איך לייצר דייט?

גולש29

New member
איך לייצר דייט?

זקוק לעזרתכם...
אני כבר בן 30.
עד עכשיו, לא הצלחתי לייצר כמעט דייטים בחיי.
אני לא יוצא לפאבים, לא למועדונים, לא אוהב אתרי היכרויות ששם צריך למכור את עצמי בכוח כמו איזה ריאיון עבודה. חוץ מזה, אני לא אוהב להתחיל ברחוב, כי אין נושאי שיחה. אני גם לא מתחבר לספיד דייט, כי זה מלחיץ ולא מאפשר לי ללמוד על הבחורה.

בקיצור, אני מרגיש שאני לא מוצא את המקום הנוח שלי לתקשר עם בחורה ולפתח איתה קשר.

אני אמנם נמצא במקום עבודה, ויש שם בנות, אבל זה פתטי להתחיל לדבר עם כל אחת, וגם אם כן - זה סתם יוצר מתחים במקום העבודה.

אשמח אם תציעו לי היכן אפשר לייצר דייט ולהכיר מישהי.

תודה!

sharpcookie

New member
אפשר כמובן להעלות כל מיני הצעות

למשל - תירשם לפעילויות מחוץ לשעות העבודה, חוג, חדר כושר או לימודים. תתנדב באיזשהו אירגון, צער בעלי חיים וכיו"ב. תשאל חברים וקרובי משפחה אם הם יכולים להכיר לך מישהי.
&nbsp
ותנסה גם קצת להתגמש.
אישית אני לא אוהבת שמתחילים איתי זרים ברחוב, אבל אין פסול בלנסות להכיר בחורות במקומות בילוי, בעבודה (לא צריך להתחיל עם "כל אחת", רק עם מי שמוצאת חן בעיניך). גם אתרי הכרויות זה לא כזה נורא, קצת לא נעים ומפדח אבל מתגברים. אתה לא חייב למכור את עצמך, יש בחורות שדווקא נמשכות לטיפוסים צנועים.

גולש29

New member
הצעות לדייט

אני רוצה להירשם לפעילות מחוץ לשעות העבודה, אבל אני כאילו מרגיש שאין לי מספיק מוטיבציה לעשות את זה. אני מרגיש שלא משנה איפה אני אפגוש בנות, תמיד אני לא אצליח להכיר , כי אני תמיד חושב שלא משנה על מה אני אדבר עם הבחורה, וגם אם תהיה כימיה טובה, תמיד איפשהו הבחורה תקשה עליי ולא תגיד כן. אני מצד אחד רוצה להכיר מישהי, אבל מצד שני אני לא יודע איך למשוך אותה לצאת איתי. אני רוצה להיות טבעי, וכאילו אני מרגיש שיש כאן משחק שצריך ללמוד, והאמת שאין לי כוח לדברים האלה.
אני פשוט רוצה להכיר מישהי דומה לי, ובלי לחפש בכוח, אלא שזה יזרום מעצמו.

סליחה על כל החפירה :)

sharpcookie

New member
הצעה פחות קונסרבטיבית

נשמע שאתה קצת מפחד מדחייה. מה אם תתחיל עם בחורות שיהיה פחות סיכוי שידחו אותך? אולי קצת פחות רזות או קצת יותר מבוגרות? סתם לדוגמא.

קשה למצוא התאמה מושלמת בלי לקחת סיכון ולהשקיע זמן ומאמץ בחיפוש. אני לא כ"כ מאמינה באהבה ממבט ראשון, גם אם תפגוש מישהי שבעתיד תהיה בת זוג מצויינת עבורך, אתה לא בהכרח תדע את זה מייד וזה לא בהכרח יזרום מעצמו על ההתחלה...

גולש29

New member
חשש מלהישאר לבד

אני לא ממש מפחד שהבחורה תדחה אותי ותגיד לי לא.
אני יותר מפחד מהעובדה שאני אסיים בסוף בלי אף אחת, רווק בודד.
הקטע הוא שאני לא יודע בכלל איך לעשות את הצעד, ומה לומר כדי לגרום לבחורה לצאת איתי לדייט. אני מרגיש שאולי אני עושה משהו לא נכון. הרי אין לי בעיה לתקשר עם בנות, אבל יש לי בעיה בעניין הבא:
נניח באולם ריקודי סלסה -
א. מתי לבקש מהם טלפון - באותו ערב? שבוע אחרי?
ב. כמה פעמים צריך לרקוד עם הבחורה?
ג. איך אני קולט רמזים של בחורה? (אולי היא מחייכת לכולם ולא רק לי)

אני מרגיש שאני לא יודע ואני נכנס ללחץ כשאני צריך לקדם צעדים לדייט.

