פינת 'צוחקים על זוגיות' והפעם מזווית אחרת!

ELLA1992

New member
פינת 'צוחקים על זוגיות' והפעם מזווית אחרת!

תשרשרו אירועים משעשעים שזכורים לכם מהזוגיות הנוכחית או ממערכות יחסים קודמות, דייטים, וכיו"ב
'אירועים משעשעים' הכוונה היא ל- פאדיחות, פאשלות וכדומה!!! GO

אני אתחיל,
סיפור אמיתי לגמרי!!!!
כשהייתי בצבא, היה לי חבר רציני, היינו בשבוע שמירות בדיוק, הוא התקשר אליי בערב כנראה לאחל לי לילה טוב ושמירה נעימה, והפלאפון שלי היה בכיס על מצב שקט, הכפתור כנראה נלחץ ויצא שלכאורה "עניתי" לו, וידיד שלי ששירת איתי בבסיס בדיוק הגיח כאשר על מכנסו חגורה נשית מצחיקה שהוא לקח כנראה מאחת הבנות, סתם רצה להשתעשע, החגורה הייתה מעט פתוחה והמכנס עמד ליפול לו+ ראיתי את הקצין התורן מתקרב, עשה סבב לבדוק שהכל תקין בעמדות, אז אמרתי לו "תשים את המכנס, מהר, הקצין התורן מתקרב" ואחרי 2 דקות הוצאתי את הפלאפון לראות מה השעה וקיבלתי הודעה מהחבר "למי אמרת לשים מכנס?! מה את עושה?" חחחח

אני והוא אמנם כבר לא בקשר אבל אני עד היום בוכה מצחוק כשאני נזכרת בסיטואציה ההיא.

תורכם!!! יאללה תזרמווו!!! בטוח העבר שלכם עשיר בפאדיחות שרק זועקות שתספרו עליהןן כבר למישהו :))

Shamy

New member
פדיחה בדייט

יצאתי עם מישהו לדייט , הוא כל הזמן היה עסוק בטלפון...כנראה הוא נעלב מזה שבאתי מהעבודה ולא הספקתי לשים איפור או משהו כזה והתלבשתי יחסית צנוע..

אמרתי לו בערך 3 או 4 פעמים...והוא התעלם באלגנטיות..בפעם החמישית סיימתי לשתות את הקפה שהזמנתי (שאגב הלכנו למסעדה נחמדה וכל מה שהוא הזמין זה קפה..איזה עליבות נפש תסלחו לי) השארתי 20 שקל על השולחן נתתי לו ככה צ'פחה גברית וחברית על הכתף ואמרתי לו..ביי גבר, פעם הבאה אם לא בא לך על הדייט עדיף להגיד בפרצוף מאשר להתנהג בצורה מחפירה שכזו והלכתי לתפוס מונית

ELLA1992

New member

מצטערת בשבילך שבזבזת זמנך על אחד כזה ושמחה לראות שאת זוכרת את זה בתור משהו משעשע

Shamy

New member
הפסד שלו

אם בחור רק אכפת לו איך התלבשתי לדייט ראשון ואם יש לי בושם יקר או מכונית לא שווה שנייה אחת מזמני...

ELLA1992

New member
זה אכן הפסד שלו!

אבל ממש לא הפסד שלך , את הרווחת

מילי1991

New member
עוד לא

עדיין לא היה לי בן זוג/חבר רציני אבל...
היו כמה גברים (סמרטוטים) שפגשתי בדרך..
אני רק מאחלת להם שהסחיטה תהיה קלה :)
סולחת לגמרי
לא תקום ולא תיטור

sharpcookie

New member
פדיחה בדייט בחו"ל

כשהייתי בת 22 טסתי עם דודה שלי לברצלונה. היא די פולנייה באופי ואף פעם לא ממש הסתדרתי איתה אבל היה דיל שווה של רגע אחרון ושתינו היינו פנויות אז הלכנו על ההזדמנות.

הטיול היה די משעמם, היא התייחסה אליי כמו לילדה קטנה ועשתה לי רגשות אשמה על כל ניסיון להתפצל. בערבים היא לא רצתה לעשות כלום והתעקשה ששתינו נחזור למלון עד 20:00 כדי לראות חדשות.

בכל אופן, בערב האחרון היא עלתה לחדר ואני נשארתי לשבת בלובי, שם התחיל איתי בחור אמריקאי ממש נחמד וחתיך בטירוף... התחלנו לדבר והוא הזמין אותי לבית קפה טרנדי שהיה מתחת למלון אז הלכנו לשם והיה ממש כיף, השיחה זרמה והסתבר שיש לנו תחומי עניין משותפים. הוא היה בערך בן 30 ואיש העולם הגדול, אז גם אני ניסיתי לעשות עליו רושם של בחורה בוגרת... כשלפתע הגיחה דודה שלי, לבושה בנעלי בית ובחלוק הכי מכוער ומרופט שאי פעם נברא והתחילה לצעוק עליי בתשלובת של עברית-רוסית, מולו ומול כל מי שישב שם, על איך העזתי לצאת מהמלון בלי להודיע לה ושעשיתי לה התקף לב וכ"ו וכ"ו. גררה אותי משם בכוח בלי שהתאפשר לי אפילו להיפרד בצורה נורמלית. רציתי לקבור את עצמי מרוב בושה...

מיותר לציין שלא נסעתי איתה יותר לשום מקום מאז.

Shamy

New member
או אה

פדיחות באמת ..אבל זה נשמע מצחיק מאוד גם!! טוב לראות שאת לוקחת את זה בהומור עצמי

אני אספר

פעם הייתי עם חברה במגרש אחד ונשכבנו על האדמה אני עליה והתנשקנו, ופתאום ראינו שכמה ילדים עומדים מעלינו ומסתכלים בנו.
&nbsp

למעלה