הוא אמר היא אמרה!

• פותח הנושא Shamy
  • פורסם בתאריך

Shamy

New member
הוא אמר היא אמרה!

אז בפינתנו הדו שבועית כרגיל לוקחים נושא "טעון" ומדיינים עליו אישה וגבר...בואו לקרוא את הדעות ולהגיב גם בעצמכם.

הנושא הפעם : סקס עם האקס! Sex with the ex

אז הנורא מכל קרה לנו , נפרדנו! הוא זרק אותי , היא עזבה אותי והבדידות קשה מנשוא. לפעמים הבדידות כ"כ קשה שלא מצליחים להתגבר עליה ומציעים לאקס לילה אחד של תשוקה להתנחם בזרועותיו כדי לסבול קצת יותר את הפרידה.

כדאי? לא כדאי?..למה?..
=====================================================
אז הגולש *-מרקי-קקטוס-* כותב :

אמנם לא מנסיון אישי:
אבל גם לאחר שהתחתנתי, נזכרתי בחברות שלי. והיה סקס לעיתים.
סקס ענק, תחושה של החמצה בשל הפרידה.
זאת כי עם אותם האקס או האקסית היתה כבר רוטינה ארוכה ומתישה.
ולפתע-הכל נהיה חדש.

ורוטינה עם סקס-זה לא הולך ביחד, לצערי.

אבל יש המון סיבות מדוע יש לפתע אקס וגם אקסית.
התסכול מהסקס זה לא בראש הרשימה.

לכן למחזר יחסים בעיניי חסר טעם.
אפשר להנות פעם או פעמיים, להזכר, ובד"כ זה מוצלח בתחילה,
כי פשוט רוצים להחזיר עטרה ליושנה.

אבל בפעם השלישית...שוקעים באותה השממה.

מרק.

----------------------------------------------------------------------------------

הגולשת ELLA1992 טוענת :

סקס עם האקס, יש בזה משהו סקסי ומושך, חזרה אל המוכר והידוע אבל הפעם כבר לא בתור בת הזוג, אלא בתור...בתור...משהו לא מוגדר ;) יש משהו בחוסר ההגדרה הזה שפשוט גורם להורמונים להשתולל בגוף. משהו באופי החדש של האקט הזה יוצר מעין אפקט מגרה ומתעתע, אותו אחד אבל התנסות אחרת, אני לא אשקר , גם לי זה קרה, כן גם אני נפלתי...מנגד, הבעייתיות שבזה והמורכבות של זה פשוט הופכות את אותה משיכה ל-לא משתלמת, למה? כי סביר להניח שהייתה סיבה מספיק מוצדקת לפרידה (אז למה לא לכבד את זה?), וכי- כדי שתהליך הפרידה יעבור באופן חלק ותקין עדיף להתנתק לגמרי (כן גם פיזית) וכי בדרך הזו הוא יישאר תמיד בתמונה וכי ככה אני מפספסת הזדמנות להכיר בחור חדש וכי וכי וכי והמון כי...מה שאומר שיש יותר סיבות למה לא לעשות את זה מאשר למה כן...אז דעתי בעניין לגמרי ברורה, אני נגד. רחוק מהעין רחוק מהלב. הפעולה הזו לא תביא עמה שום דבר חיובי, זה מיותר ובעיניי מי שנופל בזה, זה בעיקר מעיד על אמוציונליות, אז אני תמיד נוטה לעודד את חברותיי (אחרי שטעיתי על בשרי) לפעול ברציונליות בדברים כאלה, למה? פשוט מאוד,היות והמעשים שלנו שנובעים מאמוציות תמיד גוררים אחריהם השלכות פחות נעימות, ומתלווה להשלכות הללו תחושה של בושה, אשמה והלקאה עצמית ...ואילו המעשים הרציונאליים שלנו תמיד משאירה אותנו על הקרקע ומסייעת לנו לחשוב נקי ולקבל החלטות נכונות. משמע, המסר שלי הוא- אל תתנו להורמונים לטמטם אותכם. סקס עם ה-X זה X
לדעתי תמיד צריך לשאול את עצמנו לפני כל פעולה - איך היא תשרת אותנו אם בכלל ולפי זה לנקוט צעדים.

------------------------------------------------------------------------------------------
ומה אתם אומרים??

Shamy

New member
יהיה גם יהיה אל תדאג!!

תודה שענית והשתתפת

לדעתי

קשר חומרי צריך ליצור מאהבה זוגית ולא רק להנאה. הנפש חשובה מהגוף. האקס אינו בן זוג שלנו כרגע, ולכן לא צריך להיות אתו במגע קרוב. אפשר לעשות סטוצים לפעמים ולא נורא אבל לא רצוי.
&nbsp

שרונת XD

New member
הלב אומר כדאי, הראש אומר לא כדאי

אצלי הלב תמיד מנצח את הראש.
אין מה לעשות פרידות זה אף פעם לא קל ונשאר רגש, לפעמים גם חוזרים ונשארים ביחד.

הראש והלב לפי אמונתי

בעבודה צריך להתמקד בשכל, בחברויות עם אנשים צריך להתמקד ברגש. אם אוהבים אדם, כדאי להשתדל להתגבר על הבעיות ביחד ולהישאר אתו.
&nbsp
&nbsp

אף פעם לא היה לי

אני בעד להשאיר את העבר איפה שהוא- בעבר.
&nbsp
אם נפרדתם-יש סיבה טובה ולחזור למשהו כל כך אינטימי - זה בעייתי. אם יש משהו מעבר לסקס ויש באמת רצון לחזור להיות ביחד, אז הייתי מתחילה דווקא לא במיטה

אם הכל כל כך לא לגיטימי אז עם מי נעשה סקס :)

לפעמים פשוט בא לי סקס. לא רוצה לזייף קשר בשביל זה.
לא רוצה להוליך שולל אף אחד. פשוט סקס.
בעיני זה אחד הדברים הכי מדהימים שאפשר לעשות בחיים.
מודה שלפעמים מה שהתחיל אצלי כהרפתקאה הפך לקשר מחייב של שנים אבל אין כמו סקס לשם הנאה לא בשביל להשיג שום דבר. בעיני זה פשוט מדהים.

מה שיפה הוא שדווקא כשאתה בא בלי הרבה ציפיות - בסך הכל בא לחוות ערב מיוחד - החיים יודעים להפתיע ולפעמים אתה מקבל הרבה יותר

סקס הוא אמנם מהנאות החיים

אבל בניגוד לכסף ואכילה, הוא גם קשר עם אדם. קשר גופני עם אדם שאין אתו אהבה מתאימה, יכול להיות לא נעים לנפש. מדובר באנשים, לא באוכל. הנפש שלנו חשובה יותר וצריך לכבד אותה.
&nbsp

מילי1991

New member
תלוי

איזה סוג של אקס
יש תאקס המיתולוגי (סוג של חחחח) ואז זה מחזיר לך פיסות חיים ישנות-חדשות :)

למעלה