מי אני ומה שמי-שרשור התפקדות 03/16

• פותח הנושא Shamy
  • פורסם בתאריך

Shamy

New member
מי אני ומה שמי-שרשור התפקדות 03/16

אז כמו מדי חודש אני נותנת בתחילת כל חודש הזדמנות לגולשים חדשים ולכאלה שנמצאים ורוצים קצת לצאת מבין הכלים ולהגיד מי הם ומה הם את ההזדמנות לבוא ולהציג את עצמם.

=====================================================
מידע אישי-info

שם (לא חייב שם מלא אמיתי מספיק שם פרטי או הניק ניים שלכם בתפוז)
עיסוק : מה אני עושה (מה המקצוע שלי ומה ה-day time job שלי כרגע )
אזור מגורים : (מחוז מרכז , צפון, דרום..)
מצב זוגי : (רווק / נשוי/ בזוגיות..אולי זה מסובך?)
תחביבים

מה התחביב שלי : מה התחביב העיקרי שלי? (קריאה, ספורט, ריקודים?..מה אני עושה אחרי העבודה כתחביב אישי?)
מהי עבודת החלומות שלי? ולמה?
אישיות
הייתי רוצה שיידעו עליי ש...
הספר/סרט שהכי מאפיין אותי הוא ...כי...

משוב
האם נהניתי לענות על סקר זה?למה?
איזה פינה בפורום אני הכי אוהב? ולמה?
חסר לי בפורום...
האם יש פינות מיותרות בפורום? אילו?
הייתי רוצה שבפורום ידונו יותר על נושאים מסוג....

טוב זהו לחודש מרץ , אני מקווה שתהנו ושיהיה לנו אביב חמים!

לכל המצטרפים החדשים אני מאחלת לכם בהצלחה ושיהיה לכם בעיקר הרבה כיף, בואו להשתתף בפינות הרבות בפורום כמו הכתיבה היוצרת , פינת ההאדמות , פינות הOFF TOPIC היומיות , פינת הבדיחות ועוד ועוד....וליצור תרבות דיון כיפית ואנונימית עם אווירה ייחודית בניגוד למדיות חברתיות אחרות.

אז שיהיה לנו חודש קסום ונהדר

שיימי מנהלת הפורום בינו לבינה

Shamy

New member
אני אענה אולי אחרים גם יענו

מידע אישי-info

שם : שיימי (שלדון + איימי מהמפץ הגדול)
עיסוק : מזכירה אם כי במקצועי אני מהנדסת אלקטרוניקה בהתמחות חומרה
אזור מגורים : אזור מרכז
מצב זוגי : אפשר לומר נשואה..(מאורסת)
תחביבים

מה התחביב שלי : ספורט (ספציפית אמנויות לחימה- עושה MMA , BJJ , טאי צ'י , בודי בלנס ,בודי קומבט ובודי פאמפ) - אבל חטפתי ככל הנראה פריקת פיקה בברך מה שעדיין בבירור ואני מקווה שבסוף אני אחזור להתאמן כי ספורט זה החיים שלי! בנוסף אני מתעסקת ברובוטיקה ומיקרובקרים, לומדת גרמנית בזמני החופשי ומתחזקת את הפורום פה
מהי עבודת החלומות שלי? ולמה? - הייתי רוצה להיות עיתונאית או טכנאית שידור או שדרנית ברדיו
אישיות
הייתי רוצה שיידעו עליי ש...
כמה שנדמה לכם שאתם מכירים אותי..אתם ממש לא
הספר/סרט שהכי מאפיין אותי הוא זה מאוד תלוי בתקופה כמו מוסיקה אצלי , כרגע אני מניחה שהספר שהכי דיבר אליי לאחרונה הוא המעניק של יו לורי כי הוא על פילוסופיה של מהו אדם חופשי? מהם זכויות? ומתי אדם נקרא באמת חופשי..זה נושא שמדבר אליי מאוד

על המשוב אני לא אענה כי אני המנהלת אתם תענו ..

