איך הייתם מעלים את הנושא הזה, ובאיזה שלב?

sharpcookie

New member
איך הייתם מעלים את הנושא הזה, ובאיזה שלב?

אני בחורה די קנאית, ואחד הדברים שאיני יכולה לקבל או לחיות איתו אלו בני זוג שממשיכים לצפות בפורנו וכדומה במהלך קשר זוגי. כן, ידוע לי שהרבה מאוד גברים עושים את זה אבל מבחינתי זהו קריטריון פוסל.

מתוך תקווה שהקשר מבוסס על כנות, באיזה שלב הייתם מעלים את הסוגייה הזאת? קצת מפדח לדבר על זה בדייט ראשון או שני. מצד שני, מאחר שזה נושא קריטי מבחינתי אז גם קצת חבל לבזבז זמן. מתי לדעתכם זהו תזמון הולם?

לדעתי, אם זה קריטריון פוסל ומבחינתך אין על זה פשרות

אז דייט ראשון זה כן הזמן. אם לא תעשי זאת, רוב הסיכויים שתפגשי עם צופה פורנו (כי מה לעשות 90% מהגברים כן צופים בפורנו
) ותצטרכי לשכנע אותו להפסיק עם זה... ולנסות לשנות מישהו זה תמיד רעיון רע...
אם נפגשת עם גבר שלא צופה בפורנו - זכית, אם נפגשת עם גבר שכן צופה אבל שוקל להפסיק עם זה - אז יש על מה לדבר, ואם נפגשת עם גבר חובב פורנו שאין לו שום דבר נגד זה ואין לו שום עניין להפסיק - אז טוב שזה יגמר כבר אחרי פגישה אחת.
זה לא שונה מצמחונית אדוקה שלא תחיה עם קרניבור או דתייה שלא תינשא לחילוני.

Shamy

New member
הפעם אני מסכימה עם חובטת

ולדעתי 99.9% מהגברים צורכים פורנו על בסיס קבוע-מי בוידיואים,מי בגיפים ותמונות ומי בשמע או במועדונים זה כבר עניין אישי 1.אישית לא פגשתי גבר שלא צופה בפורנו והכרתי הרבה מאוד גברים (רובם ידידים כי למדתי הנדסת חשמל בכיתה רווית טסטסטורון :) וקולטים משיחות עם בנים פה ושם כמה דברים) אם אין לך שום פשרות בעניין פתחי את זה בדייט ראשון שלא יהיו הפתעות וריבים על העניין אחכ. שלא קשור ככ מקנאית אחת לאחרת ממליצה לך לחשוב מה בעצם ככ גורם לך לקנא בכל הסיפור? העובדה שזה אישה אחרת שגורמת לגירוי? העובדה שזה לא את? ...אולי אם נצליח להבין מה בעצם גורם לך לקנא נוכל לעזור לך לפתור את הקונפליקט? :) (רק אם את רוצה לשתף כמובן) 2. אם יש משהו שלמדתי זה ככל שמתבגרים מדי פעם אוהבים לשטוף את העיניים בדמות אחרת ולגוון ..זה לא אומר לבגוד אבל זה בסדר וזה מתקבל בחברה על הדעת בגבול הסביר

sharpcookie

New member
תודה על התגובות

אבל 99.9%? לדעתי ממש הגזמתם...
כתבתי במשפט הראשון "במהלך קשר זוגי" - והכוונה היא כמובן מהשלב שהקשר הופך למיני.

כבר הייתי בכמה מערכות יחסים בחיי, בשתיים הארוכות והמשמעותיות - בני הזוג כן הלכו לקראתי. לא אומרת שזאת לא הייתה הקרבה מסוימת מצידם, אבל באותה מידה גם אני הקרבתי והתאמתי את עצמי לכל בן זוג ולדברים שחשובים לו - בין אם זה בכך שגם אני הפסקתי לצפות בגברים אחרים ובין אם בדברים נוספים שהיו מהותיים עבורו.
ברור שאובייקטיבית צפייה בפורנוגרפיה אינה שוות ערך לבגידה אבל זה עדיין מעורר בי את אותן תחושות קשות של קנאה שהוא מתגרה מאישה אחרת מצד אחד ודחייה מבן הזוג מהצד השני. ניסיתי כמה פעמים בחיי להתגבר על זה אבל לא הצלחתי. מהרגע שזה מתגלה אני כבר לא מסוגלת לאהוב באותה מידה והקשר בסופו של דבר נגמר. לכן הנחיצות לגלות את זה כבר בשלבים התחלתיים ולחסוך לשנינו זמן. עם זאת - זה נראה ברמת הבלתי אפשרי לשאול משהו כזה בדייט ראשון... איך אפשר לגשת למשהו כזה באמצע שיחת סמול טוק אופיינית? זה דורש רמת פתיחות ממש גבוהה שאני מגיעה אליה אולי אחרי חודש של הכרות...

