- כתיבה למגירה - פינה חדשה !
-

flipflop83

New member
לא יישלח - אל תדאגו.

אני בספק אם המכתב הזה יגיע אלייך. קרוב לוודאי "שייעלם" מהתיבה.

השתנית קצת ועברו כמה רגעים עד שהבנתי שאותך אני רואה. וכל כך שמחתי לראות אותך. אני חושב שבמרחק שני רחובות גם הבינו. יום הבחינה אולי היה הסמלי ביותר שהיה לי בתקופה האחרונה. כמו תלמיד שפוגש מורה שהיה לו חשוב.

לא. לא התכוונתי לשאול האם את עדיין מחזיקה באותו המספר או האם תהיי פנויה לקפה. יכולת לברוח קצת פחות מהר. לא הכל מוביל לשם. כמו שלא כל ערבי עם חוט ביד עומד להתפוצץ. לפעמים הוא רק מסדר את האוזניה.

אבל כן רציתי שתדעי שדברים טובים קרו בזכותך. את היית אדם שעורר אותי לגמרי. בשבילי למשל לחזור וללמוד, למקום שחששתי ממנו, היות ואני חייב לעשות את זה "הכי טוב", להלחם בהפרעת הקשב, אך לגלות שוב את יכולותיי ולאהוב את מה שאני עושה, זו הצלחה.

ואת פשוט הופעת שם במסדרון. היה רק חסר שברקע יתחיל להתנגן "אם היית רואה" אך בתסריט הפוך, בדיוק מהפזמון ומישהו יצעק קאאאט! יש לנו את זה! כדי שאבין שאני נמצא בסרט ולא בתוך צירוף מקרים הזוי. השארת בי המון חותם XXX, מבלי לדעת, מבלי להתכוון.

ברור שלא במעמד של אותו היום, אבל כן במעמד של מכתב זה, אני יכול לומר לך שאהבתי אותך המון. כמעט בתמימות. אין לי הסבר מדוע שכחתי כמעט כל חוק. אבל גם הייתי אגואיסט. ראיתי רק את דרכי. אך להפוך מאדם אוהב לאדם מוקצה ובמחי יד לא לראות אותך שוב ולא את האנשים שאהבתי, וללא הסבר (ע.ע "הסוד הגדול") הרגיש כמו ניתוח לב פתוח.

המון עבר עליי. המון דברים התפרקו לי בידיים. נבהלתי. נלחמתי קשה כדי לבנות הכל בחזרה. וזה גם גרם לי לבחון את התנהלותי, את דרכי ואת העבר שיש ביכולתו להכתיב חלק מהעתיד. אהבה, גם כשאכזבה, ולו רק עצם היותה כבר נוגעת במקום עמוק, יכולה להיות מניע חזק מאד לכניסה אל רבדים עמוקים שלנו ובלי פחד, כי הנורא כבר קרה, להבין ולחבר דברים, לשחזר החלטות אותן קיבלנו גם לפני שנים ושהפכו לדרך חיים עד ששכחנו מדוע והאם היה נכון לקבל אותן ופשוט חיינו אותן. אני חושב שחשבון נפש כזה אנו זוכים לעשות באמת רק פעמים אחדות בחיינו. ואם לא היית עוברת כך בחיי, אין לי מושג מתי זה היה קורה.
לומר לך "תודה" זה יישמע מאד יומרני. הרי לא תכננת, לא ידעת שכך יהיה, פשוט התנהגת בסוף כמו שאת יודעת להתנהג. אני זה שעשה את הראקציה. אבל גם ניוטון החל לחקור את כוח הכבידה רק כי נפל לו תפוח על הראש.

XXX. עלי והצליחי. ואין צורך להגיב למכתב, לא לשם כך הוא נכתב. ראי אותו כמכתב הערכה שכתב לך עוד אדם שיצאת אתו. ושאולי פתח את הלב מהר מידי. ושאולי הוא רגשן. ושאולי פשוט לא נתנו לו הזדמנות לדבר באמת. ואה, שנפרדו ממנו בהודעה על הבוקר. והיי רגועה, אני בעצמי מקווה שדרכינו לא תצטלבנה ולו רק כדי לחסוך ממך את אי הנעימות, למרות שמעולם לא היה וממש אין על מה.

