איך נהיים אדישים?

juggernaut

New member
איך נהיים אדישים?

הכל טוב, החיים שלי במקום אדיר.
אני מסיים עוד רגע את התואר (ואז בכלל יהיה נפלא), אבל תכף המבחן האחרון ואני צפוי לראות אותה.

סיימתי את זה לפני מעל ל8 חודשים, זה היה ממש קשה (היא לא הפסיקה ליצור איתי קשר ולנסות שנחזור עד שיום אחד היא הפסיקה פשוט.) וזה היה קשה בעיקר כי לא הפסקתי לאהוב אותה. פשוט ידעתי שרציונלית לא אהיה מאושר אם אשאר איתה. (אנחנו אנשים שונים שרוצים דברים שונים מהחיים) וזה נגמר (אחרי כמעט 3 שנים ביחד)
אז עבר מלא זמן ואני בקושי רואה אותה, אבל בקרוב אראה אותה במבחן האחרון וזה מוציא אותי משלוותי יותר ממה שהייתי מוכן להודות.
אני בזוגיות מדהימה וממש טוב לי, ועדין, לראות אותה מציק לי.
איך נהיים אדישים? לא רק כלפי חוץ.
איך מרגיעים את הבלאגן בראש ובבטן?
במבחן הקודם שראיתי אותה היא כבר הייתה בזוגיות חדשה (ואפילו עם מכר משותף שלומד איתנו, ראיתי את שניהם ביחד).
הייתי ממש קול אז אבל בפנים זה עדין נורא הציק והטריד.
אז איך עושים את זה? איך נהיים אדישים ומנצחים את הלחץ?

לך למועד ב, אם אפשר ואם לא

לך למועד ב, אם אפשר ואם לא הכנס לכיתה קודם ושב בשורה הראשונה ככה לא תראה אותה.

שלום

אם אתה מחבב אותה ותהיה בקרבתה, תוכל לנסות לפתח אתה שיחה ידידותית נעימה, אפילו שיחה קלה ולא מחייבת, ועם זה לשמור לא להיקשר רגשית יותר מדי. זה יכול לשמח את שניכם מבחינה רגשית, ואולי גם תתפתח ביניכם איזו ידידות טובה.
&nbsp

Shamy

New member
זה שאלה מצוינת

אבל אין תשובות קלות. אם היה היית כנראה מיליונר מזה.

אני לא יכולה להגיד לך איך להיות אדיש כי אי אפשר להשאר אדיש לאקס טרי שמופיע עם מכר למבחן..זה לא יקרה. מה שאני יכולה להמליץ לך זה מראש להכין את עצמך נפשית למבחן ולהגיד לעצמך - היא תבוא אבל אני אהיה עסוק במבחן ואענה רק על המבחן ואלך מהר מאוד.

זה מה שאני הייתי עושה- הולכת עושה את המבחן ומנסה בכוח להתרכז רק במבחן ובורחת משם. ואם האקס היה מדבר אליי אז הייתי מתעלמת והולכת -כאילו שלא שמעתי אותו. (אולי זה ילדותי אבל כשכועסים על מישהו אז כועסים על מישהו- יש לך סיבות רציונליות לכעוס עליה.)

בהצלחה במבחן ומזל טוב על סיום התואר

juggernaut

New member
בסוף זה בכלל לא הטריד אותי.

הייתי אדיש בלי לנסות, פשוט הרגשתי שזה רחוק מלהטריד אותי או לגרום לי להרגיש רע.
זה היה קל ופשוט ואני בכנות חושב שאני ממש אחרי זה.
זה נפלא.

למעלה