בנות:יופי או אופי?

amybr

New member
בנות:יופי או אופי?

אני שומע הרבה בנות שאומרות שמה שחשוב להן הוא רק האופי,והצורה החיצונית לא חשובה להן בכלל. מצטער,אבל אני לא מאמין לכן.לא יכול להיות שליופי אין שום חשיבות בעיניכן. הן לא תצאו עם מכוער,לא משנה איזה אופי יש לו. אז רציתי לדעת עד כמה חשוב לכן האופי בבן אדם,ועד כמה-האופי?

אין ספק שהאופי הוא העיקר

ואפשר להתפשר על יופי בשבילו, אבל ברור שלא ירצו לצאת עם מכוער אלא אם יש לו אופי טוב במיוחד. יופי תכונה מושכת ונעימה, וטבעי לרצות שבן זוג יהיה יפה.
&nbsp
&nbsp

האופי הוא מה שנשאר, בסופו של דבר

אני לא מסתכלת רק על אופי או על יופי, אלא מסתכלת על השילוב.
בעלי די רחוק מהסגנון והמראה של הבחורים שיצאתי איתם ועדיין אנחנו כבר עשר שנים ביחד והאהבה רק גדלה
. בעיני זה עניין של שילוב.

amybr

New member
כך זה צריך להיות,רק ש

יש בנות שאומרות שהיופי לא מעניין אותן בכלל,ולזה אני לא מאמין

amybr

New member
יופי דווקא כן מעניין אותי (וגם אופי).זה בנות שטוענות

שרק האופי מעניין אותן (ולזה בדיוק אני לא מאמין). השאלה שלי היתה לבנות-עד כמה באמת היופי חשוב להן ועד כמה האופי (ושלא תבינו אותי לא נכון-זה בסדר שלבנות גם היופי יהיה חשוב,השאלה היא עד כמה הוא חשוב לעומת האופי)

amybr

New member
ושאלה נוספת:

אם זה לגיטימי שבחורה תגיד שגם היופי חשוב לה,מדוע זה שוביניסטי שבחור יגיד שגם האופי חשוב לו,אבל גם היופי?

גברת ע

New member
לא יודעת מי קבע שזה שובניסטי אבל שיהיה

יש אנשים רדודים בנים ובנות.
יש בנים שאם לא זרם לדבר איתם או להפגש יורדים לרמה נמוכה ומקללים.
יש בנות שאם הבחור לא הייטקיסט/רופא/עו"ד שמקבל משכורת של 5 ספרות כל חודש הן לא מסתכלות לכיוונו.
&nbsp
אין סיבה להתלונן ולקחת קשה, פשוט לקבל את זה שמה לעשות יש גם אנשים כאלו, כל אחד איך שהוא מבין ורואה את הדברים, ולהבין שבנוסף לאלו יש גם אחרים שאולי יופי חשוב להם אבל לא ישר ישפטו מישהו בגלל שהוא לא הPRINCE CHARMING שלהם.

שילת281

New member
משיכה

משיכה זה דבר מאווווד חשוב בקשר. הכל טוב ויפה אם יש לו אופי נהדר אבל אם אין משיכה זה נידון לכישלון. אגב, משיכה לא קשורה בהכרח ליופי.

למעלה