מה לעשות.?

crema61

New member
נכון

אני מוכנה להניח לנפשו . אני מבינה שזה זכותו לבחור עם מי להיות ושהוא נמצא בשלב לא רציני בחייו
אני הולכת אולי לראות אותו ב9 לחודש במסעדה כי חברה משותפת מעבודה הזמינה אותו. הוא יבוא עם ידידה מעבר שלו שמשגעת אותו גם , קונה לו מתנות וגם בה הוא לא מעוניין לקשר רציני כי הוא אפילו לא נמשך אליה.
בגלל שהוא יבוא איתה אני ישב בצד ולא אגיד כלום.
אחרי זה גם ככה אני לא אראה אותו כנראה לעולם. אני גם לא מתכוונת לשלוח לו הודעות אחרי שהתעלם ממניי
ואני רוצה להתחיל ללמוד להעריך את עצמי לפני הכל זה המטרה שאני באמת צריכה להשיג
הלוואי שאני ימצא אהבה חדשה ושהפעם תהייה הדדית. הפעם אני יעשה מאמץ לא לא להיות קלה מדי ולא מאתגרת. אני מקווה שאני יצליח במשימה

Shamy

New member
אני חושבת שזו ההחלטה הכי נבונה ונכונה לעשות

אני חושבת שאני בעצמי הייתי נוהגת כך

את גם לא צריכה בחור שמעשן סמים באופן קבוע בתדירות כזו גבוהה, קל וחומר בחור שיש לו ידידה מחזרת במודע שהוא אינו מרפה את ידיו ממנה (מה זה אומר? אם הוא יודע שהיא מחזרת אחריו ולא מבקש ממנה להפסיק יש לומר על המעשה דרשני , ואם הוא ביקש והיא לא הפסיקה ואינו מבקש ממנה לנתק עימו קשר או שהוא מנתק עימה קשר באופן יזום -גם זה אומר , דרשני!)

אני חושבת ומאמינה שתמצאי מישהו שיתאים לך יותר באופי ובהתנהגות ונקווה שהוא גם יהיה יותר מיושב בראשו לגבי מה הוא רוצה כמה ולמה ואת מי..הכי חשוב

בינתיים עד שתמצאי את מוזמנת להשאר ולהתעדכן יומית בפורום ולשתף ולדבר ולעזור לאחרים (לי אישית לעזור נותן תחושת הישג אישית אבל אולי אני סתם יורמית..מי יודע) שיהיה הרבה הרבה בהצלחה

crema61

New member
מה לעשות.?

לפני 5 חודשים נדלקתי על מישהו ממקום עבודה שלי וגם הוא הראה עניין.
יש ביננו פער של 3 שנים הוא קטן ממני בן 26
הוא נראה מעולה בעייני (דווקה הסביבה בעבודה לא מבינה מה מצאתי בו והוא רק נחמד ולא יותר וממש לא חתיך..)
אני אחת לא מתלהבת מחתיכים להיפך, אלא שמרגע שראיתי אותו ואז יצא לי לעבוד במחלקה שלו. הכרתי את האשיות הביישנית , הבחור המופנם הרגיש ומצחיק נדלקתי עליו בטירוף

הוא היה הראשון שביקש פון אולם נרתעתי בהתחלה כי לא האמנתי שסוף סוף חלום שלי מתגשם שבחור מקסים כזה מגלה בי עניין..
שאחרי חודש בערך שלא נשלחתי לעבוד במחלקה שלו הרגשתי שאני פספסתי הזדמנות. מפה לשם התהלתי לספר לאנשים בעבודה שהוא חמוד וזה עבר מפה לאוזן וגם אליו..
עובדת אצלו במחלקה דיברה איתי עליו והביאה לו את הטלפון שלי..
הוא יצר קשר בווטסאפ..
אחרי זה הוא ממש חיזר אחריי הציע להיפגש, הראה לי כמה שהוא נמשך אלי והרגשתי שהוא ממש בעניין שלי
הוא הציע לי להיפגש והתנשקנו..
מפה לשם לפני פגישה שנייה הוא הודיע לי שהוא נכווה ממערכת יחסים קודם ואינו יכול להכניס אף אחת ללב.. אמר לי שהוא מציע לי קשר פתוח וכעסתי עליו אולם הייתי כל כך בקטע שלו והקוסמתי ממנה ששכבתי איתו. שכבנו פעמיים סך הכל
אחרי זה הוא פשוט התחיל לסנן אותי בהודעות ואפילו דחה את ההצעה שלי להיפגש..אמר לי שהוא מרגיש שאינו מוכן עדיין למערכת יחסים שאינו מרגיש כלום ושהוא רוצה להיות לבד..
עדיין התקשתי לקבל את המציאות ואמרתי לו שאני יחכה לו מתי שכן יהיה פנוי לקשר רציני

