שיחשוב שזה מקסים והיה קליק.

אז לא לוותר להמשיך לחפש מה שאת רוצה, ולדעת לסנן ולא לקחת ללב כשגברים שממש לא מעניינים אותך פונים אלייך.

המון בהצלחה ואני מתנצלת שהתאלמנת.

את מקסימה וחייכת אותי

אני דווקא לא מסכימה עם מה שאת אומרת על בני אדם בכלליות ופערי הדור,
אלא מסיבה אחרת חושבת ככה.
אבל את פשוט קורנת במה שאת .

מקסים , מאחלת לך מציאת אחד לרוחך
ואהבה גדולה.

שמים יקרה

כאחד שמכיר אותך שנים מגיע לך אדם טוב,ישר ושלא מחפש רק סקס..יגעת מצאת ואת תמצאי.קשה למצוא מחט בערימת שחת אבל הוא שם ואת יודעת איפה הוא?לא באתרים.אלא באוטובוס,או במקום עבודה או דרך חברים..הכל לא רק אתרי אינטרנט.
בהצלחה.

שמים1

New member
תודה רבה לך גבר בדרכו שלו

גם אני הגעתי מזמן למסקנה הזו .

Surrealistical

New member
לדעתי זה אפילו לא קשור לפער דורות

אלא לאנשים עצמם.
אני בת 28 נשואה, אבל גם לפני שהכרתי את בעלי לא יכולתי לסבול את ההתנהגות הזאת. היא שטחית ומגעילה.
אם את כמוני, מה שאני ממליצה לך זה לשוחח ארוכות עם האנשים שיוצא לך להכיר באינטרנט לפני שאת נפגשת איתם. לנסות להבין אם יש איזשהם ערכי מוסר משותפים, איך הבן אדם רואה מערכות יחסים ותופס כבוד לנשים. ואם הכול ישמע בסדר אז לראות אם אכן יש מעשים מאחורי המילים. כי זבלים תמיד יהיו, ומאחורי המסך הם אפילו לא מתביישים. אבל יש גם אנשים טובים וכנים. תתמקדי בהם ותתעלמי מהשאר.

דביאן

New member
הפתרון מאוד פשוט

אין מה לחפש באתרי הכרויות, וגם לא ברחוב. תרשמי לשדכניות, אולי זה יעלה לך יותר אבל לפחות תראי תוצאות.

למעלה