שיחות בסקייפ עם גבר אחר

Elian Chole

New member
שיחות בסקייפ עם גבר אחר

היי,
אני נשואה, ובאושר, אבל לאחרונה אני עושה שיחות סקס (וגם שיחות מעבר לכך) עם בחור איטלקי בסקייפ.
מיותר לציין שהוא פשוט הורס ביופיו, והסקס אפיל האיטלקי שלו נוטף מעבר למקלדת. השיחות שלנו ממש זורמות, מסתבר שאנחנו דיי דומים בכמה תחומים (למשל תחום העבודה שלו זה תחום שאותו אני לומדת בימים אלו) ונהנים לשוחח גם על דברים מעבר לסקס האינטרנטי.
אני לא מרגישה שזו בגידה, למרות שבהחלט זה קצת לא בסדר מבחינתי, אבל אני לא בוגדת עם אדם אחר. זה נטו אינטרנט.
מה דעתכם?

ELLA1992

New member
"קצת לא בסדר" "לא בוגדת" מה??? זה המון לא בסדר וזו בגידה לכל

דבר.
אם בעלך היה עושה לך את זה?
עושה סקס אינטרנטי עם אישה מדהימה ביופיה איטלקייה שעובדת בתחום אותו הוא לומד וכן הלאה....?
איך היית מרגישה?
לא בגידה? תחשבי על זה שוב, כי זו בגידה לכל דבר.
בגידה לא מסתכמת רק במגע פיזי, לבגידה פנים רבות והיא בא לידי ביטוי באופנים רבים.

Elian Chole

New member
למה? אני יענה לך ברצינות

כשאתה עובד ולומד, בשעות הפוכות, אתה רואה את זוגתך רק בסוף היום כלומר בשעה 8-9 בערב או מאוחר יותר כל יום, ובשבתות פשוט קורסים וישנים יום שלם, אז יש לך חוסר, וסרטי הפורנו נמאסו עלייך, חוזרים על עצמם אותו דבר, כבר לא מרגשים אותך, אז אתה נגרר למשהו חדש, מרגש ומרטיט יותר, מעניין שלא עשית מעולם.
וזה לא היה דבר רע בכלל כשלא הזדהיתי, אבל ברגע שחשפנו פנים זה הפך לשיחות מעבר לסקס

שרונת XD

New member
זה שיש לך תירוצים לא הופך את זה לבסדר

זה אותם התירוצים שיש למי שבוגד פיזית, כמו שנאמר, בגידה זה לא רק פיזי, בגידה זה בגידה באמון.

ELLA1992

New member
"נשואה באושר" "לאחרונה עושה שיחות סקס עם בחור בסקייפ"

זו רק אני או ששני הציטוטים הללו פשוט סותרים זה את זה.
לו היית נשואה באושר לא היית בוגדת, נקודה למחשבה

לדעתי תבררי עם עצמך מה הוביל אותך לעשות את מה שאת עושה
תעשי בדק בית, אולי את לא באמת מאושרת בנישואין האלו.

שילת281

New member
מאמי, תזמיני לך ולבעלך חופשה בדחיפות לפני שיהיה מאוחר מידיי

תשקיעי בזוגיות שלך ואל תספרי על השיחות שעשית עם האיטלקי.

גם אם לא מדובר בבגידה פיזית, בעיני זו כן בגידה-בגידה רגשית

משהו אומר לי שה"נשואה באושר" לא כזה נכון ושכן משהו חסר לך ומצאת אותו אצל האיטלקי.
&nbsp
אם הזוגיות באמת חשובה לך- אני חושבת שכדאי להפסיק את השיחות האלה ולהשקיע בזוגיות שיש לך כאן ועכשיו ולא רק במרחב אינטרנטי.

Shamy

New member
הדעה שלי

1.דעתי היא לגבי בגידה היא כזו: האם את מקבלת מזה סיפוק והנאה מיניים? אם כן כנראה שזה גובל בבגידה מסוג כלשהיא(נשמע לי שזה יותר בגידה נפשית מאשר גופנית ).הדרך הכי קלה בעיניי היא כזו-אם את מסוגלת לבוא לבן זוג ולפתוח את זה כנושא שיחה של ענייני דיומא כנראה שזה אכן לא בגידה,אם זה מצריך ממך לקרוא ולחשוב עם עצמך פעמיים לפני-כנראה שיש בזה אלמנט פסול של בגידה או כזה שייצור שבר וחוסר אמון במערכת הזוגית. 2.לדעתי אם את צריכה לפנות לגבר אחר לצורכי סיפוק נפשי ומיני ורגשי זה אומר דרשני וצריך להדליק לך נורה אדומה בראש-מה קרה,מדוע אני פונה לאחר ולמה המערכת הנוכחית כבר לא מספיקה לי.אלו שאלות שחשוב יותר שתשאלי את עצמך ותעמדי על התשובות אודותן!אם יש משהו בטוח בסיפור הזה הוא שלתשובות האלה מדוע נוצר לך שבר רגשי במערכת היחסים זה כנראה רק את תוכלי לענות לעצמך. אם לא אולי יהיה מקום לייעוץ חיצוני זמני לברר מה קרה ואיך קרה ולמה...אולי בסוף תגיעו ביחד להבנה שאתם פוליאמורים או שאת פוליאמורית אולי תגלו שזה עניין אחר... 3.אני מציעה שראשית תנתקי את הקשר עם הבחור האינטרנטי (ממה שאני קוראת נשמע לי שפנית אליו כי הוא היה נגיש והיית במקום רגיש וכואב וגם היום המקום הזה מאוד כואב ועמוס ויש להבין למה-זה קריטי להבין למה) שנית תביני לאחר הניתוק עם עצמך או ייעוץ זמני מקצועי למה קרה מה שקרה ואיך ולמה ...כשתהיי מיושבת על הסיבה במאה אחוזים יש לשתף את בעלך בעניין ולגלות לו ולהכניס אותו לתהליך כי עדיין אתם תא משפחתי ובהיותך בתא משפחתי עליכם להיות יחד כזוג ולא רווקים שותפים...גם בזוגיות פתוחה אגב,תמיד הבעל/אישה מבקשים לדעת ולהכיר את הפרנטרים המיניים הנוספים ..נקודה למחשבה מקוה שעזרתי ונשמח לשמוע עדכונים

למעלה