שבוע חדש שרשור TOPIC
חדש! 28.2.16-6.3.16

Shamy

New member
שבוע חדש שרשור TOPIC
חדש! 28.2.16-6.3.16

אז שבוע חדש - שרשור חדש! בואו להצטרף לחוות דעה על נושאים יותר חברתיים ולשתף דברים יותר חברתיים שלאו דווקא קשורים לבינו לבינה..זה המקום!

אז שיהיה לנו שבוע מוצלח ובהצלחה

Shamy

New member
יום א1 -28.2.16

אז למי שיש יום הולדת היום מזל טוב! (פעם ב4 שנים!!)

ובכל זאת הנה מה שרץ לנו ברשת היום :

1.כתבה על פרה קדושה - מומינאמא ומומינאבא ישנים בנפרד , חשבתם שזה מוזר? מסתבר שגם הגרמנים פועלים באותה מתכונת וכעת גם בישראל..הפרדנו את המיטות..האם זהו סוף הקשר? מה דעתכם? שווה וכדאי וראוי להפריד מיטות או לא? בYNET רצו לפתוח את הנושא..מעוניינים לקרוא מה היה להם להגיד? בואו לקרוא..לחצו כאן למעבר לכתבה

2. סרטון יוטיוב להיום - אני רואה שיש לנו המון רווקים ושאלות על דייטים אז אני מוסיפה מהיום עוד ערוץ מגניב לערימה...והיום כיצד לדעת אם היא מעוניינת בך? לחצו כאן למעבר לסרטון

3. משחק הפלייבאז היומי - why are you still single ? בואו לשחק ולשתף בתוצאה !

Shamy

New member
יום שני - 29.2.16

אקטואליה-אז למי שלא יודע או לא מודע טקס האוסקר התקיים אמש ויש לנו כבר זוכים..רוצים לראות מי הזוכים.? לחצו כאן לקריאת הכתבה
סרטון יוטיוב יומי - אני אוהבת שואו לעתים מתקתק , קיטשי וסוחט דמעת. בואו לראות את המייקאובר האקסטרימי שהעבירו עבור הומלסית אחת...מעוניינים לראות? לחצו כאן
משחק פלייבאז יומי - בואו לשחק במשחק היומי -איזה דמות מאליס בארץ הפלאות אתה? בואו לשחק ולשתף בתוצאה -לחצו כאן למעבר למשחק (לאלו שגולשים בנייד ולא יכולים לשחק ישירות מההודעה)

Shamy

New member
יום ג' - 1.3.16 - עבירות מין בצה"ל , מעקב אקס בפייס ועוד..

אקטואליה - סגן תאל"פ בצה"ל מואשם בעבירות מין בחיילת שהייתה תחת פיקודו לפני 4 שנים , תוך ניצול יחסי מרות. וגם שערוריית מין של מג"ד לשעבר בגבעתי..מעוניינים לקרוא את שאר הפרטים? לחצו כאן למעבר לכתבה

יוטיוב יומי - בואו לראות כמה אנשים שעוקבים אחרי האקס בפייסוש...נפלתם גם? אז בואו לספר לנו ולשתף.. למעבר לסרטון -לחצו כאן

משחק פלייבאז יומי - איזה סרט קלאסי מדיסני אתה? בואו לשחק ולשתף בתוצאות ולהדיין..למעבר למשחק לחצו כאן

Shamy

New member
חח יצא לי הסרט -מפלצות בעמ..מתה על הסרט הזה!

Shamy

New member
יום רביעי -2.3.16 - למה הוא עדיין בטינדר?!

פינת אקטואליה(או..מה רץ ברשת?) : אנחנו יוצאים כבר 4 חודשים ביחד, מתראים כמה פעמים בשבוע ומדברים קבוע בטלפון אז למה הוא עדיין נמצא בטינדר?!??!11
קרה לכם? פוחדים שיקרה ולא תדעו מה לעשות?..או סתם מתעניינים?..בואו לקרוא את חוות המומחים על כך בYNET- למעבר לכתבה לחצו כאן

סרטון יוטיוב יומי : אז כמו שיש לנו פינת הוא אמר היא אמרה , בבאזפיד אהבו את הקונספט והוציאו פינת סרטונים (רווק VS נשואה) על נושאים שונים ומגוונים. והיום - "האם הוא מחבב אותך" בואו לשמוע את הדעות שלהם. למעבר לסרטון לחצו כאן

משחק פלייבאז יומי : בעקבות הזכייה המדהימה של ליאו, יקיר הוליווד (ושלא תטעו לדעתי הוא שחקן בחסד! אבל על הסרט האחרון לא הגיע לו אוסקר אלא על סרטים אחרים כי הוא באופן קבוע שחקן אופי מדהים! פעם לא הערצתי אותו..עד הסרט אחרי טיטניק..) אז המשחק היום הוא : איזה דמות של דקפריו אתה? למעבר למשחק לחצו כאן

יצא לי מר גטסבי

לדעתי

הדבר הכי חשוב בקשר הוא הנתינה, ועיקר הנתינה דאגה. לעומת זאת, הדבר הכי חיוני הקשר הוא עניין והקשר נבנה על בסיס העניין. ההבדל בין חיבה ואהבה הוא שכשמחבבים מרגישים שהאדם נחמד, וכשאוהבים מרגישים שהאדם נהדר. ההבדל בין ידידות וחברות הוא מבחינה טכנית השאיפה למגע גופני, והאהבה הרומנטית מבוססת על שילוב של אהבת אופי ורצון להתקרב אל האדם. כשאוהבים אדם, חושבים שהוא ראוי לכך שיהיו טובים אליו כגמול על אופיו הטוב והנעים, ואופיו משפיע לטובה על האוהב, על אנשים אחרים ועל העולם.

למעלה