יום האישה הבינלאומי!!

• פותח הנושא Shamy
  • פורסם בתאריך

Shamy

New member
את מהממת

תודה ואני מסכימה איתך...והאמת בגבי גזית באותו יום אמרה אישה שהיא מעדיפה שלא יהיה יום אישה כי אין יום האיש...ושאנחנו צריכים לשאוף ודי בצדק במקום להלל פמיניזם..תביאו שווין זכויות מגדרי אמיתי כדי שלא נצטרך לחגוג פסטיבל כזה מגוחך של יום האישה בשקל. אהבתי את המימ גם וגם את האישה שבחרת...נהניתי והחכמתי מתגובתך מאוד

Shamy

New member
יום האישה הבינלאומי!!

אז לכבוד יום האישה הבינלאומי המתקיים היום ברחבי העולם..אני מזמינה אתכם נשים לענות על הסקר הבא (וגם גברים)

מושא לדוגמה
מיהי האישה שהכי שימשה לי דוגמה חיובית בחיי ולמה?
מיהי האישה שבעיניי משמשת דוגמה מאוד שלילית לאישה ולמה?
בתור אישה מהו הדבר שהכי מעצבן אותי "בעולם של גברים" ולמה?
מה המושג "העצמה נשית" אומר עבורי?
דוגמה לסרט/ ספר שנותן דוגמה חיה ובועטת למונח - Girl power ולמה?

אז זהו שיהיה לנו יום אישה בינלאומי שמח ...

מילי1991

New member
קשה לענות אבל..בכל זאת

1. אמא- נתינה ללא גבולות
2. אמא- חפירה ודאגה קיצונית עד חרדתית
3. בעולם של גברים הכי מעצבן אותי- השתקה של נשים או זלזול, חוסר פרגון
4. העצמה נשית אומר עבורי העצמה של הכלה התפתחות ויצירה נשית בעולם גברי
5. הסרט שלי חחחחח

Shamy

New member
אולי שכחו

אולי חשבו שלא מספיק בוער כי יש דברים באמת יותר בוערים בארץ שלנו...

מה זה אומר עלינו כחברה שאנחנו במדיה החברתית כמו תפוז לא מציינים יום שכזה...סתם זורקת משהו לאוויר

ELLA1992

New member
רק עכשיו שמתי לב לשרשור !!! אופסיייי

מיהי האישה שהכי שימשה לי דוגמה חיובית בחיי ולמה? סבתא רבא ז"ל, הייתה כימאית גאונה , שרדה את השואה, הגיעה לגיל מבוגר מאוד והיוותה מקור השראה עבור המשפחה כולה , הייתה בעלת אישיות מדהימה, אישה משכמה ומעלה, תמיד ניסתה לעודד ולשמח, לתמוך, לחזק, ולחלוק איתנו את חכמתה ונסיונה הרב!
מיהי האישה שבעיניי משמשת דוגמה מאוד שלילית לאישה ולמה?
אין מישהי ספציפית, דווקא בגלל שיש יותר מדי כאלו- שמשתמשות במיניות שלהן ורק תורמות עוד יותר להחפצה שלהן עצמן , רק מזיקות לנו למין הנשי.
בתור אישה מהו הדבר שהכי מעצבן אותי "בעולם של גברים" ולמה?
זה שבטבע שלנו אנחנו מונעות יותר מרגש, ומקבלות החלטות ממקום אמוציונלי בעוד שאצל הגברים יש יותר רציונאליות, וגם זה שהם מתגרים רק מגירויים ויזואליים ואנחנו אמורות לסלוח להם על כל מיני דברים מעצם היותם שונים מבחינה גנטית מנטאלית, שקשה להבין את המוח שלהם .
מה המושג "העצמה נשית" אומר עבורי?
חתירה לשוויון מגדרי דווקא מתוך השונות בין המינים, דווקא בגלל השוני מגיע לנו להרגיש שוות ולא מופלות לרעה. בנוסף, ניפוץ מוחלט של סטיגמות- רגישה מדי, דרמטית, אמוציונלית, פחדנית, חלשה, כל זה בעיניי לא מאפיין נשים , זה עניין של אופי, גם גבר יכול להיות כזה.
דוגמה לסרט/ ספר שנותן דוגמה חיה ובועטת למונח - Girl power ולמה?

I spit on Your Grave

שלום

האישה הכי נהדרת שהכרתי בחיי הייתה עובדת השמה שעבדה בשבילי לפני הרבה שנים ותמיד הייתה אהבת חיי ולא רצתה בי לקשר. אישה שלילית מאד היא בחורה בכפר שתקפה אותי באלימות כמה פעמים, בחורה נוראה. העצמה נשית בשבילי היא בעיקר חמידות, אני אוהב את החמידות הנשית. סרט שמתאר יפה את העוצמה הנשית הוא "עגבניות ירוקות מטוגנות", ראינו אותו במכללה זה סרט פמיניסטי מוצלח.
&nbsp

למעלה