האמת, אם היית אומרת שמדובר במשהו מאוד עקרוני שיש לך נגד

תעשיית הפורנו, אז הייתי יכולה דווקא להבין את ההתנגדות הנחרצת שלך, אבל אחרי שהבנתי שמדובר בקינאה, אני חושבת שעדיף לך ללכת לטיפול אישי שיעזור לך להתגבר על הבעיה. ולמה בעיה? כי כאמור גם בלי להיות צופה פורנו, כל גבר נחשף לנשים שעלולות לגרות אותו, ואז איפה מבחינתך עובר הגבול? האם תקנאי בכל בחורה יפה בפרסומת או על המסך ותחששי שהיא, ולא את, ממלאה את הפנטזיות שלו? בעיה... קשה להכנס למח ולשלוט בו...
אפשרות נוספת היא לעבור לחזור בתשובה, באוכלוסיה הזאת יש לך סיכוי טוב למצוא גבר שימנע בצורה מכוונת מלהחשף לנשים אחרות.

sharpcookie

New member
כמובן שאני גם מתנגדת עקרונית

לתעשיית הפורנו, הזנות, הסמים הקשים והעבדות ולא הייתי רוצה להיות בקשר עם צרכן של אף אחת מהתעשיות הנ"ל.
ועדיין, בכנות, נראה לי שההיבט של הקנאה מפעיל אותי יותר ככל שזה קשור בקטגוריה הראשונה. הייתי בטיפול של יותר משנתיים בו העלתי בין היתר את הנושא הזה אבל לצערי זה לא עזר.

לחזור בתשובה זאת לא אופצייה כי אני לא מאמינה בזה בכלל. בעברי בחרתי לא לגמרה במודע בבני זוג שהיו פחות מוצלחים ממני ע"פי קריטריונים מקובלים (מראה / השכלה/ הכנסה) כי הרגשתי שהם יהיו יותר מוכנים לעשות את הפשרה הזאת למעני. בפועל הקשרים האלו בסופו של דבר נגמרו...

בכל מקרה, לקח הרבה זמן עד שההודעה שלי כאן התפרסמה ובינתיים התחלתי לצאת עם עוד בחור שלא נראה מדהים אבל ממש מתלהב ומביע נכונות לרצות אותי. בו בזמן פסלתי בחור אחר שנמשכתי אליו יותר כי הוא עורר בי קינאה וחשדנות עוד לפני שבכלל נפגשנו ומבלי שהעלתי את הנושא.

אני כבר די אובדת עצות בקשר לאיך להמשיך מכאן. אולי זאת באמת הפשרה הכי טובה בשבילי...

ELLA1992

New member
שיימי למדת הנדסת חשמל? את גאון! זה התואר הכי קשה ביקום

מורידה בפנייך את הכובע!!!

Shamy

New member
כן אבל אין לי בו תועלת

מסתבר שהתעשייה בארץ בנויה לכאלה שבאו מראש ללימודים עם ניסיון או צברו במהלך התואר ניסיון בעבודה בתחום או כאלה עם דוד עשיר או כאלה שבאו קרך קומבינות...אם אתה כמוני נטול בכולם אתה נטול עבודה וכמוני יש הרבה...אני עוד שוקלת מעבר למדינות בהם יש ביקוש למהנדסי חומרה צעירים אולי ניו זילנד...כי בינתיים אין לי עבודה בתחום ואני צריכה לעבוד בעבודות שלא צריך יותר מתעודת בגרות אליה וזה מייאש

לדעתי תצטרכי לשקול לוותר על גברים בכלל
הבחירה שלך כנראה תהיה בין לוותר על העקרונות, לוותר על גברים בכלל, או לחיות עם גבר שפשוט יסתיר ממך.
&nbsp
קראתי פעם שניסו לעשות מחקר השוואתי על גברים שצופים בפורנו לעומת כאלו שלא. המחקר נכשל כי לא הצליחו לאתר קבוצת מדגם גדולה מספיק של גברים שלא צופים בפורנו על מנת שתהיה מובהקות סטטיסטית למחקר. פשוט אין כאלו. ואגב, אין לזה קשר לקנאות. גבר שצופה בפורנו לא "בוגד" בך עם הדמות מהסרט.
&nbsp
ועוד נקודה למחשבה: איפה עובר הקו שלך? נגיד שפורנו לא, מה לגבי המחשוף של לירון מ"הישרדות"? מה עם התמונות שהעלו בנות משפחת קרדשיאן שפורסמו באתרי YNET/וואלה בעירום מלא (כולל פטמות ו-וגינה)? בתמונות שהעלתה בר רפאלי בעירום חלקי, או בלבוש מינימלי וסקסי? האם לגבר שלך יהיה אסור גם לצפות באתרי חדשות? בתוכניות ריאליטי?
&nbsp