אחרי זה השמועות בעבודה רצו על כך שאני מעוניית בו אבל לא סיפרתי לאיש שנפגשנו ואם נשאלתי שיקרתי. יכול להיות שזה עוד סיבה למה דחה אותי
לפני חודשיים הוא התחיל ללמוד.
כל מי שפנתה עליו העובדת לגבי זה שנכיר הוא תירץ שהוא עובד ולומד ולא יכול כרגע להיות במערכת יחסים.
אני מבינה שזה יכול להיות גם סיבה שהוא יעדיף להשקיע בלימודים ובעבודה ואין לו הרבה זמן לחיי אהבה במיוחד שאני לא גרה קרוב אליו.
עבר פחות מחודש שהוא עבר ניתוח בגב ואז נעדר מעבודה עד לפני יום ראשון.
כל הזמן הזה רצו שמועות לא נכונות בעבודה שאני שולחת לו הודעות לגבי מצב הבריאותי שלו ולגבי השמועות לפיטורים כשזה בכלל לא נכון...!
נכון התלבטתי (לא סיפרתי לאיש) לשלוח לו הודעה אבל אמרתי לעצמי בטח הוא יחזור ואני ישאל לשלומו כי לא נעים לי לחפור לו..
באותה תקופה שהוא היה בחופש מחלה מנהל החליט לפטר אותו. הנחתי שגם אם ירצו לפטר אותו עדיין חייבים לתת לו שבועיים לעבוד ואז אני יפרד ממנו כמו שצריך..
אבל זה לא קרה הוא הגיע ביום ראשון. דיבר עם מנהל שאמר לו שהוא לא יכול לעבוד במחלקה שלו כי הוא לומד, הציע לו לעבוד באריזה והוא סירב.
ועבר שבוע שלם מיום ראשון ועדיין לא יצרתי איתו קשר..
שמעתי שכבר הוא מצא עבודה חדשה כטבח
אני מרגישה חוסר נוחות. מצד אחד אני מרגישה מחוייבות לשלוח לו הודעה אם אני מעוניינת בו כי אם אני לא ישאל לשלומו הוא פחות יזכר בזה כי חייו עמוסים גם ככה.
מצד שני אני מפחדת שאם אני ינסה לפתוח את הלב אני שוב יקבל דחייה ...
אני לא יודעת מה ואיך לשלוח לו..
אני עד היום הייתה לי תקווה שהמצב אולי ישתפר בינו אם ארד במשקל, ואם אדע להיות מאתגרת בשבילו ועכשיו הכל בורח לי
נכון יש מצב גדול שאני בסוף ישכח אותו
אבל אני חושבת שהוא בן אדם מדהים כל כך
ואני שנכוותי בעבר כמה פעמים , ואני שאני אחת ש99 מבחורים לא לטעמי (ואני בעצמי השמנתי הרבה אז מי בכלל יתעניין בי..)
אני מתקשה להיות חיובית
היום גברים מחפשים רק סטוצים וזה כואב במיוחד לי שאני כל כך רגישה

ELLA1992

New member
המשפט האחרון שכתבת צרם לי מאוד, זה לא נכון, אל תעשי הכללות

לא כל הגברים מחפשים רק סטוצים,
אולי משהו בהתנהגות שלך דווקא גרם לו להירתע
אולי עשית לו את שיחת ה"יחסינו לאן" מוקדם מדי
אולי הלחצת אותו
אולי היית טרף קל מדי עבורו
תביני, גברים אוהבים אתגרים, הם אוהבים להלחם , יורד להם מהר ממה שהם משיגים בקלות
אם הוא הציע קשר פתוח זה לא כי הוא בהכרח רוצה קשר פתוח, אלא כי זה לא כזה פשוט לגרום לגבר להתחייב
תמיד מתחילים מפתוח ולאט לאט זה נסגר,
לוקח זמן עד שהקשר הופך להיות מוגדר

תשדרי ביטחון עצמי, גברים אוהבים ביטחון עצמי
מכל קשר פוטנציאלי שלא צלח בסוף את יכולה ללמוד ולהתעצם
אל תכנעי

ספציפית לגביו, אין יותר מדי מה לעשות, אני לא רואה טעם לפנות אליו.