רק שלטובת הסביבה, נסי להגיע לבחינות עם קרוקס או משהו. העקב נורא מפריע כשהרגל שלך קופצת

sharpcookie

New member
אתה נשמע כמו אדם מקסים

כל הכבוד שלא נתת למרירות להשתרש ושהצלחת לנוע לכיוונים חיוביים למרות מה שקרה. האופטימיות המשתקפת ממכתבך מעוררת השראה.
המון בהצלחה בהמשך הדרך

flipflop83

New member
את המכתב הזה למעשה אינני שולח...

צירוף המקרים שקרה לפני כשבוע בו פגשתי אותה לאחר שנה בה לא ראיתי אותה, היה כל כך בעל סיכויים נמוכים שיקרה שזה נורא ריגש אותי.

כמה שבאמת הייתי רוצה שהכתוב יגיע אליה, היא לא תבין חצי ממה שכתוב שם...

I SEE YOU1

New member
כתבת כ"כ יפה ומה -

ממש ריגשת אותי.
ולמה בעצם שהמכתב לא יגיע אליה? מה מונע ממך לעשות זאת?

Shamy

New member
כתבת מאוד מאוד יפה!

יש לך כשרון!...אהבתי במיוחד את הסיומת עם הקרוקס

צר לי שזה נגמר לא יפה ולא הייתה אופציה להגיד לה את כל זה...אני אגב הייתי שולחת את זה ...סתם בשביל שיירד לי מהחזה..אבל אני זה לא אתה

אני מברכת אותך ואת יידיך על השיתוף-אני יודעת כמה שזה דבר קשה לשתף משהו שנכתב למגירה..! תודה רבה!!

אני חושבת שאני אתייג את זה בפינה שבועית של שירה ושירים ומכתבים למגירה כי אני רואה שאנחנו מקבלים הרבה כאלה.

אני מברכת אותך על ההצטרפות לפורום וממליצה לך להתעדכן יומית , ולענות לאחרים ולהשתתף בפינות השונות כי אנחנו בסה"כ חבר'ה נחמדים..שיהיה לך הרבה הרבה בהצלחה!

flipflop83

New member
אסור לסיפור הזה להסתיים טוב

היא פשוט ניתקה את הקשר בהודעה. בלי לומר מדוע.

לא עזר כשפניתי אליה לאחר תקופה, לא עזר שמי שהכירה בנינו לקחה יוזמה ופנתה אליה, כאשר הבקשה הייתה עדינה ככל האפשר, בשני המקרים, כתובה, אחת ויחידה, בכל דרך שתבחר, בכל זמן שתחליט - את הסיבה.

לא לחזור, לא להיות בקשר, לא לשנות את דעתה, לא להטיף לה מוסר.
רק את הסיבה.

היא סירבה בתוקף. יותר נכון במילים מדוייקות שלמראית עין לפחות נוסחו בצורה מאד מתנשאת. שלמשל אם התשובה הייתה "לא אהבתי אותו" זה היה נשמע כמו הדבר הכי מתוק עלי אדמות.

במשך חודשים הייתי בין שמים וארץ.
1. אם הייתי מאמין שכל מה שהיא הציגה עד רגע לפני הפרידה היה בעצם שקר - הייתי שוקל מחדש את האמון שלי בסביבה.
2. אם הייתי מאמין שהכל היה אמת, אבל בחוסר ידיעה של סיבה - הייתי נשאר "תקוע" בלופ. כמו אפליקציה מעצבנת בלי כפתור יציאה.

לכן, הייתי חייב לאמץ לעצמי משהו באמצע. שלא טעיתי כשהתאהבתי בה. אבל גם שכך פרידה אמורה להתנהל.

משם החל המסע ועל זה אני בעצם מודה לה.

I SEE YOU1

New member
מתעניינת לשלומך

מבחינה רגשית באופן כללי ובפתיחות הלב לאהבה חדשה בפרט.

Shamy

New member
- כתיבה למגירה - פינה חדשה !
-

אז אני פותחת שרשור דו שבועי

צרפו קטעי כתיבה שכתבתם למגירה ואתם רוצים לשתף כי המסגרת פה היא אנונימית לחלוטין

שירים , פרוזות , מכתבים, סיפורים, ועוד ועוד..זה המקום...אני אנסה לפרסם גם פעם בשבוע פה איזה שיר או קטע כתיבה שמצאתי לנכון לשים בפינה זו..

הצטרפו בהמוניכם!

