אוסף כתבות ומאמרים יולי 2016

• פותח הנושא Shamy
  • פורסם בתאריך

Shamy

New member
אוסף כתבות ומאמרים יולי 2016

כמדי חודש בחודשו , אני מעלה שרשור ובו כתבות ואוסף מאמרים שאני מוצאת באותו חודש ברחבי האינטרנט שקשורים לזוגיות שלדעתי יעניינו את הקוראים.

אתם כמובן מוזמנים לשרשר כראוי ולהוסיף כתבות שלדעתכם כדאי לקרוא (לא כתבות פרסומיות! ולא פרסומות של בעלי מקצוע!) אלא כתבות אינפורמטיביות שקשורות לזוגיות ולא פרסומת בהוויתן.

שיהיה לכולנו קריאה מהנה !

Shamy

New member
שישי 1 ביולי 2016

מה עשינו אתמול?
אתמול היה לילה לבן בתל אביב למי שיודע ומי שלא. היו הרבה מופעים נחמדים...אפילו אני הלכתי להופעה של אחת הלהקות המאוד אהובות עליי (מופע הארנבות של ד"ר קספר...או כמו שהם קוראים לעצמם בקיצור-קספר) הנה כתבות על מה שהיה אמש.
YNET

הרווקיה
גזרת הרדיו
  • האם גברים נמוכים מתקשים במציאת דייטים? בואו לשמוע מה גבי גזית אומר על זה -פה
  • האם יש קשר בין סקס לכדורגל?? בואו לשמוע את פינת הזוגיות בגבי גזית -לחצו כאן
  • התמכרויות - מה עושים עם ארוס מכור להימורים? בואו לשמוע את אברהמסון על העניין. פה
  • שביתת הרעב של שרה- הזוגיות "המלכותית" -ידיעה משעשעת שכדאי לשמוע-טל ואביעד -לחצו כאן
גזרת הזוגיות

תהנו וקריאה ושמיעה מהנה!

Shamy

New member
שבת 9/7/2016

שיהיה לנו שבוע טוב!

Shamy

New member
כתבות לסופשבוע וסוף החודש

1. איך אפשר שלא לשים לב לעניין המורה עם התלמיד? בואו לשמוע את הסיפור בגבי גזית
2.אז מי רוצה יותר סקס? גברים? או שמא נשים?? בואו לשמוע
3. אהבה בעידן המודרני? בואו לשמוע את הפילוסופית הכי מעניינת מדברת על זה - לחצו כאן למעבר לקטע
4. סיפור על ריב אוהבים - מרסל מוסרי מספרת לנו לשבת -בואו לשמוע
5.עכשיו זה מדעי - מהו פרופיל ההכרויות השנוא ביותר? בואו לקרוא ולהחכים
6. אז למה אנחנו מקנאים? בואו להבין ביחד מה המדע אומר על כך
7. לכל הרווקות ששונאות וואטסאפ - איך נמנע מההתכבויות אינסופיות במדיה החברתית? בואו לקרוא מה שרון רובינשטיין אומרת על כך.
8. הזוג שנאלץ להתנצל על קיום יחסי אישות לאחר שנתפס במצלמה. בואו לקרוא אודות כך
9. בת לוקחת בת ולמה נשים עושות כך יותר מגברים? בואו לקרוא ולהבין
10. ניתוח דיאלוג להצעת צילומים לתמונות עירום- בואו לשמוע את דנה ספקטור ורן שריג מדברים על הנושא

שיהיה לכם סופש נהדר וחודש חדש מוצלח במיוחד

למעלה