מי מסתתר מאחורי המסיכה? סקר הכרות חודש יולי 2016

• פותח הנושא Shamy
  • פורסם בתאריך

Shamy

New member
מי מסתתר מאחורי המסיכה? סקר הכרות חודש יולי 2016

מדי חודש , אני מעלה סקר הצטרפות קצר לכל הגולשים החדשים שרוצים קצת לתת לנו להכיר אותם מעבר לכלים, ולאלו שנחבאים לכלים ורק קוראים סמויים..אז זה הזדמנות כל חודש בחודשה להראות קצת יותר מעצמנו לקהילה.
(הסקר תמיד נערך בתחילת כל חודש כך שיש מספיק זמן לכולם להגיב במהלך החודש)

אז הנה הסקר הכרות החודשי ליולי 2016:
מידע כללי
  • מה השם שלי ?(אפשר כינוי חיבה כללי או שם בתפוז)
  • בן כמה אני?
  • מאיפה אני בארץ? (אזור כללי כמו מרכז/צפון יספיק)
  • תחום התעסוקה שלי?
זוגיות ושאר ירקות
  • האם אני בזוגיות כרגע? אם כן כמה זמן? ואם לא - למה לא?(בחירה/לא מצאתי את המיועד?..וכל הסבר שיש לכם או שאתם רוצים לתת)
  • איפה אני רואה את עצמי מבחינה רומנטית בעוד 3 שנים? (נשוי/ילדים/ רווק עודנו או כל תשובה אחרת שיש לכם)
  • המודל שלי לזוגיות טובה הוא : __________ , כי ___________
מי אני ומה שמי
  • הייתי רוצה שיידעו עליי שהתכונה הכי חזקה או בולטת אצלי היא : ____ והאם אני מרוצה ממנה או מעונין לשנותה וכיצד?
  • הסרט הכי אהוב עליי הוא : _________ כי : ___________ (תעלו טריילר מיוטיוב לסרט האהוב עליכם כלינק או כattachment בסוף ההודעה)
סיכום
  • האם נהניתי לענות על סקר זה? ולמה?
  • מה הפינה הכי אהובה עליי בפורום ? ולמה?
  • איזה פינות הייתי רוצה שיהיו ואין?
  • האם יש אירוחים שהייתי רוצה שיהיו בפורום? ובאיזה נושאים?
שיהיה לנו קיץ חם ומגניב!!! חום יולי אוגוסט הנה הוא פה!
ברוכים הבאים לפורום בינו לבינה מקווה שתהנו

גברת ע

New member
ממממ... משתפת

&nbsp
מה השם שלי ?גברת ע (ולא אני לא נשואה זה סתם כינוי
)
בן כמה אני? 34
מאיפה אני בארץ?מרכז
תחום התעסוקה שלי? מנהלה
&nbsp
האם אני בזוגיות כרגע? אם כן כמה זמן? ואם לא - למה לא? מממ... ITS COMPLECATED, אני משארת שבעקרון זה לא ומחפשת...
איפה אני רואה את עצמי מבחינה רומנטית בעוד 3 שנים? אף פעם לא היה חשוב לי חתונה, כן חשוב לי זוגיות טובה שאפשר לסמוך עליה ולהרגיש בה בטוח וזה מה שהייתי רוצה לעוד שלוש שנים אפילו לעוד שנתיים אולי עם ילד או בדרך עם ילד.
המודל שלי לזוגיות טובה הוא : סבא וסבתא שלי וטום ואורית מהיהודים, כי אומנם סבתא שלי נפטרה לפני כמה שנים אבל גם היא וסבא שלי וגם טום ואורית מהיהודים היו הרבה שנים ביחד, ותמיד ראו והרגישו את האנרגיה של האהבה בינהם, לא משנה מה קשיים והדברים שעברו.
&nbsp
הייתי רוצה שיידעו עליי שהתכונה הכי חזקה או בולטת אצלי היא : נראה לי שאובר רגישות ונתינת אקסטרה הזדמנויות מעבר למה שמגיע לפעמים... והאם אני מרוצה ממנה או מעונין לשנותה וכיצד? לא יודעת לא החלטתי
הסרט הכי אהוב עליי הוא : לחלום אותך \ WHAT DREAM MAY COME כי : סרט קצת קיטשי אבל מקסים , מאוד מאוד אוהבת אותו
https://www.youtube.com/watch?v=RmZ-FuBThuQ
&nbsp
&nbsp
האם נהניתי לענות על סקר זה? ולמה? תמיד נהנית
מה הפינה הכי אהובה עליי בפורום ? ולמה?
איזה פינות הייתי רוצה שיהיו ואין?
האם יש אירוחים שהייתי רוצה שיהיו בפורום? ובאיזה נושאים? אולי אנשים שמארגנים דברים ורעיונות לדייטים מעניינים ופעילויות זוגיות או לכאלו שמחפשי
&nbsp
סופש מקסים

למעלה