איפה פוגשים בחורים??

sharpcookie

New member
אנגלית זה חלק מההווי של האתר

שהוא דרך אגב בינלאומי ולא רק ישראלים כותבים בו באנגלית... יש לפעמים אינטראקציות עם אנשים מחו"ל ומכירה גם מישהי שהכירה והתחתנה עם בחור הולנדי דרכו (לא משהו שהיא חיפשה מלכתחילה, אבל הם ממש מתאימים והיא לא הייתה פוגשת אותו באף מקום אחר).
&nbsp
לא יודעת איך זה עכשיו אבל פעם זה גם היה נחשב האתר של הסטודנטים והאקדמאים ועניין השפה היה סוג של "סנן". בהתחלה אכן הייתה רק אופצייה של אנגלית ואת העברית החדירו בהדרגה והיה יוצא שהרבה מהשאלות נותרו באנגלית ואנשים שבחרו לענות עליהן בעברית שידרו חוסר גמישות או חוסר ידע.

sharpcookie

New member
אצל חלק לא, אצל אחרים כן

יש היום אתרים שפונים לכל מיני סוגים של קהלי יעד.
יש הרבה אנשים שבשבילם השכלה גבוהה זה כן חשוב אז יש להם את האתר הזה שהוא קצת יותר מוכר בקרב סטודנטים / אקדמאים. לא שכולם שם אקדמאים דוברי אנגלית, כמו שלא כל מי שנמצא בטינדר מחפש רק סטוצים.
יש גם לא מעט אתרי היכרויות רציניים על טהרת העברית, למרבה הצער רובם בתשלום.

sharpcookie

New member
כי אין הרבה אתרי הכרויות חינמיים ומעמיקים כמותו

שרונה ציינה שהיא בת 35 ומחוברת לכל מיני אפליקציות שלא מובילות לשום מקום. OKC נראה לי קצת יותר רציני, פחות מכוון לסטוצים וכבדרך אגב יש שם קצת יותר אקדמאים מאשר באתרים אחרים, אבל כמו שכבר ציינתי, לא רק. זה ממש לא אתר נישה כמו "אלפא" שמיועד רק לקרייריסטים שצריכים לשלוח תלושי שכר כדי להוכיח זכאות להירשם...
&nbsp
בכל אופן לא נכנסתי לOKC כבר מזמן אז יכול להיות שהסיפור עם האנגלית כבר לא אקטואלי בכלל. עד ששיימי העלתה את הנושא, לא חשבתי על זה אפילו

שרונה118

New member
איפה פוגשים בחורים??

בת 35, מחוברת לכל מיני אפליקציות שלא מקדמות אותי לשומקום, מצד שני אני גם לא מכירה יותר מידי אנשים חדשים ביומיום, בעבודה כולם נשואים או גייז, ולפעמים זה מרגיש כאילו זה כבר לא יקרה לעולם,
כי איפה אני אמורה להכיר בחורים??

sharpcookie

New member
תנסי את okcupid, במחשב ולא באפליקציה הטלפונית

אתר חינמי ומאוד מומלץ שצריך להשקיע בו קצת זמן לבניית פרופיל ומענה על כל מיני שאלות אישיות... אפליקציות טלפוניות לדעתי מרדדות את התקשורת למשהו מאוד מהיר ושיטחי, באתר ניתן ללמוד קצת יותר על הנפשות הפועלות ולקבל התאמות אישיות לפי התשובות שענית וכיו"ב

ELLA1992

New member
אל תתייאשי!

לדעתי תמשיכי עם האפליקציות, לעולם לא תדעי איזה גבר עוד עשוי לפתוח כרטיס מחר או מחרתיים

ואם את מרגישה שאת לא מכירה מספיק אנשים חדשים בחיי היום-יום אז אולי תקיפי את עצמך בעוד מסגרת, לדוגמא- מכון כושר, התנדבות (רק במידה ויש לך די זמן פנוי)...
אולי לצאת עם חברות לפאבים שמיועדים לבני 30+ ...
יש סיכוי שאת פוסלת גברים שכן עשויים היו להתאים לך? אולי את בררנית מדי?
בחורים טובים לא חסר, ואני בטוחה שתזכי להכיר אחד כזה , תצאי יותר עם חברים ותקיפי את עצמך באנשים ואת תראי איך פתאום יציעו לך להכיר מישהו או שבמעגל החברים יצוץ מישהו נחמד.

בהצלחה!!!!

יוגה, סלסה, התנדבויות בחגים ובכלל, טיולים, שידוכים מחברים

וקרובים, לאמץ כלב ולצאת לפארק, לצאת לבלות. וכל זה? רק אחרי שתשני גישה, אם הכרויות זה בשבילך עבודה אחרי העבודה, אם את מרגישה שזה לא יקרה? כשמישהו יבוא ויראה את הלחץ ופרצוף ששמת במקום אותך מחייכת הוא גם ככה יפספס אותך בכוונה תחילה!

שלום

השתתפי במסגרות שמעניינות אותך כמו חוגים, מועדונים חברתיים ואוניברסיטה, שם צרי לאט קשרים.
&nbsp

Shamy

New member
מצטרפת לOK cupid

הוא אתר שדורש הרבה חיטוט אבל אם מסננים נכון (כשאני הצטרפתי אי אפשר היה לכתוב בעברית היית חייב לכתוב באנגלית ולכן אני ממליצה לך לעשות אותו דבר וגם להגיב רק לאלה עם פרופיל באנגלית ).מסיבות אישיות שאשמח להסביר לך במסר אם תרצי. המשחק הוא -סבלנות!!!תאהבי את עצמך ,תרגישי נוח במי שאת מבלי הצורך לבן זוג או לפחות לא ממקום תלותי ולא טוב ותראי שתמצאי בקלות יתרה. בעיקר הרבה סבלנות ואורח רוח זה העצות שיש לי ..ונחישות...לא להרים ידיים מדייט גרוע ...זה לא סוף העולם וממשיכים לחפש. אגב את בעלי מצאתי מהאתר הזה (ורק לסדר לת את האוזן אחוזי ההתאמה שלנו באתר היו נמוכים סטטיסטית אז אל תאמיני לכל נתונים יבשים ) שיהיה בהצלחה,תהני בפורום ברוך הבא! ותעדכני אותנו :)

DogsPCI

New member
אפשר גם הסבר לגבי האנגלית :). מאמין שאם הייתי פותח אי-פעם

&nbsp
כרטיס, ואני מעוניין באישה ישראלית - הייתי כותב בעברית.
&nbsp
מה אני מפספס? ומה זה אומר עלי אישית? חחח.
&nbsp
&nbsp
נ.ב. עשיתי בגרות 5 יחידות באנגלית :) נשבע :).
&nbsp
&nbsp

Shamy

New member
אני הכרתי את ארוסי

דרך האתר שנינו כמובן מישראל ולשנינו הפרופיל היה באנגלית למה אנגלית? When in rome ככה זה האתר ולכן הפרופיל בהתאמה. שנית בזמנו פחות התלהבתי ממי שכתב בעברית כי זה הראה לי שהיה לו פחות זמן והשקעה לטרוח לכתוב קצת באנגלית שזה אומר טיפה לצאת מאזור הנוחות ולדעת מתי צריך קצת להתגמש ולזרום עם הזרם ומתי לא. זה אגב שזה מה שאני חושבת לא אומר שזה נכון,לכל אחד זכות לדעה משל עצמו בענייו הזה

למעלה