שרשור TOPIC
שבועי !

• פותח הנושא Shamy
  • פורסם בתאריך

Shamy

New member
שרשור TOPIC
שבועי !

הוא חוזר ובגדול , בואו לשרשר את כל הדברים החברתיים שלאו דווקא קשורים לבינו לבינה..פה המקום להביע ולהשפיע!

Shamy

New member
יום שני 7.3.16

אקטואליה - המשך בפרשת בוכריס תא"ל והרש"לית שלו שטוענת שהוא הרס לה את החיים במכתב אך לא התייחסה בשום צורה להאשמות העבירות מין בהם היא מאשימה אותו , נכנס היום לפוליגרף. החשוד לעיל מסביר את המכתב לאשתו - "זו הייתה אהבה נכזבת"..מעוניינים לקרוא עוד? בואו לקרוא בYNET. למעבר לכתבה לחצו כאן

השאלה היומית - באתר AskPeople התפרסה השאלה הבאה שתפסה את עיניי גובה הוא דבר מהותי..עד כמה? ..אני התחלתי לצאת עם מישהו והוא 1.7 ואני 1.72 (מילת המנהלת...הלוואי עליי 1.62...!!) האם לעזוב? כן או לא..בואו להביע דעה. לקריאת השאלה לחצו כאן

משחק יומי מה הגיל שלך לפי רמת הפסימיזם שלך?..(אני פסימיסטית קשה) למעבר למשחק לחצו כאן (בואו לשתף בתוצאה ומה שיצא לכם) ואיזה נושאים למשחקים הייתם רוצים לראות יותר.(לי יצא 30-59 בגיל)

סרטון יוטיוב יומי - כשאת חושבת שהוא מחוץ לליגה שלך...לחצו כאן למעבר לסרטון

Shamy

New member
יום שלישי 8/3/16 -יום האישה הבינלאומי!

אקטואליה - אז למי שלא מכיר את הטניסאית מריה שרפובה הפתיעה את כולם במסיבת העיתונאים שכינסה עם הודעה עסיסית במיוחד. מעוניינים לשמוע מי ומה? בואו ללחוץ כאן ולקרוא

יחסים - העצמה נשית בעולם הערבי! שנים בעלה התעלל בה והיא החליטה לעזוב אותו. רוצים לשמוע את כל הפרטים? בואו לקרוא את הכתבה - לחצו כאן
משחק פלייבאז יומי - לכבוד יום האישה הבינלאומי -איזה דמות קומיקס על נשית את? בואו לשחק. לחצו כאן למעבר למשחק (לי יצא Carol Danvers (Ms. Marvel)
יוטיוב יומי - הוא אמר היא אמרה -בואו לראות איך נשואים ורווקים מתייחסים ליצירת חברים חדשים כשאתה מבוגר. מעניין? לחצו כאן למעבר לסרטון

למעלה