שבוע חדש ! TOPIC
חדש! בואו להשתתף!

Shamy

New member
שבוע חדש ! TOPIC
חדש! בואו להשתתף!

פה חברים זה המקום לכתוב לענות לצרף ולהעלאות דברים שלאו דווקא קשורים בינו לבינה אלא דברים יותר חברתיים..זה המקום!בואו להשתתף שנכיר אתכם ונלמד מי בפורום שלנו

Shamy

New member
יום א' - 13/3/16 - שביזות יום א'

אקטואליה - אני מרגישה ממש צורך בהיותי פמינסטית וגם בתור אזרחית במדינה להעלאות את עניין ה1/3 של קצב. אז למי שיודע ומי שלא ב27.3 יתקיים דיון של וועדת השחרורים בשב"ס אודות האם לקצר את עונשו של מר קצב ולשחררו לאחר 2/3 מריצוי המאסר. ניתן לקרוא כותרת בYNET ממש פה וגם לשמוע ראיונות אודות המצב בתוכניתו של גבי גזית שהייתה הבוקר , למעבר לראיון לחצו פה (הוא ערך מספר ראיונות אודות הנושא היום אני מציעה לשמוע את שלושתם)

ואני שואלת אתכם! מה דעתכם? צריך לקצץ שליש או לא?..(טענתי היא ש-לא!, נכון הוא אדם מבוגר , נכון הוא לא ממש מסוכן לציבור , נכון הוא היה אסיר טוב..אבל! והנה אבל...הוא אנס! ועל אונס אי אפשר לסלוח בקלות , קל וחומר מאדם שבטוח שהוא חף מפשע ולא עבר שום שיקום ושום טיפול בבית הכלא)

יחסים - חברה בבריטניה הרשתה לעובדות לקחת חופשה בתשלום בימי מחזור , בארץ שמענו ותהינו האם לאפשר גם לישראליות לעשות כן? רוצים לשמוע מה אנחנו הישראלים חושבים על העניין?..בואו לקרוא פה

AskPeople - סטודנט בן 29 טוען שכנראה כבר אין לו תקנה והוא לא יצליח למצוא זוגיות ומבקש תחליף. בואו לקרוא את השאלה שלו פה . מה אתם הייתם מייעצים לו? בואו לשתף..האם יש תחליף לזוגיות? או שמא ניתן להשיג זוגיות בכל גיל בכל שלב?..כן לא ולמה?

יוטיוב יומי - בואו לראות את זוג השותפים הכי הכי משעשעים...החלום שלי-חתונות

אז שיהיה לנו המשך יום א' קל..ושמחר אולי יהיה לנו טיפה יותר קל...

Shamy

New member
יום ב' -תחילת שבוע

אקטואליה - יום שלא פעם ולא פעמיים מתעלמים מקיומו..אפילו גוגל לא ציין אותו ולא ברור לי למה אבל היום הוא יום הפיי הבינלאומי (כי היום 3.14). אז לכבודו וכי אני מגה סופר גיקית על!!! ואני חולת פיי (יודעת 10 מקומות אחרי הנקודה ושאריות אחרות) אז הנה כתבה אספקיזית למדיי על יום הפיי

יחסים - לא בדיוק זוגיות אבל לדעתי הנושא מעניין (פחות העובדה שזה דוגמנית). בואו לשמוע מהדוגמנית נטלי דדון וכיצד ניתן לתחזק הריון סקסי ועבודה תובענית תוך כדי , קל וחומר כשבן זוגך מחליט לעזוב כי החלטת להשאיר את ההריון..בואו לקרוא ולחוות דעה

AskPeople - היום שאלה שקצת הייתה חורה לזקנה בלה שכמוני , נערה בת 14 שהחבר שלה מציב לה אולטימטום של לעבור לסקס מלא או שהוא יעזוב אותה..לי ברור ואולי לכם ברור או שלא שברור שלא צריכים להסכים לזה מתוך אולטימטום , לדעתי גם לילדה בת 14 אין ולא צריך להיות עניין בקיום יחסי מין אבל זה כבר פרשנות אישית. בואו לקרוא לייעץ ולעזור -פה

משחק פלייבאז - איזה צבע הכי מתאים לאישיות שלכם? בואו לשחק ולשתף בתוצאה

Shamy

New member
הצבע שיצא לי אגב-אדום

מה שפירטו : יש לכם אישיות אדומה! על פי דוקטור קרול רייטברגר, פירוש הדבר הוא שאתם סוג אנשים של "בואו נגמור עם זה". אתם מונעים, תחרותיים, ואוהבים להיות בשליטה. אתם בעלי אוריינטציה הנגזרת מפעולה ופעילות, ואתם מעריכם יעילות. דוקטור רייטברגר מוסיפה כי אנשים אלו, לוקים במתח ובכאבים בגב התחתון.
&nbsp

supersonic777

New member
מוזר,יצא לי אדום!אם כי,היו מס' שאלות שהייתי עונה אחרת...

אבל לא היו אופציות אחרות.המדד שלה לא רלוונטי,מכיוון שהיא נתנה תשובות שלא תמיד תואם את מה שאת באמת.
מעניין,מה הצבעים האחרים אומרים...
קיצקץ,במילים אחרות,מדגם לא שווה גרוש!ותגידי לזאת שהביאה את המדגם,שאני אמרתי!

Shamy

New member
שמחה ששיתפת

ושיחקת...אני מקבלת גם את הביקורת אבל לא אני כתבתי את זה!!!רק הבאתי את זה כשעשוע!אפשר להגיד תודה שהבאתי את השאלון לפני שמותחים ביקורת...;-) יש נושאים ספציפיים שאתה רוצה שאלונים בהם?

יצא לי צהוב

יש לכם אישיות צהובה! בהתאם לדוקטור קרול רייטברגר, פירוש הדבר הוא שאתם עצמאיים ויצירתיים. יש לכם נטייה לחשוב "מחוץ לקופסא", ואתם מעריכים את החופש שלכם יותר מכל. אתם מלאי חיים וידידותיים. דוקטור רייטברגר מוסיפה כי אנשים "צהובים", נוטים לכאבים באיזור הבטן, וכשאתם מרגישים שאינכם בשליטה, ייתכן ותחוו כאבי ראש.
&nbsp
אני לא בטוח שזה מתאים לי בדיוק אבל ייתכן שיש בזה משהו. חופש הוא לא הדבר הכי חשוב לי, אני יותר אדם הומני שקט ומוסתר.

Shamy

New member
יום ג' - 15.3.16 יום המעשים הטובים

אקטואליה - היום היה יום המעשים הטובים..מה אתם עשיתם? בואו לשתף ולקרוא על דברים שנעשו היום ממש פה

יחסים - השמיינג מקבל פנים חדשות! בואו לשמוע מה עשתה אשתו לאחר שגילתה שבגד בה ...מעוניינים לקרוא? בואו לקרוא פה

AskPeople - הלוואי והייתי מנשקת בחורה..בואו לקרוא ולייעץ לבת 18 מבולבלת שתוהה האם היא לסבית..מעוניינים לשמוע למה ואיך וכמה ומה? לחצו כאן לקריאה והסבירו את עמדתכם ! אנחנו מעוניינים לשמוע

יוטיוב יומי - שיר לכבוד שבוע הכפילים..נכון זה עבר..אבל זה הצחיק אותי מאוד..ממליצה בחום

למעלה