ואז אני חוזר הבייתה כולי מבואס ובודד.

מה עושים?

sharpcookie

New member
קצת קשה לי לענות על השאלות האלו

כבחורה שמעולם לא הייתה במעמד של "להתחיל" עם מישהו, לא יודעת אם יש איזושהי חוקיות, אבל אני חושבת שאם הבחורה מוצאת חן בעיניך ועל אחת כמה וכמה אם היא מחייכת אליך, אז תשאל באותו הערב ואל תדחה לשבוע הבא. מה הדבר הכי גרוע שיקרה? מקסימום תגיד לך לא, אבל לפחות תדע שניסית.

גולש29

New member
לקדם צעד לדייט

אני לא יודע באמת איך "להתחיל" עם מישהי, כי זה מאוד מלחיץ אותי .
אני כן יכול לנסות לדבר עם מישהי, אבל כאשר מגיע הרגע שאני מכוון את השיחה לדייט, אני מתחיל להיות שוב לחוץ, ואני לא טבעי. ואז, השיחה עם הבחורה יוצאת לא טוב.
אני דווקא הייתי רוצה לשאול את הבחורה באותו הערב, אבל אני מפחד שהיא תדחה אותי, כי אולי עוד הרבה גברים מציעים לה באותו ערב. אז, אני מוותר מראש, ומעדיף לחכות עוד שבוע.
בקיצור, אני סתם לא יודע מה לעשות. זה כאילו אני מרגיש שלעולם לא אכיר מישהי.

מתי היית אומרת לגבר כן, ויוצאת איתו לדייט? אשמח אם תפרטי לי...
למשל, מתי הייית מסכימה לצאת עם מישהו מאתר הכרויות, או ממפגש חטוף ברחוב או באולם ריקודים?

sharpcookie

New member
תשובה

נראה לי שאתה צריך להגדיל את הביטחון העצמי שלך והערך העצמי שלך בעיניך - אתה מאוד מרוכז באופציות האחרות של אותן בחורות. למשל כתבת: "אולי עוד הרבה גברים מציעים לה באותו ערב". לדעתי זה לא סביר, וגם אם כן, אולי אתה מצאת חן בעיניה יותר מהבחורים האחרים, אבל בגלל שאתה מתעכב, הם קיבלו קדימות.
ובהודעה הקודמת כתבת "אולי היא מחייכת לכולם ולא רק לי" - עוד פעם - לא סביר, וגם אם כן, אז מה? היא חייכה גם אליך, זה סימן טוב וזה בסדר לנסות.
&nbsp
בו בזמן, אני לגמרה מבינה את הקושי שבלהתחיל עם בחורות בצורה הזאת ודווקא בגלל זה לא מבינה למה לפסול אתרי הכרויות.
&nbsp
אני הייתי מסכימה לצאת עם מישהו במקרה של אתר הכרויות אם הייתי מרגישה שיש התאמה באופי שלנו ובסגנון החיים ומשיכה בסיסית. במפגש חטוף, כתוצאה מחוסר ידיעה של מאפיינים אחרים, כנראה שרק על בסיס של משיכה פיזית מיידית והרגשה ראשונית לגבי הבחור לפי צורת הדיבור שלו וכיו"ב... בגלל זה אני מעדיפה אתרי הכרויות, גם בזכות הידע שיש לי על האדם שמולי וגם התחושה שגם הוא קרא קצת עליי וששנינו לא מתחילים מאפס.

Shamy

New member
תשובות

דייט לא מייצרים ,דייט יוצרים.

אתה מצד אחד רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה גם שלמה מצד שני. זה לא כ"כ הולך ביחד. למה אני מתכוונת?

אתה רוצה לצאת לדייט ,אבל אתה לא יוצא למסגרות חברתיות, לא מוכן לשאול חברים על שידוכים, לא מוכן אפליקציות דייטים (ואני לא מתייחסת לטינדר אלא הדברים היותר רציניים) ולא בעבודה..אז איך אתה מצפה שזה יקרה? כי מהשמיים זה לא ינחות.

יש ביטוי חזק שאומר אלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו. למרות שאני לא מאמנה באלוהים אני כן מאמינה בפתגם הזה במובן שהוא אומר מי שמחפש הזדמנויות באופן אקטיבי בסוף ימצא אחת שתופיע בפתח דלתו. דהיינו -עליך לשפר את סיכוייך האישיים כדי שהזדמנות לדייט תיפול בחיקך. לכן יש מה לפעול בצורה אקטיבית לשם כך. מי יודע אולי אפילו זה ילמד אותך דבר או שניים על עצמך ועל האופי האישי שלך, על מה אתה אוהב, מה פחות אוהב ואיזה קווי אופי לדעתך אתה צריך לחזק אצלך.

