3 שבועות זה הרבה? יותר מידי עיקוב?

Skar FaSe

New member
3 שבועות זה הרבה? יותר מידי עיקוב?

דייט עם בחורה - בערך 6 שעות עם איזה 15 נשיקות צרפתיות ותוך כדי שיחות ותוכניות - למחרת -sms ממנה התענינה עם הגעתי הביתה בשלום.
- אח"כ - לא מדברים למשך שבוע- ואז: שיחה ( ממנה) במסנג'ר:
" היי - לאן נעלמת?" - מדברים..., זורם..., בערך שעה וחצי -אבל אח"כ הייתי חייב לעוף, אמרתי לה "להתראות" - והיא אמרה "אם תרצה תחזור - נמשיך לדבר "
- אחרי כמה ימים ( שלשה ימים בערך) - משפט פה משפט שם- התכתבות במסנג'ר- ואז היא שאלה אותי : " מה אתה עושה עכשיו?" ואני מכיר אותה - כשהיא שואלת את זה בנוסח הזה, יש סיכוי סביר ש היא בקטע של להפגש באותו הזמן - אבל בדיוק אז נגמר לי הפלאפון - בקשתי ממשהו את הנייד, שלחתי לה הודעה, והסברתי שנגמר לי הפלאפון.
- שישי שעבר דיברנו קצת במסנג'ר - שאלה אותי " מתי נעשה [משהוא שתכננו]" - עניתי : " מתי שנפגש" - נסעה עם אחותה, ואמא שלה לטבע לסוף שבוע - מאז דממת אלחוט - לא מדברים מיום שישי - ועברו שלשה שבועות מאז הדייט עם הנשיקות - האם אני מחכה יותר מידי? גורר? נ-ב - היא בחורה מבוקשת ויפה

TotalCommnader

New member
לרוב האנשים כן. תברר מה מתאים לה. אולי במקרה מתאים גם לה אבל

כל הסבירות שלא. בטח בהתחלה שעוד יש את ההתלהבות.

בהתחלה הייתי נוסע מהעבודה ישר לחברה (שעה וחצי נסיעה) ישנים בדוחק במיטת יחיד ואז קם ב6 כדי לסוע לעבודה...

Skar FaSe

New member
וא'ללא

אתמול יצרתי איתה קשר - ענתה, והיא היתה אחרת. כאילו עסוקה, כאילו לא איתי בשיחה, לוקח לה הרבה זמן לענות, וכששאלתי אם בא לה להפגש אמרה "אפשר" ונעלמה... נשמע כאילו לא היה אכפת לה ... היא לא הייתה ככה לפני - כן...
אמרו לי: " אתה גורר יותר מידי - היא תתרגל לזה שאתה לא שם ותשתנה" לא יודע מה לעשות .. לא בא לי להתחנף....

TotalCommnader

New member
נפלת במשחק של עצמך גם אם לא התכוונת... לא צריך להתחנף. צור ק

שר ותראה התעניינות לעיתים קרובות יותר. אם זה חד צדדי דבר איתה על זה. אם זה לא עוזר, תבין שככה היא ותחליט אם מתאים לך...

שילת281

New member
מזמן הייתי מתייאשת

מה נסגר איתך? שלושה שבועות!?! נשמע לא רציני בעליל מצידך

Skar FaSe

New member
מה המצב?

שנים שלא כיכבת

Skar FaSe

New member
גם אני מתחיאש מעצמי ....

כי עבר כבר כמעט חודש ,
דיברנו ב- week- end הבזמן שעבדתי והצעתי לה ללכת למסיבה after party -after hours - אמרה : , ש אמא שלה תבא לה בים שאלות סטייל : ״לאן את התארגנת ללכת באמצע הלילה?״ ואמרה לי: ״אם היית מציע לפני כן... ״ {אמא שלה באה אליה מחו״ל לבקר} וגם לפני יומיים , דיברנו במסנג׳ר , זרם בכייף, ותוך כדי הצעתי לה להפגש, ותכננו לעשות משהו ,ו-אז - היא אומרת :
״כן- אבלזה תריך להיות במקום שרק שנינו נהיה שם ,שאחרים לא יראו ,ולא ישמעו ;)״ { משהו שתכננו לעשות} - לאן אני אביא אותה??? ~ לדירה???
מתחיל להתיאש ... עבר כמעט חודש... ועכשיו זה מרגיש כמו להתחיל מהתחלה,או לחזור אחורה... כאילו צעד קדימה- שניים ו שניים אחורה ...
- מרגיש ש אני טוחן מים....

Shamy

New member
ההגדרה של שגעון:

לעשת את אותו הדבר ולצפות לתוצאה שונה מפעם לפעם.

לפחות זה מה שמישהו אמר פעם ואני לא זוכרת מי.

אתה צריך לעשות משהו אחר לחלוטין כי מה שאתה עושה עד היום לא עובד לך. (וזה עובדתית אין מה להתווכח איתי על זה)

שלום

אם הקשר חשוב לך, אתה צריך להשתדל להפוך אותו לרציני ולא להשאיר אותו במשחקים. פחות לדבר בטלפון ובמכתבים, יותר פגישות. אם תראה שהיא לא רצינית גם כשאתה מראה שאתה רציני, תוכל לשער שהיא לא ממש רוצה את הקשר הזה והיא סתם משחקת ואז תעזוב.
&nbsp
&nbsp

למעלה