sharpcookie

New member
לא זאת הכוונה

התכוונתי לצפייה שיגרתית בפורנו תוך עינוג עצמי בזמן שאתה במערכת יחסים.
לא אמרתי שזאת בגידה, אבל זה משהו שמבחינתי האישית לא הייתי יכולה לחיות איתו... ידוע לי שזה פוסל הרבה גברים אבל בוודאות לא את כולם.

בדייט ראשון או שני.

למה? כי את תשארי לבד. למה? כי זה קטנוני, וכי את לא כותבת כאן מדוע שגבר יוותר
על חירותו הפרטית. בלי קשר לפורנו. בקנאות. לאישה הכי חשוב אינטימיות. לגבר העצמאות. גם בקשר. זה עובד מעולה אבל מה יש לך בסל לפצות על דבר שטותי כל כך?
את תספקי אותו גם כשתהיי עייפה ולא יתחשק לך? גם בימי מחזור? גם כשאת באינטימיות
שנוצרת עם התינוק ונשאר חלל ריק אצל האבא זמן מה אחרי הלידה? בזמן ההריון?
&nbsp
לא. את אישה והוא גבר ויש הבדלים ידועים. זה לא אומר שהוא רוצה לבגוד וזה לא אומר שהוא חייב להמשיך עם הפורנו. אבל מי את שתקבעי זאת מההתחלה ועד הסוף?
פסילה שטותית וסביר להניח שגם כשתמצאי מישהו שתרצי, לרצות לשנות בבן אדם אחר מה שלא נוח לך זה לא כמו להוציא את החלקים הלא טובים בפרי טעים.

Shamy

New member
אז לפי המשוואה שלך אני גבר

חשוב לי הרבה יותר עצמאות מאינטימיות...לא חושבת שזה הופך אותי לגבר אז לא נכליל טוב?

sharpcookie

New member
התגובה שלך קצת דוגמטית... יש יותר מסוג אחד של גברים ונשים.

מה יש ואין בסל זה נושא אינדיבידואלי ולכל הדברים שרשמת יש גם פתרונות אחרים שאני לא בטוחה אם מותר לרשום כאן מטעמי צנזורה.

הכוונה שלי היא לנסות להכיר בחור שזה מלכתחילה לא כ"כ מהותי עבורו מאשר לנסות ולשנות אחד שמכור ולא יכול בלי. התהייה היא איך ומתי לשאול...

ד"א אני לא רואה מדוע זאת פסילה יותר שטותית מאשר כל סיבה אחרת - מראה, גובה, כסף או שיניים עקומות. כל אחד ומה שחשוב לו.

ommerl

New member
לדעתי

אם זה קריטריון פוסל, את כבר יכולה לוותר על 99 אחוז מהגברים הפנויים.
&nbsp
תראי, אני לא מכיר אף גבר, אף לא אחד, שיהיה מוכן לוותר על פורנו בתחילת קשר זוגי. כשעדיין אין סיפוק רגשי ומיני ברמה גבוהה (ולצערי אני לא מכיר הרבה זוגות שמגיעים לרמת סיפוק גבוהה מאוד מאוד). ובואי נגיד שהגעתם לרמה הזאת של סיפוק מיני ורגשי- את לא יכולה לדרוש ממנו לוותר על פורנו. זה רק יכול לבוא כהחלטה שלו.
&nbsp
באופן כללי לדרוש דרישות אחד מהשני זו דרך גרועה לנהל מערכת יחסים. זה בדרך כלל יוביל לתסכול, כעס, מאבקי כוח, אני מבטיח לך שיהיה פחות סקס והוא יהיה לא מספק, זה יכניס רגשות שליליים לזוגיות ובסופו של דבר אם אתם חכמים- לסיום הקשר.
&nbsp
הנה כוס התה שלי לגבי קנאות:
כנראה עשית מתישהו בעבר שלך החלטת מפתח. קבעת סטנדרט שאומר מה את לא מוכנה לקבל בזוגיות (שהגבר ממשיך לגלוש בפורנו).
&nbsp
אני בטוח שזה שירת מטרה טובה מתי שהחלטת את זה אבל לדעתי עכשיו ההחלטה הזאת עשויה לפגוע בך.
&nbsp
לדעתי הקנאות תמנע ממך להיות מאושרת בזוגיות.
&nbsp
יש בחיים שלנו סיבות ולהן יש תוצאות. הקנאות והקריטריון הפוסל- הם תוצאות. אם את רוצה להיות מאושרת בזוגיות, לדעתי, את חייבת להגיע לסיבות. להבין למה את בחורה די קנאית. כי כשתביני למה, יהיה לך הרבה יותר קל לקבוע סטנדרטים חדשים.

supersonic777

New member
לדעתי,לא צריכה להתעסק בזה...!הקשר שלכם טוב?