מניסיון שלי עם הרבה ידידים ואנשים פה בפורום אני יכולה להגיד לך שבד"כ מה שהכי הכי הולך או עם סיכוי הצלחה יחסית גדולים מבחינה סטטיסטית הם:

1.ללכת למקומות שבהם יש פעילות זוגית עם אווירה רומנטית (הצעה שלי תלך להתחיל ללמוד סלסלה יש כ"כ הרבה מועדונים, יש לי אפילו ידיד שמארגן כל איזה שבוע מסיבה כזו וכמות הבחורות שמכירים שם היא מאוד גדולה...ממה שהבנתי על העניין הזה -זה אפילו כבר נהיה קטע ידוע שמי שמגיע לשם רוצה להכיר.)אולי תלך לחוג או משהו שיש בו הרבה נשים כדי להכיר (אולי אירובי קיקבוקס או משהו כזה שהוא לא נשי מדי אבל עם אחוזי נשים גבוהים אולי ספינינג..גם שם יהיה לך לדעתי סיכוי)
2.אפליקציות הכרויות -אני מכירה לא מעט זוגות שהכירו בלאב מי או ג'י דייט או אוקיי קיופיד (הנה אפילו אני הכרתי את בן זוגי שם). זה כבר לא מילה גסה היום. אולי טינדר פחות הייתי ממליצה..

ושיהיה לך המון בהצלחה ולא להתייאש כי 30 זה לא מבוגר כמו שאתה עושה מזה. שיהיה לך בהצלחה בפורום אני מאחלת לך ברוכים הבאים ונשמח לשמוע עדכונים

חג שמח

גולש29

New member
מקומות להכיר

shamy ,

קודם כל תודה על התשובה המפורטת.

אני יודע שמהשמיים זה לא ינחות, אני מניח שזה נובע מתחושת ייאוש מסוימת שנוצרה אצלי במהלך השנים האחרונות.

בכל אופן, אני בהחלט מסכים איתך שרק דרך חיפוש הזדמנויות באופן אקטיבי אפשר להעלות את הסיכויים לדייט.

לגבי ההצעות שרשמת:
א. אני כבר שנים רוקד סלסה, ואני מזמין הרבה בנות לרקוד. אני גם רוקד עם ביטחון, ואין לי בעיה עם הריקוד עצמו. אבל, אני לא יודע איך לעשות את הצעד כדי שהבחורה תרצה לצאת איתי לדייט. במיוחד לאור העובדה שהרבה בנים מנסים להתחיל עם בנות שם, אז אני מרגיש שמה הסיכוי שהבחורה דווקא תרצה איתי ולא עם אחר. חוץ מזה, זה סתם מלחיץ אותי להתחיל עם בחורה, כי זה מרגיש לי לא טבעי. אני איפשהו מנסה לדבר עם הבחורה, אבל גם לא רוצה ללחוץ עליה יותר מדי. אני לא יודע מתי הבחורה באמת רוצה ליצור איתי קשר מעבר לאולם הריקודים, ומתי היא סתם עושה את עצמה. לפעמים נראה לי שהבחורה מעוניינת, אבל אז אני רואה שהיא מחייכת לעוד הרבה גברים. ובסוף, כשאני יוצא מאולם הריקודים בלי טלפון ובלי כלום, אני מרגיש סתם מבואס וזה גורם לי לאבד את החשק ללכת שוב לרקוד.
ב. לגבי okcupid - אני סתם שונא למכור את עצמי באתרים כאלה. אני מרגיש שזה לא טבעי שגבר ימכור את עצמו במילים, אלא במעשים. מעדיף להיפגש עם הבחורה לדייט, ואז שהיא תשפוט אותי, ולא לפי מגילות שרושמים באתרי היכרויות.

אשמח לשמוע מה דעתך על הדברים שרשמתי, כי האמת... לישון בלילה לבד מול ארבע קירות זה לא דבר נעים לצערי.

חג שמח!

dory141

New member
קח את ההצעות של כולם ותבדוק איפה הכי נוח לך

הרי במקומות שאתה סופר לחוץ בהם ביחס לאחרים (בעבודה אתה מרגיש פחות נוח, נניח, מלהתכתב עם מישהי באפל' הכרויות), תתפקד פחות טוב, נכון? כדאי גם להתייעץ עם חברים איפה הכירו. גם אל תראה להיטות יתר, להתחיל עם כל מי שרק זזה לכיוון שלך. זה יהיה מורגש. טיפ אחד יש לי לתת לך, תבדוק באינטרנט מראש עם מי אתה יוצא. אני יצאתי עם כמה וכמה, שדיעבד התגלו כמופרעות ברמה של מחלקה סגורה. בהצלחה והמשך שבוע טוב.