בחינה בחשבון

ואני,לא ספרתי עד עשר

ואני,לא ספרתי עד עשר
נתתי לה כך סתם,לחמוק

ואני לא ספרתי עד תשע
לא חיכיתי לידה,לחבוק

ואני,לא ספרתי עד אפס
נתתי גאז,אף שהיה אור אדום

אך כעת,סופר שוב עד שמונה
ממתין ומחכה-לירוק…

מרק.

מילי1991

New member
אחרי ככלות הכל

ואחרי ככלות הכל
אחרי המבול והשרב הגדול
אחרי שנבלו כבר כל הפרחים
שזרקתי את ציפיות הכרית לכביסה
אתה שם מחכה
עומד ויפה
במחשבות שלי
לא עוזב לא מרפה
ואם לא אתה
אם לא אנחנו
כבר מזמן הייתי מוותרת
על עצמי
עלינו
על עתיד טוב יותר
תדע שאתה במחשבות שלי מלא. . . . . .
אוהבת
וסולחת

מילי1991

New member
מעברים בחיים

בין תחושת הנדחית
לבין רצויה ואהובה
שם אני פוגשת בך
וזה שורף אותי כמו אש
כמו אני אתה בראשי תיבות
סופי משפטים
אני רוצה אליך
רוצה אליי
לעצמי
מנסה ומצליחה לפעמים גם לאהוב אותי לבד
לפני שאתה מגיע ומציף אותי באהבה שלך
אני יודעת שהכל יזרום לנו
כי אני בחורה של גבר אחד
כך יעיד ניסיון חיי
מחכה לך ואוהבת
ומתה כבר שיגיע הזמן שאוכל לראות אותך לחבק ולגעת
אהבת חיי....כואבת אבל טובה

מילי1991

New member
כשראיתי אותך ידעתי

שאתה זה שתציל אותי
מעצמי
מהשדים והרוחות והמי יודע כמה עוד מרעין בישין
וגם כשהלכת
בתוכי האמנתי שאולי יבוא יום ונפגש
וראיתי אותך ממשיך בדרך ובונה חיים חדשים
זה שרף לי את הנשמה
אבל חשבתי ששוב זו אני, המפגרת, השונה
אז נאלמתי דומיה
ועכשיו אני בשקט כזה אבל אחר
אני רגועה שאתה לידי
במחשבות, בדמיון
בלב ובראש
אתה החבר הכי טוב שלי
וגם האח הגדול (כביכול)
אני רוצה לראות אותך כבר
אבל יודעת שצריכים לקרות עוד כמה דברים בדרך לכך
כדי שאהיה מוכנה

מילי1991

New member
לבלוב

פעם חשבתי שצלקות זה מכוער
התחבאתי וסגרתי את עצמי בבדידות איומה
היום אני בוחרת לקבל אותן ולעלות מיד על הבמה
אז .. רק רציתי להגיד לך תודה
תודה על הקבלה
ההקשבה
ההכלה
תודה שאתה לא מוותר לי ועלי.....
עלינו
בכל סיוט טמונה חוויה ואני מנסה כעת למצוא את הטוב והכיפי בכל מה שקורה
וכשתבוא אני אקריב למענך באהבה
מבחירה
גם אם אני פועלת "לא כשורה" עושה זאת רק כדי להיות כבר בריאה
אז..טה אמו מוצ'ו מוצ'ו......................ומעריכה
מואה

מילי1991

New member
שיר (אהבה) פשוט- לעצמי :)

הימים מגיעים
והגלים שכחו
את הילדה הקטנה
הגדולה
מתחילה להיזכר
חלום קטן בי מנקר
חיה עוצמתית
אוהבת ושקטה
עושה הכל כדי להמשיך
לאהוב אותך
אותי
אותנו
זה שלנו :)

שלום מילי

בשני השירים שלך יש רעיון די ברור ומתפתח היטב. אולי הייתי מוותר קצת על הסיומים שנראים לא כל כך שיריים, אבל אולי הם דווקא מוסיפים הומור נחמד ומרענן. בנוסף בשיר לבלוב כדאי לוותר על המלה הרגשנית "איומה" ובמקומה מספיק לכתוב "בדידות חזקה" או אולי אף מספיק לכתוב "בדידות" והאמירה שהתחבאת וסגרת את עצמך היא מספיק חזקה גם ככה.
&nbsp

מילי1991

New member
מהיום

לא עוד שוברת ת'כלים
מבינה את הכללים
סוגרת עוד מעגלים
מבינה כי אפשר
רצוי וגם מותר
לאהוב עם לחשוב
על היום והמחר
את עצמי ואותך אף פעם לא לעזוב