בסה"כ הכללי מרוצה?למה לחפש בעיות איפה שאין?אם זה משהו שממש מפריע לך,לא צריכה לחכות ולו שניה אחת ...!

שלום

יותר מאשר פורנו יוצר בגידה רגשית, הוא פשוט גס ומגעיל. מעוות ומכער את המיניות. כדאי שתסבירי את זה לחבר שלך ותציעי לו להפסיק לצפות בתועבות.
&nbsp

sharpcookie

New member
תודה, מנחם לדעת שיש כאן מישהו שמבין

די מעציבה אותי העובדה שהתרבות הנוכחית הפכה את הפורנו לכ"כ מיינסטרימי ומובן מאליו שכל המגיבים האחרים כאן טענו שאני לא בסדר מעצם העובדה שלי זה לא מתאים שזה יהיה חלק מחיי.

ELLA1992

New member
צר לי לאכזב אותך אבל זה תמים לחשוב ...

...שיש גברים שאינם צופים בפורנו.

כמעט כל גבר צופה בפורנו, ותרשי לי להפתיע אותך, זה בסדר, זו לא בגידה, זה אפילו מועיל, לשני הצדדים WIN - WIN
. למה? כי זה מגביר את החשק המיני, שני הצדדים יהנו מזה.

הידעת
שצפייה בפורנו מורידה סיכויים לבגידה?
. כן ממש ככה.

המוח הגברי מתוכנת אחרת לגמרי מהמוח הנשי! זו עובדה שנשים רבות מסרבות להפנים וחבל, אין מה להתווכח עם זה ומיותר לנסות בכלל להבין אותם!
גברים נוטים להתגרות מגירויים ויזואליים, אך אין לגירוי הזה משמעות, מהסיבה הפשוטה שמעבר לגירוי רגעי ועלוב אין יותר כלום ושום דבר והאישה היחידה בראשם ובלבם 24/7 היא למעשה, רק את !

אז הוא מתבונן בבחורה מעורטלת, מתגרה מזה, עושה את צרכיו, ומיד שוכח ממנה, כי היא כל כך סתמית ולא משמעותית, היא רק גוף, ולא מעבר!

על מנת להצליח בזוגיות, ולבנות מערכת יחסים בריאה ותקינה עליך לשנות את הגישה שלך, תצאי מהפרדיגמות ותאמצי נאורות מחשבתית , אין כל רע בלצפות בפורנו, נהפוך הוא. זה בריא, זה טבעי וזה מעולה. אין שום סיבה לקנא, לחשוש או לדאוג.

אדרבא ואדרבא!!! ביום שבו הוא יפסיק לצפות בפורנו, שם צריכה להדלק לך נורה אדומה.

אני מכירה כל כך הרבה בחורות מקסימות שמתקשות למצוא בן זוג או להצליח בזוגיות דווקא בגלל השקפת עולם מעוותת מעין זו.

זכותך כמובן לגבש לעצמך השקפת עולם לפי רצונך, אני ממש לא שופטת אותך, אבל לטובתך עדיף שתביני איך זה באמת עובד, כי הבעיה כאן לא בגברים שצופים בפורנו אלא בנשים שלא מבינות את המנהג הזה ונעלבות ממנו...

תביני, את שואפת למשהו שהוא כמעט בלתי אפשרי- גבר שלא צופה בפורנו, באמת כל מה שאני אומרת כאן הוא לגמרי לטובתך, הגבר שלך יכול להיות הכי מדהים בעולם, לחשוב שאת הכי יפה וסקסית ולאהוב אותך בטירוף אבל במקביל לצפות בפורנו- אין זה סותר...(אגב, ישנן גם נשים הצופות בפורנו).

חבל שתפספסי בן זוג פוטנציאלי, רק בגלל דבר מינורי ומזערי מעין זה...
תחשבי על זה

אגב חלקם ישקרו לך ויעידו על עצמם שהם לא צופים אך למעשה, הם כל כך כן
, וחלקם רק ירתעו ממך אם תשאלי אותם דבר כזה...זה רק יבריח לך אותם, חבל.

בהצלחה

למעלה