crema61

New member
יצרתי איתו קשר

לפני שבוע עודעובדת שהייתה (או עדיין ) דלוקה עליו הציעה לי ולחברה שלי לבוא ליום הולדת שלה שתחגוג במסעדה תחילת חודש הבא..ואז היא אמרה לי שהיא מתכוונת להזמין גם אותו ועוד כמה חבר'ה מעבודה.
ששמעתי ממנה להזמין אותו הרגשתי אי נוחות מהסיטואציה המביכה.
אני בן אדם מאוד ביישן ואם אני יראה אותו , אני ירגיש לחץ והתרגשות.
למחרת היא ראתה אותי שוב אמרה שדיברה איתו שעה בטלפון ..
אמרה לי אל תסמיקי אבל הוא מסר לך ד"ש..
ואז התהלתי להתלהב שהוא מתעניין בי ואז היא כיבתה את ההתלהבות על ידי כך שאמרה שהוא אמר שהוא יגיע עם מישהי..
הרגשתי חרא באותו רגע..כאילו העולם חרב לי באותו הרגע..יכול להיות שזאת רק ידידה טובה..? או שהוא הכיר באמת מישהי ופשוט מכין את הקרקע מראש שאני לא יבוא עם ציפיות..
החלטתי לפנות אליו אישית כבר באותו יום בערב..
התחלתי בשיחה קלילה עיי כך שהתעניינתי במה הוא עוסק עכשיו וקיבלתי תשובות יבשות: אני עובד ולומד
מפה לשם אין לי כח לשיחות כאלה..
ואז בשלב מסויים ביום שלמחרת רשמתי לו וידוי
רשמתי לו שאני מתדוודה בפניו שאני מרגישה שאני מאוהבת בו.
רשמתי לו שלא קל לי שלא ראה אותו יותר בעבודה.
המשכתי להתוודות שלא הרגשתי ככה שנים, ושאיני יודעת מה לעשות עם הרגשות שלי כלפיו..
רשמתי לו שאני רוצה להיות מאושרת לצידו ויודעת שזה לא באמת יקרה .
הוא חי בעולם שלו של לימודים ועבודה ..
רשמתי לו שהוא באמת בן אדם הכי מיוחד שפגשתע , שיש בו קסם אישי שאני לא יכולה לעמוד בפניו..שאני אוהבת את האישיות שלו ובנוסף לכך החמאתי לו שהוא חתיך כובש
רשמתי לו שאיני מעוניינת להכיר מישהו אחר ורק חושבת עליו.
אם יהיה צורך אני יהיה מוכנה לנסות לשכוח אותו
משפט הסיום שלי היה כשתהיה רציני ופנוי לקשר אמיתי שידע שאני כאן בשבילו..
הוא ראה את ההודעה וכלום..כאילו בלעה אותו האדמה , התעלמות מוחלטת..

חברה שלי אמרה לי שברור שהוא יגיב ככה שאיזה בחורה רושמת לגבר כאלה הודעות, שהוא רק ירים את האף שלו למעלה.
אמרתי לעצמי לא משנה מה אני יותר לא יפנה אליו לעולם!!
עכשיו זה התור שלו, ואם לא יפנה אלי אז כנראה שהוא לא האחד..
כמה בכיתי עליו, כמה קיוויתי שהנה סוף סוף מצאתי את הנפש התאומה שלי ובום , סטירה תחזרי למציאות את חייה בסרט!

אני חושבת שעכשיו שהוא לא עובד אצלינו , אין סיבה שיהיה סיבה שיגרום לנו להתקרב אחד לשנייה. הוא עובד ולומד ובכלל לא גר בעיר שלי
הוא נראה מעולה, אני בטוחה שלא יהיה לו קשה להכיר בחורות..
זאת אני ש-99 אחוז מהבחורים לא לטעמי (למרות שאני בעצמי כבר לא נראית משהו עם העלייה במשקל ) ואם סוף סוף אני מוצאת מישהו , יש סיכון שאני ידלק עליו וזה יהיה חד צדדי.
אין לי חשק להכיר אף אחד בתקופה הקרובה.
אני מאמינה שאהבה זה דבר כואב שצריך להימנע ממנה .

אני לא יודעת מה יהיה אבל אני חוששת מתחילת חודש הבא איך אני יתנהג , מה אני ילבש ובכלל אם הוא יביא באמת מישהי ולא יתייחס אלי יחרב עולמי עוד יותר..כי הייתי רוצה שנתקרב. אם זה לא יקרה אז כנראה שגם בעתיד לא יזכר ביייי
למה שיזכר ?
הוא קיבל כבר את מה שרצה וימשיך לכיבוש הבא