עונה

שם: דניאל.
עיסוק: סטודנט ועובד במפעל פלסטיק.
אזור מגורים: צפון.
מצב זוגי: בקשר.
תחביבים: לכתוב שירים.
עבודת החלומות שלי: מה זה? אם הכוונה למה שאני חולם לעשות, מרצה לספרות עברית.
הייתי רוצה שידעו עליי שאני רוחני.
הספר שהכי מאפיין אותי הוא: מסה על הנתונים הבלתי אמצעיים של התודעה, יש לי חשיבה מופשטת ומורכבת בקשר לדרך שהמוח חושב.
נהניתי לענות על הסקר, אני אוהב להציג את עצמי.
לא מתמצא בפינות.
לא חושב שחסר לי עכשיו משהו בפורום.
הייתי רוצה אולי שידונו בפורום יותר על משמעות האהבה בשבילנו שבינו לבינה, בקשרים שלנו.
&nbsp
&nbsp

בקשר לפינות

אהבתי את פינת הבדיחות על זוגיות, לא כל כך אוהב את הפינה של הוא אמר היא אמרה כי אין לי כוח לקרוא מה אמרו ולחשוב איך להגיב.
&nbsp

עונה

מידע אישי-info
שם (לא חייב שם מלא אמיתי מספיק שם פרטי או הניק ניים שלכם בתפוז) לא מעוניינת לכתוב את השם אז נסתפק בפרפרית

&nbsp
עיסוק : מה אני עושה (מה המקצוע שלי ומה ה-day time job שלי כרגע ) גננת
אזור מגורים : (מחוז מרכז , צפון, דרום..) ארה"ב

מצב זוגי : (רווק / נשוי/ בזוגיות..אולי זה מסובך?) נשואה
תחביבים
מה התחביב שלי : מה התחביב העיקרי שלי? (קריאה, ספורט, ריקודים?..מה אני עושה אחרי העבודה כתחביב אישי?) אוהבת מאוד לקרוא, אוהבת לשיר, לשחק באולינג, לראות טלויזיה, קולנוע.
מהי עבודת החלומות שלי? ולמה? עבודת החלומות שלי היא לעבוד בגן משלי... זה ייקח עוד כמה שנים עד אז

אישיות
הייתי רוצה שיידעו עליי ש... ימים לא פשוטים עוברים עליי... ולאט לאט נגמרים הכוחות

הספר/סרט שהכי מאפיין אותי הוא ...כי... הממ... לא עולה לי בראש ספר/סרט שמאפיין אותי.. שאלה טובה!
משוב
האם נהניתי לענות על סקר זה?למה? כן, היה קצר יחסית ושאלות מעניינות שגורמות לחשוב.
איזה פינה בפורום אני הכי אוהב? ולמה? הממ... אין משהו ספציפי, זה נחמד שיש ועונה כשזה רלוונטי ויש לי מה לתרום

&nbsp
חסר לי בפורום... הממ... אין משהו מיוחד.
&nbsp
האם יש פינות מיותרות בפורום? אילו? nope

הייתי רוצה שבפורום ידונו יותר על נושאים מסוג... חיי נישואים, בעיות שעולות בזוגיות, טיפים לזוגיות טובה וכו'.
&nbsp
&nbsp

מילי1991

New member
תשובה לסקר

אמלי דור ימין
סטודנטית (בר אילן) בדימוס (קרימינולוגיה+מדעי המדינה)
השרון
24
זה מסובך
התחביב שלי: צחוקים/שנינות/משחק
עבודת החלומות- להגשים חלומות
שיידעו עליי שאני חזקה וכשאני רוצה משהו אעשה הכל להשיג אותו (אחמממ ! כולל כל התחומים) ושאני מאד אוהבת סדר וניקיון למרות שיש לי בכלל 2 כלבים בדירה (!)
הספר שהכי מאפיין אותי (למרות שמודה שלא קוראת הרבה בכלל) אדם רגיש מאד (או ילד רגיש מאד..)
משוב:
נהניתי לענות על סקר זה, כי הוא מחבר אותי למהות שלי
פינה אהובה בפורום- טיפים לקשר זוגי (היתה פינה כזו בכלל? אם לא..מנהל מיד תקים אחת כזו!) כי זה שימושי ואקטואלי עבורי (בערך; זה מסובך בקיצור חח)
פינות מיותרות בפורום: הרבה זמן לא עקבתי אז פחות יודעת להגיד
הייתי רוצה לשמוע כאן סיפורים על אהבה גורלית וכן התאמה זוגית על פי גרפולוגיה ושות'
ערב טוב לכולם :)
&nbsp

Shamy

New member
מילי

שמחה שענית...אולי תרימי את הכפפה ותעשי פינה פעם בשבועיים על טיפים לזוגיות? זה לא טאבו שהגולשים מעלים פינות קבועות... :)

למעלה