חסרת אונים

רונית264

New member
חסרת אונים

הייתי רוצה לקבל עיצה בנושא כי אני מאוד מבולבלת לפעמים אני מרגישה שאני לא בסדר ולפעמים שהוא לא בסדר.לא יודעת כבר מה לחשוב
אנחנו זוג שביחד כבר 3 שנים וגרים ביחד כמו נשואים כבר שנה וחצי אני מרגישה שאני יושבת לו על הצוואר בכל דבר ומנסה לקחת שליטה על דברים למשל אני רוצה שנחסוך ואומרת לו שישמור כסף בצד ולא יבזבז הרבה ואז הוא רב איתי ואומר "מה אני לא יכול לעשות מה שאני רוצה מהכסף שלי?" וסה"כ אני רוצה שנחסוך לדירה, לרהיטים ...לעתיד והוא מבזבז את הכסף על טיפול לגייפ שלו ואימוני כושר אבקות וכדורי מרץ שזה לדעתי סתם בזבוז או הגרלות צאנס,ואפילו נותן קצת למשפחתו כסף (הייתי מעדיפה שיבזבז על בגדים ונעליים בשבילו) בסביבות 1500 שח בחודש.לא מצליחים לחסוך בצד אפילו 100 שח ולא יוצאים לבילויים בכלל.
כשאני חוזרת מעבודה למרות שאני עובדת פחות שעות אם אני לא מזיזה כלום בבית לא זז כלום אם הוא רואה זבל הוא לא זורק עד שאני יבקש ממנו לפעמים כילים הוא לא נוגע ,וניקיון שירותים ,אבק גם לא ,כביסה גם לא ובישול כמובן שלא...כך שאני חוזרת מעבודה הכל נופל עליי( למרות שהוא עובד 12 שעות )אני מנסה להבין אותו.
אני זאת שמחליטה מה לקנות מתי לקנות אוכל כי הוא לא בעינין לחשוב על זה ,גרים בשכירות ולמרות זאת אני אוהבת בית נקי ומטופח אז אני דואגת שיהיהי את כל הדברים לנוחיות ויופי בבית לו זה לא משנה בכלל הוא גם לא מציע מה לקנות ומה צריך העיקר שיהיה לו לרכב הכל מושלם אחרי עבודה שלו הולך לאמא שלו כל יום לביקור של שעה ולאחר מכן שעה וחצי במכון כושר חוזר בסביבות תשע בערב...
כמובן שאני זאת שמחכה לו תמיד בבית רוב הזמן עייף עם פלאפון וישר הולך למיטה
אני מגישה לו אוכל הוא אוכל ואני נותרת עם הכלים מכינה לו כריך לעבודה למחרת
וכך כל השבוע שישי הוא חצי יום אצל אמא שלו עוזר לה ובסידורים שלו ואחכ בא לעזור לי קצת לארגן לשבת חצי שעה. והולך לנוח כשנכנס השבת רוב הזמן שלו עובר בשינה וויכוחים על כסף ועל שישקיע יותר על בית עליי ולהיות איתי יותר , יחסים מקיימים פעם בשבוע זה נכון שאומר לי כל יום אני אוהב אותך ומחבק אבל מרגישה שזה לא מספיק לי כשאומרת לו בוא נשב נראה סרט הוא לא טיפוס שאוהב סרטים אני יותר ביתית אוהבת גם טבע .אני יותר רומנטית
אני מרגישה יותר יוזמת יותר צריכה את החום והחיבוקים הוא פחות.רק שצריך את הסיפוק אז מי פה לא בסדר ?האם אני מגזימה בדרישות שלי ?שיקדיש לי יותר זמן ומרגישה שאני בעדיפות אחרונה אצלו והוא יש לו תחביבים ולי יש שאיפות של הקמת בית יותר מה עושים מצב כזה ואיך מתנהגים האם לוותר על קשר כזה ?

shlang

New member
להעיף אותו, להעיף בחזרה לאמא שלו

את ההסבר מישהו כבר נתן כאן

נשמע שאת סתם תמונת קיר בבית שלכם עבורו

אל תיפגעי.
ניראה שהוא לא נותן לך שום כבוד בתור בת זוג. את נמצאת שם על מנת לשרת אותו.
כניראה שזה הטיפוס. זה לא בגללך. אמא שלו במקום הראשון והקשר שלכם מבוסס על אותה תבנית. אמא-בן.
כאילו את עוד אמא שעושה את כל המטלות בבית והוא יוצא עם החברה וחוזר מתי שרוצה ועושה מה שהוא רוצה.
אבל הנושא פה הוא לא הוא, אלא את.
לא במקרה נפלת על אחד כזה. במערכות יחסים איון סימטריה. תמיד יש את המרצים והמרוצים. את לדעתי בצד של המרצים.
את עושה ועושה ועושה כמו אמא לילד קטן שלא מעריך כלום ממה שהוא מקבל.
ממש מסתכל עלייך כמובן מאליו.
אני חושב שזה שתזרקי אותו יפתור רק חצי בעיה כי אני מניח שהבחור הבא יהיה אחד בדיוק כזה.
אני במקומך, יום אחרי שזרקת אותו, הייתי הולכת ליעוץ פסיכולוגי מקיף לברר עם עצמי מה גורם לי להיות במקום הזה.
מה גורם לי להתחבר לבני זוג שמסתכלים עלי כמובן מאליו ומה גורם לי כבת זוג לחשוב שאני לא בסדר, כי זה כניראה מה שאת מרגישה.
הוא מצליח לערער לך את הביטחון בצורה כזו שאת חושבת שאת מתעלקת עליו. את לא בטוחה שזה בסדר שאת מבקשת עזרה ושיתוף.
חשוב שתלמדי להכיר את עצמך. את כנראה תקועה בתפסיה של הנשים בשנות בשישים שהיו נשים רכות, עשו הכל בשביל הבעל שלהן, רק שיהיה מרוצה, נתנו לו לאכול ומייד הכינו לו את הכריך ליום למחרת.
הן תמיד היו בשביל הגבר שלהן. זה לא רע כל עוד יש הדדיות שלא משתמעת מהפוסט שלך. נהפוך הוא.
את חייבת להתחזק. חייבת לשנות דיסק דחוף כי לטעמי, את לא אוהבת להיות במקום שאת נמצאת.
בהצלחה

newron26

New member
הייתי מציע לך לוותר על הקשר, אבל אין כאן אפילו את הבסיס ....

יש לו אמא 2 שמנקה לו, מכינה לו, והוא במקום להתאמן בבית על ספונג'ה - מוציא את הכושר שלו על מכשירים.
&nbsp
את מאוד נוחה, וכנראה לא דורשת יותר מידי, אבל ראב'ק אין כאן שום דבר שמעיד על המחויבות שלו לקשר, פשוט כלום.
&nbsp
אני לא בטוח שהוא ישים לב שהלכת בכלל....
&nbsp
תמצאי מישהו שיעשה הכול כדי להיות איתך, מישהו שישקיע מעצמו בכדי לנשום ליידך ( לפחות בהתחלה ... )
&nbsp
בהצלחה !

שמים1

New member
הקשר הזה מאוד מתסכל אותך

את מנווטת ליכוון אחד והוא לגמרי בכיוון אחר .
הוא לא מצליח לגרום לך נחת , ולמרות שאתם כבר 3 שנים ביחד זו לא סיבה להתקע איתו .

למעלה