גולש29

New member
נוחיות

אני מודה שברחוב, במקומות עבודה וגם בריקודי סלסה אני מרגיש שאני מתפקד פחות טוב.
האמת, בכל מקום אני מרגיש שאני מנסה בכוח לדבר עם הבחורה, (מלבד אתרי היכרויות), וזה סתם מלחיץ. מה לעשות - בחורות מאוד מאוד מאוד מקשות.
גם כשהגבר הכי טוב בעולם, הן ישר חושדות, וזה טבע האדם.
לכן, אני מרגיש שאני מתאמץ מאוד, ובסוף הכל נזרק לפח.
אז אני שואל את עצמי- בשביל מה כל המאמץ?

dory141

New member
כמה העורת

א. "רגע של עברית"- התכוונת בטח לנוחות, כי נוחיות זה שירותים.
ב. לעצם העניין- גם אני שואל את עצמי, בשביל מה להתאמץ, לא פעם ולא פעמיים. אנחנו חיים בעידן של בררנות, אגב משני הצדדים. אנשים לא סומכים על הצד השני, במישור העסקי והרומנטי. תמיד חושדים שהצד השני מסתיר משהו (ובמקרים רבים זה נכון. בינינו, אתה מראה את כל הצדדים הפחות טובים באישיות לפני הפגישה הראשונה ובמהלכה? אני מתאר לעצמי שלא).
המאמץ נעשה בעיקר בשבילך, כדי להוכיח שאתה לא מוותר לעצמך בתחום הזה. ולמה חשוב שלא תוותר? כדי שבסוף לא תישאר בלי כלום. אם אחרי כל מה שאמרתי, לא השתכנעת שכדאי לך, אולי כדאי שתשקול לקבל סיוע ממכרה נשית בגיל המתאים (שאין ביניכם כל קשר רומנטי) ולהסביר לה מה אתה עובר. אולי היא תוכל לעזור לך, להסביר לך את הגישה הבסיסית, מה עושים ומה לא.

גולש29

New member
יעילות

דורי, שלום.

קודם כל, תודה על התיקון של העברית.

מסכים איתך שבעידן שלנו יש הרבה בררנות. חשוב לי בהחלט לא לוותר כדי שלא אישאר לבד, אבל אני רוצה לפחות שאם אני כבר מתאמץ ולא מוותר, שהמאמץ הזה יהיה יעיל, ושיניב תוצאות כלשהן.
אני בהחלט משוכנע מהדברים שאתה אומר. הבעיה שלי היא שאני לא מצליח להיות יעיל ויותר מזה- אני לא יודע איך עושים את זה נכון.
הייתי מעוניין לקבל הכוונה בתקשורת נכונה עם בחורה, בין אם זה באתרי היכרויות, באוטובוס, במקום עבודה.. על מנת שאוכל להיות יעיל ולהגיע לדייט.
שאני אומר יעילות אני מתכוון להתאמץ בלי להלחיץ את עצמי, ושזה יניב תוצאות.

אז שאלתי היא- איך אני מתייעל?

juggernaut

New member
צא מאזור הנוחות.

כנס לאתרים. תתחיל עם אנשים בפאבים. תעשה דברים שלא עשית עד עכשיו.
אתה לא מרוצה מX שהיה כל חייך תמיד אותו הדבר.
אבל מה, אתה לא מוכן לשנות את X. אתה רק אומר מה לא מתאים לך וכמה זה לא עובד וכמה כלום לא טוב.
&nbsp
אתה רוצה למצוא דייט? לצאת לדייט? להתחיל לעשות דברים אחרת בחיים שלך?
קל.
צא מאזור הנוחות.
צא לפאבים. פתח פרופיל באתר הכרויות. תתחיל לדבר עם בחורה סתם ככה.
זה לא יפול עליך מהשמיים - אם לא תיקח צעד ותיזום, אתה תשאר לבד.
&nbsp
בהצלחה.

שלום

הצטרף למסגרות חברתיות שעוסקות בנושאים שמעניינים אותך, כמו חוגים, מועדונים חברתיים ולימודים באוניברסיטה, שם תכיר בחורות שתחבב ותדבר אתן על נושאי המסגרת ואחר-כך בהדרגה על נושאים אישיים יותר וכך לאט תתחבר אליהן.
&nbsp

למעלה