Shamy

New member
הכינוי שלך מוכר לי מאוד

תגידי זה אותו אחד שאמרת שהוא מעשן קסמים קלים (וכן זה בכוונה אם כי אני לא בעדם) ? גם אם כן גם אם לא,זה לא יפה לא להגיב להודעה כזו זה קצת חוסר רגישות בעיניי אבל הוא כנראה לא ידע איך להכיל את זה או לא רצה להכיל את זה אז הוא העדיף להתעלם וחשב אם הוא יתעלם אולי זה יתנדף ואת תתנדפי. למה אבל את רודפת אחריו ככ כשהוא לא מעוניין ואמר עוד בריש גלי?...מציעה לך באמת מכל הלב תשכחי ותני ללב להחלים להתאחות ממנו ולהמשיך ממנו הלאה הוא באמת לא שווה את הדמעות שלך

Shamy

New member
כמה דברים

1.בתור בן אדם הוא נשמע לי לא משהו ככ,אם הוא לא בשל למערכת יחסים הוא לא בשל נקודה למה להגיד לבחורה שברור לך שיש לה רגשות כלפייך שאתה רוצה סטוץ וגם לממש את זה?לא ברור לי בכלל איפה הנימוס והערכים של הבחור? מדוע הוא גס רוח ככ ואינו ג'נטלמן? 2.אין שום קשר בין המשקל שלך לבין אטרקטיביות שלך עבור זוגיות. (מציעה שתפתחי בפייסבוק וחפשי דף שוברות משקל) אז עלית בכמה קג...so what!? זה לא מה שיפיל או יבנה מערכת יחסים בבקשה פתחי מערכת יחסים טיפה של יותר חמלה ואהבה כלפי הגוף שלך זה ככ חשוב 3.נשמע לי שעל אף שהבחור בן 26 רגשית במוח הוא הרבה הרבה מתחת לזה, לא נשמע שמצאת מציאה במילא ולכן הייתי אומרת חארם וממשיכה הלאה ..הוא לא היה בליגה שלך ממילא אז לא להצטער אלא להגיד ברוך שפטרנו מעונשו זה ולהמשיך הלאה

supersonic777

New member
יודעת?למה את צריכה לרדת במשקל בשביל מישהו?!

תרדי בשביל עצמך!את לא צריכה לחיות על פי אחרים...! אם את תתחילי עם זה,לא תצאי מזה...!תמיד יהיה לך משהו אחר לשפר אצלך(מבחינת מראה חיצוני)שתאמרי,"אם ואם..."
אגב,אדם לא פנוי ריגשית עזבי,תרפי,תמשיכי קדימה!
וגם,לא כולם מחפשים סטוצים!

ommerl

New member
גברים לא מחפשים יותר סטוצים היום מאשר לפני 30 שנה

זו הכללה גורפת שכבר מראש מונעת ממך להצליח למצוא זוגיות.
&nbsp
לגבי הבחור- אין דבר כזה שאין זמן למערכת יחסים. כשהייתי חייל, היית בקרבי והייתה לי חברה רצינית. גם כשהייתי סטודנט הייתה לי חברה (למעשה שתיים בתקופות שונות) וגם היום כשאני בעל עסק יש לי זוגיות.
&nbsp
לדעתי האמת המרה היא שאנשים מעדיפים לשקר כדי לא לפגוע מאשר לומר את האמת. גם אני עשיתי את זה, מודה.
אז הוא אמר שאין לו זמן למערכת יחסים. סביר להניח שהוא לא רוצה מערכת יחסים ולא רוצה לפגוע בך. אני לא יודע אם הוא לא רוצה אותך ספציפית או שהוא עדיין מושפע מאותה פעם שנפגע וקשה לו לפתוח את הלב אבל לדעתי הוא לא רוצה מערכת יחסים.
&nbsp
אני מציע שתיפרדו כידידים. אני יודע כמה זה כואב. אני יודע שזו מציאות שאת לא רוצה לקבל. תאמיני לי שאני יודע. ואני יודע כמה קל לתת עצה וכמה קשה לבצע. הייתי בכל המקומות האלה.
&nbsp
אבל אין לך מושג כמה חשוב לעשות את זה.
&nbsp
טיפ כללי- כדי שגבר יאהב אותך את צריכה לאהוב את עצמך.
לא יעזור לך לרדת במשקל ולהיות מאתגרת אם את לא אוהבת את עצמך. אם את לא שלמה עם עצמך. אם את לא מקבלת את עצמך.

אין ספק שהבחור משחק איתך משחקים

כשנוח ומתאים לו-הוא שם ואת מספקת לו בדיוק מה שהוא מחפש.
הוא לא הגבר היחידי בעולם. תעריכי את עצמך יותר-מגיע לך יותר מזה.
אין אף בחורה מושלמת בעולם ובטוחה שיש בחורים שאת חושבת שלא רואים בך משהו אבל בהחלט רואים בך.
&nbsp
תנסי למצוא את הדרך לאהוב ולקבל את עצמך ואז מישהו אחר יוכל לעשות זאת איתך.

למעלה